Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #21346560


#21346560
törölt tag

No ezért már megéri regisztrálni a fészbúkra :DDD

(#2) a_tesz


a_tesz
Korrektor

én már azt hittem, a Prohardver! stábja készült egy kis nyári meglepetéssel :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#3) Löncsi


Löncsi
őstag

Kész.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#4) Segal


Segal
veterán

[moderálva]
Mondjuk itt legalább nem egy 2-3 ezret érő dolgot vágnak hozzád ha nyersz de amúgy szánalmas ez az újfajta regisztráció erőltetés.

[ Módosította: koxx ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) tixem


tixem
addikt

Ráraboltam, de csontra martam. Miért kell nekik kötelezően magadnom a telefonszámom, meg még azt is, hogy mikor megyek wc-re :W Menjenek a bús #@#{ba

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#6) #21346560 válasza tixem (#5) üzenetére


#21346560
törölt tag

Meg kell adni? Az gáz, mert nekem nincs :DDD

(#7) boeing


boeing
senior tag

Like és kész,hátha....... :DDD

(#8) fdisk


fdisk
őstag

Aki nem f@szbúkol az már nem is ember úgy látom. :(((

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#9) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Na most ezért regisztráljak??! :F
Nem sok kedvem van, bár a 7870-est azért elfogadnám!! :K
Mikor van vége a nyereményjátéknak?
(csak hogy tudjam mikor kell törölnöm magam onnan)

(#10) Tidus


Tidus
addikt

Nem tudok résztvenni a játékban , mert nincs fészbukom. :U
De ezen játék kedvéért sem akarok.

[ Szerkesztve ]

(#11) ->Raizen<- válasza fdisk (#8) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Jajajajajajaja. Melyik bolygóról gyütTE''?

Tutti frutti hogy megnyerem még sosem nyertem semmit. (Lottó nem számít!) ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) SUPREME7 válasza fdisk (#8) üzenetére


SUPREME7
őstag

Párom kollégája megkérdezte őt, hogy fent van-e a facebookon, és arra a válaszra, hogy "nem", fapofával azt találta mondani, hogy akkor te nem is élsz ...

(#13) haxiboy


haxiboy
veterán

Ezt mindenkinek ajánlanám!
http://www.youtube.com/watch?v=N7izGlyDlU0

Überállat!!!!

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#14) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Hogy miért kell minden egyes Facebook-os játéknál ilyen szánalmas hisztiket lenyomni...

Nem játszol akkor és kész.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#15) Pityesz82 válasza RyanGiggs (#9) üzenetére


Pityesz82
tag

Az adataid végérvényesen tárolva lesznek,nem tudod törölni.Deaktiválni tudod az account-od ami annyit csinál hogy a többiek nem látnak,az újra aktiváláshoz pedig csak simán belépsz mint normális esetben.Egyébként ez elég furi volt nekem mikor elöszőr láttam,bár manapság ez már nem meglepő.A rendszer tudni akar rólad,nincs mese :U

(#16) Gude


Gude
senior tag

Van fészbukom így szerencsét próbálok ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#17) Tidus válasza Inv1sus (#14) üzenetére


Tidus
addikt

Én a helyedben a tenyeremet dörzsölgetném, mivel minnél több itt a szánalmas ember, neked annál nagyobb a nyerési esélyed.
Az átlag emberek nem fognak játszani, mivel fogalmuk sincs hogy mi az a 7970 GHz Edition VGA. És nem is fogja érdekelni.

Játsz akkor és kész. :C

(#18) sagesz93 válasza Pityesz82 (#15) üzenetére


sagesz93
addikt

(#19) banhammer


banhammer
veterán

Hogy én mennyire utálom a facsét.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) Elemental válasza RyanGiggs (#9) üzenetére


Elemental
addikt

Faxbuk fiókot nem lehet törölni. Természetesen a felhasználó érdekében.

(#21) Löncsi válasza Inv1sus (#14) üzenetére


Löncsi
őstag

Sztem tök vicces olvasgatni. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#22) Segal válasza Inv1sus (#14) üzenetére


Segal
veterán

Azért kell mert ez olyan mintha egy játék arról szólna hogy pl a feketék nem vehetnek részt benne. Mint tudjuk Jackson is kifehéredett tehát simán lehetne arra is azt mondani hogy nincsenek kizárva csak fehérítsék ki magukat ha részt akarnak venni a játékba...
Kb ugyanarról van szó senki sincs kizárva csak rád akarnak egy olyan dolgot erőltetni amit nem akarsz.
Most gondolj bele ha pl a következő játék pl arról szólna hogy regisztrálj be most csak példaként mondjuk a b*zivagyok.com vagy valami ilyen oldalra és te nem szeretnél nem lennél felháborodva hogy ezáltal ki vagy rekesztve a játékból?? Dehogynem.
Ez az álszent hozzáállás hogy miért van hiszti addig megy a részetekről míg egyszer ti is kiszorultok valamiből csak mert azt már nem szeretnéd megcsinálni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#23) Elemental válasza sagesz93 (#18) üzenetére


Elemental
addikt

Ezmiez?
Mióta?

(#24) Dr. Romano válasza Segal (#22) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szemét Prohardver is, be kell regisztrálni ide is hogy játszani tudjak a nyereményjátékon. Fúj! Tiszta megkülönböztetés.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#25) Pityesz82 válasza sagesz93 (#18) üzenetére


Pityesz82
tag

Nincs kérdés :N Meglepődés van :Y
Erről így nem is tudtam :R

(#26) Elemental válasza Segal (#22) üzenetére


Elemental
addikt

Miért, szerinted csak úgy ingyen hozzád vágnak bármit?
Itt arról van szó, hogy eladod az adataid.
Erről szól minden hűségkártya is.
És az meg, hogy egyes emberek ki vannak rekesztve szintén hülyeség, mert bárki regelhet, aki csak akar, és megadhatja privát adatait( ha annyi esze van).

(#27) lemusz


lemusz
addikt

Mostanában igencsak rácuppantam a különböző nyereményjátékokra. Ez az egyetlen oka, hogy nem töröltem még a face-t. :)

(#28) Segal válasza Elemental (#26) üzenetére


Segal
veterán

Ez nyilvánvaló de a fosbook előtt is voltak nyereményjátékok és az is megérte a kitalálónak. Mióta ez a sz*r létezik azóta viszont nem tellik el nap úgy a neten hogy valahol ne kerülne szóba.
Én megértem a PROHARDVER-t is hogy le kell hozni az istenítő fosbook cikkeket is hisz erre is van igény én továbbra is csak azt nem értem hogyha valaki abszolute nem kiváncsi erre akkor miért nem lehet őket békénhagyni. Pl ha nem vagyok kiváncsi mondjuk a tamponra akkor nem nézegetek olyan oldalakat és kész kizártam az életemből de ezt nem lehet ez mindenhol ottvan és ugye mint előttem is írták pont azért van ott hogy mindenki regizzen és az aegész életét megossza hogy aztán vissza lehessen nézni mikor mit és kivel csinált az ember...

Dr. Romano
Ez teljesen más ez nem arról szól hogy mindenáron csatlakozz meg az elv is teljesen más itt nem fognak rólad aktát vezetni mint odaát.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#29) #21346560


#21346560
törölt tag

Regisztráltam a fészbúkra vagy 1 órája, és egyfolytában arra kér, hogy lépjek be a zímélcímemhez tatrtozó fijókba a regisztrációs folyamat befejezéséhez.
De én hijába léptem be már vagy 12x, nem fejeződik be a fojamat :U :DDD

(#30) talmam


talmam
tag

Dobok én is 1 et hátha :P de eddig egyik ph-s játék sem hozott szerencsét ez majd talán :P

(#31) Blindmouse válasza #21346560 (#29) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Küldjél faxot az ügyfélszolgálatuknak...

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#32) #21795072


#21795072
törölt tag

Kell nekik nevem, címem, telefonszámom. Minek? Jó, azt tudom, hogy ha nincs face-em (egyébként van), akkor nem vagyok ember, de ez akkor is csak szimpla adatgyűjtés, nem játék.

(#33) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ne sz@rakodjunk! Küldjék a kártyát! ;]

(#34) asturel


asturel
őstag

Zip code utani resz nekem nem latszik es nem is scrollozhato, mas appoknal ha kijeloltem es huztam lefele a kijelolest lescrollozott a form aljara de itt ez nem mukodik (meg inspector is atirtam a div-ek magassagat de igy se sikerult elohozni), valaki jart mar igy? Van ra megoldas?

(#35) Baryka007


Baryka007
őstag

Szerintem nem avval van a probléma hogy valaki facebook felhasználó én sem akartam az lenni eleinte de a barátnőm ragaszkodott hozzá és regisztráltam... azonban az már valós tény és idegesít hogy ha valakivel akarok találkozni vagy osztálytalálkozót fújni azt ma már LEHETETLEN enélkül a szemétrakás nélkül összehozni... sajnos ez van ma ... :(

[ Szerkesztve ]

(#36) lujó55


lujó55
őstag

szinte le mertem volna fogadni hogy fácsé reklám.

(#37) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Mit kell rajta reklámozni? Van aki nem ismeri?

(#38) vinibali válasza #21346560 (#1) üzenetére


vinibali
őstag

köszi a hírt :R

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#39) Hidalgo42


Hidalgo42
csendes tag

Lehet le leszek szólva, de a feltételekben benne van ha nem Észak-Amerikából nyernek akkor szállítást azt kifizettetik, plusz miután fölvették veled a kapcsolatot, ha nyertél valami eskü alatti nyilatkozatot ("affidavit" szótárból néztem mit jelent) kell 5 napon belül elküldeni hozzájuk, különben ugrott a nyeremény. Ez a két dolog meg is állított a részvételben és hogy tovább olvassam a feltételeket. Többieknek sok sikert!

(#40) Apollo_21 válasza Hidalgo42 (#39) üzenetére


Apollo_21
addikt

:D Az apróbetűs rész ittis játékos ahogy olvasgatom a hozzászólásokat:O

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#41) #21346560


#21346560
törölt tag

19:50-kor regisztráltam a fészbúkra a játék miatt, már bejelölt 3 vadidegen ember úgy, hogy még senki nincs az ismerős listámon :DDD

(#42) Youri


Youri
veterán

Mikor még csak bontogatta a szárnyait ez a Mass Luminosity, már akkor jelentkezgettem, sose nyertem. Ellenben 10-ből 9 nyertes amcsi volt. Jelenleg kb. 100.000-en jelentkeznek majd erre

RTX ON

(#43) MasterMark


MasterMark
titán

Hehe érdekes dolgokat írtok itt, most mit féltitek a telefonszámot meg címet, mit csinálnak vele mégis? :N

Switch Tax

(#44) shaddam


shaddam
aktív tag

A jelek szerint a facebook fika menő. Annál jobb eséllyel nyerek ha ti nem jelentkeztek

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#45) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Én is visszaléptem. Az összes privát adatodat bekérik. Elég mókás...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#46) Jim Tonic válasza sagesz93 (#18) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

LOL. Nőj fel. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#47) sing1ep1ayer válasza shaddam (#44) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ja, így hogy mi nem jelentkezünk, már nem 1:100 000 000 az esélyed, hanem 1: 90 000 000. Hát egy kalappal! :DDD

Én is beállok fikázni: szerintem marhára elk**vítják a facebookot ezek az állandó lájkolós reklámkampányok. Nekem egyszerűen nincs pofám az ismerőseimet az újabb és újabb "likespam"-ekkel szőnyegbombázni. Pláne ha ennyire piti nyereményt kínálnak fel. Mégis mi az az egy darab 7870-es VGA, amit világszinten kisorsolnak? Ugyan már! A lottó ötösre nagyobb az esély és az kicsivel többet ér, mint egy videokari, ráadásul nem kell szégyenkezned amiatt, ha veszel egy szelvényt.

(#48) Sethdobaloah válasza sing1ep1ayer (#47) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

na ez körülbelül minden, amit tudni kell a facsés "nyereményjátékokról"

...csak én vagyok helikopter?

(#49) DI3S3L90


DI3S3L90
csendes tag

Na próba szerencse... :D

It's not a bug, it's an undocumented feature...

(#50) h_143570 válasza Dr. Romano (#24) üzenetére


h_143570
addikt

Az semmi, de meg a komenteleshez is regisztracio kell, milyen egy mocsoks szemet banda mar. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.