Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Jadro válasza Magnum_ (#49) üzenetére


Jadro
veterán

Majd kiderül milyen ha meg lehet tapogatni. Ha elég nagy különbség lesz árban, akkor azt mondom van létjogosultsága. Sokat segít rajta hogy nem csillogós műanyagból van. :) Az is érdekes hogy csak 1g a különbség súlyban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#52) balu922


balu922
csendes tag

a 3G gyanús mert a képeken van jelezve a 3g ha nagyon ráközelítünk , meg a gsmarena oldalán meg írja hogy van benne 3g . szval ki tudja mi az igazság . ám sztem jó kis teló lesz :)

"Attól hogy a kacsa nem tud úszni még nem biztos,hogy a víz a hülye."

(#53) old rocker válasza <NewL> (#46) üzenetére


old rocker
veterán

azt a piros rablóistenit .... erre mondanáRúzsa Sanyi: hibbecsúf....

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#54) Xantomas


Xantomas
őstag

Pedig a kék nagyon gyere be.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#55) fateless


fateless
veterán

Nekem tetszik, hogy színes. Másodtelefonnak elmenne, de fő telóként mindenképp kellene a HSDPA.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#56) joey04


joey04
titán

Hát ez a kommunikátortól messze van (ma volt nálam egy E90 hát húúú na az valami) és milyen rondák...

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#57) blueMerle válasza joey04 (#56) üzenetére


blueMerle
veterán

Én is gondolkoztam E90-en, poton 80 ezer Ft-ért juthattam volna egy vadiuj darabhoz, de inkább a BB Boldot választottam. Kisebb, szvsz szebb és jobban kezelhetöbb.

Ezzel az E63-al csak a szine a bajom. Eszméletlen csúnya.

[ Szerkesztve ]

(#58) old rocker


old rocker
veterán

Az a baj, ha a telók szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem; ki érti ezt, ki érti ezt én nem...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#59) rumos14


rumos14
nagyúr

a gps hiánya még alátámasztható érvekkel (üzleti készülékről beszélünk), de a 3G az egyszerűen nem kihagyható. akkor már inkább megérteném a wifi kihagyását...

(#60) Jadro válasza rumos14 (#59) üzenetére


Jadro
veterán

Nincs is kihagyva, csak a HSDPA. Úgyhogy örö é bódottá :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#61) <NewL> válasza Jadro (#51) üzenetére


<NewL>
addikt

Minőségi müanyagból van:DD
20ezer van durván az E71 és eközött,én tuti nem sajnálnám a pénzt ha a kettő között kellene döntenem!
Egyébként kiket céloztak meg ezzel az okos de mégis buta telefonnal? Kinek akarja ezt a nokia eladni? :U

There's an app for that

(#62) rumos14 válasza Jadro (#60) üzenetére


rumos14
nagyúr

a cik azt írja hogy ninc sgps és nincs 3G? vagy hülye azért vagyok?

(#63) Jadro válasza rumos14 (#62) üzenetére


Jadro
veterán

Igen, de ezen pörögtünk ha visszaolvasol. Más oldalakon említ 384 kbps fel és letöltést. Többek közt a Gsmarena.com és a Nokia oldal is. A remény hal meg utoljára. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#64) old rocker válasza rumos14 (#62) üzenetére


old rocker
veterán

szerény véleményem szerint nem értelmiségi fiatalokat...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#65) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

szerintem ez e61nek az utódja nem pedig a e71nek a kistesója...

(#66) Jadro válasza RandomGosu (#65) üzenetére


Jadro
veterán

Az E71 meg nem az E61 utódja szerinted? Tehát ha összegezzük, akkor nem mondasz hülyeséget de az is igaz hogyaz E71 kistestvére.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#68) Remittenda válasza Kalandor (#67) üzenetére


Remittenda
aktív tag

De az nagyon. Ha lenne valami normálisabb színben, akkor könnyen lehet, hogy a 3.5 mm miatt inkább ez lenne, annyit mégsem navigálok, ha meg igen, arra van egy IGOm... Mondjuk a hsdpa jobban hiányozna... bár opera minivel a gprs is használható :DDD

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#70) (An)Dante


(An)Dante
őstag

A Nokia valahogy nincs a toppon a bejelentésivel kapcsolatban..

384 kbps 3G van, HSDPA és GPS nincs!

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#71) Dare2Live válasza (An)Dante (#70) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Tehát 3G van?

ejjj bazzeg....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#72) Murderer69


Murderer69
őstag

Akárki akármit mondhat szerintem odab@szós "kis" teló lesz sőt hogy kiderült a 3G képesség is így már biztosan kijelenthetem hogy ez a következő áldozatom :DD szitáltam nagyon sok telón az inov8-tól kezdve az n85-ig mindent megnéztem de van 1000+1 dolog ami nekem nem fontos egy telefonba és ez ez ez na kell és kész :P

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#73) Dare2Live válasza Murderer69 (#72) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Engem is érdekelhet ha Tnél lesz előfizuval mondjuk 49.900ért....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#74) Murderer69 válasza Dare2Live (#73) üzenetére


Murderer69
őstag

engem spec csak a független verzió érdekel nem szeretek várni az update-okra :D

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#75) old rocker válasza (An)Dante (#70) üzenetére


old rocker
veterán

Hm... ezen a képen nem is néz ki annyira randának "színileg" ...

Amúgy... a HSDPA hiánya szerintem elmegy. Egész figyelemre méltó paraméterei vannak...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#76) fateless válasza Dare2Live (#73) üzenetére


fateless
veterán

50k-s független ár kellene az indulás után pár hónappal.
Gáz, de persze gyakran ugyanannyi az előfizus ár is...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#77) lorcsi


lorcsi
veterán

nem tudom elképzelni, hogy ezt a bill-t kényelmesen lehet használni. tuti hogy lenyomnák vagy 3 gombot is egyszerre

(#78) Murderer69 válasza fateless (#76) üzenetére


Murderer69
őstag

egész eddig azon filóztam hogy mire is hasonlít annyira ez a gép hááát megvan BB 8310 tisztára még a színe is majdnem vettem is nem rég 1et csak attól féltem hogy itthon szar a terméktámogatás így inkább lemondtam róla....

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#79) Dare2Live válasza lorcsi (#77) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

A gombsor nagyon remek lett. Minden billentyű domború, s bár kis helyre zsúfolódtak össze, a melléütések száma bőven a kritikus határ alatt van. Egyedül a szóköz gomb kapott kettős érzékelést, bármelyik felén is nyomjuk meg, abból szóköz lesz, ez nem vitás, ha viszont középen érünk hozzá, akkor kicsit fura, hogy két klattyanást hallhatunk. Gépelni alapvetően jól lehet, számomra a magyar ékezetes betűk helyét szokni kellett, gyakran kevertem össze a SHIFT és ALT gomboknak megfelelő billentyűket, ez főleg kiborító, ha smiley írását tervezem, mert a kettőspont az egyikkel, a zárójel a másikkal jön elő. Egy dolgot utáltam még nagyon: a billentyűzárat oldani, mert a menü + ALT nagyon messze van egymástól, rodolfós ujjmozgás szükségeltetik. Talán sokan belekötnének, hogy a gombsor alatt miért van még egy ujjnyi fémes terület, de – tapasztalat – ennek így kell lennie azért, hogy az alsó billentyűk használata is kényelmes legyen, s ne féljünk attól, hogy a készülék kicsúszik a kezünkből. Annyira jól sikerült a helykihasználás, hogy kis gyakorlás után simán lehet egy kézzel is szöveget írni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#80) Dare2Live válasza fateless (#76) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hát akkor lehet ilyenre cserélem a gyémántot.....

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#81) Jadro válasza lorcsi (#77) üzenetére


Jadro
veterán

Először én is azt hittem, de menj és nyomkodj meg egyet! Megváltozik a véleményed. :K

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#82) sztyui2


sztyui2
őstag

Mennyiért adhatnám el szerintetek az 5700-mat,olyan célból hogy egy ilyenre szert tegyek?
Úgyis itt a karácsony, nincs mit kérni(mer tükörreflexes gépre gyűjtök, és mást egyelőre nem tervezek), de szerintem egy 20-as mondjuk beleférne még a költségvetésbe, hogy ilyen telóm legyen. Mondjuk aggaszt a szín, de ha élőben jól néz ki, akkor nekem nem akkora gond, hogy nem annyira konzervatív, elvégre az 5700-m se a legátlagosabb teló.

(#83) myk74


myk74
senior tag

Valami hír erről a telóról hogy mikortól kezdik árulni ,milyen áron stb?

Nincs kéz Nincs csoki!

(#84) redblack


redblack
csendes tag

http://fortunagsm.hu/product_info.php?products_id=3405
Előrendelhető egyelőre...

[ Szerkesztve ]

(#85) Parosz


Parosz
tag

Én nem vennék ilyet.
Annyival nem lesz olcsóbb az E71-nél, ami indokolná a gyorsabb adatátvitel, az Af kamera és a fém burkolatok hiányát..

(#86) Mamuska


Mamuska
őstag

Kapható 62 ezerért 2 év nokia garanciával. Bevezető árnak ez szerintem bőven megfelel, főleg ha esik még egy tízest akkor príma kis vétel lesz.

(#87) Dare2Live válasza Parosz (#85) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Akinek nem áll föl a fémházra, nemfotozik vele és elég neki a 3G annak kitünő.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.