Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Timer


Timer
veterán

Hmm, ez érdekes lehet 200k körül, egyszerre válthat ki egy otthoni tabletet és egy "rohangálós" notebookot. A baj az, hogy ez itthon inkább lesz 300 körül (feljebb nem mehet, arra van házon belül megoldás már)...

[ Szerkesztve ]

(#2) Duree


Duree
veterán

Nagyon kíváncsi leszek rá, elsősorban az ára ami nagyon érdekelne, azután a többit majd meglátjuk.

duree54

(#3) mad823


mad823
őstag

Op.rendszer nem is lesz rajta? (Jó, én tudom, hogy win11 home, de azért oda lehetett volna írni.)
Amúgy meg egy jobbfajta ARM proci kéne bele, és egész jó ChromeBookot lehetne faragni belőle.

(#4) icp1970


icp1970
senior tag

BABA :K

(#5) hszilard666


hszilard666
veterán

Nagyon tetszik! :K

Ha jól árazzák akkor lecserélem a macbook airemet erre, sőt talán az ipad mini-t is kiváltaná. A hűtésre kíváncsi leszek. Oké hogy a belépő CPU-k nak nem kell hatalmas hőelvezetés, de anno a surface go-knál is issue volt hogy throttlingolt állandóan a proci, így a felhasználói élmény keményen csorbult.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#6) moleculez válasza hszilard666 (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Az MBA nagyon jó laptop. Az iPad Mini (új gen, feltételezem) kiváló tablet. Na ez egyik sem, pedig mind2 szeretne lenni. MS UX tableten... mint csiszolóvászonnal helyettesíteni a WC-papírt. Pedig W11 nagyot lépett előre e téren, de még így is messze van a jótól.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) hszilard666 válasza moleculez (#6) üzenetére


hszilard666
veterán

Áhh, öreg mini2 ről és egy még öregebb 11” es airről váltanék. :D Az OS-szel nincs bajom, az esetek nagyobb részében tartalom fogyasztok, oda meg kb minden mindegy. Ami elriaszt az az eszköz ára. Nettó 600 USD. Szerintem mire ez ideér 300K felett lesz úgy hogy ratyi CPU, és 4giga ram van benne. Ennyiből pedig már M1 es airt veszek ami jelenleg az egyik legjobb ultrabook a piacon. Az a baj hogy a mostani öregecske airrel is pokoli boldog vagyok, csak néha elmélázom ha a telefonom oled akkor a laptopom miért nem? :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.