Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudymester


rudymester
senior tag

Ahogy az utolsó bekezdésben is olvashattuk, ezért az árért sokkal telefonokat lehet kapni, akár Nokián belül is. A 2323 és a 2330 is 15 ezer környékén mozog, de akár bővíthető telefon is van ennyiért (Samu 2120-as). Ha 10 ezer környékén lesz, akkor váltja majd a 1661-es modellt a paletán.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#2) m@xsys


m@xsys
senior tag

Jó Nokia 1112-t egyik sem tudja felülmulni.
Ilyen magas összegért ? ÁÁááá inkább egy alap LG vagy Samu :K

(#3) JanFe


JanFe
aktív tag

Ezert az arert ez mar keves...

"There is nothing permanent except change"

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Gyenge. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#5) DJGABI


DJGABI
addikt

Azért aranyos, hogy a Symbian^3 hátteret meg ikonokat beletették S30-ba :DDD De azért 2010-ben ez a tudás még ilyen áron is kevés...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#6) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Megvan az iPhone 3GS-em utódja! :P

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#7) mukibuci válasza Stimpy001 (#6) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Köszönjük :R

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#8) Bici


Bici
félisten

Miért kell feltétlenül egy alap mobilnak rondának lennie? :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem lenne ez rossz kocsmafonnak, de ennyiért drága. Pedig az elemlámpa funkció nagyon jó ötlet!

(#10) PowerBuldog válasza Stimpy001 (#6) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én megvenném akkor azt a 3GS-t a Nokia 1800 árában! ;)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#11) Norbi21


Norbi21
senior tag

Ennyiért nyújthatna többet is. Ki lesz az a gyártó, aki végre csinál már szép belépőszintű telefont is?

(#12) littlelion21


littlelion21
addikt

Ennyi pénzért ilyen tudást adni? Vicces...

(#13) turorudi94 válasza Norbi21 (#11) üzenetére


turorudi94
tag

a sony e. t280i nem ilyen volt?

Mert megérdemled.

(#14) turorudi94


turorudi94
tag

we added a flash,just fuck with you...have FUN... :))

Mert megérdemled.

(#15) Probber válasza ^Clown (#9) üzenetére


Probber
őstag

Nem is értem, hogy a vakus telefonok többsége miért nem működik zseblámpaként is. Persze tisztelet a kivételnek, pl. K750i (de szerettem). :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#16) irsaab válasza rudymester (#1) üzenetére


irsaab
csendes tag

egyetértek rudymesterrel és sztem nem is olyan szép

(#17) zombinyul


zombinyul
addikt

Aranyos,aranyos,de azért egy T280-as(ami olcsóbb) a földbe döngöli mind tudásban(1.3-mas kamera,GPRS,bluetooth,MP3,normális rádió,jó,lámpa nincs),mind minőségben,mert az azért csak fém,ami nem mindegy.10k-ért még tetszene is,de ez sok érte.Még az "újdonság varázsa"sem dobhat ennyit az áron.Mi van veled Nokia? :U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18) gaborba81


gaborba81
tag

Ez hasonló mint a 1208-as telóm,de az ára kicsit borsos!!!

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#19) kaller1


kaller1
veterán

Ez már a sokadik alsós rettenet a nokiától. :D

.::> <::.

(#20) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Egy ilyen telefonba mi a frásznak színes kijelző, látszik egyáltalán a fényben? Ebbe egy monokróm, inverz kijelző kellett volna, azt pá.

Szerintem azért nincs benne pl RDS, mert aki ilyet vesz, az hót ziher hogy nem fog rádiózni, legalábbis full alap készülék annyit tudjon hogy telefon, meg sms.
A képüzenet valóban ultragáz, már csak a Sony Ericsson kéne az EMS-ével :D
Azis monokróm képüzi volt, de legalább csak egy sms-ért és még hangot is lehetett bele tenni...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#21) daninet


daninet
veterán

Én minden telóba kötelezővé tenném a lámpát, még a wifi-nél is nagyobb fícsör és többet is használnám :D :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#22) kaller1 válasza daninet (#21) üzenetére


kaller1
veterán

Vegyetek használt k750-et, abban olyan lámpa van, hogy a szemeteket is kiveri. :DDD

.::> <::.

(#23) madstunt válasza daninet (#21) üzenetére


madstunt
addikt

+1 :K

(#24) Norbi21 válasza turorudi94 (#13) üzenetére


Norbi21
senior tag

Dede. És a mostaniak közül tudsz mondani? Én nem :U

(#25) Napfénysüti

Azt hittem mikor elkezdtem olvasni a cikket hogy olyan 10-12k lesz függetlenül. Annyiért korrekt is lehetne. De így kissé túlárazott. :(

Més que un club!

(#26) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

128x160 pixel :) ilyen kijelzővel már pénzt nem illene érte kérni.. 2010-ben.
Úgynézki itt próbálja a Nokia behozni, amit a felső kategóriában elbukott a ma már gyengus oprendszerük miatt.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#27) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Ez teljesen jó munkástelefonnak.. Legalább a Nokiának vannak ilyen kis alap telefonjai is olcsón. Szerintem kell az ilyen :) Aki úgyis csak dobálja a telefont, meg alap dolgokra használja annak tökéletesen megfelel

(#28) kaller1 válasza Lacazr93 (#27) üzenetére


kaller1
veterán

Ez munkástelefonnak? Akkor már inkább egy samu b2100.

.::> <::.

(#29) Zolesz007 válasza kaller1 (#22) üzenetére


Zolesz007
őstag

Azok a régi szép idők! Akkor még tudtak telefonokat csináni.... :DDD :DDD :DDD

Fold 5

(#30) kaller1 válasza Zolesz007 (#29) üzenetére


kaller1
veterán

Jogos észrevétel. :)

.::> <::.

(#31) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Mi a jó büdös fenének kell a Nokiának tömegével kidobni a szutyoknál szutykabb mobilokat, közben meg a közép és felső kategóriában évek óta csak topognak, a riválisok még szépen lassan elhúznak mint a vadlibák... Hol van már az a korszak amikot a Nokia nevéhez szinte minden évben egy új innováció fűződött és a riválisok irigykedve próbálták őket utánozni...

Egyre több Nokiás fog elpártolni tőlük így, mert én pl most nem tudok olyan Nokia mobilt amire lecserélhetném a 5310-esem. (5230,5530,5800 felejtős, X6, N97 drága és szintén felejtős)

Az N8-as igen biztató, de a riválisok már régen léptek, ezzel maximum felzárkóznak egy kicsit. Remélem az ára nem lesz túl magas... :W :U

[ Szerkesztve ]

(#32) t_a_m_a_s válasza =Mentor= (#31) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Így igaz. 6 Nokia után én is megvettem az első Samsungomat...

Holnap majd jól beletépünk...

(#33) piggy2


piggy2
tag

Szerintem egy SE w205 sokkal jobb vétel lenne ennyiért. A hangos órát már volt anno a Nokia 1600-ban. Semmi fejlődés az alsó szinten. Az egész egy nagy rakás ......

[ Szerkesztve ]

streccs strucc cucc

(#34) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Ez az izé még annyit se tud, mint a tartalékban lévő 6 évig nyúzott Sagem MyV-55-öm. :Y
Se MMS, se GPRS, se EDGE és a JAVA is bukta ennél. A Sagemben ugyan nincs rádió, de ha WAV-ba áttolja az ember az MP3-at, akkor le tudja a játszani a teló, míg ez. :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#35) Magnum_


Magnum_
nagyúr

E51-el való távoli rokonságot látok a formában.. ti nem?

I humbly and respectfully decline™

(#36) Napfénysüti válasza Magnum_ (#35) üzenetére

Volt E51-em de én nem látok rokonságot? Mit szívtál, én is kérek belőle. :DD

Més que un club!

(#37) DriderG válasza rudymester (#1) üzenetére


DriderG
tag

Pont ezt akartam írni. Igaz a 2323/2330-as Nokiáknak sincs nagyobb képernyője, de legalább van rajtuk egy s40 Lite platform. Nem hittem volna, hogy még az s30-as platform él, úgy tudtam leváltották az s40 Lite-tal.

(#38) Ricardo válasza Magnum_ (#35) üzenetére


Ricardo
félisten

Nagyon távoli az a rokonság :D
Gondolom a készülék sarkainak kialakítása ami "megtéveszt"

Ez így kevés. Egyetértek az előttem szólókkal. Több régebben kiadott alaptelefon is átlépi.
Tartom azt a véleményem is hogyma már nem szabadna kiadni telefont, legyen az bármilyen alap 2 inch, és 176x220 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#39) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Gyenge eresztés. :(

(#40) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez ilyen mamáméknak való telefon, de egyébként igen, még mindig van ilyenekre szükség pár évig :K

Csak mi el se tudjuk képzelni, hisz ezzel "hogy jelennyjek má meg a északába? " :DDD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#41) Magnum_ válasza Ricardo (#38) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azazaz, arra gondolok.

I humbly and respectfully decline™

(#42) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Az a navigomb hihetetlenül ocsmány, ritka bután néz így ki a telefon.
A tudását nem véleményezem, előttem páran már megtették...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#43) PrinczA


PrinczA
őstag

Én most keresek ilyen telefont, de ezt "Fotó, e-mail, munkahelyi adatok, csengőhang, születésnap... ilyesmiket nem tárol a kis Nokia." elvárom tőle.
Tudtok ilyet Nokiába 15eHUF alatt?
Ja a hosszú üzemidő is szempont.

Eddig ezt látom értelmesnek: Nokia C1-02, csak még nem kapható.
Egy tesztet szívesen látnék Nokia C1-02-ről.

(#44) Badman 4ever válasza PrinczA (#43) üzenetére


Badman 4ever
őstag

15k környékén van a Nokia 2330 és az már elég korrekt jószág.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#45) riszter válasza Magnum_ (#41) üzenetére


riszter
senior tag

Tényleg olyan, és annak is a kijelző jobb alsó sarkában van a fólia sarka! :DDD

Na jól van, csak fáradt vagyok...

Vivere militare est

(#46) Haaken


Haaken
tag

Ha 70 Ft-ért adnák :C céges előfizetéshez talán akkor elgondolkodna rajta az ember, mert mégis csak Nokia. Így viszont még céges telónak(olcsó, strapabíró, nem sajnálja az ember ha tönkremegy, lehessen rajta normálisan telefonálni) is felejtős :( !

[ Szerkesztve ]

Minden VAN, csak jó helyen kell keresni!!!

(#47) forgonati


forgonati
őstag

Ez a telefon kb. annyira izgalmas mint bármelyik rész a barátok közt-ből. Hogy 2010-ben még az MMS-t se támogatja az meg kész röhely. Konkurens gyártók jóval olcsóbb telefonjai többet tudnak. Igazából szerintem ez a telefon senkinek sem jó alternativa. Gondolom nem is nagyon fog fogyni...

Keelah Se'lai!

(#48) turorudi94 válasza Norbi21 (#24) üzenetére


turorudi94
tag

Perszehogy,itt van egyből a Nokia 2220Slide domino csomagban 11.990ft

Mert megérdemled.

(#49) Teszla_


Teszla_
senior tag

Nem nézne ki rosszul, ha az a ronda navigomb ne lenne rajta. Domino-val a Tesco-ban van most a 1662-es Nokia, és akkor már inkább azt venném, ha alap készüléket keresnék. Viszont ezt 15-20k-ért a büdös életbe nem venném meg. Annyiért inkább egy LG GW300, csak hogy egyet említsek a sok alternatíva közül.

(#50) Ricardo válasza forgonati (#47) üzenetére


Ricardo
félisten

Konkurens gyártók? Van házon belül is jobb ajánlat. Így főleg értelmetlennek tünik ez a készülék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.