Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

nem akarok politizálni, de putyin nekem kimondottan szimpatikus... és pont a hasonló dolgai miatt, hogy közvetlennek és emberinek tűnik(/próbál tűnni... eredményesen...) volt múltkor róla valami kép/cikk, amikor félmeztelenül állt valami kisebb patakban és pecázott... az ilyen dolgai miatt olyan népszerű szerintem, mert mutogatja az emberi oldalát folyamatosan :) a 2milliós óra neki olyan egyébként, mintha én adnék egy 100ast valamelyik hajléktalannak, hogy vegyen rajta 1szál cigit meg 2 kisfröccsöt... ők meg szerintem leírják reklámköltség címszó alatt... mert lényegében az... :) jól csinálják szerintem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Azért a 100-as hasonlat egy kicsit erős szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

***

(#3) puttputt


puttputt
őstag

"Nem sokkal az ajándékozást követően a tulai lakatos minden áron vissza akarta juttatni Putyinnak a karórát, amikor megtudta, hogy ez a márka mintegy 11 ezer dollárt (több mint 2 millió forintot) ér."

Milyen romantikus... :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) DeFranco válasza mephi666 (#1) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nehogy elhidd már. Ez ugyanaz a propaganda, mint anno a kommunizmusban volt. Nagy valószínűséggel meg lett rendezve a dolog, ahogy a többi is. Az oroszok erre fogékonyak. A szermélyes véleményemet emberünkről nem írom le, de sejthető.

HA esetleg ez a történet véletlenül igaz, akkor meg a bácsika helyében én is k.va gyorsan vissza akarnám juttatni az órát a [ÁTHÚZ]keresztapának[/ÁTHÚZ] Putyinnak, mert különben véletlenül elsül egy puska a MEO-s kezében a jövő héten. (fegyvergyárban történt az eset)

(#5) Atis707 válasza DeFranco (#4) üzenetére


Atis707
tag

Én voltam oroszországban nem is 1x, és ott tényleg látszik (hiába propaganda, vagy minek nevezitek), hogy megy az ország előre...bezzeg itt...no flame, de alaptalanul ne irigykedjünk

(#6) DeFranco válasza Atis707 (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az oroszokkal nincs bajom. Ha ilyen hangot ütöttem meg esetleg, akkor elnézést. :R

[ Szerkesztve ]

(#8) mephi666 válasza DeFranco (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, hogy nagyrészt megrendezett dolog, de kívülálló szemmel mennyivel szimpatikusabbak az ilyen jellegű dolgok, mint ami itthon megy... én is úgy írtam, hogy valószínű, színjáték az egész... gondolj bele: nem azt látod az ország első emberéről, hogy mindig jólöltözötten villan egyet a képernyőn, hanem: szórakozásból pecázik, mint az átlagember... vagy a munkásokat meglátogatja, elbeszélget velük és az egyiküknek nekiadja a méregdrága óráját, stb... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) DeFranco válasza mephi666 (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Vagy talál egy gyereket az utcán, és befogadja... :) ;)
Vagy fut a szigeten.
Vagy táncol, mert ő is ember.

Nem kell a szomszédba menni. ;) ;]

(most a másik oldalról nem jut semmi eszembe, ez sem szándékos segítsetek ki példákkal)

[ Szerkesztve ]

(#10) madstunt


madstunt
addikt

én is,én is,én iiiiiiis:DDD ;]

(#11) Crystalheart válasza mephi666 (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egyébként a kommunizmus, itthon meg pláne, tényleg csurig volt efféle koncepciós jótéteményekkel. :) Nagyban gondolkodva maga az egész hitelgazdálkodás annak volt tekinthető, vagy - kicsiben - gondoljunk Kádár puritán életvitelére. Nem volt sok olyan kommunista rendszerű ország, ahol a nép a végén még törvényes választásokkal is a honi főtitkárt választotta volna meg. Épp az ilyen dolgok miatt szimpatizáltak sokan az egésszel, a háttér ismerete nélkül. (A hátteret pedig viszont csak a legfölsőbb körökben ismerhették, ott sem teljesen.)

[ Szerkesztve ]

(#12) Psychonaut válasza mephi666 (#8) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hát nekem csak még antipatikusabb lesz ezektől a megrendezett színjátékoktól. A "tigrisölős" volt eddig a legrosszabb. Vicc az egész. :(((

(#13) eziskamu


eziskamu
addikt

Hordjon Casio-t ;]
Tényleg, valamiért az oroszok marhára szeretik és szerették a karórákat.
Volt egy régi magyar vicc, hogy aszondja:
-Te mi ez a nagy sor?
-Nem hallottad? Karórák jöttek a Szovjetúnióból.
-Engedjetek előre, ezer közül is megismerem a sajátomat! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) mephi666 válasza eziskamu (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

a padödő is kiparodizálta :) melyik számuk is volt? "bájbáj szása?" :) volt benne egy ilyen rész, hogy "elmentél és azóta az órám keresem..." :) vagy hasonló...

viszont amit szeretek az orosz dolgokban, hogy szerintem mérföldekkel jobbak, mint a kínaiak... van bennük anyag rendesen... bárisz is megmondta: "a súly a megbízhatóság jele"... nekem is van még orosz csillagász-távcsövem... még kb egy 500asért bótoltam vagy 10-15éve... szerintem nagyobbat lehetne vele ütni, mint egy viperával :)
...meg a vodkát is komálom... mindig tartok belőle otthon... gyomorerősítőnek is jó meg fog-/fejfáfásra is tökéletes...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Eastman válasza eziskamu (#13) üzenetére


Eastman
őstag

Az lenne fantasztikus, ha Putyin Budapesti látogatásán nekem adná a nagyapám óráját.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) eziskamu válasza mephi666 (#14) üzenetére


eziskamu
addikt

Na igen, még a szovjet játékok se voltak rosszak. Voltak ilyen kábeles távirányítós lánctalpas autók, meg működő játéktelefon, amit egyesek pl szobatelefonnak használtak a konyha meg a műhely között.
De asszem a csehszlovák játékok is jók voltak, mi magyarok meg az ilyen lemezjátékokban nyomultunk. Volt űrhajó, ami ha neki ment valaminek, felállította magát és leereszkedett egy rámpa, meg volt olyan holdkomp, ami maga felett lebegtetett egy hungarocel golyót (mintha a holdjáró felett lebegne egy kis hold), meg ha nekiment valaminek irányt váltott.

Eastman: most nevessünk vagy sírjunk ezen :)

[ Szerkesztve ]

(#17) mephi666 válasza Eastman (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

hehe... láttad a ponyvaregényt? lehet, hogy rejtegeti azt az órát ;] ;] ;]

#16: rémlik... amúgy szüleimnél még megvan a jó öreg junoszt tv-m... '83-ban születtem, de az még nálam is "idősebb" és még szerintem mindig működik... 2-3éve, amikor még otthon laktam, azt használtam a szobámban beltéri antennával :) (mtv+tv2+rtlklub bejött rajta és amennyire tv-s vagyok, elég is volt...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) finest válasza Eastman (#15) üzenetére


finest
őstag

LOL. Vajon kinek a kezén lehetnek nagyapáink órái most?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#19) Eastman válasza finest (#18) üzenetére


Eastman
őstag

A Doxák valszeg nyugati gyűjtők fiókjaiban...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.