Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Nem tudom eldönteni, hogy ez egy vicc, vagy egy vicc? :F :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#2) 1tom


1tom
tag

Egyszer biztos meglehet majd nézni.

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Sandler neve nagyobb bajt jelent egy filmnek mint PacMané! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) oriic válasza wolfman (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sandler miatt en kihagyom. Megnezem inkabb meg egyszer a Wreck-it-Ralph filmet.

Live-Die-Respawn

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

Elég meredek...

(#6) Garada válasza oriic (#4) üzenetére


Garada
őstag

Na ja... :(

(#7) bacsis válasza oriic (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen a Rontó Ralph nagyon nagy film lett.. miután megnéztem, eljátszadoztam a gondolattal, hogy mi lenen ha olyan filmet gyúrnának össze aminek Duke Nukem, A Crysis-os Nomad, stb szerepelnének :DDD
Ez nem teljesen úgy alakult, de majd meglássuk :)

(#8) gerii válasza bacsis (#7) üzenetére


gerii
addikt

Duke Nukem-re már venném is a jegyet :)

(#9) elefant válasza bacsis (#7) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

u az óriási lenne, ahogy a Duke Nukem meg a Marine Guy éppen már vesztésre áll valami szuper ufódémon ellen, mikor egyszer csak belecsapódik egy dobócsillag a szemébe, és előmászik a Last Ninja a plafonról egy nunchakuval.

(#10) Puma K válasza wolfman (#3) üzenetére


Puma K
veterán

Formának a színészi tehetsége 0.

Ez egy rossz vicc, ezzel a kezdőmondattal együtt:

"Minden Idők Egyik Legnagyobb Színésze, a csodálatosan sokoldalú Adam Sandler "

A sz@r filmjeitől csak a színészi képessége sz@rabb.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11) oriic válasza Puma K (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ironiat azert ismered gondolom. :D

Live-Die-Respawn

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gamereknek kötelez[ darab főleg 3D-ben. Az a faltörő játék benne sirály. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Adam Sandler? Aki egy személyben Owen Wilson, Ben Stiller és Rob Schneider?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) oriic válasza lezso6 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wut?:D

Live-Die-Respawn

(#15) alevan


alevan
őstag

Adam Sandler........ ez felejtős....

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#16) rii válasza 1tom (#2) üzenetére


rii
nagyúr

jó sok tudatmódosítóval .... talán ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#17) Puma K válasza rii (#16) üzenetére


Puma K
veterán

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#18) CsigaGyilkos


CsigaGyilkos
aktív tag

,,A trailer megérkezett, de ennek alapján sem lehet megmondani, hogy irtózatosan idegesítő baromság, vagy szórakoztató limonádé lesz-e a Pixels."
Dehogynem! Ez biztosan egy idegesítő marhaság lesz és ezen a trailer sem javít csak ront! A legutolsó utáni film ami a listámra került a 2015 filmekből!

Visca el Barcelona!

(#19) waithEard


waithEard
őstag

Az emberi faj megérett a kihalásra. :U

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#20) CsigaGyilkos válasza waithEard (#19) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

Ez nagyon jó. :DDD

Visca el Barcelona!

(#21) rii válasza Puma K (#17) üzenetére


rii
nagyúr

kb valami ilyesmi.

bár a nyew york és szerelem vagy mi a sz.r akkora lelki fájdalommal járt, hogy semmi nem bírta elnyomni .... bármilyen falon képes volt átjönni az az irgalmatlan f.sság, amit a "film" az ember agyába vetített .... remélem ezt a "film"-et soha nem kell megnéznem

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#22) sagem válasza oriic (#11) üzenetére


sagem
addikt

"irónia, mi az, egy tablet?" ;] :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#23) ViZion


ViZion
félisten

Kicsit korán raktad ki az április 1.-i hírt... :U :D

Lehet, h vicces lesz, de nekem az jön le, hogy a teljesen ötlettelen semmibe merül el a a filmipar. :(

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#24) rt06


rt06
veterán

illett volna megemliteni a bejegyzesben az ihletet ado rovidfilmet is

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#25) oriic válasza rt06 (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most ha azt mondom hogy ez a két és fél perc ezerszer jobbnak tűnik mint a film akkor én vagyok a rossz? :D

Live-Die-Respawn

(#26) rt06 válasza oriic (#25) üzenetére


rt06
veterán

nem (sot, reszben ezert is illett volna megemliteni a bejegyzesben)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Jézus! Az Uwe Boll-féle Far Cry után, azt hittem, nem lehet rosszabb. Erre, de. :W

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#28) TeeBee73


TeeBee73
addikt

;]

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#29) Sirandrish


Sirandrish
legenda

"Minden Idők Egyik Legnagyobb Színésze, a csodálatosan sokoldalú Adam Sandler"

Hát ezen sírtam :D

Amúgy Kevin James-t is láttam szóval királyság :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy szöszi a filmből. :P

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) ViZion válasza Sirandrish (#29) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, erre csak annyit, h a jó színész A.S.-hez képest Arnold egy drámai karakterszínész. ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#32) gghrtz


gghrtz
őstag

Sandler + irtó nagy faszság = Azt hiszem ezt is kihagyom. :K
Az élet túl rövid, hogy szar filmekre pazaroljuk.

(#33) elefant válasza ViZion (#31) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szerintem Arnold nem valami nagy színész, de ettől függetlenül a Predator 1 vagy a TErminator 1-2 (főleg az 1) még mai szemmel is nagyon jó kis filmek.

(#34) ViZion válasza elefant (#33) üzenetére


ViZion
félisten

Hááát... ezek szerint most nem érted amit írtam? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#35) pusszycat válasza ViZion (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A hangsúly a drámain van? Mert inkább akció sztár nem :F :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#36) ViZion válasza pusszycat (#35) üzenetére


ViZion
félisten

Ma ki van kapcsolva a humorérzék emberek?

Cikkíró írta, h
"Minden Idők Egyik Legnagyobb Színésze, a csodálatosan sokoldalú Adam Sandler"
Amennyiben ez igaz (muhahahhaa...), akkor swarczi egy drámai karakterszínész kategória...

Így értendő. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#37) pusszycat válasza ViZion (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Így értettem, csak úgy tűnik rosszul fogalmaztam. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#38) mizu


mizu
aktív tag

Nee! :D

▫️ PH! FAN ▫️

(#39) Sirandrish válasza ViZion (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyugi..nekem kapásból lejött :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) #58450688


#58450688
törölt tag

A pong-ot mikor filmesítik meg? Ennél a kutyámnak is fantáziadúsabb ötletei lennének. Remake, és ötlettelen baromságok + bejáratot címeknek a 20. része. Ez lesz a jövő? Miért nem készítenek egy Mass Effect filmet inkább? :DDD Mondhattam volna halo filmet is de az már van, [link] és nem az űber gagyi fantáziátlan minden csillagászati, és fizikai alapismereteket meghazudtoló Halo: Nightfall-ra gondolok, ahol 900 fokon még a víz se párolog el szerintük, és a magnum kézifegyver ami Master Chief hatalmas mancsaiban is óriásinak tűnt, itt akkora mint egy vizipisztoly egy 6 éves kezében. Nem is beszélve az ócska sáska szerü százlábakról, és a tét nélküli történetről..stb... :( bocs, de most néztem, kicsit csalódott vagyok. Ennél én is jobbat írok, pedig egy senki vagyok: [link] Adam Sandler, meg kb az óvodás korúaknak ír történeteket, vagy csak kapuzárási pánikja van, és ezért erölteti magát a vászonra :)

[ Szerkesztve ]

(#41) ViZion válasza #58450688 (#40) üzenetére


ViZion
félisten

De ME-nél gondolom licenc díj lenne, oda írót kell felbérelni, oda komoly effect gárda kell... TE NÓÓÓRMÁÁLIS VAAGY? :Y Ez pénz.

Sandler bácsi meg fél üveg sör elfogyasztása alatt megírta ezt 3 befejezéssel, effekteket leskiccelve, etc. Meg ugye a Thor 846 és a Wash-embör 94. része nem kíván ekkora befektetést. Amúgyis a sokféle új történet, meg új univerzumok csak összezavarnák az embereket. Elég ez a marvelikszemberes, meg a mikiegérsztárváros. :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42) bdlackoo


bdlackoo
tag

igazan rakhattak volna bele zergeket monnyuk es megehettek volna adam sandlert monnyuk

dinosaurs are jesus ponies

(#43) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Ha nem lesz benne burp-fart-sneeze akkor nem érdekel...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#44) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ez meg mi a fsz?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#45) #58450688 válasza ViZion (#41) üzenetére


#58450688
törölt tag

Ebben sajnos mind igazad van :D Egyébként pl részegen lehet szórakoztató lesz a filmje, ki tudja? :D

[ Szerkesztve ]

(#46) saelin


saelin
veterán

Pff. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#47) atike


atike
nagyúr

....kövezzetek meg, de engem érdekel. Oké, lehet belőle rém gagyi is (sőt van esélye :DDD ), de akár simán lehet egy h*lyére röhögős vígjáték is. Várom.

(#48) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Szerintem poénosnak ígérkezik, igazi családi film. Persze túlzottan magasröptű alkotásra nem számítok, de biztosan szórakoztató, könnyed kikapcsolódás lesz, ami akár többször is nézhető. A trailer alapján el tudom képzelni, hogy a gyereknapok kötelező mozija váljon belőle, hasonlóan a Home Alone és a Hull a pelyhes című művekhez, amelyek a Karácsony elmaradhatatlan filmjei (bár többségünk valószínűleg egy évtizede unja mindkettőt).

(#49) ViZion válasza sing1ep1ayer (#48) üzenetére


ViZion
félisten

Poénos? Családi? :U
Te átugrottad azt a részt, hogy az "edemszendler"? ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50) tatabike


tatabike
őstag

"amelyben a videójátékokból megismert karakterek próbálják leigázni a filmet"

a Földet...

Mennyi bajotok van "edemszendlerrel"... :DDD
Szerintem nem annyira izgatja, hogy fikázzátok, és gondolom nem koldusként fog tengődni nyugdíjas korában, mint hazánk "nagyjai".

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.