Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pető bá'


pető bá'
őstag

szerintem az i5 csak vágyálom (ilyen korán), meg a kisebb iPadban a kamera... :K bár, ki tudja? lehet hogy nem tart 2-3 évig egy előlapi kamera? ;]

=Mentor=: ja, mire beér magyarhonba az i4, addigra az usában már megvették az első millió i5-öt... :DD :))

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#2) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Iphone 5 LOL És a hülye szifon fanatikus majd megy és azonnal lecseréli a 4-et.. :DD :C

(#3) benc3000


benc3000
csendes tag

Ez az iPhone on Verizon témát már az első iphone óta pletykálják, és sose jött be, csak mindig meg lebegteti valaki. Ennek az oka egyszerű az AT&T mindenk utálja mert rossz a hálója és rémes a hozzá állása, legalább is az Amcsi tech site-ok szerint én innen ezt nem tudhatom.

(#4) rakloo


rakloo
aktív tag

Reméltem hogy valaki észreveszi a ps témát benne :D Nézzétek már ,hogy az ipad alján milyen ferdeség van,a tetején meg teljesen párhuzamos a kettő :D:D

555-SHOE

(#5) <NewL>


<NewL>
addikt

egyikbol sem lesz semmi:D

There's an app for that

(#6) BiP


BiP
nagyúr

Jó lenne egy 7"-os, de szerintem nem fog jönni. Az apple diktálja a trendeket, nem pedig alkalmazkodik :)
(mert most a 7-es tabletek a menők. Mondjuk szerintem pont az az ideális méret utazgatós videonézős cuccnak.)

(#7) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Az iPad annyira nem érdekel, az iPhone 5-re meg nagyon kíváncsi leszek. ;]

(#8) Straw


Straw
senior tag

Logikus lépés lenne a kis iPad, viszont a januári iPhone5 nagyon nem illik az apple stratégiájába, max ha akkor ha januárban csak bejelentik az 5-öst és végre lehet majd kapni a javított fehér színű 4est. És akkor a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad, lehetne a neve iPhone 4,5 :D

42

(#9) Gengi


Gengi
senior tag

Ipad mini. hmm... :).. Ez még tetszhet is. Bááár.. Árfüggő.

Iphone 5 pedig miért is ne lehetne. Gyilkos stratégia az 1 év /1 mobil ,eddig bejött ,de:

Iphone 2G: Mezőnyhöz képest kisebb tudású ,de az újdonság által a mezőny felé emelkedő termék.
Iphone 3G: Ez ütött a legnagyobbat és szerintem ez lehet valahol etalon. Samsung Omnia volt kihívóként ,de nem igazán volt partiban.
Iphone 3Gs: Voltak újabb dolgok okosabb is lett. Viszont egy erősebb környezetbe találta magát mint az elődök. Nem is emléxem mi volt a konkrét kihívója. De tán a Samsung Omnia HD és a HD2 (inkább az utóbbi) már megalázhatta.
Iphone 4: Ha az eddigi készülékek mindig egy picit a piac fölé emelkedtek. Iszonyat viták vannak ,hogy a Galaxy S vagy ez a csúcs. Jogosan. Itt már az eddigi csoda eltűnt.

Az elkövetkezendő fél év pedig annyira durva lesz ,hogy elképzelhető több egyértelműen jobb választást kínáló készülék. A többi gyártó csúcsai közt eltelő idő kevesebb mint egy év.

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#10) Straw válasza Gengi (#9) üzenetére


Straw
senior tag

Ebben igazad van, de almáék már rendesen berendezkedtek az egy teló/évre, és ha ezen változtatni akarnak, akkor szerintem az jelentős átszervezésekkel járna, ami pénzbe kerül, és mint tudjuk az apple elég bevételorintált cég (nem mintha a többi nem lenne az, de mégsem 300%-os árréssel dolgoznak), és aki almafan az úgyis meg fogja venni azt az egy mobilt.
Nem mellesleg ha több telefont adnának ki egy évben akkor még nagyobb az esély a hibákra és ahogy ez most is látszik, biztos hogy lenne is és akkor az iPhone nem lenne több és jobb egy átlagos de piszok drága Nokiánál.

42

(#11) crue válasza rakloo (#4) üzenetére


crue
őstag

Nagyon szemfüles vagy, hogy észrevetted, bár hatalmas betűkkel a képre is rá van írva, hogy ez az arányok szemléltetésére készült montázs.

(#12) Gengi válasza Straw (#10) üzenetére


Gengi
senior tag

Egyszer elmúlik karácsony :). Az almafanok se az űrből lettek. Meg is értem őket (Ipod tulajként) ,hogy rossz minőségű dolgot ritkán hoznak össze meg eléggé a toppon szoktak lenni. Aki az egyszerűségre vágyik az úgyis tőlük vesz. Jól bejáratott brand. Aki meg szelet kalandozni és veszi a fáradságot ismerve a saját igényeit lehet talál jobb alternatívát. De ,ha valaki meg akarja tartani a híveket ,akkor úgy is kell viselkedni és úgy is kell gondolkodni. Szeretem a Renault ,de ha ugyan annyiért adnának egy Ferrarit :D..

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#13) Straw válasza Gengi (#12) üzenetére


Straw
senior tag

Egyet értek a hasonlatoddal de ebben az esetben nem teljesen helytálló, ha figyelembe veszzük azt hogy az iPhone kártyafüggetleneül minimum duplája a hasonló vagy nagyobb tudású androidoknak.

42

(#14) <NewL> válasza Straw (#13) üzenetére


<NewL>
addikt

azt is figyelembe vehetjuk, hogy egy hasonlo tudasu androidos telefon elofizetessel a duplaja az iPhone-nak? :)

There's an app for that

(#15) Straw válasza <NewL> (#14) üzenetére


Straw
senior tag

ez elképzelhető, de azért írtam driekt hogy kártyafüggetlen mert ott jön ki hogy egy bizonyos tudáshoz milyen ár társul apple részről és miylen ár társul az Android-ot gyártó cég részéről, és ebben az apple veszít, szólgálgtatóknál meg lehet az apple jobb, de szerintem sokan vagyunk úgy hogy nem akarunk rabláncot. Plusz ha megveszem a T-nél részlétre 2 év hűséggel, és 4év után átakarok menni mondjuk a vodához akkor ba**hatom a sok hónapig fizetett iPhone-om. Nekem ez nagyon fontos, hogy ne legyek így bekorlátozva, van akit ez nem érdekel, de nekem ez fő szempont.

[ Szerkesztve ]

42

(#16) m@xsys


m@xsys
senior tag

Azért jó lenne ha több méretbe lenne az iPad. 7" pont jó, kellemesen hordozható.

(#17) Dotcom


Dotcom
aktív tag

azt is vegyük figyelembe, hogy pl a Galaxy S-t már mindhárom szolgáltatónál árulják, míg iPhone4 még egy darabig nem lesz a T-nél.
És igaza van az előttem szólóknak, más a környezet, eltűnt az előny, most az android és a winmo is nagyon nyomul, jönnek az új készülékek már most, amik lekörözik az applet, mi lenne itt egy év múlva? egyszerűen nem teheti meg hogy egy évet várjon.
Az iPhone-ra piacvesztés vár, és ez már tisztán látszik a mostani számadatokból is.

(lesz még itt flash iPhone-ra hivatalosan is :D )

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#18) BiP válasza Dotcom (#17) üzenetére


BiP
nagyúr

De jó, hogy mondod, tényleg van már Galaxy S mindháromnál. Múlt héten néztem, akkor csak T-nél volt. De pannon nem tudom mit akar ezekkel az árakkal, x*lgsm-nél olcsóbban megkapom függetlenül. Voda legalább próbálkozik, t-nél meg elég széles a skála a konstrukciókat tekintve.

(#19) #71321344


#71321344
törölt tag

valóban jön egy kisebb méretű iPad, iPod Touch a neve:) de viccet félretéve nem hinném, hogy jönne kisebb iPad, nincs akkor árrés, ha az iTouch és iPad kezdőárát hasonlítjuk össze. pedig tényleg nem lenne rossz egy 7" verzió.

a nagy iPhone piacvesztés meg szerintem -ha lesz is nem mostanában-, az tény hogy lassan, nagyon lassan mindenki vett már iPhone-t, aki akart és az új készülékeket a régi felhasználók veszik (főleg), de az ő használt készülékük is kerül valakihez.. sajnos csak a szolgáltatók tudnának valós adatot adni a felhasználók számáról, mert sem a böngészők aránya, sem az eladási statisztikák nem a tényleges felhasználóbázist fedi:(

(#20) skajwa


skajwa
senior tag

1 éve is elkezdte terjeszteni valaki, hogy januárban jön az iphone 4, mert hardveresen akkora a 3gs lemaradása a konkurenciához képest....

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#21) rakloo válasza crue (#11) üzenetére


rakloo
aktív tag

Hopsz,azt nem is néztem ... Én kérek elnézést :DDD

555-SHOE

(#22) plus44


plus44
veterán

Ere is lesz kereslet, de kellene hozzá jó ár, ami...

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.