Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r4z


r4z
nagyúr

Végre-végre-végre! Ebben a HTC-ben megvan minden, amit hiányoltam a Desire-ből. Ha 140k körül fogják adni, már rohanok is érte!
(Igazából Androiddal kéne. Eszerint nem értettem meg a WP7-et, sebaj :D )

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Proci, ram? :F Amúgy tényleg jónak tűnik, de még mindig nem rajongok a htc-ért(tisztelet a kivételnek pl Desire)

[ Szerkesztve ]

(#3) keIdor


keIdor
titán

Most akkor ez ugyanaz, mint a Spark, vagy a Mondrian? Én már nem tudom követni ezeket a HTC neveket.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez valóban elég izmos. 8 megás kamerát meg most használ elöszőr a HTC.
Külsőre is nagyon bejövős.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5) moonman


moonman
titán

htc - elavult technologiat dragan.

(#6) stevve válasza moonman (#5) üzenetére


stevve
nagyúr

:F Kifejtenéd bővebben?

RazorGTR1:
Nem, valóban nem értetted meg, de miért kell ezt szajkózni? Érdekel valakit? Értjük, minden telefon csak androiddal lenne jó. Aha. :U

[ Szerkesztve ]

(#7) D@niel válasza moonman (#5) üzenetére


D@niel
addikt

Hi,

pusztán érdeklődésből, de
1) neked mi az a mobil, amivel a lehető legjobban meg vagy/lennél elégedve?
2) ha jól tudom, neked is HTC-d van, nem? win-el a fedélzetén.
3) mi az, ami elavult az alábbi hírben feltüntetett modellben?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#8) RepeatSector válasza D@niel (#7) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Moonman-ek csak az ájfon 4 jön be MER' az jó :DDD

Elég korrekt kis teló ez

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#9) Straw válasza RepeatSector (#8) üzenetére


Straw
senior tag

"Moonman-ek csak az ájfon 4 jön be MER' az jó " ezzel a mondattal egy kivégzést nyertél moonman-től :DD :DD

42

(#10) Alwares


Alwares
aktív tag

Kíváncsi leszek ezeknek az árára. Ha nem lesz 100k alatt WP7 mobil akkor nekem egy ideig még nem lesz ilyenem. Sajnos válság van :(

(#11) Morden24 válasza Alwares (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát arra meg szerinem max. szolgáltatónál van esélyed hűséggel...

Sectumsempra - For Enemies

(#12) r4z válasza stevve (#6) üzenetére


r4z
nagyúr

Értjük, minden telefon csak androiddal lenne jó. Aha.

Nem ezt mondtam. A Desire-ből mindig is hiányzott nekem a Xenon vaku, mert a C905-ben imádtam. Továbbá idegesít, hogy ha nem buheráltam volna a készüléket, már rég elfogyott volna a memóriám, itt nem lenne ezzel probléma.
A WP7 meg egyszerűen nem jön be már képekről se, ez a véleményem, ami lehet, hogy megváltozik, lehet hogy nem. Pont.

legiaap: A Droid Incredible-ben és az EVO 4G-ben 8 megapixeles optika van, gondolom az európai készülékekre gondoltál.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13) plus44


plus44
veterán

Ízléses hátlap.:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) Alwares válasza Morden24 (#11) üzenetére


Alwares
aktív tag

Az LG készüléke lesz elvileg 100 körül. A HTC gondolom elvadult árakat fog diktálni, arra nem is számítok (bár pl a Desire ára tök optimális volt megjelenéskor is). Még a Samsungban van egy kis reménységem, de a fene tudja. Majd egyszer lesz ilyenem, addig meg kiszolgál az Android :S (nem mintha azzal bajom lenne)

(#15) pdatech válasza keIdor (#3) üzenetére


pdatech
csendes tag

Kártyafüggetlen forgalomban én két modellnevet ismerek. Ez a SPARK és a HD7. Nagyon leegyszerűsítve a spark a desire WP7-es, a HD7 pedig a Desire HD WP7-es. Remélem, hogy okt. 11. körül végre hivatalosan is bejelentik, mert már rég nem tudom követni a kódnév/valós nevek kombóit.
kb. ár és készletinfo

kapcsolat: http://blog.pdatech.hu; http://www.facebook.com/pdatech; http://twitter.com/#!/pdatech

(#16) erdoke válasza D@niel (#7) üzenetére


erdoke
titán

3. Csúcskategóriában a tavalyi SoC és a 8 GB, nem bővíthető tárhely szerintem is elavult.

A legjobb aláírás a héten

(#17) aram01


aram01
nagyúr

na,ennek a tellának,kíváncsi leszek a tesztjére

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) moonman válasza stevve (#6) üzenetére


moonman
titán

erdoke már leírta, de tessék: ez ugyanaz a hardver, amit 2009 ősze óta árulnak, csak beleforrasztottak egy 8 gigás SD kártyát, ami már önmagában is szánalmas, de nem vagyok hajlandó ugyanazért a technológiáért mégegyszer kiadni százmittudoménhányezer forintot. ennél még az LG is komolyabb gépet épített és ez elég ciki a HTC-re nézve.

(#19) stevve válasza moonman (#18) üzenetére


stevve
nagyúr

Érthető, de ha elsőre leírod, nem nézünk bután. Valóban igaz, a Diamondban is elég érdekes volt már a fix, beépített tárhely. A processzorral viszont nem teljesen értek egyet, mert sok telefon fut még ma is 2007-es, 2008-as SoC-okra építve. De amúgy tényleg jogos.

RazorGTR1:
Már azt hittem, a szokásos, "CSak Android a menő" hsz volt, azért reagáltam így... érvekkel mindjárt más.

[ Szerkesztve ]

(#20) viewdetails válasza erdoke (#16) üzenetére


viewdetails
addikt

Ha elég lesz a tavalyi SOC a WP7-nek... egye fene, elnézem. :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#21) erdoke válasza viewdetails (#20) üzenetére


erdoke
titán

Azzal nincs is gond, de ha ugyanannyit kérnek érte, mint a Desire HD-ért, akkor már sanyarú. Arról nem is beszélve, hogy azonos órajelen az alacsonyabb csíkszélességen gyártott újabb SoC feltehetően 20-30 %-kal kevesebbet fogyaszt.

A legjobb aláírás a héten

(#22) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

nem rossz kis telefon,most már csak egy normális ár kellene,és vinnék mint a cukrot.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#23) legiaap


legiaap
nagyúr

Rövid videó róla
Elég érdekesen néz ki, mikor szét van szedve

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#24) papi77 válasza Bathory Peti (#22) üzenetére


papi77
addikt

Azért azt ne feledjük,h ez nem ingyenes oprendszerrel jön...így x10K-val drágábban lesz kapható mint az Androidos társai!

Az első: NOKIA 1611

(#25) stevve válasza erdoke (#21) üzenetére


stevve
nagyúr

Most, hogy ezt előszedtétek, eszembe jutott, hogy ez nem egyedi eset.

Hasonló már előferdült a Diamond és a Diamond 2 kapcsán is. A Diamond megkapta a Qualcomm MSM 7201A-t, ami kisebb csíkszélességű verziója az egy évvel korábbi Qualcomm MSM 7200A-nak. ez utóbbi került később a Diamond 2-be is. Érdekes.

(#26) Inarus válasza papi77 (#24) üzenetére


Inarus
addikt

Olvasgass egy kicsit ezen okfejtések kapcsán! Nem biztos, hogy ez észrevehető.

(#27) Rusi


Rusi
senior tag

Nemsokára kiderül, mennyire gyenge vagy nem gyenge valójában.

Mobilaréna (2010-2017)

(#28) Karma válasza Rusi (#27) üzenetére


Karma
félisten

Ha már ilyen sejtelmesen fogalmaztál...
Hisz még valaki a tündérmesékben?

“All nothings are not equal.”

(#29) erdoke válasza Karma (#28) üzenetére


erdoke
titán

Trophy-hoz képest a kamera és a ház minoesége lehet érdekes.

A legjobb aláírás a héten

(#30) Rusi


Rusi
senior tag

Jó alkalom ez a WP7-nek, mert én most találkoztam vele először élőben. Meg is lepődtem rajta, többségében pozitívan, de erről majd bővebben írok a cikkben.
A Mozartról annyit, hogy minőségben kiváló (HTC-k között szerintem az egyik legjobb), perfektül össze van rakva, fém és finom műanyag, a fedelek pontosan illeszkednek. A kijelző kiválóan érzékel, a sebesség szuper, a kameráról most még nem tudok nyilatkozni.

Mobilaréna (2010-2017)

(#31) CjCooler


CjCooler
csendes tag

Szombaton megjött a kis aranyos! Eddig Se X1-et használtam WinMo 6.5-el, most ez és a Desire HD között vacilláltam. Ez lett belőle :U
Első benyomásra tényleg jó az anyagvételezése főleg az X1 után kézbe fogva, masszív és szép. Ami nagyon tetszik, hogy szinte tényleg teljesen laggmentes. A kijelzőjét tapizva pontos is. A kamerával nincs bajom, bár elég érzékeny a bemozdulásokra, homályos képet eredményez. Aki szereti a saját mp3 vagy akár wav csengőhangot az ennél a telefonnál felejtse el, mert nem lehet custom hangot berakni, hacsak nem a Marketplace felől közelíti meg a dolgot. A Zune engem személy szerint nagyon zavar. Itt a teló a kézben, youtube video-t nem hajlandó játszani, mert kell hozzá 1 app, ami csak a marketplacen keresztül "elérhető". 2 napja nem tudtam rávenni a telót, hogy elérjem pedig Orange mobile és Anglia kombó van, mégis csak azt hajlandó dobni, hogy ez jelenleg innen nem elérhető. 17 országban elérhet a Marketplace többek közt itt Angliában is, tehát nem értem. Más is panaszkodta ugyanezt a hibát. Összességében szerintem a WP7 még erősen gyerekcipőben jár, de úgy érzem jó úton halad. Valahol olyan érzés ez, hogy van egy 12mpixeles fényképeződ, ami 3mpixel-re van beállítva és majd csak a következő frissítéssel tudod növelni az értékét. :U

Ui.: A hangja nem rossz, bár nagyobb durranást vártam, mert nagyon beharangozták az SRS surroundos hangszóróját. Hát nem tudom volt anno egy Motorola E398-om, attól még mindíg messze áll :D

[ Szerkesztve ]

(#32) erdoke válasza CjCooler (#31) üzenetére


erdoke
titán

Nekem itthon megy a Marketplace, bár fizetni nem tudok. Mivel a YouTube alkalmazások (mert kettő is van, és a második ráadásul jobb) ingyenesek, gond nélkül telepítettem őket. Azt már nem tudom, melyik indul, amikor YT videót akarok nézni, de szerencsére megy magától.

A legjobb aláírás a héten

(#33) CjCooler válasza erdoke (#32) üzenetére


CjCooler
csendes tag

Szia erdoke! Akkor a hiba az én készülékemben van :D Olvastam, hogy a hard reset nagy valószínűséggel megoldja a marketplace-es problémát. Áááá kezdhetek mindent előröl customizálni, de ennyit megér. Még csak 1 yt app-ot láttam, de megkeresem mind2őt :)

(#34) CjCooler


CjCooler
csendes tag

És megoldotta :D Arra tippelek, hogy mikor a telefont először setupoltam, akkor még a windows live-os accom Magyarországra volt beállítva és szerintem a teló onnan vette az infót. Most ok :D

És mégsem :S 1 pillanatra ment csak :W

[ Szerkesztve ]

(#35) erdoke válasza CjCooler (#34) üzenetére


erdoke
titán

Windows Live legyen angol (címestül), és a készülék régiója is legyen angol. Vásárláshoz hitelkártyából is angol kell. Régió váltás után kér egy szimpla restartot.

A legjobb aláírás a héten

(#36) CjCooler válasza erdoke (#35) üzenetére


CjCooler
csendes tag

Köszi a tippet! A készüléken minden ami lehet United Kingdom, Windows Live profilban szintén minden United Kingdom, a bankkártyám is angol, de az nem tudom, hol tudom hozzácsatolni a fiókomhoz :S

Lehet beszaladok a narancsboltba, hogy csekkolják le ;)

[ Szerkesztve ]

(#37) erdoke válasza CjCooler (#36) üzenetére


erdoke
titán

Ugye ezzel a Live ID-vel beregisztráltál egy Zune accountot, majd az asztali gépre is tettél egy Zune-t, és először abban böngészed az alkalmazásokat? Na, ha ott vásárolni akarsz, kérni fogja a kártyát és a címet. Mindezek után fog csak menni a készüléken.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.