Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Megérkezett hát a smart tab 10... és mindjárt remek áron nyitott

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

az asha a telenornal kartyasan ugyan ennyi. meg ezekrok a star samukrol lekattanhatnanak a szolgaltatok. igenytelen xarok.

[ Szerkesztve ]

(#3) decoati


decoati
aktív tag

Ja, Telenornál kb. Matrix1-nek megfelelő csomagban (csak annál jóval kedvezőbb) 6.900-ért hozzád vágják.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#4) mukibuci válasza decoati (#3) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

wtf :F hol kedvezőbb az okostarifa1 a matrix1hez képest?

90 perc (45 hálón belül, 45 hálón kívül) - 90 perc (vagy SMS bármely irányba + bónusz újabb 90 perc hálón belül v 100 SMS hálón belül)
90MB net ("ingyen") - 150MB
havíjon felüli perc és SMS: 37Ft - 35Ft

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5) V.T.CS. válasza mukibuci (#4) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

az a 90 meg 15O mega mire jo?

(#6) mukibuci válasza V.T.CS. (#5) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem netezni, vagy te kávét főzetsz belőle? :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7) V.T.CS. válasza mukibuci (#6) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

lehet velem van a gond, de nem értem a poént. szerintem azért havi 500mb kell telóra, pedig nem vagyok kocka.

(#8) mukibuci válasza V.T.CS. (#7) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és mi gátol meg abban, hogy egy nagyobb csomagot válassz :F Nem vagyunk egyformák, képzeld sok embernek bőven elég a 100 mega is...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9) decoati válasza mukibuci (#4) üzenetére


decoati
aktív tag

Ha mondjuk a paraszt belefér 90 percbe havonta.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#10) mukibuci válasza decoati (#9) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha belefér 90 percbe, akkor sem jobb a telenor semmivel. sőt. Biztos én vagyok aberrált, hogy jobbnak találom azt, hogy mind a 90 percet bármilyen irányba felhasználhatom (esetleg még SMSre is), mint hogy fele-fele arányban hálón belül/kívül :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11) V.T.CS. válasza mukibuci (#10) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nem kotoszkodni akartam de nekem a mailezes sem fer bele 100megaba.

(#12) decoati válasza mukibuci (#10) üzenetére


decoati
aktív tag

igénye válogatja, a vodáénak tényleg jobb az ár/érték aránya (a bónuszt benéztem :D ), de én spec. van hogy havonta saját telóról 17 percet beszélek.
Innentől meg nem nagyon érdekel hogy hány órát pofázhattam volna és milyen irányba, ha lett volna kedvem.
@V.T.CS: a múlt havi forgalmam pl. 90MB, ebben van kb. havi 50 naptárbejegyzés, kb. ugyanennyi task, szinte folyamatos webes kapcsolat az egyik távközlési cég hibajelző felületéhez, napi docs, némi face és google reader (nem widgetből), némi maps, kb. napi 5-6 bejövő, és kb. ugyanennyi kimenő mail. Valamint bármilyen egyéb oldal, ha a világ végén vagyok, és fontos. Elég. Minden mást itthon, wifiről. :)

[ Szerkesztve ]

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#13) Rusi


Rusi
senior tag

Csak a pontosítás kedvéért elmondom, hogy az okostarifákban korlátlan a böngészés és emailezés, valamint a Google navi használata, tehát nem 90 (180, 360 stb.) mega van összesen egész hónapra, az eg kiegészítő keret a böngészés és emailen kívüli forgalomra (letöltés, youtube stb.).
Amúgy 100 mega valóban kevés lehet, ha valaki jobban rákattan az okostelóra, de 500 mega még nekem is elég volt eddig, persze használok wifit is, ahol lehet.

Mobilaréna (2010-2017)

(#14) V.T.CS. válasza decoati (#12) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

otthon en is wifi-zek. de a kocsiban meg a muhelyben nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.