Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ollie:] Az emberi ... határtalan [Avatar] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

[ Szerkesztve ]

(#2) Móci


Móci
addikt

Pont most olvastam én is.
Most erre mit lehet mondani? De komolyan. Áh... :W

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) zoo8800


zoo8800
veterán

rip and tear, until it is done

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Háhá :D ezek teljesen betegek!

Szerintem pereljék be George Lucast is, mert anno 78'-ban a Csillagok Háborújában egyetlen meleg droidot se láttattunk! :(((

és akkor még ezek után mondja nekem valaki, hogy a homoszexualitás nem betegség :DD Hát az ilyen emberekre mi mást lehet mondani :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Lenry


Lenry
félisten

és mégis mi a retkes f*szér' lennének benne melegek?
sziámi ikrek sincsenek benne, de szadomazosok se. azok miért nem sírnak.
de tarkón csapnám az ilyeneket :W

azt hiszem ez simán megérdemli:

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Dany007 válasza Lenry (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Simán! Csak tudnám melyik Star Trek Tng részben volt ez : ) De nagyon ütős!

(#7) gabor85 válasza Lenry (#5) üzenetére


gabor85
őstag

A melegek nemhogy kussolnának, erre még maguk ellen haragítják a közvéleményt.
Nem általánosítok de ennyire buta ostoba együgyű barmot én még nem láttam.

(#8) Borzoló


Borzoló
senior tag

linkóócííí azoknak akik nem szeretik a suna-szaftot :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) ftc


ftc
nagyúr

Ah ezek nem komplettek :U

Ha emg lenen benen akkor meg beperelnék a szülők, hogy mire tanitja illetve mit mutatnak be egy filmben....

s akkor lenen szülők vs melegek per

(#12) Borzoló válasza ftc (#11) üzenetére


Borzoló
senior tag

Az South Park gyanús lenne! :K

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#13) dabadab válasza gabor85 (#7) üzenetére


dabadab
titán

"A melegek nemhogy kussolnának, erre még maguk ellen haragítják a közvéleményt."

Engem azert itt erdekelne par dolog:
1. A melegeknek miert kellene kussolniuk?
2. Miert pont a blogot keszito par ember jelentene a melegeket ugy altalaban? Ez miert nem altalanositas?
3. Utananeztel-e a hirrel kapcsolatban barminek, vagy alapbol elhiszel mindent, ami a bulvarsajtoban megjelenik?

DRM is theft

(#14) #19617792


#19617792
törölt tag

És mondja azt valaki, hogy a melegek normálisak... :O :O

[ Szerkesztve ]

(#15) Dany007 válasza dabadab (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Nézd, azért ez így túlzás a részükről az biztos. Ha kamu a story akkor persze kamu...
De azért mindennek van határa.
Ennyi erővel az összes heterotól eltérő szexuális beállítottságú egyén tiltakozhatna. De ha azok nem is, ennyi erővel az összes létező film ellen tiltakozhatnának, amelyekben nem szerepelnek melegek... Ez már annyira nonszensz hogy ki se lehet fejezni.

(#16) dabadab válasza Dany007 (#15) üzenetére


dabadab
titán

Az biztos, hogy aki a szobanforgo blogspotos oldalt csinalja, az vagy troll vagy total idiota, ezzel szerintem senki sem fog vitatkozni.
En csak azt tettem szova, hogy egy ember velelmezett tettei alapjan megitelni egy hatalmas csoportot nem eppen a kifinomult gondolkodas tipikus peldaja - vagyis azok, akik ennek az esetnek az alapjan a melegek osszesegerol nyilatkoznak, szinten a bejegyzes cimeben is olvashato alapvetest tamasztjak csak ala sajat peldajukkal.

DRM is theft

(#17) ollie válasza dabadab (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, én nem véletlenül használtam a bejegyzés címében az emberi szót, hiszen ez a fajta hülyeség nemi irányultságtól független.

***

(#18) Dany007 válasza dabadab (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, hát én se értem, hogy Hitler és még pár mészáros miatt miért kell előítéletekkel kezelni egy kicsit a normálistól eltérő ideológiát... ;] -tudom szar poén és rossz hasonlat volt :)

Amúgy szerintem az elmúlt időszakban történt egy-két dolog a melegek részéről, ami csak egyre jobban szította a feszültséget a többi emberben. Így egy ilyen hallatán már automatikusan is általánosít az ember.
Egyébként ha a melegek azt szeretnék, hogy a lehető legjobban elfogadják őket, és legkevésbé se különböztessék meg őket a többi embertől, akkor próbáljanak meg úgy kinézni, illetve nem kéne még ráadásnak szándékosan a különbségekre felhívni a figyelmet... A megkülönböztetéssel van gondjuk, miközben ők maguk is szándékosan és nyíltan, sokszor túl erőteljesen hangsúlyozzák azt a bizonyos különbséget.

(#19) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Stop Avatar Movie aktivistái

Már ez is röhej

mod: Cameronnak mit le nem kell nyelnie :F elhiszem, hogy kiakadt.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#20) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Öcsém mik vannak...valamit írni akartam, de erre már tényleg nem lehet. :O

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#21) #53246592


#53246592
törölt tag

erröl szerda, csutörtök es pentek angol nevenek kezdöbetui jutnak eszmbe: WTF :F

(#22) dabadab válasza Dany007 (#18) üzenetére


dabadab
titán

A megfelelo hasonlat inkabb az lenne, ha Hitler alapjan minositenel minden heteroszexualist.

"Amúgy szerintem az elmúlt időszakban történt egy-két dolog a melegek részéről, ami csak egyre jobban szította a feszültséget a többi emberben."

A melegek reszerol? Konkretan mind az osszes reszerol? Latod, mar megint egy felesleges altalanositas. (Abba mar nem is megyek bele, hogy milyen az, amikor "a melegek a feszultseget szitjak".)

DRM is theft

(#23) caizzz


caizzz
aktív tag

Véleményem: Nut Up Or Shut Up

marakujás kőbányai

(#24) Dany007 válasza dabadab (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Tényleg.
Na látod ezt mondom, belefutok én is, pedig nem volt szándékos.
De természetesen nem az összesről van szó. Nem is lehetne, mert nem ismerhetjük az összeset.

A fesz szítást sem az összesről szól, csupán - szerintem - akik felvonulósdit játszottak.
Mielőtt arra gondolnál, tudom, hogy magukra az elfogadásukra és a helyzetükre akarták felhívni a figyelmet, ez rendben is volna. De mindezt valami oltár gusztustalan, ízléstelen, állítólag esetenként szeméremsértő módon csinálták a nyílt utcán, fényes nappal gyerekek, családosok előtt. A Tv-nek kifejezetten 'provokálva' magukat mutogatva stb...
Meg mostmár lassan pozitív diszkriminációt szeretnének bizonyos meleg szerveződések elérni. - na ezekre gondoltam én feszültség szítás alatt.

(#25) dabadab válasza Dany007 (#24) üzenetére


dabadab
titán

"De mindezt valami oltár gusztustalan, ízléstelen, állítólag esetenként szeméremsértő módon csinálták a nyílt utcán, fényes nappal gyerekek, családosok előtt."

Nekem erosen az az erzesem van, hogy ezekrol a felvonlasokrol leginkabb hallomasbol tajekozodsz. A magyar Gay Pride felvonulasok az utobbi evekben teljesen szurke esemenyek, sehol sincsenek mondjuk az osztrak Gay Pride-hoz (ami valahogy nem kelt feszultseget) vagy az egykori Bp Paradekhoz (amik szinten nem keltenek feszultseget) vagy akar a regi Gay Pride-okhoz (amik egyebkent egyreszt szinten nem keltettek kulonosebb feszultseget, masreszt a felvonulok 99%-a ott is teljesen hetkoznapian nezett ki meg viselkedett) kepest. Komolyan, guglizz ra, teljesen hetkoznapi kinezetu meg ruhazatu emberek gyalogolnak, semmi extrem.
Ja, es a GP alapvetoen nem arrol szol, hogy felhivjak a kulvilag figyelmet magukra, vagy ilyesmi - az X (black/gay/akarmi) pride mozgalmak alapvetoen az X kozosseg tagjainak szolnak es az az uzenetuk, hogy "it's ok to be X".

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#26) bullseye


bullseye
addikt

ez olyan megélhetési kiakadás, amitől olvasott lesz az oldal... Mindig akad 1-2 ilyen idióta. Kiszel Tünde is kiakad majd, hogy nem volt kint a naptárja a fákon...

én amúgy örülök, hogy a szokott kiakadók lemaradtak, főleg, mivel egy részük engem is éget az általánosítgatás alapján...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27) Dany007 válasza dabadab (#25) üzenetére


Dany007
veterán

Így van csak hallomásból, illetve tv és netes képek hírek alapján. Természetesen nem voltam ott.
Amúgy ja, kerestem már az első oldalon találtam, nem túl ízlésesek. Bár ez talán megint embere válogatja.
Amúgy igen, azt is hallottam, hogy nyugatabbra sokkal durvább és sokkal elfogadottabb is. Itthon pedig nem. Nem elfogadott. Ezt is figyelembe kéne venniük.

ja, csak hogy legyen valami konkrétabb is :) [link] csak linkelem a képet nem teszem ide be.

[ Szerkesztve ]

(#28) dabadab válasza Dany007 (#27) üzenetére


dabadab
titán

Ez egy par eves kep, raadasul eleg szelektiven van kiemelve egy ember. Nezd meg inkabb ezt. Ugye mennyivel masabb kepet ad?...

DRM is theft

(#29) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Filmdroidon egyik poszt:

Cameronnak valami ilyesmit kellene válaszolnia.

Mivel a Navik és a bolygó tökéletes harmóniában el ezért valószínűleg maga a természeti rendszer az ami mindent elkövet hogy minden klappolnjon. A Melegel-leszbikusok egyáltalán nem viszik előre a populáció nemzőképességét szóval vagy kis se alakultak vagy a bolygó már rég kiszelektálta az ilyen aberrációkat.

"Neytirijéből ideális leszbikus karakter lehetett volna."

És akkor Jake helyett vagy a dokinővel vagy a tökös kommandós csajjal kavart volna.

AZ OMINÓZUS VIDEÓ AHOL CAMERONT LETÁMADJA EGY AKTIVISTA...

"érdekesség, hogy a rendező szavaiból kellett a legtöbbet cenzúrázni"

Most képzeld el hogy éveken át csinálsz egy filmet mindent elkövetsz hogy tökéletes legyen életed egyik fűművének tartod erre jön valami idióta képedbe tolja hogy "HÁT EZ A FIM SZAR MERT NINCSENEK BENNE MELEGEK!"
Örülhet a kérdező hogy nem ütötték le.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#30) Dany007 válasza dabadab (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Ezt a 2009-esre adta ki. De van más is bőven. A te képed már más képet az az biztos : ) De az is egy jólkiválasztott kép. Ha beírod a gugliba, hogy melegfelvonulás 2009 budapest, akkor sok olyat is kiad amit linkeltem.
De szerintem maradhatunk ennyiben :)

(#31) fekeandras válasza BITBOYS (#29) üzenetére


fekeandras
őstag

,,Most képzeld el hogy éveken át csinálsz egy filmet mindent elkövetsz hogy tökéletes legyen életed egyik fűművének tartod erre jön valami idióta képedbe tolja hogy "HÁT EZ A FIM SZAR MERT NINCSENEK BENNE MELEGEK!"
Örülhet a kérdező hogy nem ütötték le."

Valahogy úgy. :K

Ollie: nem megyek én semmilyen irányba... csak felháborít mikor ilyen híreket hallok/olvasok. Azért ezt már mégiscsak túlzásnak érzem. Én meg a kövér kopasz emberek nevében kikérem magamnak, hogy nem tömték tele kövér kopasz karakterekkel a filmet. :U

[ Szerkesztve ]

(#32) dabadab válasza Dany007 (#30) üzenetére


dabadab
titán

Nezz olyanokat, amin konkret tomeg van, mind kb olyan lesz, mint amit linkeltem. (Ja, es csak azert, mert kidobja a Google ezekre a kulcsszavakra, meg nem biztos, hogy ott is keszult, erdemes ranezni a konkret oldalra, ahol a kep van.)

DRM is theft

(#33) gabor85 válasza dabadab (#13) üzenetére


gabor85
őstag

1, Azért mert a melegek kisebbségben vannak. A többségben lévő - a társadalmi normákat képviselő - átlagemberek szemében egyes melegek feltűnési viszketeksége kicsapja a biztosítékot. Most nálam is. Rövid időre felháborított, de aztán rájöttem hogy más dolgom is van.
2, egyes számban beszéltem; ergo nem általánosítok, téged a melegek szó zavarhatott meg, elismerem, így tényleg értelmetlen.
3, megnéztem a videót, arról született a cikk ugyebár.

A félreértések elkerülése végett: nem útálom a melegeket. Elvannak azok szépen csendben a maguk kis világában. Nagy részük nyugalmat szeretne, békében élni.
Ha pár idióta barom állat kiakadt, mert a jövőképében máshogy szerepel a melegek elfogadása, vagy megjelenítése (a filmre gondolok most), és én ezt felfogva kommentálom hogy szerintem ezek a barom állatok miatt a közvélemény általánosítani fog. 1 szó mint 100: biztosak lehetünk benne hogy ez: pofátlanság; és a melegek nagy része nem ért vele eggyüt, ámbár a "melegek egészére" nézve káros amit ezek a seggfejek tettek.

köszönöm.

(#34) mephi666


mephi666
nagyúr

az egész már onnantól kezdve facepalm, hogy belekötnek jelen esetben cameron filmjébe... (már ha tényleg igaz) hogy jön bárki is ahhoz, hogy belekössön??? méghozzá ilyen indokkal? :F cameron egy tehetséges művész és ez az ő alkotása, ami részben arra készült, hogy szórakoztassa a népet, másik oldalról meg marhanagy pénzt hozzon a studióba... ennyi erővel bármibe bele lehetne kötni... a titanic-ban sem volt meleg pár, ha jól tudom... (nem láttam a filmet eddig...) szépen is nézett volna ki, ha dicaprio valami lenyalthajú kissráccal adja elő az ominózus jelenetet a hajó orrában :O szerintem "enyhén" ártott volna a film népszerűségének... meg 2millió művészi alkotást fel lehetne még sorolni, amiben nincsenek melegek... nevetséges és szánalmas ez az egész :( miért is kellene egyébként melegeknek szerepelni a filmben? erre még nem jöttem rá... az mondjuk oké lenne, ha készülne egy új rambo film, amiben egy csepp vér meg lövöldözés/robbantás nincs és fel lenne háborodva a jónép a hiányosságok miatt... de egy avatar-hoz hogy kapcsolódnak a melegek? miért kellett volna benne lenniük? :F

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35) Lenry válasza dabadab (#22) üzenetére


Lenry
félisten

nem, nem mindegyik részéről, de ne kelljen már minden egyes esetben ezt külön elmagyarázni.

ez a blogos idióta a melegek nevében beszélt. ennyi. ne az én dolgom legyen már megkérdezni az összes homo-t, hogy egyet ért-e vele, hanem a kedves blogger legyen kedves először informálódni, hogy azok, akiknek a nevében beszél, azok így gondolják-e?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) dabadab válasza gabor85 (#33) üzenetére


dabadab
titán

"Azért mert a melegek kisebbségben vannak."

Mindenki kisebbsegben van. Kisebbsegben vannak az okosak es a butak, a budapestiek, a balkezesek, a magasak, az alacsonyak, a szokek, az egyetemistak, a nyugdijasok, a dolgozok, sot, meg a homofobok is... Nekik mind kussolniuk kell?... Mert akkor eleg nagy csend lesz.

DRM is theft

(#37) dabadab válasza Lenry (#35) üzenetére


dabadab
titán

Akkor ha en azt mondom, hogy a magyarok vagy a PH-sok neveben beszelek, akkor az utana a magyarok/PH-sok autentikus velmenye lesz?... Nem hinnem.

DRM is theft

(#38) Gergő_


Gergő_
őstag

akkor az avatar 2 tele lesz zikkal?

(#39) BITBOYS válasza Gergő_ (#38) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem Cameron egészségesen gondolkodik, és az élet fenntartása/fenntarthatósága a jövőképe. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#40) Gergő_ válasza BITBOYS (#39) üzenetére


Gergő_
őstag

nem tudom mi van a háttérben
lehet a konkurencia csökkenteni akarja a bevételt..., de az is lehet hogy a következő részben fordul a kocka és ezért azt többen nézik meg, mint a cowboyos filmet

(#41) mephi666 válasza Gergő_ (#40) üzenetére


mephi666
nagyúr

melyiket? "amiben b*zi cowboyok pudingot esznek"? ;] ;] ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#42) Ptech válasza Gergő_ (#40) üzenetére


Ptech
őstag

Vihar a biliben az egész, nevetséges.
Egy ilyen hülye meg nem csökkent semminek a bevételén, még ha nagy botrány lenne belőle, az is csak segítene.

(#43) CséZé


CséZé
őstag

szerintem nincs ezzel semmi gond, csak simán főbe kéne őket lőni :)
az ilyenek nem érdemlik meg az életet

(#44) Gergő_ válasza mephi666 (#41) üzenetére


Gergő_
őstag

túl a barátságon a címe
elég lapos story(nekem) ez első 10 percét láttam, pedig kapott ilyen-olyan díjakat és az a fajta amit az is megnéz akit egyáltalán nem érdekel (mert akkora a hype-ja)mint pl a titanic vagy az avatar de akár a gyűrűk urát is idesorolhatnám.

@Ptech
akkor lehet hogy ez álca és így akarnak bevonni még több homoszexuális nézőt?(mámmint hype-al hogy azok is elmenjenek a moziba ...)
Erre nem is gondoltam pedig öe-elméletekben jónak tartom magam.

[ Szerkesztve ]

(#45) Ptech válasza Gergő_ (#44) üzenetére


Ptech
őstag

Vagy csak egy troll a csávó és a 15 perc hírnevét akarja.

(#46) Lenry válasza dabadab (#37) üzenetére


Lenry
félisten

egy kívülállónak igen.
nem köteles tudnia, hogy téged a kutya nem bízott meg azzal, hogy a nevünkben beszélj, ahogyan azt sem, hogy nekünk ténylegesen ez-e a véleményünk.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#47) Crystalheart válasza dabadab (#36) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A véleményem szerint itt, ebben a helyzetben egyetlen kisebbségnek kellene csöndben maradnia: a melegek kisebbségén belüli exhibicionista, hiperaktív idióták kisebbségének. :\

(#48) Valty


Valty
aktív tag

Hm...érdekes...a T4-en miért nem akadtak ki, abban sincsenek homo-robotok ;]

[ Szerkesztve ]

(#49) Karma


Karma
félisten

Ha nem láttam volna már kétszer, csak ezért megnézném a filmet újra.

“All nothings are not equal.”

(#50) mephi666


mephi666
nagyúr

na, este megnéztük barátnőmmel a filmet... a közös véleményünk: "hűűűűű... meg haaaaaa... ez kell díszdobozban" :) nem hiányoztak nekem a melegek a filmből... ez így volt tökéletes 1-2 klisé ellenére is... az elmúlt évek egyik legnagyobb alkotása... kicsit lassan indult be, de nem unatkoztunk egyáltalán a bő 2.5óra alatt... nem szokásom 10/10-et adni, de ez a film megérdemli...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [ollie:] Az emberi ... határtalan [Avatar] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.