Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) vince válasza inferno88 (#549) üzenetére


vince
őstag

"de még pont időben" - ez nézőpont kérdése, szerintem majd' egy héttel korábban a kelleténél ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#552) dobobazsy válasza vince (#551) üzenetére


dobobazsy
őstag

:N ;]

(#553) 04ahgy válasza SUPREME7 (#543) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Na és? Senki nem garantálja és várja el, hogy a kérdésre vonatkozó gazdálkodó szervezet honlapja alapján válaszoljon bárki is. Ezer és egy másik helyen megtalálható a válasz. Most már remélem a játék végéig nem is lesz jó, élvezet a vergődést nézni.

A külső tényezők közbelépte miatt épp az lenne az unfair, ha ezt a kérdést másikkal helyettesítenék / érvénytelenítenék.

Tehát felmerül, jogosan merül fel hogy így jártak, akkor is ha az oldal így marad. Hadd hisztizzenek. Találják fel magukat.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#554) #40835072


#40835072
törölt tag

a bluechip.hu -n "...Kritikus hiba

Sajnáljuk, de a rendszer futása során váratlan hiba történt. Kérjük látogassa meg az oldalunkat később!..." hibát ír ki, így nem fogom tudni megoldani :/ :W

(#555) Keeperv85 válasza #40835072 (#554) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

(#556) MasterMark válasza Keeperv85 (#555) üzenetére


MasterMark
titán

:C

Switch Tax

(#557) Richard! válasza #40835072 (#554) üzenetére


Richard!
addikt

De meg fogod tudni oldani :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#558) #40835072 válasza Ricardo128 (#522) üzenetére


#40835072
törölt tag

megtaláltam a választ, de szerintem nagyon nem ez volt egyértelmű :D

(#559) total90 válasza Youri (#547) üzenetére


total90
veterán

Az, nekem nem is egyértelmű a válasz... némi keresgetés után sem. Lehet tipp lesz :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#560) rviktor25 válasza #40835072 (#558) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Szerintem teljesen egyértelmű a válasz még az oldal nélkül is, ha pontosan olvassa el az ember a kérdést és használt már valaha webshopot.

Chiwasuu!!!

(#562) Youri válasza psycho18 (#561) üzenetére


Youri
veterán

Sajnos az oldal nem található.
:DD

RTX ON

(#563) Keeperv85 válasza Youri (#562) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

:C

(#564) Richard! válasza Youri (#562) üzenetére


Richard!
addikt

de akkor is ott a bizonyíték :DDD a szándékot díjazom :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#565) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ez a 18-as kérdés ilyen retrós valami?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#566) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Olyan nagy áhítatossággal nézem már fél órája a nyereményeket :Y Legjobban egy alaplapnak vagy egy procihűtőnek örülnék, viszont még az egérpadot sem utasítanám vissza. Nem tudom, hogy hogy hozták össze, de áááá, most végre nyerni szeretnék valahára! :U

gölmétcsül ©

(#567) SUPREME7 válasza psycho18 (#561) üzenetére


SUPREME7
őstag

google cache-ből se lehet elérni az oldalt, mert már tegnapi cache-elt változat van.

http://webcache.googleusercontent.com/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=cache%3Ahttp://www.bluechip.hu/konfig/main/

(#568) mghltm válasza Dr. Romano (#565) üzenetére


mghltm
addikt

van ra esely...

(#545) hunfatal rutinbol egybol a sapphire honlapjat tamadtam meg aztan csak pislogtam ;]

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#569) psycho18


psycho18
tag

Sorry, szerkesztés közben megszakadt a netem, ezért nem tudtam javítani időben
Na még1x :)
Kép

[ Szerkesztve ]

(#570) DGery


DGery
aktív tag

El lehet érni, csak kicsit szét kell nézni...
Íme a bizonyíték:
KÉP

[ Szerkesztve ]

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#571) Richard!


Richard!
addikt

látom az utorrent megy mindenkinél ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#572) CoolBoy323 válasza DGery (#570) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

és hogy? :o

(#573) Youri válasza CoolBoy323 (#572) üzenetére


Youri
veterán

sült galambot nem kérsz? ;]

RTX ON

(#574) CoolBoy323 válasza Youri (#573) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

inkább csirkét ;]

de nekem akkor sem jön be az oldal... :W

(#575) HuMarc válasza CoolBoy323 (#574) üzenetére


HuMarc
addikt

írd be a böngészősávba, hogy bluechip.hu és ne a google-ben keresd! http://www.bluechip.hu/

[ Szerkesztve ]

(#576) SUPREME7 válasza CoolBoy323 (#572) üzenetére


SUPREME7
őstag

:) gyanítom, hogy valami firefox által cache- elt állapot vagy más okosság, de győzz meg, rakj össze egy konfigot :)

(#577) Youri


Youri
veterán

Egyébként röhej, hogy mennyire nem tudjátok használni a googlet... szerintetek máshonnan nem lehet kideríteni a választ? A siránkozás, hisztizés, anyázás, meg egy kicsit uncsi. Amúgy meg hétvége van, egyik bluechipes dolgozó sem fog most pattanni kijavítani nektek, mert hogy egy héten belül meg kell válaszolni. A válasz, pedig egyéb módokon is kideríthető, mint a konfigurátorra való várakozás :(((

OFF:
Ezt most találtam ott, hát a pofám leszakad...

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#578) Joci10 válasza SUPREME7 (#576) üzenetére


Joci10
őstag

Csatlakozom. Bár én még megválaszoltam a hiba előtt a kérdést, de most nálam is hibát ír. A honlap bejön, de a konfigurátor nem.

(#579) HuMarc


HuMarc
addikt

Én is a hiba előtt válaszoltam meg a kérdést, de akkor sem használtam a konfigurátor menüpontot, ugyanis más (egyszerűbb) módon is ki lehet(ett, akkor legalábbis) deríteni a választ.

(#580) Youri válasza HuMarc (#579) üzenetére


Youri
veterán

most is

RTX ON

(#581) SUPREME7 válasza Youri (#577) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hát igen velünk meg lehet csinálni, hogy zsíros hasznot dobjanak ra, az áfa mellé...

(#582) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Már várom melyik bátor titán írja be a megfejtéseket... ;]

[ Szerkesztve ]

(#583) Richard! válasza Keeperv85 (#582) üzenetére


Richard!
addikt

van rá esély :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#584) Youri válasza SUPREME7 (#581) üzenetére


Youri
veterán

jaja, persze hamarosan a googletól is megvehető 20%-kal olcsóbban, akkor majd jön a nyivákolás, hogy jaj a multi megöli a magyart...

RTX ON

(#585) psycho18 válasza SUPREME7 (#576) üzenetére


psycho18
tag

Nem cache-elt dolog!
Ezt most dobtam össze! :)
Kép
Hiba nélkül müxik.

(#586) Joci10 válasza 04ahgy (#510) üzenetére


Joci10
őstag

Most komolyan: elolvastad amit írtál, mielőtt elküldted? Mert nem úgy tűnik.

"A mostani nyereményjátékon nagyon sokan játszanak. A legutóbbin is majdnem kétezer csak helyes választ adó volt, ténylegesen valamivel kevesebb."

Gondolom a 'kevesebb' az 'több' akart lenni. De ettől még számszakilag ismét jeleznék. A 'majdnem kétezer'-re egy pontos szám: a májusi (ugyancsak) könnyű LG-s nyereményjátékon volt 1282 fő. Azt hiszem, az általam említett 'ezer valamennyi' sokkal közelebb van a megoldáshoz, mint az általad felhozott 'majdnem kétezer'; sőt, mindegyik iszonyatosan messze van az elsőnek 'kitalált' ötezerhez.
De most tovább kutakodtam, és még találtam nyereményjátékot. Májusban volt egy ASUS is 997 fővel; nyáron volt egy 1031 fővel; illetve volt még egy, ami 1533-ig jutott. Egyik sem volt egy nehéz nyereményjáték; vagyis csak minimális volt a 'helytelenül' válaszolók létszáma.

"Ha rávezet, akkor feltételezhetjük, hogy az összes játékost rávezeti (amíg nem zárul le a nyereményjáték), és akkor az egy százalék alatti hangzatos, kvázi a semmit sugalló számaid máris elszálltak."

Nincs logikátlanság abban, amit állítasz? Már bocs, de ez is az (és akkor az említett önző/önzetlen dolgot nem is említettem, mert az is az volt). Ugyanis Te azt mondod, hogy mindenki, aki helyesen válaszol, az egyrészt olvassa ezt a fórumot, másrészt nem tudja a megoldást. (Mert csak akkor vezet rá az a post, ha nem tudod a választ; ha tudod, akkor semmit nem vezet rá - tudod: logika (Van neked egyáltalán akváriumod? :D )).
Szerintem viszont egyrészt a válaszolók nagy része tudja/megtalálja (sőt, már rég meg is találta, és be is jelölte) a megoldást; ráadásul egész kevés az olyan emberek száma, akik az előbbiek közül még aktívan olvassák is ezt a témát, és még észre is veszik azt a hozzászólást, ami minimálisan segíthet.

"Tényt közöltem: ront. És ront vagy nem ront? Ront. Pont."

Ebben igazad van...
---Illetve lenne, ha nem úgy, és nem pont azt írtad volna, mint amit leírtál. Mert amit az a hozzászólás sugallt, az az, hogy 'hűde milyen rossz is, mert olyan iszonyatosan romlik a helyzetem'. Ezt támasztja alá az ötezres túlzott említésed is; illetve egy másik hozzászólásod is, ami arról szól, hogy 'Ki a fenét érdekel, ha a mi egyszerű megoldási lehetőségünk eltűnik, és mások nem jutnak hozzá? Oldják meg máshogy!' (mellesleg jegyzem meg ehhez a kérdéskörhöz általánosságban: Rudi kinyilvánította, hogy holnap rá fognak kérdezni a Bluechip-nél a konfigurátorra - vagyis elismerik, hogy nem ugyanazok a lehetőségek azoknak, akik már megcsinálták, mint azoknak, akik most válaszolnák meg azt a kérdést).

(#587) MasterMark válasza psycho18 (#585) üzenetére


MasterMark
titán

Ott hagytad a linket, ezért most kizárnak... Muhahaha.

Switch Tax

(#588) Joci10 válasza psycho18 (#585) üzenetére


Joci10
őstag

Az általad belinkelt képen lévő linket használva nálam is működik; de ha a konfiguráló főoldaláról próbálkozok, akkor még mindig hibát dob. Érdekesen működik az oldal. :)

(#589) Rico33


Rico33
aktív tag

A 19. kérdéshez szerintem hozzá kéne tenni, hogy az USB 2.0-hoz képest...mer' igy aztán nincs viszonyitási alap.

(#590) echterion


echterion
nagyúr

Na, kicsit sokáig tartott egyszerre 19 kérdésre válaszolni, de megvagyok minddel. :))

(#554) tankagogy: Anélkül is meg lehet találni a megoldást, én tudom, mert most találtam rá. ;)

**********

(#591) draco31


draco31
veterán

19. pipa!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#592) Baryka007


Baryka007
őstag

Valami nehezebbet ennél az USB-s kérdésnél ha lehet! :D 2 percemet tudott csak elvenni az életemből amíg megtaláltam ******-n rá a választ ! :) :DDD

(#593) Baryka007 válasza draco31 (#591) üzenetére


Baryka007
őstag

Mifene O.o Te gyorsabb voltál? :D

(#594) Baryka007 válasza Rico33 (#589) üzenetére


Baryka007
őstag

Nem is kell hogy legyen viszonyítási alap :U

(#595) dobobazsy


dobobazsy
őstag

ennyi volt mára? :))

(#596) Richard! válasza dobobazsy (#595) üzenetére


Richard!
addikt

nehogy azt hidd ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#597) Kassadin válasza Youri (#577) üzenetére


Kassadin
addikt

Írhatnak akár neked is privátot. :K :DDD

(#598) Youri válasza Kassadin (#597) üzenetére


Youri
veterán

Nekem aztán írhatnak, nem csinálok magamnak konkurenciát ;]

RTX ON

(#599) 04ahgy válasza Joci10 (#586) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hidd el, abszolút elolvastam.

A mostanin nagyon sokan játszanak, ez tény (PH! közösségbeli beszélgetéseim alapján mondom ezt). Az 1533 helyes résztvevősre gondoltam, ezerhétszáz körülire emlékeztem, mea culpa. Így is közelebb van a kétezerhez, mint az általad említett ezerhez. De te minden bizonnyal tudod a helyesen és helytelenül válaszolók arányát, amit nem hoztak nyilvánosságra tudtommal egyik nyereményjátékon sem.

Abszolút logikusság van abban, amit állítok, ugyanis a PH! egyéneknek, és nem összedolgozó csoportoknak szánta a nyereményjátékot. Semmilyen rávezetés nem megengedett.

A nyereményjáték lezárásáig nincs helyes választ adó. Így ne emlegesd fel, hogy ki válaszolt helyesen és ki nem. Mindenki csak kellően nagy eséllyel válaszolt helyesen, hisz bármi miatt az utolsó pillanatban is átválthatja a bejelölt válaszát. Ergo aki rávezet, az mindenkit egyformán rávezet, többé vagy kevésbé, hisz egyfajta önellenőrzést biztosít.

Rudi csak annyit nyilvánított ki, hogy ránéznek a bluechipre, nem azt, hogy bizonyos fórumozók feltételezései szerint ki lesz hagyva a kérdés az értékelésből, vagy lesz pótkérdés. Magam is a kérdéses oldal használata nélkül állapítottam meg a szerintem helyesnek vélt választ.

A végére pedig: te vagy itt, aki mindenben sugallást látsz, vélsz. Nincs sugallás, száraz tények vannak. Rávezetéssel rontod más esélyét, vagy sem? Egyszerű, eldöntendő kérdés, amire a két lehetséges (igen / nem) válaszból számításod alapján könnyen meghatározható a helyes. Megjegyezném, az önzőséged nem én említettem, hanem más, akinek az általad közölt válaszodra reagáltam. Megerősítve az ő állítását.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#600) Traxx


Traxx
őstag

Volt, amivel embertelenül megszenvedtem...de alighanem megvan eddig minden :K

A Bluechip nekem is döglött, de nem volt ennek ellenére sok probléma vele...másokkal már akadt :D

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.