Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) debrejo


debrejo
senior tag

Iszonyat jól eltalált kampány az ügyfelek megnyerésére. Deadmau5, 3D egy épületre, London.
Érzik ezek hogy a fiatalok felé kell nyitni :)

[ Szerkesztve ]

(#2) B Adrian


B Adrian
csendes tag

komoly egy kampány,kiváncsi leszek mennyire lesz hatásos

(#3) Blyan


Blyan
félisten

Nagyon jol nezett ki, szivesen megneztem volna eloben.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) VD válasza debrejo (#1) üzenetére


VD
őstag

Szerinted!

Hol van ez egy többórás sorbanállastól egy apple store előtt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Na végre sikerült túllépni a "konnekting pípöl" kampányon :N

Ez igen csak pacsit érdemel, ötletes és remek kivitelezés.. :C

(#6) tdd587 válasza Blyan (#3) üzenetére


tdd587
őstag

Én is, ha tudtam volna. Nem kellett volna ezt hírdetni, hogy tudjanak is róla az emberek? Mert amúgy megnéztem volna szívesen.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#7) VD válasza tdd587 (#6) üzenetére


VD
őstag

Meg volt hirdetve nem egy helyen...
[link]
Plusz élő youtube közvetítés is volt.

(#8) b4zsi- válasza tdd587 (#6) üzenetére


b4zsi-
őstag

Itt Mobilarénán is volt hír a tervezés/szervezésről.... én már vártam ezt a reklámot. Nagyon jó lett... Az is rohadt jó benne, hogy Lumiákkal veszik fel a Lumia reklámját :)

(#9) atike


atike
nagyúr

Ez mibe kerülhetett? :Y :F

Nagyon látványos az tény.

(#10) domerator


domerator
veterán

Hát ez odabaxott... még így egérvideón is... gratula Nokia marketing.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#11) donceleger8 válasza VD (#4) üzenetére


donceleger8
őstag

Mert azok az emberek normálisak mi? Főleg azok, akik sátrat vernek a bolt előtt!
Mindig is tudtam, hogy nagy az isten állatkertje! :W :W :W

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#12) SP!T


SP!T
addikt

Na így kell reklámozni! :R

There's a device that I've been using called a whoop.

(#13) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jövőhéten meg jön Deadmau5 - Connecting People című száma Nokia remixben :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) fi:zi'k válasza debrejo (#1) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor én már nem vagyok fiatal! :O
Épp a hányósmosolyfejet keresem, de nincs...

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15) RaveForce


RaveForce
veterán

ezzel kapcsolatban bemásolom amit a lumia topikba irtam:
én speciel hatalmasat csalódtam ebben a nagy csinadrattával beharangozott bemutatóban, gagyi bóvli, ilyet majdhogynem bárki összedob random, ez egy 2010es LG vetítés, kicsit profibb:
[link]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) Fecow


Fecow
aktív tag

Azért szerintem az epic fail, hogy a Bad selection című számra fejezik be a fellépést, ráadásul 4:40-nél amikor végül megjelenik a készülék, pont akkor hangzik el szöveg is...
Egyébként király látványosság volt. (deadmau5 + bme mátrix legjobb)

Nyergeld meg a nagyot

(#17) debrejo válasza VD (#4) üzenetére


debrejo
senior tag

Ha így folytatják a finnek, 1-2 év és náluk is az lesz, sátrazás, verekedés nyitáskor, "elsőzés" a haverok előtt és a többi nyalánkság.
- Mid van?!
- Lumia x00...
- naneba -szamár!!
;] :DDD

(#18) Blyan válasza RaveForce (#15) üzenetére


Blyan
félisten

Te faszé trollkodsz, most komolyan?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) Lotusomega válasza Blyan (#18) üzenetére


Lotusomega
senior tag

+1

debrejo:arra még egy jópár évet várhatunk, és mivel idehaza divat fikázni a nokiát(is), ezért itt pedig végképp nulla esély van erre, majd ha nokia is egyfajta telefont fog tudni csinálni összesen(hálistennek sokkal többet tud és csinál) no majd akkor talán..

[ Szerkesztve ]

(#20) RaveForce válasza Blyan (#18) üzenetére


RaveForce
veterán

csakmert nem ájjulok attól, h egy nagy épületre kilöttek pár béna animációt és szólt alá a tuctuc, mindezt 4d-ként reklámozva?! meglehet nézni a linket, összehasonlítani és megérteni, h miértnem tetszik. az ember többet vár vmitől amit így behájpolnak előtte..
nemtudtam h mától itt csak tetszés nyílvánítást lehet kifejezni :(((

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A Nokia nagyon próbál nyitni a fiatalabb vásárlórétegek felé. Nemsokára kiderül mekkora sikerrel.

(#22) stbtamas


stbtamas
aktív tag

Úgy tűnik a Nokiának még mindig nagyon sok pénze van, szerintem lehetne értelmesebb és olcsóbb reklámokat is csinálni.. Aminek talán van haszna is, már ha ennyire nem számít nekik a pénz :)

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#23) Rav3n02 válasza stbtamas (#22) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szerintem egy ilyen jellegű "flashmob" szerű reklám egyáltalán nem kerül többe, mint rádióadókban, tv spotokban reklámozni, sőt :)

(#24) Blyan válasza RaveForce (#20) üzenetére


Blyan
félisten

És ez ok arra, hogy trollkodjál?
Megnéztem, az sem minőségibb, ja és főleg nem 120 méter magas, de nem is az a probléma, hogy Neked nem tetszik, hanem a stílus.

Ráadásul WP7-es tulajként inkább drukkolj ennek, különben a soha többé android :$ dolgot jövőre törölheted. ;)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#25) debrejo válasza Lotusomega (#19) üzenetére


debrejo
senior tag

Én is fikázom a Nokiát, régebben nagyon szerettem illetve használtam a telefonjaikat, de iszonyatosan elcseszték a smartphone vonalat. Remélem most összekapják magukat, az egyetlen alternatíva NEKEM droid helyett/mellé az a WP7, szívesen visszatérnék hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#26) fi:zi'k válasza Blyan (#24) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A te stílusodban kicsit több kivetni való van. :U
Egyébként szerintem is gagyi.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#27) dawheeler válasza RaveForce (#15) üzenetére


dawheeler
tag

Nemtom, hogy látod-e a különbséget a két épület nagysága közt. Mert azért van. 1 icipici.

(vagy csak én látom rosszul, benne van a pakliban)

[ Szerkesztve ]

(#28) Lall


Lall
veterán

Na ilyen az mikor a világ legnagyobb szoftvergyártó cége és a világ (egyik) legnagyobb telekommunikációs cége összebútorozik.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#29) RaveForce válasza Blyan (#24) üzenetére


RaveForce
veterán

attól h probálod belebeszélni, továbbra se trollkodás, csak vélemény :P SZVSZ of course, attól h nem rakom ki..
jó persze, nem 120m magas, de tudod, nem a méret... :DD
viszont az azért erős túlzás h a wp7 jövője a nokia bukásán v fellendülésén múlna :) egyébként sem a telefon ellen szóltam, hnem a vetítés ellen, a telefon maga tetszene, a minőségi hibáktól eltekintve... de én még várok vmi igazi csucs wp7 nokiára, ezt nem érzem annak, max az árát ugye..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30) debrejo válasza fi:zi'k (#14) üzenetére


debrejo
senior tag

Ha nem a te stílusod a gépzene, akkor elhiszem hogy nem tetszik. Látványra szerintem eléggé ottvan. Én se vagyok fiatal de Deadmau5 a kedvencek között van, ámbár ha nem ő zenélt volna hanem mondjuk a Rolling Stones, nekem akkor is tetszett volna. A választás viszont érthető (fiatalokat célozzák nem a nyugdíjas klubbokat).

(#31) Blyan válasza RaveForce (#29) üzenetére


Blyan
félisten

A telefonnak vannak hiányosságai, ez nem is kérdés, de az amit most köpködsz az egyik nagy esélye a WP7-nek, tetszik vagy sem.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32) stbtamas válasza Rav3n02 (#23) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Ok, nem kerül többe, de én még mindig tartom azt a véleményem, hogy egy olyan reklámmal, aminek van értelme, jobban meg lehet fogni az embert, mint egy pár perces "vetítéssel" egy remek DJ zenei aláfestésével..
Véleményem szerint nem rossz ez a vonal, hogy szeretnék megfogni a fiatalokat, de azért ne csak rájuk gondoljanak.. Az idősebb korosztályt annyira nem dönti hátra egy ilyenfajta vetítés.. és a fiataloknak a pénzt telefonra végülis a szülők adják.. Ha látnak valami értelmes reklámot, lehet nagyobb "örömmel" válnak meg attól a nem kevés pénztől..

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#33) Blyan válasza stbtamas (#32) üzenetére


Blyan
félisten

Mennyi az az idősebbek?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Hát a zene az valami förtelem. A többi meg hozta az eddigi hasonló Nokiás hatást - jónak mondható.

(#35) fi:zi'k válasza debrejo (#30) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nagyrészt hang nélkül néztem, bár nem ez alapján ítéltem meg.
Oké, hogy nagy meg színes, de ettől még nem dobom magam hanyatt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36) Mr. Q


Mr. Q
tag

Szép, De az LG-é tényleg sokkal ütősebb és jobban megkomponált volt.

Mr. Q

(#37) arn


arn
félisten

van ennek vmi demoscenes kapcsolata? :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#38) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Ennyire reklámozni egy sz...t! :(((

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#39) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Én szakadtam amúgy ezen a Dj-n. Ebben a szerkóban kiállni.... Ennyiből tolhatná egy szopóálarcban is...
A vetítés jó volt, de 2-3 perc után már kezdtem unatkozni(lehet azért is mert a zene nem tetszett)...

(#40) Domxc


Domxc
senior tag

Na ekkora marketinget egy iPhone sem kapott még eddig. Szvsz sikeres lesz.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#41) Sn00PiG válasza RaveForce (#15) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Azért trollkodás, mert a másik Lumia topikban is elsütötted ezt, ide ctrlc-ctrlv-vel került...

Másrészt akik az LG promóját ezzel hasonlítják össze, azok nagyon el vannak tévedve...
Egyrészt nem kis méretbeli különbségek vannak, másrészt az a "Droid" témát lovagolta meg egy előre összerakott, 3D hatású prezentációban.
Ez a reklám pedig WP7, csempék témát lovagol, abban ott is van rendesen, és nem mellesleg az utóbbi évek egyik legsikeresebb elektronikus DJ-je és producere játszotta az aláfestő zenét élőben!

Az, hogy nektek ez nem tetszik, az egy vélemény.
Az, hogy egy ilyet összehasonlítotok az LG eseményével az meg szimpla butaság, mivel messze nem 1 kategória a kettő...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#42) Quasi_modo válasza Joe bácsi (#38) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Köszönjük Troll bácsi...

valami

(#43) Sn00PiG válasza Joe bácsi (#38) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Hihetetlen... leülhetsz, 1-es.
Ilyen aláírással meg főleg... Szerintem neked értelmetlen benézni akármilyen WP7-témájú topikba

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#44) floatr


floatr
veterán

Nekem ezzel az egésszel kapcsolatban olyan hülye érzésem van. Én egy csomót szoptam különböző nokia telefonokkal, amiknek max az árképzése volt prémium jellegű. Egy rokonom egy n8-al csinálja ugyanezt végig, és most jönnek a hasonló cuccok más oprencerrel... Nem érzem azt, hogy akár a ms, akár a nokia olyan mennyiségű embert tudna megszólítani még egy ilyen pénzesebb promóval is, mint az apple. Annyira kétesélyes ez az egész, amit a ms játszik.

A döglöttegér csákó meg loller. Ha kicsit gonosz akarnék lenni, aszondanám, hogy úgy vágták a képeket össze, hogy tömeghatás legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#45) David75 válasza Quasi_modo (#42) üzenetére


David75
őstag

Nem troll csak időutazó :D

ON:Nagyon sok helyen reklámozták ezt amúgy. Én nem is egy mobilos oldal által hanem az electroitalia.it-en láttam a videót az eseményről ami legkevésbé mobilos oldal.

floatr: "Nem érzem azt, hogy akár a ms, akár a nokia olyan mennyiségű embert tudna megszólítani még egy ilyen pénzesebb promóval is, mint az apple."

Ennyi erővel a samsung se csináljon semmit mert egyik zászlóshajója se volt olyan sikeres mint az iphone. Vagy fordítsuk meg szerinted az ms azt hiszi hogy rögtön sikeresebb lesz ezzel a mobillal mint az iphone? Szerinted egyből ez a cél és nem lépcsőzetesen felfelé?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#46) RaveForce válasza Sn00PiG (#41) üzenetére


RaveForce
veterán

Az, hogy egy ilyet összehasonlítotok az LG eseményével az meg szimpla butaság, mivel messze nem 1 kategória a kettő...

lehet hozni a kifogásokat, attól még alul marad látványban, ötletességben :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#47) T.Peter


T.Peter
őstag

Én a Nokia helyében Deadmau5 egész szettjét feltettem volna youtube-ra, mert előtte még zenélt, miközben a videót, amit vettek róla, alul mutatták ugyanúgy a tornyon, és valaki biztos kíváncsi rá. Köztük volt például a Raise your weapon című száma, amiben a csaj élőben énekelt ott, a helyszínen.

(#48) Blyan válasza David75 (#45) üzenetére


Blyan
félisten

floatr hatalmas MS hater, kár a redmondiakat érintő bármilyen témában leállni vitázni. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#49) floatr válasza David75 (#45) üzenetére


floatr
veterán

Szerintem a nokia lépcsőzetesen lefelé halad. Erről beszélek.

Meg arról, hogy a tömeg (ha volt :) ) a döglöttegér csákóhoz ment ki, meg a happening végütt, hogy most ez egy reklám is volt egyben... De legyen nekik. Ha abbahagyják a vérszívást, ha egy kicsit is befutnak a tutiba, akkor örüljenek már ők is egy kicsit. Ez az életben is így szokott lenni: az ember addig foglalkozik azzal, hogy másnak milyen csaja van, amíg nem kerít magának egyet érdemben :)

(#48) Blyan hát még ha láttad volna h ~15 évvel ezelőtt milyen lelkes kóder volt a ms technológiák környékén... de sajnos azalatt a 15 év alatt sokminden történt

[ Szerkesztve ]

(#50) Vazallus


Vazallus
tag

Dübörög ám a Nokia :DDD

"Mr. Salieri sends his regards"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.