Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) 0xmilan


0xmilan
addikt

Ebben is kovethetnenk az orosz peldat. Sokkal egyszerubb lenne megvedeni az magyar embereket a gondolkodastol es a kulso, veszelyes forrasbol erkezo informaciotol.
Lehetne egy biztonsagos Nemzeti LAN, amire minden hithu magyar allampolgar jogosult.
A veszelyes WAN elerese pedig elozetes regisztracio majd biometrikus azonositas utan, Nemzeti Internet kavezokon keresztul lenne elerheto, termeszetesen szigoruan ellenorzott keretek kozott.
Az informacio szabad aramlasa es a szolasszabadsag veszelyes.
Sokkal egyszerubb es biztonsagosabb, ha nem zavarjuk ossze a magyarokat ellentetes nezetekkel es mindenki pontosan tudja, hogy mirol mit kell gondolni.

(#152) KEndre válasza 0xmilan (#151) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Nemzeti Internet Kávézó. NIK. 😆
Én meg a héten Nemzeti Edényboltban vásároltam. A kínai mellett, a Margit körúton. 😄🇭🇺🥂

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#153) BonFire


BonFire
veterán

Nem szeretnék most az imperialisták bőrében lenni.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#154) bambano válasza 2xar (#150) üzenetére


bambano
titán

tévedsz. ha lett volna elég helikopterezés, rogán cilike biztos nem válik el :P :P :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#155) BonFire válasza <Adamsky> (#48) üzenetére


BonFire
veterán

"Egyébként érdemes megnézni, hogy mi van (vagy lesz nagyon záros határidőn belül) a svédeknél, norvégoknál vagy éppen a dánoknál ... Lehet ez "a rájöttünk, hogy hülyeség volt", mentalitás, már nem segít."

Vagy lehet, hogy te a Skandináviából érkező hírekből is azt mazsolázod ki, amelyek a te álláspontodat támasztják alá.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#156) BonFire válasza <Adamsky> (#80) üzenetére


BonFire
veterán

"A nyugat persze még most is hívogatóbb (ezért is jön a sok "menekült"), csak ez szvsz. hamarosan változni fog. Persze így is hatalmas az űr az általad említett végletek között, de a folyamat beindult és szerintem nem kell sok idő, hogy egyre kevesebben vágyjanak nyugatra, ill. Nyugat-Európába."

Tudod, ezt hívják vágyvezérelt gondolkodásnak. A varázslatos, misztikus kelet utoljára akkor volt vonzó, mikor az amerikaiak a függetlenségi háborújukat vívták. Azóta nyugat prosperál, a kelet meg hanyatlik. És pont attól vált nyugat vonzóvá, hogy mindenkit befogadtak, akiket a saját országukból elűztek. Ebből a kelet csak annyit tanult, hogy Szovjet birodalom, Kínai Népköztársaság, Észak-Korea, despotizmus, hegemónia, nemzetirtás. :C

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#157) bambano válasza KEndre (#152) üzenetére


bambano
titán

"Nemzeti Internet Kávézó. NIK.": az e-magyarország pontokat hívhatod nemzeti internet kávézónak...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#158) BonFire válasza bambano (#119) üzenetére


BonFire
veterán

"tehát vedd úgy, hogy mi jószolgálati tevékenységet végzünk, mint Terézanya, amikor azokban a topicokban, ahol a topikindító cikk is politikai, politizálunk. keményen harcolunk a ph! lapcsalád érdekeiért!"

Azérmer fogyamagyar! Innen is. Nem akarnak ők is lecsatlakozni az internetről szerintem, azért engedékenyebbek már, mint régebben.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#159) szazbolha válasza 2xar (#150) üzenetére


szazbolha
addikt

" Ha egy kis időre kivonnád magad az Origo-ProstiSrácok-888-Ripost-Magyar Nemzet és hasonló szennylapok"
.
Én ezeket nem olvasom, helyette 99%-ban klubrádiót hallgatok és 95%-ban Index-et olvasok. Minden benne van ami szerintem fontos.
.
Én Ausztriában jártam befogadó táborban.Akikkel ott találkoztam, legalább akkora arányban jóravaló, szorgalmas emberek, mint akár a magyar a nép, vagy akármelyik másik. Tippelhetsz melyik évben történt.

Nem vagyok szégyellős típus és viszont kívánom neked, hogy benned/bennetek is erősebb legyen a valóság megismerése iránti vágy, és hogy a mesterségesen táplált késztetésetek aziránt, hogy jóérzésű, jó és nyitott gondolkodású emberek legyetek magatok és mások előtt is, nem homályosítja el saját nemzetetek, vallásotok, és saját családotok iránti lojalitást, valamint a természetese életösztönötök még időben jelezni fog, hogy jóemberek - igazi jóemberek - akkor is lehettek, ha a sajátjaitok érdekei mellett álltok ki.

[ Szerkesztve ]

(#160) Tigerclaw válasza KEndre (#147) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Hiba a Mátrixban....Majd elküldik ideológiai továbbképzésre, hogy ilyen ne fordulhasson elő legközelebb.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#161) doooo válasza Tetsuo (#143) üzenetére


doooo
veterán

Nem akarsz hozzászólni, erre a legvérlázítóbb marhasággal szállsz bele a közepébe... Látszik, hogy sokat ér a szavad, hisz még saját magadat sem tudod kontrollálni vele.

(#162) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

Oroszok...

de ez meg kijutott az uj vasfuggony mogul... :D :DD

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#163) Tigerclaw válasza hokuszpk (#162) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem ez már kamunak tűnik. Talán nem teljesen megrendezett, tehát lehet hogy a felvételt készítők nem voltak beavatva, de szerintem kamu. Ennyire ott sem lehetnek hülyék.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#164) arty válasza <Adamsky> (#12) üzenetére


arty
veterán

te hol voltál a negyven csodás szockó évben, hogy ekkora bődületes álnaiv marhaságot képes vagy leírni?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#165) arty válasza kolopele (#17) üzenetére


arty
veterán

valójában te és a többi hozzád hasonló hibás, akik az oroszokat és a kormányt (kormányokat) engedik ILYEN intézkedések mellett létezni ... (itthon, oroszországban, de persze amerikában is)

kritikai nélkül elfogadtok mindent és bármit, amit az állampropaganda sugall :(

(#159) szazbolha
jah, óriási kurázsi kellhet benyalni kritika nélkül az államhatalom által sugallt szép dolgokat .... cserébe verheted a melled, h mennyire nemzeti és lojális vagy :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#166) 0xmilan válasza arty (#165) üzenetére


0xmilan
addikt

Az onbox.hu meg elferne az alairasodban.
Elment ra 643 M ft, abbol 340 M ft allami tamogatas es gyakorlatilag hasznalhatatlan.
https://itcafe.hu/hir/onbox_index.html

(#167) Tigerclaw válasza 0xmilan (#166) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Sokba kerül üzemeltetni a nagy sávszélességű vonalakat meg szervereket Moszkva felé.

Amúgy érdekes hogy egy nem létező problémára minek akartak megoldást fejleszteni. Lehet kellene egy magyar cég gőzmozdonyok vagy vezetékes telefonok fejlesztésére is. Az is hasonlóad időszerű lenne.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#168) Trailblazer válasza 0xmilan (#166) üzenetére


Trailblazer
addikt

Az életben nem hallottam ezekről, bár úgy látszik, nem véletlenül.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#169) szazbolha válasza arty (#165) üzenetére


szazbolha
addikt

Hello arty.
Én nem nyaltam be senkinek és semmit. És nem vertem a mellem, hogy nemzeti vagy lojális vagyok, ezt csak te képzelted ide.
Nem írtam és nem is gondolok ilyesmiket. Átlagos, korának megfelelő konzervatív világ szemlélettel élő embernek gondolom magamat, nincs szükségem előre gyártott ideákra.
Ha bármi kérdésed lenne ebben a témában vagy másban akkor szívesen válaszolok.

(#170) 2xar válasza szazbolha (#159) üzenetére


2xar
tag

"Én ezeket nem olvasom, helyette 99%-ban klubrádiót hallgatok és 95%-ban Index-et olvasok. Minden benne van ami szerintem fontos."

Minden tiszteletem mellett, de ebből egy szót sem hiszek el. Ha ez igaz lenne, akkor nem ismételgetnéd gyakorlatilag kizárólag a Rogán propaganda-minisztériuma által gyártott és a közmédia, a TV2, a KESMA 500 médiája stb. által terjesztett lózungokat.

Pl:

''Van egy kis fogalmi zavar nálad. 56-ban európai embereket fogadtak be európaik (és észak-amerika), azonos vallással, azonos viselkedés formákkal azonos kulturális gyökerekkel, akik nem voltak ellenségesek, és hajlandóak voltak a beilleszkedésre és a munkára a befogadó országokban."

Vagyis azt a Fidesz-propaganda toposzt használod, miszerint az embert nem elsősorban a személyisége és az erkölcse határozza meg, hanem a vallása, kulturális háttere és a bőrszíne. Ezt a toposzt buta/sérült lelkű emberek számára találták ki, akik képtelenek tovább látni az orruknál/előítéleteiknél. A vallást (ruházatból) és a bőrszínt ugyanis 1 másodperc alatt fel tudja mérni még egy hülye is. Mert a hülye embernek nehezére esik, fáj a gondolkodás, ezért örül, hogy ilyen könnyen be tudta skatulyázni az adott idegent. "Úgy öltözik mint én, olyan színű mint én, olyanok a vonásai mint nekem, annak a focicsapatnak szurkol, mint én. Ez a mi kutyánk kölyke, ez jó ember, benne bízhatunk. Furán öltözik, más a színe, nagyobb az orra? Ne adj Isten, másik focicsapatnak szurkol? Ez veszélyes! Jobb ha kitiltjuk, elűzzük, megverjük!"

Te pedig (illetve pontosabban nem Te, hanem Rogánék) hiába próbálod ezt a gondolatot racionalizálni, felöltöztetni és okosan hangzó kifejezésekkel kiszínezni ("viselkedési formák", "kulturális gyökerek"), ez magának a gondolatnak a lényegén nem változtat. Ugyanaz a demagógia marad: "az embert a nemzeti öntudata, a népszokásai és a vallása, a kultúrája határozza meg".

Ez persze nem csak demagógia, hanem tökkelütött baromság. Az embert a személyisége határozza meg, annak formálásában pedig sokszor csak igen piciny részt vállal a vallás és a nemzet. Illetve akinél a személyiség nagy része ezekből van levezetve, az jellemzően egy súlyosan sérült lelki világú, előítéletes, rasszista ember, aki gyerekkorában nem kapott elég szeretetet, támogatást. Ugyanis ez az, ami elsősorban meghatározza a személyiséget, hogy ki jó ember és ki nem: a szülői neveltetés. Hogy megfelelő egyensúlyban volt-e a gyerek életében a szeretet, a támogatás, a fegyelem, az igazságosság.

És akár hiszed, akár nem, Szíriában ugyanolyan arányban vannak/voltak jó szülők, mint Magyarországon vagy bárhol. Azt pedig, hogy a vallás és a nemzeti öntudat másod/harmadlagos szempontok az ember életében, azt csak az nem látja, aki a fenti, sérült lelki világú emberek csoportjába tartozik és ezért félelemmel és gyűlölettel, xenofóbiával, szélső-jobb, nacionalista nézetekkel tölti ki a személyiségében és a szívében tátongó űrt.

Visszatérve pedig, ami a médiafogyasztási szokásaidat illeti, már korábban is elárultad magad:

"De ha már felvetted, te hol láttál menekültet? A klubrádióban meg az Indexen?"

Magyarul: Te megveted és hiteltelennek tartod a fenti két médiát, de ehhez képest azt állítod hogy szinte kizárólag ezt a kettőt fogyasztod. Ne nézz már madárnak...

[ Szerkesztve ]

(#172) szazbolha válasza 2xar (#170) üzenetére


szazbolha
addikt

"Minden tiszteletem mellett, de ebből egy szót sem hiszek el."
.
Ez a te dolgod, konzervatív jobboldaliként erénynek tartom az igazmondást és hogy mások becsületében se kételkedjünk míg okot nem ad rá.

(#173) ricsi99 válasza szazbolha (#172) üzenetére


ricsi99
addikt

Pedig elgondolkodhatnál amit irt.
Kristálytisztán látja a világot.

Sajnos te már menthetetlenül abba az irányba tekintesz amerre a szemellenződ mutat ,és a zabla enged.
Fogadd el ,hogy más a világ ,és a te szemléleted nem áll a helyzet magaslatán...

Önálló gondolat... vélemény ... az még elmegy...
Ha viszont a propagandagépezet monológjait szajkózod azt szerintem csak a Bayer -show törzsközönsége fogja elfogadni.
Szerintem ne erőltesd....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#174) szazbolha válasza ricsi99 (#173) üzenetére


szazbolha
addikt

Honnan tudod, hogy ő látja kristálytisztán a világot?

Azt természetesen elfogadom, hogy szerinted más a világ és az én szemléletem nem áll a helyzet magaslatán.
Én ezt nem gondolom a tiedről, nem irritál és nem bánt, nem is akarom megváltoztatni, sem minősíteni.
Érzed a különbséget?

(#175) samujózsi válasza szazbolha (#172) üzenetére


samujózsi
tag

Ismered azt a kifejezést, hogy antagonisztikus ellentét?
Ilyen ellentét áll fenn a "nemzeti konzervatív" és az "igazmondás+nem kételkedünk mások becsületében" közt.
Csak egyetlen példa: "csak az a magyar, aki szerintünk az, a többi magyargyűlölő, hazaáruló, Soros-bérenc stb.".
Maradtál volna a fotózásnál... abban sem tartottalak túl sokra, de ott picit kilógtál az átlagos kattogtatók közül.

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#176) szazbolha válasza samujózsi (#175) üzenetére


szazbolha
addikt

"csak az a magyar, aki szerintünk az, a többi magyargyűlölő, hazaáruló, Soros-bérenc stb.".

Én ilyeneket sosem írtam és nem is gondoltam.
Azokkal kéne megbeszéld ezt a problémádat, akiktől ezt olvastad és azt gondolod róluk, hogy konzervatív jobboldaliak.

Akiket én személyesen ismerek hozzám hasonló értékrenddel és világnézettel, azok biztosan nem írnak ilyesmiket.

(#177) S e t h válasza szazbolha (#174) üzenetére


S e t h
nagyúr

Honnan tudod, hogy ő látja kristálytisztán a világot?
Hacsak az nem utal rá, hogy őt úgy nevelték, az embert lássa meg mindenkiben és ne a zászlót.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.