Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hunter84


hunter84
aktív tag

Ezek bizony nagyon jól néznek ki! Mind a felület, mind pedig a készülékek.

(#2) akoska23


akoska23
aktív tag

Nekem a széthúzhatós telefon tetszett. A technika már rég létezik kiváncsi vagyok a NOKIA mit hoz ki belőle.

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#3) Maxentius válasza hunter84 (#1) üzenetére


Maxentius
addikt

Néztem ezt a felvételt tegnap a GSMArena-n, egyetértek. :K

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#4) NoMagix


NoMagix
addikt

Angelikát felhívnám én is... :DDD
szép gondolatok, nagy szavak, de a Nokia reagálása nem a leggyorsabb mostanában... :F

(#5) spawn21 válasza Maxentius (#3) üzenetére


spawn21
veterán

Még a végén valami olyat raknak össze ezek a finnek, amitől mindenki meg fog hökkenni! (JÓ ÉRTELEMBEN)
na és persze, itt volna már az ideje.

iPhone 13p

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

360p-s videó 2012ben..nocomment
régota nyomat a nokia ilyen videokat...sok vált valóra belőle.. :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) Švejk válasza RaveForce (#6) üzenetére


Švejk
őstag

kívánom, ez legyen a legnagyobb gondod az életben!
Az új felület meg a mobilok remekül néznek ki, de nem tudom, mit kezdenek az Androiddal

(#8) tjb007 válasza RaveForce (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Még jó, hogy ezt a kiszivárogtatott videót nem a Nokia töltötte fel :U

[ Szerkesztve ]

(#9) dali.78


dali.78
tag

A hétvégén a Sumi is dobogóra került, ki tudja, lehet a nokia is felkapaszkodik ismét.... :))

(#10) andris1602


andris1602
aktív tag

a telefonok nekem nem tetszenek, de ha tényleg ilyen gyors lesz + lesz felhőszolgáltatás, ami air :) akkor had jöjjön. :)
még az is lehet, hogy visszahódítanak egy két elveszett bárányt :D

(#11) _Mario_


_Mario_
tag

Szepnek szèp, de kitudja mi lesz belole.

(#12) M..


M..
csendes tag

Ez olyan, hogy van egy részleg aki ezeket a koncepciókat elkészíti és van maga az a rész ahol a valódi telefonokat tervezik, de sosem beszélnek egymással nehogy valami nagyot alkossanak (abból kiindulva, hogy a többi hasonló elképzelésből sem lett semmi). Érthetetlen.

(#13) pronyo


pronyo
tag

A videó végén mutatott telefon csak nekem tűnik elsőre HTC klónnak? Legalább is nekem első blikkre ez jött le...

A "szétcsúsztatható" teló elég érdekes, tetszik az ötlet.

Nekem ennyi elég - i5 2400, 8GB, EVGA GeForce GTX 560 Ti Maximum Graphics Edition, iPad Air, iPhone 4S, Olympus OM-D EM-5

(#14) Brutális eb válasza RaveForce (#6) üzenetére


Brutális eb
addikt

Na igen és kérdéses lesz e rá anyagi forrása.Illetve lesz e még nokia és nem veszi e meg a microsoft kilóra..

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#15) matchbox_


matchbox_
csendes tag

Ötletes, jó koncepciók, szép formatervek és az UI is jóféle. Nálam ez ötös, csak az a problémám hogy máskor is volt a Nokiának ilyen "megváltjuk a világot videója" ami sajnos/hál' istennek nem jött be (utalok itt arra a mindenhol érintőképernyős intimbetét-telefonra).
Nagyon szurkolok hogy ez most életre is keljen :D

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 710

(#16) fattyu


fattyu
veterán

Air?
Már látom a pert...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#17) Rickazoid


Rickazoid
addikt

A Nokia most kiszámíthatatlanságra játszik vagy ez a hír és videó egy kacsa? Egyrészt a Symbiant már nem is ők fejlesztik (ha fejleszti még bárki is ténylegesen), maximum közvetett módon szólnak hozzá, másrészt a Nokia üzletpolitikája mögött a Microsoft áll, az meg nem fog beleegyezni semmi megjelenésébe, ami a WP-nal ténylegesen versenyezhetne. Ha van is ilyen Nokia Air koncepció a Nokia részéről, előbb látjuk WP-on viszont, csak persze szögletesben.

(#16) fattyu: Na az furcsa lenne még manapság is. Szerintem az a szó nincs levédve még az USA-ban sem. Amúgy is ez egy szolgáltatás és nem egy notebook.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#18) Ufff válasza fattyu (#16) üzenetére


Ufff
senior tag

:C

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#19) DemonDani


DemonDani
addikt

A Nokiának hetente vannak ilyenjei...

Inkább a valósággal foglalkoznának mert a negyedére esett piaci értékű vállalatnak pénz is kéne ilyen tervekhez...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#20) MR007RM válasza DemonDani (#19) üzenetére


MR007RM
addikt

Hát igen mindig csak az a fránya pénz. Gondolom a mostohagyerek szerepében tetszelgő és peremvidékeken induló 808-as is szűkölködik benne. Talán a befolyó bevételekből finanszírozódik meg az utánpótlás gyártása, azért is lehet olyan lassú a kihozatal. Nem kap előfinanszírozást, mint az normális lenne pl. a Lumia 900 esetében. Persze lehet sok más oka is, amiről nem tájékoztatnak.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#21) hito


hito
nagyúr

Jó nagy pofon ez azoknak akik temették a Nokiát, azon belül is a symbiant. ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#22) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Elop meg a Microsoft monnyonle, a Nokia meg csináljon ilyet, ez szép, jó és saját cucc, nem függenek mástól. Ja, kicsit késő van már mi?

( #21 ) hito
Dehogy az, most szerinted mi fog megvalósulni ebből? Szerintem semmi, max az a felhőszolgáltatás megjelenik Microsoft név alatt és kész.

[ Szerkesztve ]

(#23) andris1602 válasza hito (#21) üzenetére


andris1602
aktív tag

Nem beszólásnak szánom, mert már én is leírtam, hogy tényleg pofás amit kiötlöttek. De azért várjuk meg mi sül ki belőle. Ha ez így megvalósulna fél/egy éven belül, valóban nagy durranás lenne. Talán még nem túl későn.

(#24) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Ez tényleg jó! Kicsit miui kopinak tűnik de ettől függetlenül bejön az új symbian ;)) Hajrá Nokia!:))

(#25) Pete55555


Pete55555
addikt

Kezdek megingani. Ha képesek ilyen UI-t tervezni, és mondjuk azt át is tudnák ültetni a Symbianra (és miért ne tudnák), akkor miért kellett kukázni? A kérdés az, hogy akarják-e, és hogy lesz-e ebből valami, vagy ebbe is beleszól a MS...
Mondjuk én elsőre azt hittem, hogy valami új MeeGo variáns, de lényeg, hogy jól néz ki :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#26) Integra válasza kolosanyi (#22) üzenetére


Integra
titán

miért monnyon le?
ezek a dolgok nagy valószínűség szerint azért lehetségesek, mert az ms ott áll mögöttük rettenetes mennyiségű pénzzel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) hito válasza andris1602 (#23) üzenetére


hito
nagyúr

Én optimistán tekintek ez ügyben a jövőbe. Ha ez nem valósulna meg, akkor sem fogok leközlekedni lift nélkül a tizedikről :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#28) antonov124


antonov124
csendes tag

Szerintem is jól néz ki, de megpróbálta más is a webcímet ami a végén van? Nekem nem hoz be rá semmit. Vagy nem él még bagy ez egy nagy átverés, aminek személy szerint nagyon nem örülnék:(

(#29) andris1602 válasza hito (#27) üzenetére


andris1602
aktív tag

Nagyon helyes. :K :D
Akkor akkor kívánjunk nekik szerencsét!

(#30) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nekem is leesett az állam ettől a koncepcitól, a dizájn és a szoftveres rész is bejön, mintha egy Meego + Symbian keveréke lenne... A Nokia Air egy új operációs rendszer neve lesz, amit a WP-al párhuzamosan nyomnak? Ezt azért kétlem... :F

(#28) antonov124: Lehet hogy a Nokia régi menesztett vezetősége áll az egész mögött :D

[ Szerkesztve ]

(#31) kolosanyi válasza Integra (#26) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó, de egy WP konkurenst nem fog engedélyezni a Microsoft. Az ki van csukva, ez pedig az lenne, akárhogy is nézzük...

(#32) zotyesz85


zotyesz85
csendes tag

hajrá Nokia! Én nagyon szurkolok nekik!!

(#33) hallerlaller


hallerlaller
addikt

vihar a biliben.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#34) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Kicsit utánanéztem, a videó végén látható webcím halott, ráadásul a wikis.in.nokia.com oldal a Meego/Meamo project (amit ugyebár lelőttek) egyik informális oldala volt. A videóban a naptárban 2011 augusztusa látható, ami nagy valószínűséggel jelzi, mikor keletkezett ez a koncepció video. Bárki is hozta nyilvánosságra, ez már a múlt része...

[ Szerkesztve ]

(#35) andris1602 válasza =Mentor= (#34) üzenetére


andris1602
aktív tag

wooooow :Y nemár... épkézláb rendszernek kinéz ki.. :(

(#36) Lala17


Lala17
csendes tag

na egy ilyen rendszer kellene az android ellen , a wp8 meg mehetne az ios ellen. reméllem megvalosul ez az egész ami a videoba van

(#37) Fkris


Fkris
őstag

Szerintem ezzel az UI van joggal felveheti a versenyt, akármelyik mai mobilos OP rendszerrel.
Legalábbis a kezdőképernyők, widgetek rohadt jól néznek ki!
A csúsztathatós, hajlékonyérintős készülékért meg külön pacsi, az is hatalmas ötlet.
(Nekem hiányzik a 6500, csak egy mozdulatvolt felvenni/letenni a telefont, (nem a földre) csúszka fel/le.)

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#38) Integra válasza Fkris (#37) üzenetére


Integra
titán

a fiókban figyel az ős relikviám, egyetlen imádott nokiám a dobozában, egy hibátlan 8110i :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39) Gusztáv válasza Fkris (#37) üzenetére


Gusztáv
addikt

Az UI tényleg jól néz ki, mondjuk nekem már sok benne az eye candy. De amíg egy ilyen rendszerből bármi kézzel fogható is lesz, addig sok víz lefolyik a Dunán. A hajlékony kijelző meg egy videóban jól néz ki, de érdekelne, hogy a valóságban ebből mennyi a realitás. Plusz, ha jól értem a koncepciót, itt az alkalmazások nem a telefonon, hanem a felhőben futnának. Kíváncsi vagyok mennyire működne egy ilyen telefon, ahol pl max EDGE van, és mennyi idő alatt végezné ki az akkut a folyamatos adatkapcsolat.

Laci

(#40) daniel909 válasza =Mentor= (#34) üzenetére


daniel909
addikt

:( kár. pedig én is (mint ahogy sokan mások) belelkesedtem ezért a rendszerért. ez mindenhonnan áthoz egy kicsit, (android ios wo7) és mégis egyedi! képzeljétek el mondjuk egy Lumia 900 házban... engem az sem érdekelne h nincs rá csillió app.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#41) #01696768 válasza fattyu (#16) üzenetére


#01696768
törölt tag

A Nike, mi? :D

(#34) =Mentor=

Pedig milyen korszerü ötlet lett volna... :U

[ Szerkesztve ]

(#42) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Mindenki megette ezt a valmait.(Én is) :DDD
Mondjuk a cikk sem volt félrevezető..... ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#43) ddekany


ddekany
veterán

Jah... A Mobilaréna sokat ad a szerkesztők szakmai felkészültségére ezek szerint... :U

(#44) mrpet


mrpet
tag

:C

(#45) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Fasza! Ez az újdonatos izé, nem a meltiini lenne????

Tudnék velük együtt élni! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#46) Johnny194


Johnny194
aktív tag

ez mind szép és jó, nekem is nagyon tetszik, csak van itt egy kis gond
egyrészt a Nokia lepaktált a Microsofttal, a Wp-re koncentrálnak, nem hiszem, hogy konkurenciát állítanának, a MeeGo-t is kukázták
a másik meg az, hogy a videóban a dátum 2011 Augusztus, és a hírek is régiek, nem biztos, hogy a videó olyan új lenne

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#47) Brutális eb válasza Johnny194 (#46) üzenetére


Brutális eb
addikt

Vágja már mindenki......

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#48) =Mentor= válasza ddekany (#43) üzenetére


=Mentor=
őstag

Minden nagy külföldi oldal lehozta, mert egy ehhez hasonló Nokiás hírrel mindig jó olvasottságot lehet szerezni. Persze a legtöbb ember a látottakra koncentrált, ájuldozott, aztán csak később esik le, hogy ez bizony már csak ábránd...

[ Szerkesztve ]

(#49) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mint mindig, most is elmondom, hogy a Nokiánál is fix, hogy van még mindig valami érdekesség a tartsolyban, amit nem lesz lehetőségünk látni.

És az nem a Windows Mobil lesz...

Most, hogy már a BlackBerry is előzni fog...

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#50) Johnny194 válasza =Mentor= (#48) üzenetére


Johnny194
aktív tag

bocs, azokat a kommenteket pont nem olvastam :D

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.