Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

De jó pont az előző topicban volt vitatárgya az N8 és a kamera ami alapból remek volt.Így aztán már pláne a legjobb a mobilos mezőnyben:R

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"Az egyik legfontosabb változás, hogy mostantól mozgóképek rögzítése során is elérhető a folyamatos fókuszálás, mely mellett a 720p felbontású HD anyagok immáron 24 helyett másodpercenként 30 képkocka sebességgel kerülnek rögzítésre."

Na most akkor erre mit is írhatnék... Sokat vártak vele. Mindkét fejlesztéssel...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3) Misály válasza mrlujoak (#2) üzenetére


Misály
addikt

De megerte, elvegre jelen ez az egyetlen keszulek ami nem nagyfelbontasu rajzfilmeket vesz fel.

(#4) donceleger8


donceleger8
őstag

Ez jó hír! Eddig az N8-at akartam megvenni, most már teljesen biztos vagyok benne! Jó, hogy ennyi támogatás jön rá, nemrég az Anna, most ez és a Belle! Csak így tovább! Remélem a héten meg tudom venni! :)

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#5) mrlujoak válasza Misály (#3) üzenetére


mrlujoak
veterán

:DDD

Ha a Nokia okosan meglépi, és hasonló hardvert tesz majd egy husibb WP7-es modelljébe, akkor méltón viheti tovább az N8 tudását...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6) stewe780


stewe780
őstag

Ez már tényleg 30 fps? Mert tegnap még az volt a honlapon, hogy az még nincs benne, csak a folyamatos fókuszálás, de most nem látom a figyelmeztetést.
Ha valaki feltette, kérem ossza meg véleményét, tapasztalatait.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#7) robertel


robertel
senior tag

Jaj de jó, most akkro megyek és veszek anyukámnak és apukámnak is egy ilye ntelefont! :DD

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#8) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

:K

Na erre vártam már egy ideje! Gyorsan ki is próbálom.

(#9) Taki30


Taki30
tag

El kell ismernem.Ez tényleg klassz.

(#10) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Felraktam és...
Video alatt a folyamatos autofokusz "talán" működik. Mindenesetre érdekes, hogy automata kompozíciós módban nem élesíti ki a közeli tárgyakat, csak ha átrakom makróra. képkockaszámot nem lehet állítani.

Kicsit komolyabb dolgokra számítottam, ha már így elhúzták az időt.

(#11) RaveForce válasza szilagyiv (#10) üzenetére


RaveForce
veterán

hírverésnek jó..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#12) Misály válasza RaveForce (#11) üzenetére


Misály
addikt

nem kicsit tobb annal..

(#13) kolosanyi válasza Misály (#3) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez tetszett... :DDD

Egyébként tényleg jól néz ki a cucc.

(#14) =Mentor= válasza mrlujoak (#2) üzenetére


=Mentor=
őstag

Tök mindegy mit írsz mert neked csak az számít, hogy beszólogass minden Nokia cikknél. Troll!

A Nokia nem hagyja magára a régebbi telefonok tulajdonosait, nem úgy mint némelyik Androidos gyártó akiknek a mottója "Ha friss szoftverre vágysz vegyél új telefont"

Egyébként én ilyen telót fogok venni, de még várok az N9 megjelenésére mert az tuti még jobban lenyomja az N8 árát.

[ Szerkesztve ]

(#15) RaveForce válasza =Mentor= (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

A Nokia nem hagyja magára a régebbi telefonok tulajdonosait

hamár ujakat nem tud szerezni.. :)) :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) CS_D válasza =Mentor= (#14) üzenetére


CS_D
senior tag

Vegyél inkább majd Nokia 900-at. :) (nem N900)
Elég ígéretesnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#17) Misály válasza CS_D (#16) üzenetére


Misály
addikt

ha létezik egyáltalán...

(#18) Brutális eb válasza RaveForce (#15) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1.
És nem mintha Mentor papa nem trollkodna minden droidos hírnél......

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#19) zsirfecske válasza Misály (#3) üzenetére


zsirfecske
addikt

egyetértek, addig felesleges fikázni, amíg összességében a legjobb a piacon.

(#20) Brutális eb válasza zsirfecske (#19) üzenetére


Brutális eb
addikt

Mi a legjobb összeségében?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#21) =Mentor= válasza Brutális eb (#20) üzenetére


=Mentor=
őstag

A fényképezőre gondolt szerintem, hozzátenném még az anyaghasználatot, egyedi dizájnt és a Belle-nek hála már a szoftveren sincs mit szégyenkeznie.

[ Szerkesztve ]

(#22) DemonDani


DemonDani
addikt

a Nokia megalkotta a világ első okoskameráját... ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#23) RaveForce válasza DemonDani (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

+1 :R :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#24) MR007RM


MR007RM
addikt

Azért ez nem semmi 680Mhz-en.
http://www.youtube.com/watch?v=7ZePeLU_VZ8&feature=player_embedded :DD

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#25) TOM-202


TOM-202
senior tag

Éljen! Még tovább csiszolódik ez a remek telefon. Remélem hamarosan automatikusan is frissíti majd a végleges kiadást az OVI suite és akkor megy föl az én telefonomra is. :)

(#26) Brutális eb válasza =Mentor= (#21) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ja én meg nem vagyok elfogúlt......
Anyaghasználat:Lilásodó kijelző?
Egyedi dizájn?Az hol bújt el.Nem ronda de teljesen átlaos formavilág.Persze ez mindenkinek más fanoknak ez csúcs átlag szemlélőnek meg csak szimplán egy forma.
Belle(Egy bellét ismerek az is brandi :) ) A szoftver az dícséretes azoknak akinek megvan még készüléke és nem hajították ki amiért eleinte egy hulladék volt.Ehh felesleges ragozni roppant későn érkezett.
Persze jobb későn mint soha. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#27) MR007RM válasza Brutális eb (#26) üzenetére


MR007RM
addikt

"Ja én meg nem vagyok elfogúlt......
Anyaghasználat:Lilásodó kijelző?
Egyedi dizájn?Az hol bújt el.Nem ronda de teljesen átlaos formavilág"

Ezt nem kellett volna leírnod, ezért vagy elfogúlt.
Szerintem ez így nem teljesen igaz. Nekem többek között ezek tetszenek, a lilásodást kivéve, amit nem tapasztalok szerencsére. De hát a saját telómról szólok lassan egy év távlatából, te pedig nem. :N

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#28) kolosanyi válasza MR007RM (#24) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csak tipp: linkelj normálisan, mert így senki nem nézi meg. No offense... :)

(#29) Misály válasza Brutális eb (#26) üzenetére


Misály
addikt

"Egyedi dizájn?Az hol bújt el.Nem ronda de teljesen átlaos formavilág." Mutass egy hasonlo formaju keszuleket;)

(#30) szilagyiv válasza Brutális eb (#26) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Lilásodó kijelző? Hát olyat még nem tapasztaltam, bár az enyém Made in Finland.
Egyedi dizáj? Na ne viccelj már! Az N8 ferdén lecsapott sarkai miatt abszolút egyedi, semmi mással össze nem téveszthető (nem úgy mint pl. HTC, LG...)
Későn érkezett? Ez igaz, de még mindig tökéletes, és a kamerája még mindig egyedülálló.

(#31) Tomcat


Tomcat
őstag

Nahát, hogy mik vannak?! Már telepítem is fel, de egyelőre csak az egyikre. :)

Tomcat

(#32) vakondvok


vakondvok
tag

Én nem vettem észre a videónál az autófókuszt :p

(#33) oggy71 válasza vakondvok (#32) üzenetére


oggy71
tag

Az af csak makróban megy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.