Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) szojakatona válasza meroly (#100) üzenetére


szojakatona
csendes tag

Visszatérve a telefonra elvileg van pár gsm boltja. holnap kiderül minden.

(#102) szojakatona válasza meroly (#100) üzenetére


szojakatona
csendes tag

Van pár üzlete ennek a cégnek. Több száz mobilt forgalmaznak a nyugatinál. Szép a választék :D

(#103) meroly válasza szojakatona (#102) üzenetére


meroly
veterán

Oké én elhiszem, legyen szerencsétek :K

Impossible is nothing

(#104) szojakatona válasza meroly (#103) üzenetére


szojakatona
csendes tag

:C

(#105) szojakatona válasza meroly (#103) üzenetére


szojakatona
csendes tag

Elhoztuk a telót ugyanazt kaptuk vissza. Ajándék telótatyót kapott (nokia) a várakozásért. Kiváncsian várjuk mikor fog lefagyni megint.

(#106) meroly válasza szojakatona (#105) üzenetére


meroly
veterán

Na és akkor megcsinálták? Kijelzőn a "beégett" pannon?

Impossible is nothing

(#107) szojakatona válasza meroly (#106) üzenetére


szojakatona
csendes tag

szoftvert frissítettek rajta és utána eltűnt a pannon felirat. Érdekes, hogy miért?....
Egyelőre ennyi.Ha lesz vmi írok.
Mondta a nő, hogy próbáljuk mellőzni a memkártyát hogy lehet az az egyik hibaforrás. Rakott rá bnőm zenét, mint utólag mondta :)
Annyiból jó, hogy kaptunk nokia tokot.

(#108) meroly válasza szojakatona (#107) üzenetére


meroly
veterán

Ja jól jártatok. Kártyából meg csak márkásat és csak akkorát amekkorát lehet bele rakni, akkor nincs gond.

Impossible is nothing

(#109) szojakatona válasza meroly (#108) üzenetére


szojakatona
csendes tag

Játéknál lefagy továbbra. Elképzelhető nem bírja a játékot.

(#110) meroly válasza szojakatona (#109) üzenetére


meroly
veterán

Vagy csak azt az egy játékot.

Impossible is nothing

(#111) szojakatona válasza meroly (#110) üzenetére


szojakatona
csendes tag

NAAA megint végleg beszart!! ma szépen elmegyünk és kérni fogunk egy másik telefont vagy adják vissza a pénzt.
Én azért kíváncsi vok kinek fagyott még így a telefonja mint nekünk. Azt is elképzeltem, hogy talán ! vodafone menüvel nem fagyna.

(#112) meroly válasza szojakatona (#111) üzenetére


meroly
veterán

Na szép.
Szerintem sokat jelent az is hogy ugye ez vodának készült, az ő fejlesztői optimalizálták a szoftvert, vagy legalábbi tesztelték.

Impossible is nothing

(#113) szojakatona válasza meroly (#112) üzenetére


szojakatona
csendes tag

Leadtuk. Ha megint lefagyna akkor panelcsere lesz. ezt mondták....

(#114) szojakatona válasza meroly (#112) üzenetére


szojakatona
csendes tag

Szervizben lefagyott a telefon aztán panelt cseréltek. Szóval megint új telefonja van bnőmnek a ház kivételével.
De most iszonyat tesztelni fogjuk. :)

(#115) meroly válasza szojakatona (#114) üzenetére


meroly
veterán

Hát hogy hogy bírjátok?! Én már rég levásároltam volna inkább az árát, minthogy kétnaponta rohangáljak vissza vele a boltba, vagy ennyire tetszik neki? Mondjuk meg kell hagyni fehérben elég nőcis (ha az van).
Remélem most már jó lesz! :K

Impossible is nothing

(#116) szojakatona válasza meroly (#115) üzenetére


szojakatona
csendes tag

Barátnőmnek nagyon tetszik fehérben. Meg úgy mindene. Majd kiderül lesz-e vmi baja.

(#117) rututu


rututu
csendes tag

Sziaszok!

Én most kaptam egy ilyen telefont, és nagyon tetszik. Elég gyenge vagyok a témában, előtte nem is nokiám volt...
A lényeg, hogy volt rajta gyári magyar térkép hangnavigációval, de elindítottam a nokiamaps-ot, mert kérte a licensz-et, felraktam az új térképeket a maploaderrel, de még mindík kiírja, hogy licensz aktiválása, még 10 nap maradt, felhasználok e egyet belőle.
Van valami tippetek, hogy mit csináljak???
Köszönöm a segítségeteket előre is...!

(#118) szojakatona válasza rututu (#117) üzenetére


szojakatona
csendes tag

Szia

Igazság szerint mi nem használtuk a gps ezen részét, mert bnőmnek használja a telefont. Mi csak fagyásról tudunk beszámolni.

(#119) rututu válasza szojakatona (#118) üzenetére


rututu
csendes tag

Szia!

Megoldódott a probléma, már minden működik rendesen (nem töltöttem le egy fájlt...)

Nekem minden jól megy rajta, nem fagy semmi, legalábbis az elmúlt 3 nap alatt minden ok.

(#120) rututu


rututu
csendes tag

Nektek mennyi idő alatt tölt fel az akku? Régen volt már nokiám, de nem úgy emlékszem, hogy 1 óra alatt töltődne... Nem hiszem, hogy ez a gyorstöltés jót tenne neki.

(#121) szojakatona válasza rututu (#120) üzenetére


szojakatona
csendes tag

Nem tudom mennyi idő alatt tölti fel, de sztem ezek az akksik csak bírhatják már. Li-po vagy Li-on akksik.

(#122) rututu


rututu
csendes tag

Valaki frissített már szoftvert Ovi suittal a telefonon? Nekem felajánlja, hogy van új verzió, csak nem tudom, hogy megéri e frissíteni...

(#123) szojakatona válasza rututu (#122) üzenetére


szojakatona
csendes tag

Mi a legújabb szoftververzió száma? Igazság szerint ha garis akkor a legjobb ha gariba frissítik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.