Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sing1ep1ayer válasza ViZion (#49) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nekem sem épp a favoritom, elhiheted, de pár bugyuta poén biztosan akad majd benne, ami a felnőtteket és a gyerekeket is megmosolyogtatja. Lefogadom, hogy te is meg fogod nézni. Szerintem túlzottan lehurrogjátok. De amúgy mondj egy olyan családi vígjátékot, ami mondjuk az elmúlt 5 évben jött ki és valóban szórakoztató, vagy legalább jobb, mint amilyennek ez tűnik.

(#52) Sirandrish válasza tatabike (#50) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem konkrétan nincs bajom vele. Sok filmjét szeretem is. De ettől még gyenge mint színész :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53) tatabike válasza Sirandrish (#52) üzenetére


tatabike
őstag

Ez igaz, viszont mint gyenge színész is 1000x jobban keres, mint egy itthoni sztár... Nem a játéka miatt nézik a filmjeit, hanem hogy röhögjenek rajta. Ez bőven elég.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#54) gantum


gantum
aktív tag

azt hittem csak korai tréfa, de ez komoly? nekiállok építeni az űrhajómat.

(#55) Sirandrish válasza tatabike (#53) üzenetére


Sirandrish
legenda

dupla

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#56) Sirandrish válasza tatabike (#53) üzenetére


Sirandrish
legenda

Talán állította ezeknek bárki az ellenkezőjét? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#57) tatabike válasza Sirandrish (#56) üzenetére


tatabike
őstag

Nem, és én sem állítottam, hogy ezt állította bárki is... :D

Viszont nem értem, minek kell fikázni olyasmi miatt, amire nincs szükség a filmjeiben ahhoz, hogy sikeres legyen. Ez olyan, mintha egy F1-es autót, ami futamot nyer, leszólunk, mert nincs benne bőrkárpit. Minek?

Adam Sandler színészi játéka csapnivaló? Ez akkor lenne releváns, ha tegyük fel az Imitation Game-t játszatták volna el Vele...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#58) Sirandrish válasza tatabike (#57) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igazából ha eléggé "visszatekersz" akkor láthatod hogy a cikken poénkodunk ugyanis abban szerepel az hogy : "Minden Idők Egyik Legnagyobb Színésze, a csodálatosan sokoldalú Adam Sandler lesz a főszereplője" .

Az meg hogy leszólják/leszóljuk a színészi játékát igen is releváns, lévén hogy egy színészről beszélünk.
Bár kétlem hogy bárkit is érdekelne...vitán felül pocsék színész, a filmjei meg vagy bejönnek vagy nem.
Nekem például ahogy már említettem, a legtöbb bejön. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59) Akos96 válasza tatabike (#53) üzenetére


Akos96
senior tag

"Nem a játéka miatt nézik a filmjeit, hanem hogy röhögjenek rajta. Ez bőven elég."
...valakinek. Nem az a gond Sandlerrel és társaival, hogy gyenge színészek. A gond az, hogy a filmek, amikben játszanak gyenge komédiák kukikakipsinunipoénokkal. Lehet, hogy vannak nézhető darabok a munkássága között, amiket én néztem, azok kegyetlenül bugyuták voltak, nekem volt kínos, hogy néztem őket. Ha valakinek bejön, hát legyen.
A filmről: videojáték és film között átfedéseket létrehozni adaptációk formájában sem egy nagyon működő ötlet, öncélú, "nézzétek, vágjuk ám a pacmant" komédia-settingként sem fog jobban működni.

"Ez igaz, viszont mint gyenge színész is 1000x jobban keres, mint egy itthoni sztár"
Irreleváns, mennyit keres, csak azt bizonyítja, hogy ha az ő anyagát az globálisan terítik, jobb biznisz, mintha csak országos világsztár lenne - ami nem új infó.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#60) slimG


slimG
tag

Újabb remake film, az eredeti 2010-es vagy 2 perces kis szösszenet. Eredeti ötlet, nagy stúdió megveszi/licenceli/ellopja, majd pedig gyarapítja a 'Ezeket a filmeket talán nem kellett volna megcsinálni' lista dicső névsorát...

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#61) tatabike válasza Akos96 (#59) üzenetére


tatabike
őstag

Vannak filmek, amiket úgy kell megnézni, hogy kikapcsolod az agyadat. Neki is ilyen filmjei vannak, attól, hogy valaki jót szórakozik rajta, még nem jelenti azt, hogy az illetőnek csak ennyi az igénye. Én ugyanúgy megnézem, és nevetek, meg megnézem a Találmányt, és két hétig agyalok rajta, megnézem még egyszer, és három hétig agyalok rajta.
Minden témában vannak olyan filmek, amiket csak nézni kell, és nem gondolkodni, pl. Transformers és társai. Ha háborúra vágysz, és csak szórakozni akarsz, ott az Expendables, ha valódi háborús filmre vágysz, ott a német 1993-as Stalingrad. És még sorolhatnám...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#62) Sicilian


Sicilian
addikt

Nekem ennyi elég is volt, amennyit itt láttam belőle..

nothing is true everything is permitted..

(#63) elefant válasza ViZion (#34) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ööö , hát lehet, hogy félreértettem. Én csak arra akartam utalni, hogy attól, hogy valaki nem egy jó színész, még lehet egy atomjó film főszereplője. Arnoldot egyébkét szokás fikázni (ez most nem neked szól) de azokban a filmekben amiket írtam, szerintem teljesen jó volt, elment a határaiig. Ha lenne egy ilyen kaliberű színészünk itthon, akinek ilyen kaliberű filmeket csinálnak, az például elég király lenne. A Predatort például most láttam pár napja a tévében, és az első órája még mindig 10/10 (jellemzően addig, amíg más is él rajta
kívül :D)

(#64) elefant válasza Sicilian (#62) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szerintem a fő baj az, hogy ebben a trailerben valószínűleg az összes valamirevaló patront eldurrogtatták. Ha lenne egy olyan film, amiben végig, de tényleg végig özönlenek a gamer utalások (akár még csak olyan szinten is, hogy a fegyverkereskedő mondjuk félkarú, mit a gta3-ban, vagy bejön egy kommandós, akit James Gastowskinak hívnak (operation flashpoint)) én valószínűleg nagyon bírnám.

(#65) pusszycat válasza Akos96 (#59) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"kukikakipsinunipoénokkal" -ezt percekig betűzgettem mire leeset, h hiányzik egy "i". :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#66) Habugi válasza ViZion (#23) üzenetére


Habugi
addikt

Pont ugyan ez jutott eszembe, Hollywood lassan egy évtizedes válsága/mélyrepülése. :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#67) Akos96 válasza tatabike (#61) üzenetére


Akos96
senior tag

"Vannak filmek, amiket úgy kell megnézni, hogy kikapcsolod az agyadat"

Azért minek filmet nézni, hogy kikapcsolhasd az agyad? Akkor mittomén, menj ki biciklizni, rajzolgass vagy valami. Vagy játssz a Pacmannel. Annyi sokkal jobb, gondolkodás nélkül végezhető dolgot lehet csinálni, minek ramaty filmekre (komédiák, Transformers, Expendables - amit én is megnéztem, de minek) pazarolni az időt? Persze, mindenki azt csinál, amit akar, csak ne legyen már igazolva azzal, hogy jó kikapcsolni az agyad. Dehogy jó, csak szimplán bejön az ilyen.

(#65) pusszycat: szorri. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#68) tatabike válasza Akos96 (#67) üzenetére


tatabike
őstag

Ja, Te most meg akarsz győzni, hogy Te vagy az igényes filmnéző, én meg az igénytelen, és jobban ismersz engem, mint én saját magamat, és megmondod nekem, hogy mit szeretek és mit nem. Gratulálok... :K
És gondolom mindezt el is kell fogadnom, hiszen nagyon tapasztalt vagy ebben, mivel a legkisebb gyerekemnél is fiatalabb vagy 3 évvel... :C

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#69) Akos96 válasza tatabike (#68) üzenetére


Akos96
senior tag

"meg akarsz győzni, hogy Te vagy az igényes filmnéző, én meg az igénytelen"
Nem.
"és megmondod nekem, hogy mit szeretek és mit nem."
(#59) Akos96 "Ha valakinek bejön, hát legyen."
(#67) Akos96 "Persze, mindenki azt csinál, amit akar"
"mindezt el is kell fogadnom, hiszen nagyon tapasztalt vagy ebben"
Nem kell semmit elfogadni azért, mert valaki nagyon tapasztalt benne. Ha valaki nagy tapasztalattal a háta mögött, elszántan állítja, hogy a Föld lapos, akkor lehet karatemester szakálla, akkor is téved. De ha kis tapasztalattal rendelkezik, akkor sem kell elfogadni, hiszen a netes viták alapja, hogy előadjuk a véleményünket, majd befejezzük a vitatkozást úgy, hogy egyikünk gondolatai sem változtak semmivel. De engem leköt, ráadásul az összetett mondatok írását is gyakorlom. Nesze, az én szarfilmnézésem.
"a legkisebb gyerekemnél is fiatalabb vagy 3 évvel.."
Irreleváns, melyik gyerekednél hány évvel vagyok fiatalabb. Vagy ha nem is, akkor sem túl erős final ellenérv.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#70) tatabike válasza Akos96 (#69) üzenetére


tatabike
őstag

Nem jó szöveget idéztél, ezt kihagytad:

"...csak ne legyen már igazolva azzal, hogy jó kikapcsolni az agyad. Dehogy jó, csak szimplán bejön az ilyen."

Szóval újra leírom, hogy ne akard megmondani, nekem mi jön be, és mi nem. Köszi. :R

Azt meg szintén én döntöm el, kinek a szavára adok illetve nem. Nálam erősen bejátszik az életkor, ez van.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#71) Akos96 válasza tatabike (#70) üzenetére


Akos96
senior tag

"Azt meg szintén én döntöm el, kinek a szavára adok illetve nem. Nálam erősen bejátszik az életkor, ez van."
Nálam meg az, hogy valakinél bejátszik-e az életkor vagy sem.
Most, hogy már mindketten deklaráltuk, hogy nem adunk a másik szavára, a vitatkozás lezáródott. Nem volt olyan rossz.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#72) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Konklúzió, ezért nem tanácsos a nick névben feltüntetni az életkort illetve születési dátumot sok vitát lehetne elkerülni ... :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#73) Balu972


Balu972
aktív tag

Na menjenek má', ekkora baromságot. Az Á.L.L.A.T című South Park részben szorul bele Cartman egy olyan szerepbe, hogy új filmeket kell kitalálnia a hollywoodi szövegíróknak. Csupa ilyen hangzik el: Mondjuk legyen egy film, amiben „Adam Sandler beleszeret egy nőbe, akiről később kiderül, hogy egy kutya”, vagy „Adam Sandler egy lakatlan szigetre kerül, ahol beleszeret egy kókuszdióba” :DDD

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#74) Akos96 válasza pusszycat (#72) üzenetére


Akos96
senior tag

Ja, nemtom, miért neveztem el anno így. Azóta megbántam. Amúgy a vitát nem ez indította, inkább ez zárta.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#75) pusszycat válasza Akos96 (#74) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hát igen, ez nem chat szoba ott még talán hasznos is.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#76) Sirandrish válasza Balu972 (#73) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja amikor Cartman "Robot" :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77) SirCsimbók válasza tatabike (#50) üzenetére


SirCsimbók
tag

"
"amelyben a videójátékokból megismert karakterek próbálják leigázni a filmet"

a Földet..."

ez lehet hogy igazából egy finoman elejtett metafora volt arról, hogy a videojátékok megölik a filmipart, a mozit, a filmeket, mert az emberek moziba menetel helyett otthon nyomkodják a szaros kontrollert, miközben mindenki tudja, hogy játékra EGÉR + BILLENTYŰZET !!!

;]

(#78) tatabike válasza SirCsimbók (#77) üzenetére


tatabike
őstag

:C

De nem ez volt, hanem tényleg elírás, de már a szerzővel privátban tisztáztuk, javítva is lett. De a Te értelmezésed is jó, sőt... :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#79) mekker


mekker
őstag

Ohh, CGI parádé. Azért érdekes filmnek tűnik.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#80) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Ezek után tényleg megcsinálhatnák a tetris filmet is. :-D

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#81) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

3 sörrel biztos yo lesz.

A.

(#82) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

remélem túl sok puki nem lesz benne :)
mégtöbb Q-Bertet ás Pooyan -t a moziba !

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#83) D.Orion


D.Orion
veterán

ZS kategóriás nézhetetlen hülyeség, :W szokás szerint a trailer-ben megmutatják az összes valamit is érő jelenetet, ahogy ez az ilyen filmeknél lenni szokott. Tulajdonképpen az egész film lényegét elmeséli a trailer, és ezek után már meg se kell nézni.

(#84) ViZion válasza hokuszpk (#82) üzenetére


ViZion
félisten

+1
És legyen már végre Wizard of Wor, Interkarate, Dig Dug film is! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#85) Mr X válasza pusszycat (#72) üzenetére


Mr X
veterán

Azért bizonyos témáknál nem árt, ha tudja az ember, hogy olyasvalakivel vitázik, akinek van élettapasztalata is.

Nem konkrétan az itteni vitára értettem természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#86) LBandi


LBandi
aktív tag

Ez szerintem egy kiszivárgott április 1. tréfa...

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#87) hemaka


hemaka
nagyúr

Mi az ördög ez... :D

(#88) Bird


Bird
addikt

Ultra gagyi lesz ez a "film"....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#89) Indy69


Indy69
aktív tag

Ez az a film amit max akkor néznék meg ha fizetnének érte :DDD

(#90) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Régóta haldoklik hollywood és most azt hiszem, hogy elérte a gödör legalját. Legközelebb miből csinálnak filmet? Az eldobott fikájuk életre kel? Be kellene menniük végre egy könyvtárba. Kismillió lebilincselő sztorijú könyvet találnának ott.

PS C:\>_

(#91) pusszycat válasza Rickenstein (#90) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A gyerekekre is gondolj, valamiből nekik is kell csemegézni...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#92) Akos96 válasza Rickenstein (#90) üzenetére


Akos96
senior tag

Még mindig dollármilliárdok költődnek el évente a mozikban, és még mindig leforgatódnak nagyszerű filmek is (a szarok mellett - mint mindig), amelyeknél nem ritka, hogy készítőjük megfordult már könyvtárban. Hollywood totál jól van, nem haldoklik. A gödör legaljának elérését meg minden évben kijelenti az internet, pedig nagyon jól tudhatja mindenki, hogy mindig lehet mélyebbre menni. Jövőre elkészülhet az eldobott fikás film is. :)

(#91) pusszycat: évente készül egy kisebb rakás animációs film, sok közülük tényleg nagyon jó, nem csak gyerekes, seggreesőpoénos hülyeség. Mozifilmek között is lehet találni olyat, amit gyerekek is megnézhetnek.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#93) H0lySh1t


H0lySh1t
csendes tag

Ki gondolta volna hogy filmmé fajul a dolog :)
[2010 8bit]
Egyébként sztem jó volt az ötlet és a cgi is baba, csak nem értem hogy e-köré hogy lehetett nagyfilmes forgatókönyvet írni.
Minden esetre a frissebb shaderek miatt tuti megnézem :D

"Man is free at the moment he wishes to be"

(#94) Rickenstein válasza Akos96 (#92) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Hát igen, a korosztályod (és a fiatalabbak) már ezeken a filmeken nőnek fel. Lehet csak én vagyok régimódi, hogy vacaknak ítélem meg a mai mozifilmek 99%-át. Hiába, én még szeretem, ha nem csak, illetve nem mindig csak a látványvilággal és ismert színészekkel próbálnak a székhez kötni, hanem mellé van mondjuk egy jó sztori is. Mostanság már szinte felüdülés, ha nincs egy filmben CGI grafika. Mondjuk mi is tehetünk róla, mert manapság szinte csak a látványos filmekért hajlandóak kifizetni az emberek azt a 2-3 ezer forintos mozijegyet.

[ Szerkesztve ]

PS C:\>_

(#95) TeeBee73


TeeBee73
addikt

"Puska kellett volna ehhez a melóhoz..."

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#96) core2trio válasza D.Orion (#83) üzenetére


core2trio
tag

Akkor nem csak én vettem észre, hogy egy ideje már ilyenek a trailerek, mint valami rövidített olvasónapló, és ami a legfőbb jóság benne, hogy sok filmet így le lehet tudni 1 perc alatt, minek erre elpazarolni órákat meg zsetont is.... :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.