Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#183) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Sziasztok! Tegnap vettem a Pannonnál egy Samsung S5230-ast. A beszámításos akcióval, és 2500ft kedvezménnyel megvettem 5400Ft-ért. A másik kiszemelt a 6303-as Nokia volt. Tegnap próbálgattam az új készüléket, éjszakára kikapcsoltam, és föltettem töltőre. Ma reggel próbáltam bekapcsolni, nem ment. Bekérte a pin kódot, majd semmi. Akku kivétele után ezt újra eljátszotta.Visszamentem a pannonhoz, mondta a srác, hogy Samu nincs, de vihetek ráfizetéssel helyette 6303-ast. Ráfizettem 7ezer forintot, és elhoztam a 6303-ast.
Hát..... Iszonyú csalódás. Halk. Mindenképpen halk, a csengőhang is, és a beszélgetési hangerő is. A rádiója alig tudta befogni az adókat, teljes hangerőn is halk, úgy szól mint nagyi szokol rádiója a vödör alatt 30 éve. Ja, és monoba szól, hiába állítom sztereóra.
Rátettem a gyári adatkábelre (Csúnyát mondok, de szerintem a @-om hosszabb, mint ez a kábel) :) Gondoltam rátolom a legújabb szoftot. Rátettem, a 9.10-est, gyárilag a 8.90-es volt rajta. Próbálgattam, a helyzet ugyanaz. Nem akarok hasonlítgatni, de a kis Samu rádiója úgy szólt, majdnem levitte a fejemet, arról nem is beszélve, hogy minden adót befogott, szemben a Nokiával. Volt két hívásom, amit teljes hangerőn prímán értettem a szobában ugyan, de utcán, forgalomban használhatatlan lenne. Telefonálni, és rádiózni vettem, de úgy találtam ezekre alkalmatlan. Szépen kivettem a simet, visszaraktam a 1112-es Nokiámba. 6303 vissza dobozba. Holnapig eldöntöm mi lesz a sorsa, vagy megy be a használt GSM boltba, vagy a lányomnak nekiadom. Iszonyú csalódás nekem. A valamikori 3120C jobb volt, hangos volt, és a rádiója is jól szólt.
Annyit szeretnék kérdezni a tulajdonosoktól, hogy ez ilyen, hogy csak monoban szól a rádiója? Hiába állítom stereora, nem változik a hangzás, illetve a mono felirat is marad. Vagy megint belenyúltam?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.