Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Én is néztem vagy 15-10 percig az eget, de nem láttam semmit fél 10 körül. :(

(#2) föccer


föccer
nagyúr

A műhold teljes mértékben az USA tulajdona, szóval ha véletlen a kertedbe pottyant, akkor se rohanj vele a legközelebbi MÉH telepre, mert jön a CIA és jól elbeszélgetnek veled :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök. Ingatlan adás-vétel vevő oldali támogatása. Excel feladatok megoldása. Lézergravírozás.

(#3) callmeakos válasza föccer (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Majd azt mondom nem láttam semmit. (Ami igaz is) :DD :))

All→M8

(#4) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Azért nem láthattad, mert valamikor hajnali 2 és 6 között csapódott be.

(Egyébként annyira bírom a Nasat, simán kiszámolták, hogy 2034-ben becsapódik egy meteor, legalábbis 1 a 10-hez az esély, de egy nyamvadt műhold pályáját nem képes kiszámolni)

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#5) callmeakos válasza X3B6O0X (#4) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

De állítólag este fél 10 körül ért be a légkörbe a műhold és azt elvileg lehetett látni. Meg amikor felrobban és apró darabokra törik. Bár nekem kezd olyan gyanúm lenni, hogy az egész csak parasztvakítás volt.

All→M8

(#6) föccer válasza X3B6O0X (#4) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért azt vedd bele a képbe, hogy a bolygóközi térben gyakorlatilag tökéletesen egyenletes mozgások vannak, mert súrlódás gyakorlatilag nincs. A légkör határán mozgó tárgyakra már igen komoly súrlódás hat, ezzel közel kiszámíthatatlanná téve annak pályáját.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök. Ingatlan adás-vétel vevő oldali támogatása. Excel feladatok megoldása. Lézergravírozás.

(#7) ftc


ftc
nagyúr

Én láttam itt van ni a kertben.... most várom a a kártalanitásért a számlát :U

(#8) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Ha film lenne akkor 100% hogy NY egyik felhőkarcolóját kapja telibe. De ez a valóság, ezért valószínűsíteni lehetett hogy az óceánba fog csapódni. [mar ha oda csapódott]
Amúgy volt ilyen is :)

Mentalita'

(#9) tkazmer válasza föccer (#2) üzenetére


tkazmer
addikt

jöjjön a CIA, majd jól feljelentem a NAV-nál, mert az hótziher, hogy nem fizettek vámot a behozott nemesfémek után...:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#10) föccer válasza tkazmer (#9) üzenetére


föccer
nagyúr

Lol :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök. Ingatlan adás-vétel vevő oldali támogatása. Excel feladatok megoldása. Lézergravírozás.

(#11) hNp88 válasza tkazmer (#9) üzenetére


hNp88
aktív tag

WIN! :D

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.