Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Hasonlót már csinált pár éve a BlackBerry.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2) alfaromeo33 válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Ugy-ugy

Samuék ismét feltalálják azt ami már ezer éve volt.

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#3) joey04


joey04
titán

Közeledik a nyomásérzékeny kijelzők háborúja. ;]
Majd amikor jön az iPhone 7 meg a Galaxy S 7 akkor ezt fogják a geel blogok tesztelni, hogy melyik a jobb megoldás. De finom lesz! ;]

1: azért remélem annál jobb és használhatóbb lesz mindkét megoldás.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Paul119 válasza joey04 (#3) üzenetére


Paul119
addikt

Csecsbimbora is érzékeny lesz vajon az alma kijelzője? ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) Peterson_ válasza alfaromeo33 (#2) üzenetére


Peterson_
addikt

Előtte még az Appleről szólt egy hasonló hír.
Hagyjuk már ezt, de tényleg, lassan másról se szól az MA:N

Hogy ON is legyek, így konkrétan a kijelzőt tekintve nem tudom, hogy mennyire lenne számomra létszükséglet egy ilyen megoldás, de az S pennél pl rajzolás közben nagyon jól jön.
Tudom, az sem újdonság, de döbbenetes volt számomra, hogy ilyen jól lehet alkalmazni.
Anno papíron 5-6 óra meló volt egy olyan képpel, amit itt egy óra alatt megcsináltam.
Szóval bármi ilyet érdeklődve várok:))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#6) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Kis túlzással, újra feltalálják a rezisztív kijelzőt. :))

(#7) vicze


vicze
félisten

És igen levédették a rezisztív kijelzőt. :C :DDD

szerk: Hát nem megelőztek. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) tixem válasza bigmasterg (#6) üzenetére


tixem
addikt

detto ugyanezt akartam írni :D

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9) Totheground


Totheground
addikt

Imádom ezeket a sokatmondó ábrákat. :DDD

Nem mellesleg hidegfúziós reaktoron dolgozok.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10) sz.balazs.95 válasza Totheground (#9) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

10 éven belül ez fogja termelni a világ elektromos áramának a 80%-át. :C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én néha így is erősebben nyomom :D de még nem detektálja ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Griff55 válasza vicze (#7) üzenetére


Griff55
senior tag

fujj csak rezisztívet ne!!!!!!!!!!!

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#13) kcsa válasza Paul119 (#4) üzenetére


kcsa
veterán

már most is az ;>

(#14) Paul119 válasza vicze (#7) üzenetére


Paul119
addikt

Backi gt540ben hajamat téptem tőle :D félévente jártam szervizben vele :(
kcsa: már láttam előre hogy YouTube tele lesz ilyen videókkal :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#15) C$abi


C$abi
aktív tag

Várjuk a REZISZTÍV kijelzős Full HD felbontású Note 4-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) floatr válasza bigmasterg (#6) üzenetére


floatr
veterán

"Kis túlzással"

Javítsatok ki, ha veletek ellentétben félreérteném: az apple egy működési elvet védetett le, a samu meg technológiát villantott.

Várom már azokat a játékokat, amikor erősebb nyomásra pl jobban gyorsul az autó, és végre lesz oka betörni a kijelzőt az embernek.

(#17) joey04 válasza floatr (#16) üzenetére


joey04
titán

és végre lesz oka betörni a kijelzőt az embernek.
de milyen jó is lesz az. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Ali G.


Ali G.
senior tag

egy hetes üzemidőn kéne dolgozzon :D

(#19) Zoja™ válasza Ali G. (#18) üzenetére


Zoja™
őstag

Vagy legalább egy vállalható méretű akksikabátot (gyári tartozékként) gyártanának, ami vezeték nélkül töltené a telefont, hogy az usb port szabadon maradjon...

(#20) dani993


dani993
senior tag

"grafén" , "nano"

Hiszem ha látom.

(#21) Ali G. válasza Zoja™ (#19) üzenetére


Ali G.
senior tag

szeretnek inkább jól hangzó parasztvakító hülyeségeket fejleszteni, minthogy inkább azt ami tényleg fontos lenne, mert lassan két óra lesz a telók üzemideje :D

[ Szerkesztve ]

(#22) petymeg2033


petymeg2033
tag

Már leírták előttemmások is, de így felületes leírás alapján tényleg egy egyszerű rezisztív kiegészítésnek tűnik ez az egész.

Persze akkor az lesz a truváj, hogy ki tudja minél vékonyabbra megcsinálni a két érzekelőt.

[ Szerkesztve ]

(#23) halkow


halkow
őstag

Dolgozzon csak van ideje és bevétele is

de jó lenne ismét olvassni valami friss apple vs. Samsung pert :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#24) SkiDev


SkiDev
senior tag

Helyes :DD

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#25) fogtunder válasza Totheground (#9) üzenetére


fogtunder
nagyúr

:C

I hate morning people. And mornings. And People.

(#26) domerator válasza Totheground (#9) üzenetére


domerator
veterán

Besírtam vazz... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#27) Garada válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


Garada
őstag

Így igaz.

(#28) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Milyen erdekes, kb 3 hete arrol cikkezett az oldal, hogy az Apple valami hasonlot vedett le nemreg. Igy egybol a samsung is valami hasonlon dolgozik mar...

Micsoda veletlen egybeeses...

(#29) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A Gorilla meg elkezdhet filózni a karcolhatatlan plexin...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#30) Peterson_ válasza Touch-ko (#28) üzenetére


Peterson_
addikt

Mert az Apple ugye a kisujjából szopta ki az ötletet, ugye?
Ne legyünk már ennyire elvakult fanboyok':N

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#31) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Alig várom...

(#32) tixem válasza Touch-ko (#28) üzenetére


tixem
addikt

kettős mérce rulz :U

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#33) daniel909


daniel909
addikt

vótmá...
bb storm és storm 2. én lenyűgözőnek találtam a technlógiát abban az eszközben.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#34) Touch-ko válasza Peterson_ (#30) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ok valami teljesen uj megoldason dolgoznak, dolgoztak. Elegge valoszinu, hogy nem az osregi technologiat fogjak alkalmazni.
Csak a tenyeket irtam le. Ez lenne fanboysag?
Tisztaban kellene lenni nehany alapfogalommal!

(#35) zdanee


zdanee
őstag

Rezisztív érintőkijelzők pont így működnek. Cirka 30 éve.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#36) joey04


joey04
titán

Hagyjuk már ezt a rezisztív hülyeséget itt meg az almánál is. A BB megoldása is olyan mint egy rezisztív kijelző? Dehogy. Ez sem olyan lesz. omg.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) babkukta


babkukta
senior tag

A GPS-ünk nyomásérzékelős... nagyon utálom :D Persze gondolom a samu érzékenyebbet + jobbat fog csinálni, de ez ettől még nem lesz "feltalálás", mert már létezik... az meg h tovább viszi, fejleszteni, nem feltalálás szvsz

Üdvözlettel, Tibi

(#38) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hagyjuk már a fenébe ezeket a találmányokat. Ebből szerintem nem sok lesz. Le lesz védetve és irány a raktár, csak hogy más-meg-ne-csinálja!

Nyomkodjunk inkább jóféle Blekiket!

Ready to Berry! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#39) joey04 válasza Polarstar (#38) üzenetére


joey04
titán

előbb használnék wp-t mint BB-t pedig előbbit sem szeretem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Polarstar válasza joey04 (#39) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Használj!

Arra is lesz lesz BBM! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#41) joey04 válasza Polarstar (#40) üzenetére


joey04
titán

Nincs rá szükségem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Kapacitív érzékelés, precíziós rezisztív korrekcióval... hmm... érdekes keverék...

(#43) buzus válasza Totheground (#9) üzenetére


buzus
aktív tag

:)) :D :R

(#44) Peterson_ válasza Touch-ko (#34) üzenetére


Peterson_
addikt

Persze, ők mindig egy teljesen új megoldáson dolgoznak:U
Csak azt kéne már észrevenni, hogy ha tényleg nagyon jók is abban amit csinálnak, a spanyolviaszt azért nem ők sz**ták ám.
Ellenben Te kb úgy viselkedsz folyton, mintha ez így lenne és én ezért mondtam azt amit.
Különben viszont egyik technológia sem mutatott magából túl sokat eddig, így nem igazán lehet megmondani azt sem hogy melyik milyen lesz.
Mert mondani azt én is tudok sokmindent, meg úgy is, hogy fele sem igaz.
Számtalan dolgot az Apple is úgy "vett kölcsön, de ezt bármelyik gyártó megteszi.
Ezért mondom mindig, hogy be kéne fejezni ezt a majmolásos, lopásos témát, mert értelme semmi.
Még egyébként baromira unalmas is.
De egyébként, ha Ők egy teljesen új megoldáson dolgoznak, akkor mi értelme is van a legelső hozzászólásodnak?;)

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#45) Graphics válasza Polarstar (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oké elég lesz a BB fanatik... Már a másik Samsungos topicban is ezt nyomattad.... Nem vág a témába...

Ezekben mehet a hittérítés... Témához kapcsolódóan

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) Touch-ko válasza Peterson_ (#44) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem akartam erre kiterni, de ha ennyire akarod, am legyen:

Azert amit az Apple bemutat az altalaban kicsit nagyobb ujdonsag es tobb uj dolgot tesznek bele, vagy teszik hasznalhatobba mint elottuk konkurencia: Mac, iPod, iPhone, iPad.

Egy szoval sem irtam ok szartak a spanyol viaszt, azt irtam, hogy valami hasonlot mar levedett az Apple es most erdekes, hogy a Samsung is valami hasonlon dolgozik.. Csak ugy mint a nemregen bemutatott arany szinu S5 arany szinben:)

A majmolasos, lopasos dolog meg akkor lenne duhito szamodra, ha valamibe rengeteg penzt, idot, energiat olsz, fejlesztesz evekig, majd a termeked sikeres lesz,majd en jovok es lemasolom az egeszet pofatlanul.. Ezek utan azt mondanam, hogy az enyem jobb (holott en is tudom, hogy nem az)

Akkor lehet, hogy te is zokon venned a dolgot..

(#47) Csapoati válasza Touch-ko (#46) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Arany szinu telefon baromi regota van am...
Amugy reszvenyes vagy, hogy zavar a "lopas"? :) A turo rudik masolasa is zavar, ha szereted a Pottyost?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) joey04 válasza Csapoati (#47) üzenetére


joey04
titán

De az Apple futtatta fel. Ahogy a fehéret is. Meg az ujjlenyomat-olvasót. Meg az érintőkijelzőt. Vagy a copy paste funkciót. Mind léteztek korábban is, csak mindenki lesz*rta. :)
Ha az Apple megcsinálja, utána lesz hirtelen divat minden gyártónál. Ettől mondjuk az arany (vagy korábban a fehér) szín természetesen még nem lesz lopás, de megmosolyogtató, hogy hirtelen több gyártónál is a középpontba kerül.

Szerintem így lesz a nyomásérzékeny kijelzővel is. :)

Engem is zavar: [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) Peterson_ válasza Touch-ko (#46) üzenetére


Peterson_
addikt

"Nem akartam erre kiterni, de ha ennyire akarod, am legyen:"

-Ha nem akartál volna kitérni, akkor nem böffentetted volna be úgy, mint ahogy be szoktad az összes Samsungos hírhez az épp aktuális okosságodat.

"Csak ugy mint a nemregen bemutatott arany szinu S5 arany szinben"

-Jesszusom, azért ezt már Te sem gondolod komolyan, ugye?
Pezsgő és arany színű telefonok elég régóta vannak
De egyébként nem olyan régről, de előbb volt az Xperia Ray gold, mint az 5S, de egyébként nem csak a Samu csinált ilyet, hanem ott van aktialitást tekintve a HTC One is.

"A majmolasos, lopasos dolog meg akkor lenne duhito szamodra, ha valamibe rengeteg penzt, idot, energiat olsz, fejlesztesz evekig, majd a termeked sikeres lesz,majd en jovok es lemasolom az egeszet pofatlanul.. Ezek utan azt mondanam, hogy az enyem jobb (holott en is tudom, hogy nem az)"

-Ezt kéne már feldolgozni és beletörődni, hogy mindenki lop.
fognak is, mivel ha valaki kijön egy megoldással, trenddel, akkor a másik(ak) kénytelen(ek) lesz(nek) követni, ha ugyanúgy szeretne egy szeletet a piaci tortából.
Ha már itt tartunk, pl a nagy ujjlenyomat olvasó sem Apple újdonsága, mindössze egy felvásárolt, némileg kipofozott technológia.
De nekem ezzel nincs is bajom, mert attól még jó, és el is ismerem/ismertem, ha valamit jól csináltak.
Te pedig azért vagy fanboy, mert erre képtelen vagy a sajtát magad által favorizált gyártón kívül.

"Akkor lehet, hogy te is zokon venned a dolgot.."
-csupán azt veszem zokon, hogy minden egyes hírnél megjelensz és próbálod terjeszteni az igét.
Ha az Apple-t szereted, akkor használd azt, légy vele boldog és örülj, mert végülis jól választottál.
De nem kell folyamatosan futni ezeket a köröket, mert bárki, aki objektíven képes gondolkodni, tisztában van vele, hogy a dolgok árnyaltabbak, mint ahogy néhányan előadjátok.
Nektek is le kéne venni már a szemellenzőt, vagy ha azt nem, legalább csendben maradni,mert ez a hozáállás nem vezet sehová.
Részemről lezártnak tekintem ezt a diskurzust ;) :R

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#50) Tidus


Tidus
addikt

Ebből lehet megint problémák , pereskedések lesznek.
Az Apple közzétette a lehetőségeket, a Samsung pedig szabadalmaztatott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.