Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Annyira azért nem vészes, de, ha gyorsaság, akkor ott az előző verzió.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) V B A


V B A
aktív tag

Érzésre az én telefonomon a 4.2-nél gyorsabb az 5.0-ás Opera Mini béta.

A Bold meg majd akkor lesz érdekes, ha megjeleníti az ő és az í betűt is.

(#3) <NewL>


<NewL>
addikt

Nem tudom,de nekem ez a böngésző valahogy kimaradt. Elég fapados a youtube videók alapján,az opera mini jobban tetszik. Ez az 5 béta meg tényleg szép és okosabb mint az előzők,csak kár ,hogy még béta,és én gyorsabbnak sem mondanám mint az előző 4.2-est,max az oldalak betöltésénél,de utána nehezen reagál az oldalakon való nézegetésre.

There's an app for that

(#4) kfr@ válasza <NewL> (#3) üzenetére


kfr@
csendes tag

Az Opera Mini 5.0-val nekem az a bajom, hogy nagyon hiányzik belőle az RSS - legalábbis nem találtam meg - és az oldal aljra ugró hot-key-t lecserélték az oldalon való kereséssel - és sajnos nem rakták sehova.
Az Opera Mini legnagyobb előnye, hogy arra lett kitalálva, hogy mobilon használják: nem kell mindig a finom kurzormozgatásokkal matatni a lapon (lapozzatok fel-le, ugráljatok jobbra-balra az egyes böngészőkben, aztán lehet gondolkjodni, hogy melyik az egyszerűbb, az Opera mini vagy a többiek). Ezen szerintem sokat ront, ha nem lehet a lap aljára ugrani (fórumokon kifejezetten hasznos: csak leugrok az aljára és néhányat felfelé lapozok, és ott is vagyok, amit még nem olvastam).
Én már nagyon megszoktam ezt a feature-t (talán a 3-as hozta be, de gyorsan rá lehetett szokni).
Az RSS pedig szintén kiváló, hogy ne kelljen ürákat keresgélnem a hülye weboldalak címlapján, a reklámok közt, hogy mik a hírek.

Úgyhogy egyelőre főleg az Opera Mini 4.2-őt használom.

Ezt a Bolt-ot egyszer próbáltam (nyilván még az 1.0 környékén) és szomorúan tapasztaltam, hogy azt hiszi az oldalról, hogy csak annyit kell letölteni, amit látok. Ez elég problémás, ha metrón szeretnék olvasgatni...
Ráadásul ez sem segítette az oldalnak a képernyőhöz méretezését és az olvass azonnali elkezdését.

Azért majd megsasolom a Bolt 1.5-öt, hátha az már használható.

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem is halottam még a Bolt-ról eddig. :U

(#6) zetecR válasza hemaka (#5) üzenetére


zetecR
addikt

A kiskutya, aki szuperugat. Beugrott? :D

(#7) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Vicces amikor nagyotmondással akar egy cég magának hírverést, csak hát nem jön össze... mondjuk beszélünk róla!

[ Szerkesztve ]

(#8) benczeb


benczeb
aktív tag

Jo reggelt,

Figyeljetek, ha a Bolt-ot hasznaljatok, fontos tudni, hogy nem 'butitja az oldalakat', mint az Opera Mini. Nekem 30 MB-s csomagom van, csak mobilrol hasznalom ezt a netet, 3 percnyi Bolt-os netezes utan kuldott a t-mobile 3 sms-t, hogy elertem a 10, 22 majd 30 MB-s limitet. Operaval ez kb 20 napba telt. :S :S :S

Azert valtottam Operarol Bolt-ra, mert nehany oldalt nem tudott normalisan megjeleniteni az Opera, gyakran elofordult, hogy nem tudtam egy linkre kattintani...... figyeljetek.

Balazs

(#9) glutamin válasza zetecR (#6) üzenetére


glutamin
őstag

Na ez most jó vót:D Meg uge ott van Usian Bolt is, aki szintén szélvészgyors.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.