Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hokins


hokins
addikt

Inkább ide jönnének vissza hivatalosan. Szeretem a Motorolát, de szürke/fekete inportosan nem kell.

(#2) Matada2.3 válasza hokins (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ide ha jól emlékszem csak Lenovo jön, legközelebb Németországban lesz MOTO. Jav0tson ki valaki ha tévedek :B

Finn the human

(#3) Garada válasza hokins (#1) üzenetére


Garada
őstag

Hát őszintén én nem bánom, mivel nem sok jó tapasztalatom van a céggel kapcsolatban.

(#4) big-J


big-J
őstag

Aztán itt is ilyen gyönyörű 50-500MB-os csomagokkal operálnak? Elkell ám oda is az 5MB/s... szégyen amit a szolgáltatók művelnek.

(#5) kakuk.tamas válasza big-J (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Annak a piacnak az 500 mega bőven elég.
Mint írják, az okostelefonos mizéria csak most(anában) robbant be.
És valószínűleg kereslet se volna nagyon a nagyobb csomagokra, mivel szegények (vagyis inkább nem engedhetik meg maguknak ezt a lixust) az arra élők.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) fateless


fateless
veterán

Azon értetlenkedek, hogy Indiában miért a Moto az elsődleges. Jelenleg ott a Lenovo a 3., a Moto az 5. Gondolom van valami elképzelésük, hogy egyik ilyen, másik olyan szegmensben versenyezzen...
Illetve a Lenovo-nak van bolthálózata, Moto online árul, gondolom ez is egy célcsoport-meghatározás bizonyos módon.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7) Graphics válasza fateless (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem szetvalasztjak teljesen a két dolgot.

De jövő év érdekes lesz minden szempontbol

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) fateless válasza Graphics (#7) üzenetére


fateless
veterán

A hogyanjára leszek kíváncsi. A Lenovonak széles a palettája minden téren, a Moto nem annyira nagy név Indiában, mint pl Európában a Lenovo ellenében, ezért is csodálkozom. Viszont azt gondolom, hogy a Moto lesz a fiatalok és tech-őrültek márkája, míg a Lenovo az "átlagembert" veszi célba.

De egy év múlva már látni fogjuk ezt.
Jövő ilyenkor jöjjünk vissza és folytassuk a témát :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) Poison73 válasza hokins (#1) üzenetére


Poison73
csendes tag

Mostanra már más lenne a moto-hoz való viszony sok ember részéről, de most meg már nem jönnek :)

" No pain, no gain!

(#10) azopi74 válasza fateless (#8) üzenetére


azopi74
addikt

"hogy a Moto lesz a fiatalok és tech-őrültek márkája, míg a Lenovo az "átlagembert" veszi célba."

Miért éppen úgy, és miért nem fordítva? Szerintem sokkal kézenfekvőbb lenne a patinás, legendás Motorola brand-del az idősebb átlagembereket megcélozni, még él az a korosztály, akik emléznek az időre, amikor a Motorola gyakorlatilag egyeduralkodó volt az USA-ban, sőt, egy ideig a világpiacon is piacvezető volt .
A Lenovo brand viszont ma még tényleg csak a fiataloknak és a tech-őrüteknek mond valamit (lagalábbis a telefonpiacon)

(#11) Graphics válasza azopi74 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Esélyesebb, főképp a K900 és a Vibe Z2 / Z2 Pro-t elnézve.

Volt egy lágyabb vonal is a sima Vibe szériával, amiből idehaza az A859-es maradt. Többit szerintem szépen kivezetik / pedig mondjuk az S650-es sikeres lehetett volna idehaza szerintem.

Habár a Moto X is elég technokrata, az új Nexus 6 meg.. Az komoly lett :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) fateless válasza azopi74 (#10) üzenetére


fateless
veterán

Nyugaton ez lehet igaz, de nem Indiában, ahol a Moto eleve csak onlie árusít. Márpedig itt Indiáról van szó.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13) AxBattler válasza hokins (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Igazán terjeszkedhetnének Kelet-Európában is az olcsóbb készülékeikkel! :K

(#12) fateless
Lehet, hogy ígéretesebb, nagyobb piacként tekintenek Indiára.
Nálunk más termékekkel, más márkákkal kellene versenyezniük, és lehet hogy ott jobb esélyekre számítanak.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#14) macskea válasza azopi74 (#10) üzenetére


macskea
őstag

"A Lenovo brand viszont ma még tényleg csak a fiataloknak és a tech-őrüteknek mond valamit (lagalábbis a telefonpiacon)"

Hát legfeljebb Magyarországon, esetleg Európában. Máskülönben nem lehetnének a világ harmadik legnagyobb gyártója. De Motorola nélkül is a negyedik. Bizony. :))

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#15) Graphics válasza macskea (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebben egyetértek, viszik mint a cukrot. Szóval nem ismeretlen. Max nekünk itt abszurdisztánban.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Errefelé is jöhetne.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) macskea válasza Graphics (#15) üzenetére


macskea
őstag

Egyébként még itthon is olyan embereknél látok felbukkanni Lenovokat, akik aztán semmilyen geek hajlammal nem rendelkeznek. Bemennek egy - nem feltétlenül szolgáltatói - normális telefonos boltba, jó eséllyel ajánlják majd nekik valamelyik Lenovo-t.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#18) fateless válasza macskea (#17) üzenetére


fateless
veterán

Még itt Pápán is a kis sufniban ott vannak az új lenovo telefonok kirakva a kirakat közepére is.
Ha bemegy a vevő, és választhat egy használt Samsung készülék és egy új lenovo telefon közt, esélyes, hogy ez utóbbit választja

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.