Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem értem.

Ki az a **rom, aki azért, hogy a tévéjén zenét tudjon hallgatni, hajlandó havidíjat fizetni?!

Nekem most lett egy netcast képes lg tévém, rákötöttem netre a kiváncsiság kedvéért, de miután kiderült, hogy youtube nem megy hd-ben rajta, nem igazán tudtam vele mit kezdeni.

Netrádió, google maps, facebook, stb, mind mind elérhető ingyen a tv-n.
Sok haszna nincs, de legalább ingyen van.

Gondolom a samsung smarttv is képes ezekre, akkor meg mi igazólja a T szolgáltatásának az életképességét?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) Tutu7030 válasza Zirowe (#1) üzenetére


Tutu7030
veterán

A samsung (d6570) hd-ben nyomja a youtube-ot, sőt extraként némelyik videónál még restartot is csinál a tv. :W :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3) Brutális eb válasza Zirowe (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Ki az a **rom, aki azért, hogy a tévéjén zenét tudjon hallgatni, hajlandó havidíjat fizetni?!""

Nagyon jó kérdés.
Valamiért mégi megéri vesződnie a telekomnak a cuccal :F

(#2) Tutu7030
Restart?
Custom romot neki. :)) ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#4) Tutu7030 válasza Brutális eb (#3) üzenetére


Tutu7030
veterán

Á, a 1017 fw-től ki van lőve ez a lehetőség. :W

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#5) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem tudom van nálunk Magyarisztánban olyan aki ezt használja??

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#6) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez egy teljesen felesleges szolgáltatás a TV-re és még fizetős is. :W :W

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.