Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) crey


crey
MODERÁTOR

A puding próbálkozik, hogy megegyék. Hát lássuk, csak így tovább :)

A kétmagosokra pedig külön kíváncsi vagyok ...

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2) yoogie válasza crey (#1) üzenetére


yoogie
aktív tag

Így van, várjuk sok szeretettel...

(#3) Gengi


Gengi
senior tag

Ha az N8 formáját tovább viszik és ha mindent beletolnak ,amit ígérnek. Meg kell vizsgálni a költségvetésem :D.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#4) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ideje lenne felébredni.

(#5) pampika válasza Fancy-boy (#4) üzenetére


pampika
őstag

+1.
kissé elment mellettük az ipar a régi renoméhoz képest :U

(#6) jacis


jacis
nagyúr

Akkor pedig jövő év végén cserélem az N8-at :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) Kvazár


Kvazár
őstag

"Valamikor 2011 végén vagy 2012 elején kerül leleplezésre az első „valódi zoomot” felvonultató finn készülék"

Akkor ebben mi volt: Nokia N93?

Eladó cuccaim: -

(#8) Misály válasza Kvazár (#7) üzenetére


Misály
addikt

Delibab

(#9) Bsony válasza Misály (#8) üzenetére


Bsony
tag

Tök zsír, 2 mag, 4 mag, meg minden... De symbian -.-'

Ha nincs rá alkalmazás, hova dugjam a hardverem, nincs mivel kihasználni.

(#10) jacis válasza Bsony (#9) üzenetére


jacis
nagyúr

Olvasd el a hírt még egyszer.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) beccyboy válasza Kvazár (#7) üzenetére


beccyboy
aktív tag

+1

A lényeg, hogy minden régi cuccot próbálnak letolni a torkunkon, úgy, mint új feature.

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#12) Quasi_modo válasza Bsony (#9) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Tök zsír, 2 mag, 4 mag, meg minden... De symbian -.-'
igen. És ?

valami

(#13) sunone válasza Bsony (#9) üzenetére


sunone
aktív tag

milyen alkalmazás hiányzik a használathoz?

(#14) jacis válasza beccyboy (#11) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez a hír pont nem erről szól.....de nem kötelező Nokiát venni.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) kokyt válasza Quasi_modo (#12) üzenetére


kokyt
senior tag

Nincs és. Mondani akart egy okosat, de csak divatosat sikerült :DDD

A hírhez:
Nagyon remélem nem csak puskaport durrogtatnak, hanem éles az a lőszer. Jól hangzik a dolog, majd meglátjuk mi lesz belőle.

(#16) tjb007 válasza kokyt (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért a Nokia nem SE meg Motorola akik fűt fát ígérnek csak épp semmit sem tartanak be belőle.

[ Szerkesztve ]

(#17) Assdak válasza Bsony (#9) üzenetére


Assdak
őstag

Kezd már a tököm kilenni az ilyen divatbohócokkal, akiknek az a telefon, amin nem fut el minden lófasz giroszkópos játék, már rögtön szar.

Nekem viszont az nem telefon amin csak törések után tudok egy excel utánzatot használni, az ég világon semmivel nem kompatibilis, vagy ha igen, akkor csak baszakodás után, nem úgy, mint a fikázott Nokia, amit csak rádugok a kívánt eszközre és már működik is.

Eddig egy olyan alkalmazás nem volt, amire nekem szükségem lett volna és ne találtam volna, pedig elég széles körben használom a telefont.

De kíváncsian várom, hogy valamelyik Apple/Android fan tud e mondani olyan értelmes alkalmazást, ami Symbian-ra nincs.

(#18) chabusch


chabusch
tag

A gond csak az, hogy már elég régóta megy a fogadkozás, de idáig soha nem lett belőle semmi. Egyedül az ígéretes, hogy most új arcok (menedzsment) fogadkoznak, talán végre igazat is mondanak. Majd 2012. elején megint ránézek a Nokiára, úgyis akkor lesz csereérett az SGS-em.

(#19) kokyt válasza tjb007 (#16) üzenetére


kokyt
senior tag

Tudom, és merem remélni, hogy a terméktámogatási osztály nem megy az aktuális trendek után. De azért én inkább nyugtával dicsérem a napot :B

(#20) sunone


sunone
aktív tag

Pont ezt szeretem a Nokiában. Ma megveszek egy telefont, és még egy év múlva is jelentős frissítések lesznek hozzá. Kész, ennyi. Ez hazavág minden konkurens ajánlatot processzorsebességekkel, lapozható képernyők számával, egyéb divatos fícsörökkel.

(#21) talpalavalo válasza jacis (#14) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Uhh látom Te nagy Nokiás vagy :)
Nincs is ezzel baj, meg szép és jó amit ők erőltetnek, de sajna ez az iparág nem erről szól, milyen dolog már az hogy 2011 végéről 2012 elejéről beszélgetünk??? Már ez önmagában elég gáz...

(#22) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ha ezeket a lépéseket megteszik 2010 elején kicsit már akkor is késő.
Azért gyerünk NOKIA egy ilyen patináns név jó,hogy még mindig a piacon van bár jópár éve nem vettem készüléket tőlük.
N8 formailag bejönne,hardverileg a kamerát leszámítva nem de sajnos nekem rossz ránézni a borzasztó old school kezelőfelületre.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#23) Quasi_modo válasza Brutális eb (#22) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

nekem rossz ránézni a borzasztó old school kezelőfelületre.
Inkább egy nagy halom ikon rendezetlenül ?

valami

(#24) jacis válasza talpalavalo (#21) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem vagyok nagy nokiás. Látod, hogy iPhone-om volt előtte (imádtam azt a telefont). Csak azt látni kell mindenkinek, hogy ha valamit bejelent a nokia (legyen az jó vagy rossz) azt azonnal le akarja néhány ember húzni azzal az indokkal, hogy ez már késő meg ilyenek. Ha azt várja mindenki tőlük, hogy talpra álljanak ahhoz fejleszteni kell, és nem azt nézni, hogy ezt meg minek csinálják miért nem huzzák már le a rolót.
Valami oknál fogva a magyar emberek nagytöbbsége mindig mindenben a negatív dolgokat tudja elsőre meglátni.
Én szerencsére nem tartozom az ilyen emberek közé és soha nem is tudom megérteni őket majd.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#25) Lotusomega válasza jacis (#24) üzenetére


Lotusomega
senior tag

+1 :K

(#26) james008bond válasza Assdak (#17) üzenetére


james008bond
őstag

Nézd, nekem volt Nokián ( 5110, 6110, majd SE, Alcatel, N70, N95 ) most HTC Desirem lett, de nem véletlenül lett több helyen az év telefonja. Fogtam kezemben N8-at ( ami ugye a legcsúcsabb csúcs Nokia jelenleg ) de szégyelltem magam a Nokia helyett is. Sebesség, felhasználói élmény, intuitív kezelés? Na ezt a készülék NEM tudja. Pont. Sajnos. És a Nokiás emberke meg dicséri a kamerát ( mondjuk, telefonos viszonylatban az tényleg kiemelkedő ), de az N8 alapvetően telefon és nem fordítva. Háttérben 8 alkalmazás volt nyitva, kb 1 perc alatt be is tudtam zárni őket és addig a teló dög lassú volt. HTC előtt szemezgettem N97, N900-al is, végül ott is az ósdi felület, csigalassú sebesség, gyenge kijelző és nagy méret tántorított el. A döntésemet eddig sem bántam meg és azóta / fél év / még mindig tud újat adni az Android rendszer, root, custom rom-ok, ~100000 program, stb. És még szép is a készülék ( bár ez szubjektív ).

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#27) james008bond válasza Quasi_modo (#23) üzenetére


james008bond
őstag

Lehet rendezni azokat az ikonokat és még jól is néz ki. Ráadásul alig van kötöttség a megjelenést/megjelenítést illetően.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#28) Misály válasza james008bond (#27) üzenetére


Misály
addikt

Es tok jol akad a kinetic scroll, csak hogy en is legyek egy kicsit rosszmaju:P

(#29) lac14 válasza jacis (#24) üzenetére


lac14
csendes tag

Ez nem csak a nokiánál van így, de még csak nem is a telóknál.
Akármiről legyen szó mindig akad vki aki ocsáról.
Pl. itt is leirja 1-2 ember hogy neki nem jön be a symbian, és rögtön megy a kötekedés, pedig csak a véleményüket irták le.
Célzok itt Quasi_modo-ra.

(#30) jacis válasza lac14 (#29) üzenetére


jacis
nagyúr

Értem amit írsz csak gondolkozzunk el rajta közösen, hogy egy hardveres és szoftveres fejlesztésről szoló cikk alá ki kér olyan véleményeket ami a fenti szoftvert leszólja? Ez a cikk nagytöbbségben azoknak ad egy kis reményt aki a Nokiára tették a voksukat (lsd. én) és nem igazán érdekel senkit, hogy xy-nak mi az ami tetszik vagy mi az ami nem. Erre van egy olyan topik ahol el lehet mondani és nem zavar senkit. Mindenki tudja, hogy ha én beírok az iPhone topikba hogy nekem most jelen pillanatban jobban bejön az N8 mint a 3G-m akkor elküldenek a halál.....ra.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#31) Quasi_modo válasza lac14 (#29) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Részemről nem volt itt semmi kötekedés, csak egy kérdés.

valami

(#32) Kvazár válasza lac14 (#29) üzenetére


Kvazár
őstag

Sajnos minden fórumon így van. Ha bejelentenek egy új telót, az eddigiektől jobb fényképezővel, valahogy mindig megtalálják az ahhoz tartozó fórumot azok az alakok, akik azt hangoztatják, hogy a telefon CSAK telefonálásra való, és minek bele kamera.

Az N8 meg egy fasza telefon. :K Volt hogy egyszerre 20 alkalmazás volt megnyitva és nekem szépen ment minden. Igen, néha akad, viszont még csak most jött ki! Nemsokára jönnek a frissítések, és majd jó lesz. (Remélem.)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim: -

(#33) Ricardo


Ricardo
félisten

Hajrá. Kíváncsian várom mi lesz ezekből.
Nem féltem a gyártót. Előbb utóbb magára talált. A mostanában megkezdett irány nem rossz, csak ne csesszék el.

(#34) Brutális eb válasza Quasi_modo (#23) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ezt mire érted droidra?
Mert ha igen akkor rosszul látod nekem nincs össsze vissza tökéletesen átláthatóan rendezve van csoprortok szerint.
Csak kb 3 percet kelett foglalkozni vele. :))
Tehát inkább 3 perc mint a trottyos,esztétikailag igen kifogásolható évek óta stagnáló interface. ;]
Persze kinek a pap kinek a pap fia.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#35) james008bond válasza Misály (#28) üzenetére


james008bond
őstag

Ja, több száz név, sms, alkalmazás esetén. Viszont itt van kinetic scroll és a menüben nem kell várakozni.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#36) joey04 válasza Bsony (#9) üzenetére


joey04
titán

Ha nincs rá alkalmazás, hova dugjam a hardverem

Ezzel alapvetően egyetértek, de azért ahogy én tapasztaltam, magának az alaprendszernek is szüksége lenne erősebb vasra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) DemonDani


DemonDani
addikt

reméljük tegrához nyúlnak nem megint valami elavult szarhoz

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#38) talpalavalo válasza jacis (#30) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

nyílván senki sincs alapvetően a Nokia ellen, meg mindenki örülne, ha a Nokia magára találna és jó telefonokat gyártana elérhető áron, hisz mindenkinek az az érdeke hogy olyan telefonja legyen ami megfelel az említett elvárásoknak. JElen esetben csak előre találgathatunk és az a tény hogy jelen pillanatban a piacon jelen lévő telefonos OS-eknek a symbian és a Windows összesen 1-2%-át teszi ki, arra enged következtetni, hogy nem sokan foglalkoznak vele... Namost mire a Nokia eljut odáig hogy ne az OS-t hanem az appokat foltozza addigra az Android annyira fejlett lesz nem csak OS hanem App támogatás szinten is, hogy nincs annyi pénz amiből a Nokia fel fogja tudni vele a versenyt :S (jelenleg 38-38 % az iOS és az Android részesedése az okostelefon piacon :S)

(#39) jacis válasza talpalavalo (#38) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem várj még ezzel, de benne van a pakliban.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40) Arthuro_Adam válasza talpalavalo (#38) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Az USA-ban annyi a részesedés jelenleg, nem a világon.

(#41) ClioRS válasza talpalavalo (#21) üzenetére


ClioRS
őstag

Mit gondolsz a többi gyártó csak a következő 1-2hónapban gondolkozik? Nagy butaság.... :U

Tényleg mondhatna valaki egy olyan szoftvert, ami nincs symbire, és megváltja a világot Androidon. :K

(#42) Peterson_ válasza crey (#1) üzenetére


Peterson_
addikt

+1 :K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#43) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok nem vagyok nokia fan de azért szeretném megvédeni.Néhànyan látom még mindig hajlamosak az androidot hasonlitani a nokiához,azt lássuk már hogy az egyik oprendszer a màsik nem,nagyon sokáig nokiám volt föleg symbian jelenleg egy milestonet nyuzok nincs vele gondom de tökéletes telefon nem létezik!Kivánom a nokianak hogy felpörögjön bár sztem nincs annyira gázban,csak az emberek szeretnek mindig mindent lehúzni,lehet dobálozni hogy hány és hány program van IOSra meg androidra de azért lássuk be ezek hány százaléka hasznos,értelmes program?Lehet dobálozni a nagy szàmokkal csak szerintem felesleges!Ugyanakkor számomra igenis gàz hogy pl veszek egy szifont rengeteg pénzért és okoskodnom kell hogy egy nyamvadt képet bt-n àtküldjek vagy beàllitsak egy mp3at csengöhangnak,illetve hogy droidon folyamatosan ki kell lövögetni a háttérben maradó progikat!Mindegyiknek van jo és rossz tulajdonsàga,de itt tényleg pàran presztizskérdést csinàlnak fikàzàsból,ami gàz!Droidom van de lesz még nokiam biztos.Dobàloztok a sebességgel hogy igy meg úgy,komolyan pàran azt vàrják,hogy elöbb megtörténjen a dolog mint ahogy megnyomják vagy érintik a bizonyos menüpontot!??Nem istenitem egyiket sem mivel használati tárgy és mindegyik használhato sztem tökéletesen,csak pàran kicsit sokat várnak egy alapjàban véve telefontol,mi lett volna veletek 20évvel ezelött akkor mit fikáztatok volna?Köszi ez az én véleményem,köszi hogy leirhattam,szép napot!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#44) Quasi_modo válasza Brutális eb (#34) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem a droidra értettem, hanem általában a mai trendekre.

valami

(#45) AMD Power


AMD Power
titán

Ennek most gondolom sokan örülne majd. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46) jacis válasza gretzky77 (#43) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#47) james008bond válasza ClioRS (#41) üzenetére


james008bond
őstag

Értsd meg, nem annyira a szoftvereken van a hangsúly ( bár vagy 10x több van már most Androidra vsz mint a "régi" Nokiára ) a felhasználói élmény, na az nagyságrendekkel jobb.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#48) james008bond válasza gretzky77 (#43) üzenetére


james008bond
őstag

Androidon neked semmit se kell kilőni, megteszi azt az oprendszer. Nekem sok program a háttérben sem lassítja a telót lényegesen le, de amit az N97, N900 és legutóbb N8 esetén tapasztaltam, hát az kritikán aluli volt, és ezek kiállítot darabok voltak, nem voltak teleszórva felhasználói programokkal, gyárilag lassú volt.
Sebsségnek szerintem van értelme. Anno n70, majd n95-öm volt, ott bizony néha hosszú másodperceket kellett várnom, hogy pl megnyissam a telefonkönyvet, sms-t stb. Most ez nem így van, androidos készülékemen. Azonkívül nagyon untam már a Symbian felületét, amely nem tudott megújulni. Ezzel együtt meg minden Nokiát bőven túláraznak, agyonm reklámoznak. Más telónak meg nem kell reklám, mégis fogy.
Aztán panaszolják sokan, hogy gyorsan lemerülnek ezek a mai okos telefonok. Nos, ha nem telepíthógetek és wifizek órákon át, akkor 2-3 napot kibír a telóm. N95 meg max 1 napig bírta, úgy hogy ott meg egyáltalán nem wifiztem, telepítgettem. Örültem, ha esti lefekvésig kibírta anélkül, hogy nem kapcsol le. És ott még az akkuszint kijelzést sem tudták megoldani 2 év alatt sem.
Szóval én örülök az Androidnak, nem fikáznám a Nokiát, ha nem lenne annyira elszállva magától és gyártana végre egy jó telefont korrekt áron. Kb 3/4 évet vacilláltam, milyen telót újítsak n95 után. Kb fél éve döntöttem és ezt azóta sem bántam meg.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#49) AMD Power válasza james008bond (#48) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a mindenből nekem kell egyenként kilépnem történet ennél a hülye N8 kajak idegesítő. Andorid után nekem ez most nagyon fura gondolhatod...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#50) Barthezz2 válasza james008bond (#48) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ezzel együtt meg minden Nokiát bőven túláraznak, agyonm reklámoznak. Más telónak meg nem kell reklám, mégis fogy.

Kop-kop iPhone :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.