Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) batyus086


batyus086
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de már egyre inkább kezd felháborítani amit a Jófogás.hu oldal velem művelget. Pár hete probáltam feladni egy hirdetést egy ipari esztergagépről, ami igen nagy értékű, a piaci értéke kb. 800e-1m forint közé tehető. A hírdetést teljesen szabályosan, a szabályzatban előírtaknak megfelelően tettem fel. Erre rövidesen mégis ezt az emailt kaptam tőlük:
"
Szia!

Feladni kívánt E3N-01 esztergagép hirdetésed a jelenlegi formájában nem jeleníthető meg, mivel nem felel meg Működési Szabályzatunknak. Kérjük, az alábbi megjegyzésünk szerint módosítsd hirdetésed!

Rossz kategória

Hirdetésed jelenleg nem a tartalmának leginkább megfelelő kategóriában szerepel, kérjük módosítsd. A leggyakrabban előforduló kategóriaproblémák: (1) Az autók a "Jármű" főkategórián belül, az "Autó" kategóriába tartoznak. (2) A "Jármű" főkategória alatt külön kategóriákba tartoznak az alkatrészek, felszerelések, illetve a konkrét járművek. A motorokat például a "Motor, robogó", kategóriába helyezd át, "Motor, robogó alkatrész, felszerelés"-en belüli alkategóriák helyett. (3)Az állásajánlatokat az "Állásajánlatok, Álláskeresés" főkategórián belül az "Állásajánlatok" között, míg az álláskeresést/önéletrajzot tartalmazó hirdetéseket az "Álláskeresés" kategóriában szükséges szerepeltetni. (4) Hirdetéseden nem a termék adottságainak megfelelő Háztól-Házig vagy Háztól-Házig XXL szolgáltatást aktiváltad, kérjük tekintsd meg összefoglalónkat és ennek megfelelően módosítsd hirdetésedet: http://docs.jofogas.hu/csomagolas/ Az oldaltérképet ezen a linken tudod megtekinteni: http://www.jofogas.hu/oldalterkep”

Most az teljesen korrekt eljárás a részükről, hogy azért akarják autó vagy motor kategóriában feladatni a hirdetést, mert az fizetős? Ez egy ipari esztergagép, köze nincs a jármű kategóriához. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.