Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Anubiss


Anubiss
tag

:Y
Bár nem hiányzott volna a világba még egy idióta... :U

(#2) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Fake.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) Z86


Z86
őstag

Nemrég volt egy hasonló, amiben cowboyost játszott a muki és mikor rántotta volna ki a pisztolyát lábon lőtte magát. De már a természetes szelekció sem a régi, az is túlélte... ;]

(#4) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Aki hülye, haljon meg. :K

Rip and tear

(#5) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Fake szerintem is... :)

Mentalita'

(#6) JoeYi


JoeYi
őstag

tiszta tapsi hapsi

(#7) rt06 válasza Winner_hun (#2) üzenetére


rt06
veterán

azert fake, mert....

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#8) Nordic válasza rt06 (#7) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezeken a Fake beírásokat én sem értem, esetleg ha indok lenne...de legyen fake, nem vitázom senkivel:D.

(#9) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Azért fake, mert amikor a saját fejére lő, akkor erőteljesen érezni, hogy a hangot megvágták. Nincs visszhang.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) rt06 válasza Cucuska2 (#9) üzenetére


rt06
veterán

probalj meg valami olcso kameraval, vagy mondjuk telefonnal felvenni valami halk dolgot, aztan egyszercsak telitenyerrel basszal ra az asztalra a telefon mellett
az is le fog szabalyozni (hogy ez beepitett vedelem, vagy az olcsosagbol adodo "bug", azt nem tudom

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11) Dany007


Dany007
veterán

A kamera az biztos fix valami volt. Meg se rezzen amikor a muksó fejbelövi magát.
Gondolom ha egy ember tartotta volna, akkor az a minimum, hogy megrezzen a kezében a kamera :D
Amúgy tényleg látni egy vágást a lövés pillanatában. Mintha egy kicsit be lenne lassítva abban a pillanatban a kép. 0:22 és 0:23 között. Mintha megijedt volna a kamera :)

Meg mondjuk elég nehéz ekkora barmot találni. Ki az az idióta aki belenéz a fegyver csövébe, amikor az épp nem sült el? Mégis mire számított? Talál benne egy énekesmadarat ami nem engedi kiszállni a golyót? Vagy mi? Az 5 másodperccel korábbi lövés közben valami eltömítette a csövet? Értelmesebb lett volna inkább azt megnézni nem-e fogyott ki vagy ilyesmi... De hogy csövet minek nézte...

[ Szerkesztve ]

(#12) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Kezdjük ott, hogy miért fogja a fejét? Ha csak a sapkát lőtte le magáról, akkor nem kéne, hogy fájjon.. ha meg fejbe lőtte magát, akkor nem hiszem, hogy csak ennyi lenne a reakciója, hogy "au"..

[ Szerkesztve ]

(#13) Dany007 válasza Jhonny06 (#12) üzenetére


Dany007
veterán

Sztem azért a torkolattűz sem lehet kellemes, meg azért ha már ilyen közel ment el mellette azért biztos volt némi légnyomás is.

(#14) RootRulez


RootRulez
félisten

Biztos jól esett neki... :DDD

═════════════════════════════════════════

(#15) koxx válasza Jhonny06 (#12) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A torkolattűz simán megégethette a fejét. Ha a golyó súrolja akkor nem kicsit vérzett volna.

(#16) Cucuska2 válasza rt06 (#10) üzenetére


Cucuska2
őstag

Na jó, de az első két lövés hangja miért visszhangzik?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#17) rt06 válasza Cucuska2 (#16) üzenetére


rt06
veterán

mondjuk mert az elso ket loves halkabb, leven emberunk testevel arnyekolja azok hangjat?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#18) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem nagyon lövöldözöm ilyen puskákkal, de az normális, hogy a sapka már a levegőben van, amikor hallani a fegyver hangját?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#19) Nordic válasza TazLeacher (#18) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért az ilyen "házi videóknál" elég sűrűn előfordul, hogy késik a hang... :U

(#20) TazLeacher válasza Nordic (#19) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak érdekes módon az első két lövésnél nincs ilyen... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#21) Huma


Huma
addikt

Nem nagyon értek a fegyverekhez, de szerintem egy nemműködő töltény nem fog magától elsülni.

Amúgy fake. A hangján bukik az egész. Amikor szétlövi az üveget akkor egyszerre dörren a lövés és megy szét az üveg. Viszont amikor a sapkáját lövi le akkor még a dörrenés előtt lerepül. Valószínűleg damillal rántotta le valaki.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22) Z86 válasza Huma (#21) üzenetére


Z86
őstag

De a torkolattűz és a sapek mozgása szinkronban van, a hang meg ahogy mondták már lehet a kamera hibája.

(#23) Huma válasza Z86 (#22) üzenetére


Huma
addikt

Pont a sapkás résznél hibázna a kamera? Szerintem ez elég valószínűtlen.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24) Winner_hun


Winner_hun
félisten

1. Mitől sül el?
2. Ha belenéz, miért nem lövi szét a fejét? Ha nem néz bele akkor mit csinál? Szerepelni akar a neten...
3. A fegyver egy kicsit elmozdul a "fejbelővésnél" majd vissza. Érdekes szellemkép figyelhető meg, mint egy rossz vágás.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.