Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jadro


Jadro
veterán

Olyan nagyon semmilyen. A hátlapja túl van kerekítve szerintem. Azt nem értem hogy ebbe a nagyon semmilyen készülékbe hogy került bele ez a kamera. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2) nagyito88


nagyito88
aktív tag

nekem bejön,egyszerü formavilág!barátnőm ilyet szeretne,erre vadászunk majd neki!amugy jo a teszt,és ki!nem hasznalja ki a marhasok extra dolgot mi lehetne benne annak tökéletes lehet a mindenapokban szerintem!

(#3) Zsolto


Zsolto
őstag

Mostanában vonzanak a lapos és csúszkás telefonok, de a Samukkal nem tudtam megbarátkozni, a Nokiát viszont a 6300 óta nagyon megkedveltem, szóval érdekelt ez a modell. A színátmenetes megoldást látni kéne élőben, még akár szép is lehet, így elsőre nem az én világom, valami szokványosabb kivitelben viszont jó lehet. A 3G hiányozna belőle, az biztos.

Szeretném megtudni, hogy kihangosítva hogy szól -- mondjuk ha a 6120c az etalon, akkor ez hány százalékkal gyengébb? Főleg a 6120C öblösségére gondolok.

Amúgy meg kicsit bosszankodom azon, hogy variálják a 3,5-es és a 2,5-es jack aljzatokat. Egy időben a 2,5 nagyon elterjedt volt, lám, még a CX300-at is kihozták olyannal. Tetszik, hogy ebben is ilyen a dugó, nem kéne hozzá új fülest vennem. Az lenne a legjobb találmány, ha lenne a telókon egy 3,5-es dugó, amibe beletennének egy pici, 2,5-re szűkítő adaptert, amit ki lehetne venni, ha nem kell. Mert az átalakítók mindenképpen kényelmetlenek, akár mereven állnak ki a telcsiből, akár rövid dróton himbálóznak.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#4) lunaticz


lunaticz
tag

6500 slide -3g

(#5) fateless


fateless
veterán

Ez - áresés után - igazi Nokia tömegtelefon lesz sok olyan tudással, amit ki sem használnak az emberek. (Láttam már olyannál 5310-et, aki még egy MP3-at sem rakottfel, csak tetszett neki a forma. Végül is, miért ne...)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) <NewL> válasza lunaticz (#4) üzenetére


<NewL>
addikt

Nekem az sokkal jobban tetszett,tetszik. Ezek a szinek,ez a formavilág amit most a nokia csinál nem nagyon nyerik el a tetszésemet. Mindent tool gömbölyítenek,a tudásuk,a kamerák korrektek,de a külső nagyon nem tetszik.

There's an app for that

(#7) Karma


Karma
félisten

A Nokia Map Loader nem tud előre térképeket letölteni? A Maps S40 User's Guide-ja és több oldal is ezt írja pedig.

“All nothings are not equal.”

(#8) Peat;)


Peat;)
veterán

Ebben az árban inkább egy samu g600-ast, gondolom indokolni nem kell a miértet.
A felső kategóriás telefonoknál értem én hogy magas áron nyitnak és aztán csökkentik, no de (alsó)középkategória esetén ez kicsit hülye lépésnek tűnik. Sony ericsson is eljátsza ezt, de ott a kinézet ls ötleteik(flip visszahozása pl) által meg tudják tenni, itt viszont én nem érzek semmi extrát amivel az értékesítés elején az ár ellenére vásárlókat tudna nyerni a nokia.

(#9) Magnum_


Magnum_
nagyúr

én már akkor is leirtam, amikor még csak megjelentek az első képek róla, de ez kiköpött Samsung M600 cask nem szürke a színe... :U

I humbly and respectfully decline™

(#10) androcles


androcles
tag

Egyszerű, szerintem még pofás is, és minden benne van, ami egy átlagos felhasználónak kellhet. Jó áron mindenképpen jó választás lesz majd.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#11) amanoba


amanoba
őstag

ha esetleg szolgáltatói kínálatban is megjelenik, netalán kártyás csomagban is,sztem sikeres lehet..talán épp az egyszerüsége miatt.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#13) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ez egy álruhás 5610.
Sok értelme nincs.

[ Szerkesztve ]

(#15) Máté94


Máté94
addikt

Köszönöm szépen a tesztet de nem adnak hozzá TV-kábelt mert úgy olvastam,hogy van rá lehetőség? :Y :F

(#16) joey04


joey04
titán

Remélem hamar esik az ára mert így nem okés.pedig jó kis készülék lenne, mondjuk ha már gyárilag felpakolnak rá egy opera minit a 3G igazán jöhetett volna.

hozza a „nokiás” minőségérzetet
jaj ne! recseg-ropog ez is? ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Komolyan mondom, egyre rondább telefonokat gyártanak. Egyszerűen ocsmány. :Y :(

(#18) RandomGosu válasza Jhonny06 (#17) üzenetére


RandomGosu
senior tag

nekem teccik,

tudod izlések és pofonok...

(#19) Jhonny06 válasza RandomGosu (#18) üzenetére


Jhonny06
veterán

Csak az is látszik rajta, hogy nagyon silány anyagból készült.

(#20) BossBoss


BossBoss
őstag

Félelmetesen gagyi... :(

(#21) joghurtoskan válasza RandomGosu (#18) üzenetére


joghurtoskan
csendes tag

valóban,de azért ránézek egy u600ra meg erre, an akkor ez nem igazán szép, szerintem az u600 a valaha volt volt legszebb samu slider, a nokia még nem csinált hasonló tolós telót :) de kicsapóst se tudnak normálisat csinálni, a samu meg táblásba nem alkot maradandót, ugyhogy el van osztva a piac :)

joghurtoskanál lennék elméletileg, csak túl hosszú lett a nevem és kérdezés nélkül levágta :) de így sem értelmetlen...

(#22) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én mástól azt hallottam, hogy szerinte a nokia csak szögletes formájú telefonokat gyárt, erre tessék itt a példa rá, hogy ez nem igy van.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#23) kerpok


kerpok
tag

na ezt tnap tapiztam!
Hihetetlenül GAGYI!
:))

(#24) AMD Power válasza kerpok (#23) üzenetére


AMD Power
titán

Érdekes az biztos. Nem mondám ,hogy rossz de megint kicsit gagyinak tűnik a ház.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) Leslie1019


Leslie1019
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődnék hogy ez a telefon meddig bőbíthető Micro Sd-vel?
Mert úgy hallottam hogy támogatja az Sdhc-t is és a 4 illetve 8Gb-os,
kártyákat is.Ha valaki tudja hogy így van e kérem válaszoljon.
Mert ha tényleg tudja ezt akkor számomra ideális választás.Nekem csak a nagy kapcitású bővíthetőség fontos,és az Mp3 lejátszó.Kinézete elég jó tetszik.Köszönöm a válaszokat!

(#28) TGuru válasza Zsolto (#3) üzenetére


TGuru
tag

van olyan szűkítő amiről beszélsz:Degy merev kis átalakító.

(#29) bleró válasza AMD Power (#24) üzenetére


bleró
tag

Az lehet hogy a ház gagyi,de a tudás ok.Én telót általában nem a szépségért vásárlok.Nem ékszernek veszem hanem használati tárgynak.Nem úgy mint pl emberek tömege veszi meg sokkal drágábban a 6500-at ,mikor ugyan az alapvetően mint a 6300.Sőt még bővíteni sem lehet.És a 6300 is fém.Szerintem tulságosan elkezd menni a telók megítélése az anyag minőség felé.Persze fontos hogy egy teló ne essen szét a kezembe :K ,de könyörgöm nem verekedni szeretnék vele,és nem szeretném éjjel nappal nyöszörgetni hogy ad e ki valami recsegő hangot :W És nem évtizedekig tervezem a használatát.Az meg hogy valamelyik teló fém,önmagában nem biztos hogy előny.Főleg a teló súlyát nézve.Szerintem sokkal inkább arról van szó,hogy ez által,sokkal drágában lehessen eladni,mint ahogyan a tudása indokolná.Szerinten sokan beleesnek ebbe a marketing fogásba.Én ezt a telót sokkal jobb vételnek látom mint pl a 6300-at,vagy a 6500-at.Mind kettőtől sokkal többet tud.És ha valakit meg nem érdekel a tudás,akkor meg minek vessz 30-40000ft-ért telót?

[ Szerkesztve ]

(#30) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Nagyon szemezek ezzel a telóval, főleg a pannonnál korrekt áron is adják. Viszont ismerem őket, imádnak beletúrni a szoftverbe, van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata h miket variáltak meg :F Sajnos csak kikapcsolt állapotban volt a kezemben.

(#31) ben11 válasza BloodyEddie (#30) üzenetére


ben11
őstag

A pannon pont az a szolgáltató ami legkevésbé szokott variálni a szoftverrel..
Anyum 3120 Classic-ba is asszem csak az indítóképernyő és dallam talán amit módosítottak..

(#32) BloodyEddie válasza ben11 (#31) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Az én k550-ben jobboldali menü pannon wap only, képernyők, stb. Gondoltam inkább kérdezősködök, jobb az óvatosság.

(#33) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Még egy kérdés: sdhc kártyákat támogat :F

(#34) victory76 válasza BloodyEddie (#33) üzenetére


victory76
csendes tag

Nekem 4Gb-os Sandisk kártyával megy.
Lassulást nem tapasztaltam,gyönyörűen kezeli.

(#35) bleró válasza victory76 (#34) üzenetére


bleró
tag

És a telón lévő soft fagyás mentes,és gyors?a képek minősége,a teló hangereje milyen?Köszi előre is a választ :R

[ Szerkesztve ]

(#36) victory76 válasza bleró (#35) üzenetére


victory76
csendes tag

A képek minősége olyan amilyennek Bog leírta a tesztben,nekem mobiltelefontól bőven megfelel.A hangerő kiváló minden tekintetben,zajos helyen is nagyon jól lehet hallani a hívó felet.Erre amúgy én is alergiás vagyok ha nagyon halk egy telefon.Nálam fagyás nem volt még,pedig éjjel nappal be van kapcsolva a telefon,és használom is rendesen.

(#37) bleró válasza victory76 (#36) üzenetére


bleró
tag

köszi a választ

(#38) DJ Shoorman


DJ Shoorman
csendes tag

Két telefon közül szeretnék választani a 3600 és az LG KF600! Mindkettő egyárba van tudás hasonló! melyiket lenne érdemes választanom??

(#39) bt infó válasza DJ Shoorman (#38) üzenetére


bt infó
tag

Ha erre jársz még jó forrásból tudom ajánlani: LG
feltétlenül ne ilyet vegyél {3600{

[ Szerkesztve ]

A pecsét helye

(#40) Viktor0610 válasza bt infó (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért ez nem ilyen egyszerű. A Nokia készenléti ideje az erősebb akkumulátor és az LG két kijelzője miatt biztosan jobb lesz, illetve videórögzítésben is jobb a 3600.
A gyátrói egy+egy év jótállás sem utolsó szempont vásárlásnál.

Samsung Galaxy A54

(#41) juhi990


juhi990
csendes tag

Sziasztok!
Ez a teló úgy kezeli a mem.kártyát, mint mondjuk az N73?
Tehát ha fényképezel, rögtön lehet oda menteni, és ha bemész a galériába ott lesznek a kártyán lévő képek, vagy csak úgy lehet megnézni, hogy külön bemész a mem.kártyába és ott megnézed?
Vagy ha pl. zenét teszel a memk.ra akkor azokat be lehet állítani csengőhangnak meg ébresztésnek, vagy csak külön meg lehet hallgatni memk.ról?

READY TO RACE!

(#42) Viktor0610 válasza juhi990 (#41) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az S40-rendszerű Nokia telefonok már jó ideje ugyanúgy kezelik a memóriakártyát, mint a belső memóriát.
Amennyiben ez a vacilálás tárgya, vedd meg nyugodtan! ;)

Samsung Galaxy A54

(#43) juhi990


juhi990
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!
:R

READY TO RACE!

(#44) juhi990


juhi990
csendes tag

És S40-hez is lehet olyan (pl. ébresztő) progikat találni, mint S60-hoz (N73)?

READY TO RACE!

(#45) gombaaa


gombaaa
csendes tag

Hello!
tudna vki segíteni?
kell vmi módon aktiválni az új sim kártyát, vagy beállítani vmit a telon (pannon)?
mert nekem kedd óta még mindig nem működik.
hívtam az ügyfélszolgálatot, de gyakorlatilag a 3 kérdésemből egyre sem adtak jó választ.
erre is azt mondták, hogy a szám él, majd egyszercsak működni fog, néha piszkáljam meg a telot.
először azt írta, nincs szolgáltató, mostmár nem ír semmit az operátorlogó helyén, de ha hívni akarok, azt írja, nincs térerő.
pedig van, a régi telom itt van mellette, azon maxon van.
ötlet?

(#46) Jancsibacsi3


Jancsibacsi3
csendes tag

Gyerekek en abban a hitben eltem, hogy ezen megy a symbian program, mert elmeletileg a regi 3600 on ment. De nem. Elbasztam ra £68 at (20 000 Ft) aztat pofara estem. Amugy nem lett volna rossz de akartam ratenni call recorder progit de a sz..r java rendszerek eztet nem tamogatjak.....

Kinek mik a tapasztalatai?

(#47) Quasi_modo válasza Jancsibacsi3 (#46) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Khmm. Nem nézed meg amit vásárolsz?

valami

(#48) AMD Power válasza Jancsibacsi3 (#46) üzenetére


AMD Power
titán

Erre nem igazán tudok mit mondani. Nagy luzerség volt. Egyébként szeretik nagyon főleg a bordót a hölgyek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49) Dittke


Dittke
csendes tag

Eladnék egy gyárilag független bordó telót, karcmentes. Januárban vettem, garanciás. Szerintetek mennyiért lehetne eladni?

(#50) nemesmatee


nemesmatee
csendes tag

Azt inkább az APRÓban tedd meg :DD

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.