Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) bambano válasza v.tom (#41) üzenetére


bambano
titán

Akkor még egyszer: én kijelentésekkel vitatkoztam és hozzászólások minőségéről mondtam negatív véleményt, te meg rólam nyilatkoztál és azt írtad, hogy ugatok. Leszel szíves legközelebb nem a személyemet támadni, hanem a kijelentéseimet. Nagyon nagy különbség van aközött, hogy Bambanő marha és aközött, hogy Bambanő marhaságot beszélt.

A funkcionális analfabétizmusról szóló szösszenetemre céloztam, sajnos egyre inkább bizonyítva látom, hogy igaz.

Magyarországon az emberek jelentős része áldozatokat hoz azért, hogy megéljen. Tiszteletben tartva a te áldozataidat megjegyezném, hogy mindenki más is meghozza a maga áldozatait. És ennél még többet ér az, hogyha valakik, és a hsz-ed alapján konkrétan a férfi pólósok, egyszerre két helyen is helyt tudnak állni, az egyetemi vizsgabizottság előtt meg a medencében.

De az a burkolt célzás, hogy valaki a pólósoknál preferálja az egyetemi papírt, más sportágakban meg tiltják, nem valós.

Kovács Ági azt mondta, hogy az ilyen megalázó ceremóniákat nem tűri el senki kedvéért. Szerintem jól tette, volt bátorsága kiállni ország világ elé és nem annyira burkoltan elküldeni az egész doppingbagázst a büdös francba. Mert a mondandójának az volt az értelme (nekem, mint kívülállónak), hogy "én gürizek, mint állat, nyomom a napi 2-3 edzést, emellé próbálok még jószolgálati segítséget is adni, erre fél óra miatt kekeckedik velem pár idióta. Akkor elmegy mindenki a fenébe". Nem állítom, hogy ezt mondta, azt se állítom, hogy ez volt a szándéka, azt állítom, hogy ez az érzés maradt meg a kívülállóban. Jól tette.

22 évesen még nem kellene arról nyilatkozni, hogy mire jó az egyetemi diploma. Nekem három (különböző szintű) diplomám van összesen, mégsem szeretek általánosítani ilyen kérdésben.

Offtopic: kár, hogy a bringás felvonulásról szóló blogomat se értette meg az olvasó, de főleg a bringások nem akarták érteni...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.