Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Életem egyik, talán legmeghatározóbb játéka! :C :R

Sic Parvis Magna

(#2) Scholes9 válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Eszméletlen minőségű játék :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) hunluki válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


hunluki
senior tag

Ez az egyik játék ami miatt ps-t akartam és nagyon nem bántam meg. Minden perce arany.

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Máig az egyik legszebb és (számomra) az egyik legjobb game. És ezt a szintet egy mára már nevetségesen lassú hardveren érte el. :R

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) 30z.Samu válasza hunluki (#3) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha jönne egy új Uncharted, valahonnan "kukáznom" kellene egy PS5-öt, szóval ha jön is, ne siessenek vele. :D

Sic Parvis Magna

(#6) zozika84


zozika84
őstag

Lehet, hogy most már végig kellene játszanom. Talán ezúttal nem hagyom abba a félénél :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#7) krx21


krx21
nagyúr

Számomra érthetetlen, hogy még nincs kint hozzá egy 60fps PS5 patch... :F

(#8) Scholes9 válasza krx21 (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én most kezdtem el nemrég a játékot, de itt nem igazán hiányzott. Vannak játékok amik 30 fps-sel futnak meg vannak a Naughty Dog 30 fps-es játékok egy másik ligában :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) HELLAFLUSH válasza krx21 (#7) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

+1
érdekes, hogy a multiplayer az 60fps, a single pedig 30. Why:F

(#10) Bad Pritt válasza HELLAFLUSH (#9) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mert a multi akkora pályákon zajlott, amiken át tudtál volna köpni. Betöltötte a pályát és utána mosta kezeit a játék, nem volt ott a brutál fizika, óriás látótáv és kevés karakterrel kellett foglalkoznia.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) penge111 válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


penge111
addikt

Nem is tudom, honnan ismerős az avatárod? :B Nekem is meghatározó élmény volt, mikor még csak a kis slim masinám volt, nem akartam elhinni, hogy egy ilyen kis gépből mit ki nem tudtak grafikailag préselni. Meg a sztori is szuper volt, bár nálam a második rész a nagy kedvenc.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#12) 30z.Samu válasza penge111 (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sully, de utólag visszagondolva Sam jobban illett volna a nevemhez. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13) nanocry


nanocry
tag

Ha már ekkora Anniversary-n van az ünneplés, jöhetne egy Enhanced Collection PC-re, köszi, csá. ;]

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#14) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Amennyire szkeptikus voltam annyira ütött. :) A harmadik, eredetileg lezárónak szánt rész iszonyat csalódás volt, de a negyedik teljesen 180 fokos fordulat lett, nagyon élveztem, abszolúte pozitív meglepetés volt számomra - igazán méltó lezárása Nathan történetének.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Egy levegővel toltam végig a sorozatot, anno csak emiatt vettem PS-t, megérte. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.