Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) orion1025 válasza Bence01 (#8) üzenetére


orion1025
őstag

Sajnos sokan még mindig ott tartanak, hogy az általuk hirdetett termék "gyűjtői állapotban van", mikor meg az ember megveszi, egy gönc az egész. Nem is olyan rég jártam így sorozatban, főleg régi mobilokkal, mert pont úgy van fényképezve, hogy ne látszódjanak a hibái a fénytörés miatt. Tervbe vettem egy terjedelmesebb bejegyzés megírását, pont az ilyen dolgokból, de még gyúrnom kéne rá kicsit. Ahány gányolós eladó van, legalább annyi megtévesztő hazug is, és ez a szomorú, pláne amikor az egyszeri vásárlóval bánnak el csúnyán. Elég sokat adok-veszek, ahány retardált szokott keresni telefonon, az valami gyötrelem, a jófogás a fogyatékkal élők melegágya... Régen az Olx emlékszem mennyire pörgött, ott tényleg el is lehetett adni, kevesebb volt az ember állat, meg használni is lehetett az oldalt, nem mint a konkurensen, ahol vagy megérkezik a megírt üzenet, vagy nem, és akkor ez még csak egy "apró" hiba, a sok száz közül. Keresni nem lehet, mert semmi alkategória nincs, ha valaki nem pontosan azt adja meg a hirdetés címének, amire én éppen rákeresek, akkor a büdös életbe össze nem futok vele, stb. apróságok. Vicc az egész, remélem saját magukat építik le idővel. Egyszer poénból írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy az oldal mikor lép át béta fázisból normális verzióssá, erre kaptam azt a választ, hogy az oldal a végleges "kiadás" ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.