Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcias


marcias
őstag

Van akit nem zavar, de egy kicsit komolyabb nyelvezet nem ártott volna, meg picit rövid és picit "hirtelenennyijutotteszembe" típusú. Még dolgozhattál volna kicsit vele, bár a lényeg tán benne van :)

Steam: marcias88

(#3) spedyboy válasza marcias (#1) üzenetére


spedyboy
senior tag

köszönöm a tanulságos kritikát! :R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#4) gerii válasza marcias (#1) üzenetére


gerii
addikt

egyetértek, egy wordbe azért bele lehetett vona dobni, és nagyon rövid is, egy hsz-ben tudok írni ennyit kb.
csak a plecsniért nem kéne ilyen rövid műveket írni, mert nem sokat ér az ilyen. akkor már vagy semmit vagy mindent a telóról.

(#5) spedyboy válasza gerii (#4) üzenetére


spedyboy
senior tag

mindent megpróbáltam belesűríteni!
direkt ilyen rövid mert magamról tudom hogyha tőlhoszőegy írás én bele se kezdek az olvasásába!
és volt rajta wold

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#6) gerii válasza spedyboy (#5) üzenetére


gerii
addikt

hát nem úgy néz ki mintha lenne rajta :U
attól hogy te még nem szoktál olvasni hosszabb írásokat, a többség szerintem még ahhoz van hozzászokva. képzelem milyen lenne egy mobilaréna teszt 20 sorba tömörítve, mert nem szeretnek a szerzők olvasni...

(#7) No-kia


No-kia
őstag

"zenézni" ez tetszik :C

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#8) nike_


nike_
addikt

symbijános :U

Meg van még benne pár hiba, és szubjektív kis írás, de nekem összességében tetszik!

(#9) cizoe válasza spedyboy (#5) üzenetére


cizoe
őstag

és volt rajta wold

Aha... :DDD

(#10) nike_ válasza cizoe (#9) üzenetére


nike_
addikt

Wáá :DDD

(#11) spedyboy válasza nike_ (#8) üzenetére


spedyboy
senior tag

köszi! mindenkinek!
igen kissé vicces íráslett...
de csak azért hogy ne legyen unalmas!

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#12) spedyboy válasza cizoe (#9) üzenetére


spedyboy
senior tag

kimaradt a r betü elnézést :B

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#13) cizoe válasza spedyboy (#12) üzenetére


cizoe
őstag

kimaradt a r betü elnézést :B

huh. Save the cheerleader , save the WORLD? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) spedyboy válasza cizoe (#13) üzenetére


spedyboy
senior tag

naa az l betü helyett r

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#15) Mr Sm!tH


Mr Sm!tH
tag

nekem 5300 van én imádom, sztem el van találva ez a sorozat. kijelzőre vigyázz mert könnyen bereped és akkor 2500 az uj előlap... :)

(#16) spedyboy válasza Mr Sm!tH (#15) üzenetére


spedyboy
senior tag

okés!
nemtudod véletlenül hogy gumi borítást hol lehet rá szerezni?
köszi előre is

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#17) marcias válasza spedyboy (#3) üzenetére


marcias
őstag

Ja és még egy apróság: sztem sokat dob a képen, ha te általad készített fotó(k) díszítik/egészítik ki az írásod. Persze csak ha megoldható :)

Steam: marcias88

(#18) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Sziasztok!

Amenniyre tudom volt (van) belőle keki (f*s) zöld is.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#19) spedyboy válasza Egonyolc (#18) üzenetére


spedyboy
senior tag

igen van! javítottam is! :B
köszi h szóltál:)

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#20) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tetszik a leírásod, csak sok benne a felkiáltójel (egyáltalán nincs helye egy ismertetőben), és kéne magyarosítani a mondandódat. :)

***

(#21) spedyboy válasza ollie (#20) üzenetére


spedyboy
senior tag

köszi majd dolgozok rajta ! :B :R

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#22) kai_sehmet


kai_sehmet
csendes tag

"Kissé tégla alakja van ugyan de szépnek tekintem! Sok ember szerint csúnyácska lett én ezekel nem értek egyett... ( ebből is látszik ,hogy minden izlés kérdése)"

Hát ezzel totál egyetértünk, :DDD mert én is abba a táborba tartozom, akiknek nem tetszik... Nekem 5200-ám volt, az nyilván tetszet, és ezzel a telóval olyan érzésem van mintha azt torzították volna el egy nem szétcsúsztatósra. Az 5200tól viszonylag hamar megyszabadultam, mert nagyon gyenge minőségű anyagokból volt összeszerelve szerintem. Nem tudom ilyen szempontból milyen ez ateló, de az biztos hogy mint ahogy írtad is a koszt ugyonúgy gyűjti mint annó az enyém. Ezért lett w810ből szigorúan fekete, pedig gyönyörű a fehér (is).

csak szubjektív véleményt írok, nem biztos hogy így is van, csak így gondolom... :) "Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sohasem tudod mikor végeztél."

(#23) blueMerle


blueMerle
veterán

Ne haragudj de nagyon zavar ez az állandó "mai világban"-ozás. Nagyon nyögvenyelös, eröltett írás. Sry ez van, kritika :)

(#24) spedyboy válasza blueMerle (#23) üzenetére


spedyboy
senior tag

aham
hát létezik olyan h író is stílus...
eről enyit

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#25) <NewL> válasza spedyboy (#3) üzenetére


<NewL>
addikt

jó a totyik :) :R

There's an app for that

(#26) sztyui2


sztyui2
őstag

Nekem is 5700-m van, jó kis teló, de rájöttem, hogy nekem nem nagyon kellenek ez oprendszer adta lehetőségek, csak 3 dolog:Pelefon,zene,gyorsaság. Ezt a 3 dolgot teljesíti az 5700, és ezért is szeretem nagyon de már érik az iPhone, ami az előbb említett dolgokban még jobb és persze 3,5-ös jack-je van.
Nekem feketében van az 5700 és sztem egyébként egyáltalán nem ronda, sőt szép.

(#27) spedyboy válasza sztyui2 (#26) üzenetére


spedyboy
senior tag

:R :R :R szép igen! :R :R :R
am az én következő telom is iphone 3g lesz... :U :C :C

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#28) palm treo 75


palm treo 75
tag

Talán a hangminőségről lehetne többet írni mert az nem akármilyen de amúgy jó teszt

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#29) spedyboy válasza palm treo 75 (#28) üzenetére


spedyboy
senior tag

köszi! :R
demostmár nem piszkálok bele... :B

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.