Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Szép és jó, azonban nehéz úgy ezekkel a termékekkel versenyezni, hogy azok már kaphatóak, a Nokia megoldásai pedig még mindig nem...

A Slime draws near! Command?

(#2) dani993


dani993
senior tag

Windows RT-vel konkurencia az iPadnak? Na ne röhögtessetek.

(#3) CharlieDrop válasza dani993 (#2) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Miért ne?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4) fateless válasza dani993 (#2) üzenetére


fateless
veterán

Valóban szükség van erre? :U :(((

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) margithid


margithid
veterán

Hogy fog versenyezni ez egy Toshiba Encore-ral?
Jut eszembe, toshibát nem tudja valaki mikor lehet majd itthon kapni?

(#6) Cyberpunk válasza dani993 (#2) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mi a problémád vele?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) azopi74 válasza ldave (#1) üzenetére


azopi74
addikt

Hát igen. Még a 2520 sincs sehol, pedig vevő lettem volna rá, de annyit nem tudtam várni, maradtam a Surface 2-nél. (Azért remélem, erre is elérhetővé teszi majd a HERE szolgáltatásokat a Nokia valamilyen formában)

Amúgy ezzel a nyolchüvelykessel telefonálni is lehet majd? :)

(#8) azopi74 válasza margithid (#5) üzenetére


azopi74
addikt

"Hogy fog versenyezni ez egy Toshiba Encore-ral?"

Árban, fogyasztásban, súlyban, felbontásban, kamerában, üzemidőben, szolgáltatásokban.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

(#9) Glenda válasza CharlieDrop (#3) üzenetére


Glenda
addikt

Mert az iPad tud legacy Windows alkalmazásokat futtatni. Ráadásul nem csempés. Csak egy kicsit hasonlít újabban a WP-ra. De sokkal coolabb.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#10) CharlieDrop válasza Glenda (#9) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:F

Hogy tud futtatni legacy win alkalmazásokat?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#11) Lambach válasza CharlieDrop (#10) üzenetére


Lambach
tag

Szerintem max így...
http://www.techradar.com/news/mobile-computing/tablets/now-you-can-run-windows-and-os-x-programs-on-your-ipad-1176199

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#12) CharlieDrop válasza Lambach (#11) üzenetére


CharlieDrop
veterán

oké, már azt hittem lemaradtam valamiről

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#13) Glenda válasza CharlieDrop (#10) üzenetére


Glenda
addikt

Hát sehogy. Mindkét rendszer companion device-t ad a kezedbe. Csak divat lett az RT-t szidni.
Produktív munkára rendes Windows kell, 8"-es tabletre pedig ez a csupaszított. Vagy iOS, vagy Android.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#14) Lambach válasza CharlieDrop (#12) üzenetére


Lambach
tag

Lehet Glenda tud valam emulátorról, amről mi nem?
Vagyis mégsem.

[ Szerkesztve ]

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#15) Glenda válasza Lambach (#14) üzenetére


Glenda
addikt

Irónia.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#16) CharlieDrop válasza Glenda (#13) üzenetére


CharlieDrop
veterán

A produktív munkát értem.
Igazából hány másik rendszer tudja a porduktív munkát biztosítani?

X86-os produktumok meg nem igazán tapicskolásra vannak kitalálva (Office, Könyvelő program, fejlesztés bármilyen nyelvre, stb.)...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#17) Glenda válasza CharlieDrop (#16) üzenetére


Glenda
addikt

Pont ezt mondom én is, csak nem jött át az irónia.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#18) Lambach válasza CharlieDrop (#16) üzenetére


Lambach
tag

Szerintem ezzel az RT-vel lehet érvényesülni. Egyre kiforrottabb a dolog, állati folyamatos, van rendes irodai programcsomag,120 ezer app, illetve az XDA-asok úgyse ülnek sokáig a seggükön, és lesz 8.1-hez is Jailbreak, akkor pedig szaporodni fog a desktop alkalmazások sora.
De az is igaz, hogy régi jó kis progik, játékok, nem fognak futni ezen a kütyün.
A Toshiba Encore cuccához képest szerintem amit a Dell csinál sokkal jobb, már kinézetre se olyan böhöm.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#19) shaeriff


shaeriff
újonc

Annyira frankó amikor leszólnak az emberek valami olyat, amit nem láttak, próbáltak, használtak. Nekem volt Ipadem eladtam marha hamar. Van androidos Samsung tabom, legszívesebben kivágnám az ablakon. Én nagyon szeretnék egy RT-s tabot azon legalább van flash böngészőben működik minden és nem 6-7 órát bír, mint az x86. Munkára a munkahelyi laptopom, vagy az otthoni gépem használom. Amúgy ha valaki nem ezt szereti lelke rajta, mindenki azt használ amit akar.

(#20) CharlieDrop válasza Lambach (#18) üzenetére


CharlieDrop
veterán

tuti jó lesz, csak az a gáz, hogy igazi irodai cuccokhoz kell billentyűzet, de egy tablet szerintem elsősorban nem erre való, kivéve ha van dokkolója, de akkor már jöhet az x86-os win8 ;)

@(#17) Glenda:

Jah, sry, de nem is én kötekedtem :) Azért nem értettem :)

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#21) blade zte


blade zte
őstag

Most adta el a nokia a mobilos részlegét, hogy fejleszt rögtön mobil eszközt? :F

Oppo find 7 astro black

(#22) Glenda válasza blade zte (#21) üzenetére


Glenda
addikt

Még nem adta el. Akik ezt fejlesztik, azok mennek a Microsofthoz majd.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#23) Lambach válasza Glenda (#22) üzenetére


Lambach
tag

Igen és mi csak reménykedhetünk, hogy a mai napig jól csengő Nokia nevet nem dobják el maguktól.
A fenti kommenthez annyit szeretnék fűzni, hogy nagyon beleszerettem a Lumia 2520-ba, és szerintem érdemes lesz rá várni. Ha nem lesz nagy sikere, az se baj, mert akkor majd olcsóbban lehet hozzájutni.
Ellenben drukkolok azoknak a hackereknek akik a deckstop appokat okosítják rá RT-re, ők is csak javítják a rendszer funkcionalitását.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#24) Glenda válasza Lambach (#23) üzenetére


Glenda
addikt

Jah, majd Windows RT-ből is lesz majd Black Edition. :U

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#25) Lambach válasza Glenda (#24) üzenetére


Lambach
tag

Szerintem az nem lesz akkora baj. :)

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#26) NGA


NGA
addikt

Cairojack hol marad? Már rég itt kéne lennie.

(#27) Lambach válasza NGA (#26) üzenetére


Lambach
tag

Veled kezdtem az ismerkedést (mármint a segítségeddel) de azóta megnéztem 1000 meg egy jutubos videot a Windows RT-ről, és szerintem van benne potenciál. A full Wines tabokban is van. Szerintem amúgy az lenne az igazi, ha a telefonos, meg a tabletes os összeolvadna

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#28) azopi74 válasza NGA (#26) üzenetére


azopi74
addikt

Beújított egy Surface 2-t, azt teszteli :)

(#29) B1T3 válasza Lambach (#23) üzenetére


B1T3
addikt

A Nokia nevet hosszabb távon nem tarthatják meg jó eséllyel, szóval én inkább azt remélem, hogy a Lumia névhez nem piszkálnak hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.