Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rover623


Rover623
félisten

15"-os FHD OLED kijelzők jöhetnének már! :U

primus inter pares

(#2) jbush válasza Rover623 (#1) üzenetére


jbush
tag

Én örülök a 4k-s OLED-nek is, de az érintőnek és a vele járó fényes felületnek nagyon nem. Én inkább az ilyen kijelzőket várom már nagyon.

(#3) lenox válasza Rover623 (#1) üzenetére


lenox
veterán

Lesznek olyanok? Oledtol HDR-t varnak, HDR-nel meg ha csak FHD az elvesztegetett lehetoseg, kb. minden anyag UHD. Persze nekem is FHD kene, de mar az oled/hdr is megszelektalja a piacot, ha meg FHD-vel is megkuldi az ember, nem tudom, hogy marad-e eleg egy egeszseges businesshez...

(#4) Prof


Prof
addikt

Egy P73-ast hozzám vághatna valaki :DDD Kiváncsi lennék a valós üzemidőre.

[ Szerkesztve ]

(#5) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

Nekem a Lenovo P5x az álomlaptop. Mindenre jó, bár nem tökéletes - olyan termék egyre kevésbé van.
:))

(#6) Tetsuo válasza Rover623 (#1) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Olyan soha nem lesz széles körben elérhető. Már az UHD az "FHD". Kár, hogy - állítólag - a Windows nincs ezzel tisztában.

[ Szerkesztve ]

(#7) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Mostanában olvasam utána a mobil munkaállomásoknak, miért raknak herélt hűtést ezekbe?
Nem érdeke a vállalati ügyfeleknek hogy ne darája magát szét a venti meg 80 fok alatt legyen a csúcs xenon? Vajon ebben is ilyen mimál lesz? Helyszűke és társai nehezen lehet az indok, ráadásul a "géming" szegmensben próbálják úgy-ahogy ezt orvosolni.

(#8) zsolti75 válasza lenox (#3) üzenetére


zsolti75
senior tag

Lesznek. Épp tegnap kaptam kézhez az új samsung oled panelt. piszok vékony :D
A véleményem annyi, hogy profiknak maradnak egyelőre a matt lcd panelek 100% adobe rgb-vel, mint az auo b156zan04.2 vagy 03.2 vagy az inno N156DCE-GN2 is egy kíváló panel, vagy a FHD b156han10.0 is nagyon jó, igaz csak 80% adobe rgb-vel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.