Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B1T3


B1T3
addikt

Örömteli hír, még inkább az lenne, ha Symbianos telefonok esetében nem szorulnánk Operára. :) Persze nem a saját nevemben beszélek, nekem nem gond telepítgetni, de a laikusoknak nem egyértelmű ennyire.

(#2) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Nagyon szépen/gyorsan működik még az E51-en is.

(#3) LLam


LLam
senior tag

tenném fel iziben, de lenullázza az előzményeket és a mentett lapokat :(

van erre vmi megoldás?

Stay hungry!

(#4) Lompos48 válasza LLam (#3) üzenetére


Lompos48
nagyúr

E51-en mindent úgy hagyott, ahogy volt. Ott van history, cache, bookmarks... minden.

[ Szerkesztve ]

(#5) Lord Zero


Lord Zero
addikt

mondjuk a kilencszeres szorzót vérmes túlzásnak érzem, de valóban gyors(abb)
(szerk. s60 alatt)

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#6) sekli válasza LLam (#3) üzenetére


sekli
addikt

Szerintem lenullázni nem fogja, ha korábban a beta volt fent, akkor mellé települ, ha végleges, akkor írja fölül, de akkor talán megmaradnak a mentett dolgok. Könyvjelzőket egyébként a link-kel szinkronizálhatod, elmentett oldalakat nem.

(#7) Lompos48 válasza sekli (#6) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Beta volt és települt, mindent meghagyva az előző állapotban.

(#8) sekli válasza Lompos48 (#7) üzenetére


sekli
addikt

na, most próbáltam ki. Nem az Opera 10.1 beta2-t írta felül, hanem a végleges Opera 10.0-t, így volt ez eddig is mindegyik Mobilenál/Mininél

(#9) jacis


jacis
nagyúr

Én is felraktam és tényleg elég gyors.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10) cousin333 válasza Lord Zero (#5) üzenetére


cousin333
addikt

A 9-es szorzó a JavaScript sebességére értendő (bár a többi rész is gyorsult). Elvileg SunSpider és hasonló teszteken le is tudod mérni. A különbség a 10.0-hoz viszonyítva igaz. Mivel a 10.1-ben jelent meg az asztaliból is ismert vadonatúj Carakan motor JIT (compiler) támogatással, ezért nekem nem tűnik túlzónak az állítás. Próbálj ki mondjuk egy asztali Opera 10.10-et majd egy 10.50-et (pláne 10.63-at vagy 11b1-et) bármelyik ismertebb JS teszten, szerintem még nagyobb különbséget is mérhetsz (korai cikk, újabb cikk, teszt).

Viszont a JIT compiler nem támogat minden processzort, ergo nem minden telefonon ekkora a különbség (ott csak olyan 2-3-szorosra saccolom).

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#11) attisx válasza sekli (#8) üzenetére


attisx
addikt

Arra viszont érdemes odafigyelni, hogy sima rátelepítéssel/felülírással egyes új funkciók nem biztos, hogy működni fognak. Legalábbis nekem első nekifutásra nem ment a linkek automatikus új fülön megnyitása, csak miután nulláról újrahúztam.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.