Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hát így rongáld más tulajdonát...
Az meg milyen durva már, úgy nyomja össze a lábát, mint a wc papír karton közepét.

(#2) maláj


maláj
őstag

erősen kamu gyanús ...

(#3) westcoastog válasza maláj (#2) üzenetére


westcoastog
veterán

Miért lenne kamu gyanús? Simán kilapíthatta az a pár betondarab a bokáját..

[ Szerkesztve ]

(#4) Jim-Y


Jim-Y
veterán

áá, rossz volt nézni :(

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ezt már láttam párszor. azota nem tudom eldönteni, h ez vajon igaz vagy kamu.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) #27483136


#27483136
törölt tag

Hogy én ezt mit kerestem!!!
Köszi!

(#7) gamek!ller válasza darál0w (#5) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az kemény. Helyes. Meg is érdemelte. :U Bár akkor nem, ha saját hátsó udvaruk kerítését akarták lerombolni, mert újat akartak odarakni.. :D

(#8) Akos96


Akos96
senior tag

Fake, miért volt PONT akkor náluk kamera? :F

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9) rt06 válasza Akos96 (#8) üzenetére


rt06
veterán

mert le akarta filmezni, hogy milyen kemeny, amint szetrug egy betonkeritest
aztan ugy alakult, hogy a betonkerites kemenyebb

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10) Lauda


Lauda
félisten

Nekem ilyen elemekbol van a kerites a telek jobb oldalan egy jo 10 meteres szakaszon. A fuggoleges oszlopokban van egy valyat kialakitva, amibe felulrol vannak beleengedve a kerites lapjai, szoval azok fel-le mozgathatnak az oszlopban. Egy olyan lap siman van kb. 80 kg es nem vastagok, kb. 6-8 centi ha lehet. A gyerek laba felett biztos volt meg 2-3 ilyen lap, szoval siman osszenyomhatta neki. Viszont elotte biztos megdobaltak betondarabokkal, hogy elgyenguljon, kulonben nem tudna igy berugni kozepen.

[ Szerkesztve ]

(#11) gamek!ller válasza Akos96 (#8) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Manapság mindenkinél van egy kamerás mobil.

(#12) Kassadin


Kassadin
addikt

Ha ez nem fake, akkor igen fájhatott.

[ Szerkesztve ]

(#13) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ahogy Lauda kolléga is leírta, simán összetörheti egy ilyen az ember lábát. Azt is valószínűnek tartom, hogy nem fake, és hogy valóban dobálták valamivel, mivel az első rúgás előtt van egy csattanás, ami szerintem valaminek a hozzádobásából adódott(csak a minőseg olyan xar, hogy nem látni.), nem a hang csúszásából.

(#14) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nagyon értelmes fiatal emberek! A gyerek meg örülhet, ha nem lesz sánta egy életre. (a saját hülyesége miatt...)

(#15) Jim-Y válasza Nordic (#13) üzenetére


Jim-Y
veterán

Sőt még látszik is egy kődarab az elején ami lepattan róla..

(#16) albert8


albert8
addikt

uristen :D nyomorék :W

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17) Probber válasza Lauda (#10) üzenetére


Probber
őstag

Tudom miről beszélsz, mi is tavaly építettünk ilyen betonkerítést havernak, szóval én is simán el tudom képzelni, hogy így összepréselte a lábát.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#18) No-kia


No-kia
őstag

nah azt hogyszabadították ki onnan?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#19) gamek!ller válasza No-kia (#18) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Levágták a lábát..

[ Szerkesztve ]

(#20) EczkE


EczkE
addikt

Mért nem kamerázott tovább? :(

Asszem mindenféleképpen!

(#21) joey04


joey04
titán

idióta. de én azért sajnálom. igen, még egy ilyen barmot is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Szerintem nem fake, ennyi volt a srác lába, de meg is érdemelte :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23) Nordic válasza EczkE (#20) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Gondolom ment segíteni a haverjának, hátha a felsőket is szét tudják rugni, és akkor kiszabadul az áldozat. ;]

(#24) baluka26


baluka26
veterán

Az igen :Y
Amput, viszlát.
Nem fake, mert erőteljesen megijed a nézőközönség a végén.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25) maláj válasza westcoastog (#3) üzenetére


maláj
őstag

- a kamera miatt (de elfogadom, hogy a baromkodás miatt volt véletlen 1 kamerás mobil vagy stb.)
- ha jól látom a kőlap közepén lepattan alul 1 db és felül is van 1 ív (biztosan véletlen ;]) ergó a kör alakú luk gyanús :)

(#26) Lenry


Lenry
félisten

khmmm... balf*sz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) westcoastog válasza maláj (#25) üzenetére


westcoastog
veterán

100% hogy nem fake.. :)

(#28) Nordic válasza maláj (#25) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez tuti nem fake. Nem tudom milyen kör alakú lyukról beszélsz, de a rácsapódás pillanatában megállítottam a videót, és tisztán lehet látni, hogy nincs ott semmi trükk. A rácsapódó betonlap túlsó fele, egy kicsit fentebb áll ez oké, de azt valószínűleg a közé szorult láb tartja el az alatta lévőtől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.