Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Ren Hoek válasza Blindmouse (#16) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Windóznál meg a vírusokkal szop az ember. Főleg aki nemért hozzá, annak netudd meg milyen a gépe..te jó ég. Ganyéztam már egypár rokon, ismerős XP-s gépet. Blőőő.

Win7 már jobb az uac miatt, de az meg azért fogja a rendszert régebbi gépeken sajna.

Viszont: A sok vírus utána raktam fel a Buguntut, egy valag verziót kipróbáltam, és mindegyiknek agyhalál lett a vége. Egyszerűen nem kompatibilis a géppel... Iszonyat sok bug mellett, állandóan összeomlott... mikor sikerült stabillá tenni, akkor egy frissítés összeb*szta az egészet. Kiszámoltam egyszer kb hány órát vett el az életemből a sudo parancsozgatás terminalban, inkább nem írom ide. Szóval akkor döntöttem el, hogy használni szeretném az OS-t és nem számba venni a lompost. Szvsz maradok legál XP-nél, Win7-nél, Avasttal, plusz egy leghostolt verzió az összes programmal. Ez volt 1 éve, azóta használom az oprendszert, nem foglalkozok vele.

Susét azért kipróbálnám VBox-ban, csak a szórakozás kedvéért... Viszont újra legózni vele nincs türelmem sajna. (Főrendszernek meg semmiképp, fimvágás, PS miatt felejtős.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.