Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

eszméletlen jol néz ki, bár elviselt volna ez egy 1500mah-s akksit is.

I humbly and respectfully decline™

(#2) P00By válasza Magnum_ (#1) üzenetére


P00By
nagyúr

Majd kiderül mennyire lesz elég. Sztem egy nap alatt simán le lehet szívatni róla :D

(#3) Fercsa


Fercsa
senior tag

Kb ua. mint a tg01, nem?

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#4) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Az áráról még nincs info?

(#5) rankesz válasza Fercsa (#3) üzenetére


rankesz
veterán

A TG01 mérete nagyobb, de a kijelzője "csak" 4.1-es

(#6) Enjoy


Enjoy
addikt

Az komoly, hogy már októberben érkezik.
Jövőre számítottam rá.
Talán akkor jön más felsőkategóriás android is idén :U

► més que un club ◄

(#7) legiaap válasza Enjoy (#6) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem baj, így jövőre már mérsékeltebb ára lesz
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8) Magnum_ válasza P00By (#2) üzenetére


Magnum_
nagyúr

5 óra alatt is akár :DDD na 20órát elmennek ezek hazsnálva, akkor az már jó.

I humbly and respectfully decline™

(#9) Rolly


Rolly
veterán

szerintem nincs olyan telefon amit ne lehetne lemeríteni 5-6 óra alatt :) (ja gyári bolti aksival :) )

(#10) Napfénysüti

Nem néz ki rosszul és a tudása is durva. Kéne :D

Més que un club!

(#11) Malory


Malory
tag

Android OS-sel a csábítás ellenálhatatlan lenne, így csak elismerés a fizikai paramétereknek, de meglátjuk a kezelhetőséget.

(#12) erdoke válasza Enjoy (#6) üzenetére


erdoke
titán

Még nem biztos az október. Elég hihetetlen, hogy egy még be sem jelentett HTC készülék 3 hét múlva a boltok polcain lesz. Hasonlóra se emlékszek, inkább szokott 3 hónap lenni, mint 3 hét, de az 5-6 hét a minimum. Én továbbra is novembert saccolok.

(#11) Malory
Már a TG01 4,1" kijelzőjénél is azt írták a tesztelők, hogy semmiféle nehézséget nem okoz a WM6.1 cerkára tervezett menüjében eltalálni az opciókat... A Leo 4,3-as kijelzőjén a WM6.5 némileg ujjbarátabb felülete (már ami a TF3D 2.6-ból kimarad) szerintem nem okozhat gondot. Van, amikor a méret mindent megold. :D

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#13) #16820480 válasza erdoke (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

én is el tudom találni kézzel a telómon a wince menüket is ha kell, de azért azt ne mondjuk már, hogy ez egy jó rendszermegoldás :D

(#14) erdoke válasza #16820480 (#13) üzenetére


erdoke
titán

Miért, mondtuk? :F Én pont azt mondtam, hogy ez egy kellemes mellékhatás, de a TF3D új változatai nagyrészt szükségtelenné teszik. Egyébként is, a haladó beállítások nagy részét ritkán piszkálja az ember, mindennapi használatban szinte ki se nézel a TF vagy a TW mögül.

A legjobb aláírás a héten

(#15) #16820480 válasza erdoke (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem konkrétan ezt, de arról volt szó, hogy androiddal kéne, erre te írtad, hogy elég nagy a kijelző hozzá, hogy ujjal nyomkodja az ember. de ugye az androidnak nem ez az egyetlen (de talán nem is legnagyobb) előnye.
egyébként meg a tf3d jó biztosan, viszont 3rd party programoknál már borul(hat) az egész.

(#16) erdoke válasza #16820480 (#15) üzenetére


erdoke
titán

Nem nagyon tudok olyan WM program típust, amiből mára ne létezne tapibarát megoldás. Ezt mindig csak azok kántálják, akik lemeradtak úgy 1,5-2 évvel. Talán az Office, amihez érdemes cerkát használni, de 4,3"-on még sose próbáltam (kapacitívon nyilván nem is fogom...).

Mindennapi felhasználásban nem nagyon van különbség az Android és más OS között, akárhogy örülünk az újnak és a nyitottságnak. Nézd csak meg a Sense UI és a TF3D 2.6 kinézetét, működését. Az elérhető programok száma és minősége még mindig inkább a többi mellett szól.

A legjobb aláírás a héten

(#17) plus44


plus44
veterán

Elképesztően jól néz ki. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) ByB válasza Malory (#11) üzenetére


ByB
addikt

True, true... :K

(#19) Duree


Duree
veterán

Már alig várom,hogy kézbe foghassam
Remélem nem horror áron lessz

duree54

(#20) kbencee


kbencee
aktív tag

Kezdőára tuti horror lesz. Év végéig fogok új telefont venni, nem hiszem, hogy ez bele fog férni a keretbe. Ez akkor ütne hatalmasat, ha az Omnia2 árszintjén mozogna, de erre nagyon kicsi az esély.
Mind méretre, mind pedig tudásra hatalmas a telefon, igazi minőségi cucc :C
Kalapot le a HTC előtt.

(#21) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Batár egy dög ez a telefon,de gyönyörű!

(#22) Reaper


Reaper
őstag

Windows, kár érte, pedig nagyon szép, és van benne kraft!

(#23) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Óóó igen, gyönyörű készülék, szerintem ennek van a legjobb kijelző-készülék méret aránya, az egész egy bazinagy kijelző, de a 12 centis hosszával nem az én fajsulyom

Cseberből vederbe

(#24) runner 125


runner 125
nagyúr

Ehh, HTC-ék nagyon az élen vannak. :D

..amúgy ROM/RAM tekintetben hízott csak nem? Azon kívül vmi? :)

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#25) Magnum_ válasza runner 125 (#24) üzenetére


Magnum_
nagyúr

processzor? :DD

I humbly and respectfully decline™

(#26) vjay13


vjay13
csendes tag

Attól félek, hogy tudja a HTC hogy nagyot alkotott (nem csak szó szerint :P )és megfogják
kérni az árát. De gyönyörű a gépezet.

(#27) moonman


moonman
titán

elsőre nem volt szimpatikus, de kezdek megbarátkozni vele. a mérete kérdéses, majd ha kézben fogom, el tudom dönteni.

az akksi szerintem nem gáz, mert az új processzor/chipset/kijelző kevesebbet is fogyaszt, bár ettől még nem kellett volna csökkenteni a kapacitást (volt már 1500-as gép is). egyszerűen nem vágom, miért kell ennyire kicentizni.

stylus nincs hozzá, ennyit biztosan tudni, tehát elvileg a kezelésével sem lehetnek gondok.

az árra azt mondják, a HD szintjén lesz.

az OS hála istennek továbbra is WM, nem szívesen cseréltem volna le a szoftverkészletem.

(#28) moonman válasza runner 125 (#24) üzenetére


moonman
titán

ram/rom pont nem változott, ezen kívül 1 GHz-es cpu, kapacitív multitouch képernyő, TouchFlo 2.5 (2.6?), dual-flash, 3,5"-es jack, vga videofelvétel, Opera 9.7. így hirtelen.

(#30) Enjoy válasza moonman (#28) üzenetére


Enjoy
addikt

Nőhetett volna igazán, főleg képeknél látszik, h picit akadozik az animáció.
Vagy ez finomulni fog az újabb romokkal? vagy nem valószínű?

► més que un club ◄

(#31) No-kia válasza Enjoy (#30) üzenetére


No-kia
őstag

tényleg itt az ideje egy új rendszernek, mert már akármilyen vasat raknak a wm alá, nem megy rendesen :(

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#32) leonaprofi


leonaprofi
tag

Számomra ez a tökéletes PDA,én biztos beszerzek eggyet decemberben.Ebben a gépben a HTC pótolta az összes olyan hiányosságot,amit az eddigi PDA-iból kihagyott.Engem meggyőzött.

(#33) rankesz válasza moonman (#29) üzenetére


rankesz
veterán

Akkor ez most kapacitív lesz? MErt a video elején mintha azt mondta volna... akkor a cerkának búcsút mondhatunk.

Enjoy a későbbi romokkal, (főleg ha főzött) gyorsulni fog.

(#34) joey04 válasza rankesz (#33) üzenetére


joey04
titán

kapacitív lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Integra válasza Fercsa (#3) üzenetére


Integra
titán

a tg01 számomra ordas nagy csalódás volt élőben.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36) erdoke válasza Enjoy (#30) üzenetére


erdoke
titán

A Leo-ban kb. 4x olyan gyors processzor van, mint a videón látható TP2-ben. A kijelzője is jóval nagyobb (4,3" vs. 3,6" a videón).

A legjobb aláírás a héten

(#37) moonman válasza Enjoy (#30) üzenetére


moonman
titán

nyilván, ez egy béta rom, ráadásul Touch Pro2-n futtatják, amiben még a gyenge 528 MHz-es Qualcomm chip van. a Snapdragon megeszi reggelire. de a sebességen nem sokat javít, ha több ram van benne.

[ Szerkesztve ]

(#38) moonman válasza No-kia (#31) üzenetére


moonman
titán

elég megnézni az Android-os HTC-ket, ugyanúgy - vagy még jobban - szaggat rajtuk a Sense, mint a régebbi TouchFlo-k. nincs semmi baj a WM-mel, csak rendes driverek kellenek alá.

(#39) Integra válasza moonman (#29) üzenetére


Integra
titán

ígéretesnek tűnik.
kár hogy hiányzik az amoled
jópofa, hogy igyekeztek a hero sense-ből átvenni újításokat

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) Integra válasza moonman (#38) üzenetére


Integra
titán

a hero alatt szvsz elég kaka a hardver.
ezzel a hardverrel szinte hibátlan lenne

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41) moonman válasza Integra (#40) üzenetére


moonman
titán

ugyanaz a kaka hardver van alatta, mint a Windows-os Touch-okban. a Snapdragon-on kicsit másképp fut a WM is. :)

a UI-t illetően: gondolom úgy döntöttek, hogy ahol lehet, egységesítik a két platform kinézetét és működését, nekik is egyszerűbb és a vásárlók döntését is megkönnyítik. az új TouchFlo nekem annyira nem jön be, a színes ikonok és a quicklaunch gombok mindenütt nekem kicsit zsúfolttá tették, de van benne jópár dolog, ami nagyon tetszik. (kicsit mondjuk már sok az animáció)

[ Szerkesztve ]

(#42) Integra válasza moonman (#41) üzenetére


Integra
titán

most mutattam egyik barátomnak a linked, ő hero-t használ, azt mondja így első végignézésre, hogy egyes részekben jobb mint a sense ui.
abban egyetértek, hogy valszeg mindkét skint igyekszenek amennyire lehet egységesíteni.
engem, hogy picit színesebb, nem zavar, én meg pont hiányoltam, túl sivár volt:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#43) moonman válasza Integra (#42) üzenetére


moonman
titán

na megtaláltam a működő "weather background" dolgot. királyul néz ki, csak a procit ne zabálja.

a TouchFlo többi része továbbra is szaggat, mint a disznó, mert régi qualcomm-on fut 3d gyorsítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#44) Integra válasza moonman (#43) üzenetére


Integra
titán

még jó hogy béta, mert ez nagyon lassúnak tűnik
de az animálit időjárás az dögös!!
gyanítom megeszi a snapdragont is:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45) erdoke válasza Integra (#44) üzenetére


erdoke
titán

Ha ilyen lenne a Snapdragonon, nem tenné bele a HTC. ;) A 3D-s teljesítménye az iPhone 3GS-t közelíti (22 M Poly/s vs. 28 M), nyers számítási teljesítménye (CPU core) még annál is komolyabb (1024 MHz vs. 600 MHz, ha tényleg Cortex-A8 klón a Snapdragon).

A legjobb aláírás a héten

(#46) moonman válasza Integra (#44) üzenetére


moonman
titán

Touch HD-n ment a bemutató, ráadásul egy ki tudja ki által főzött rommal. jóleszez, nyugi. :)

(#47) Integra válasza erdoke (#45) üzenetére


Integra
titán

én nagyon remélem, hogy így lesz.
de a toshiba tg01-et nyomogatva picit elkenődtem. nem értem azt a telefont, nekem sehogy se tetszett, az egész olcsó telefon benyomását keltette fehérben..
remélem a htc jobbat csinál.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48) moonman válasza Integra (#47) üzenetére


moonman
titán

a képek alapján nagyon ütős masina lesz, egyáltalán nem érzek rajta olcsóságot. :) az egyetlen kritikus tényező a mérete lesz, bár az összehasonlító fotók szerint nem sokkal nagyobb, mint a HD - annak ellenére, hogy a képernyő területe pont akkora, mint maga a HD. :)

nekem őszintén szólva az alsó gombok nem jönnek be annyira, nagyon tetszett a HD-n az érintős, lapos, képernyővel egyvonalban lévő, lényegében annak kiegészítéseként működő gombsor. mondjuk így legalább világítanak.

(#49) Viktor0610 válasza moonman (#41) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a gép kisebb méretben (kisebb kijelzőátló), QWERTY-billentyűzettel... Brrr.... :D
Kellene...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#50) moonman válasza Viktor0610 (#49) üzenetére


moonman
titán

valahogy biztosra veszem, hogy max fél év múlva lesz ilyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.