Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

fallout4? :DD hehe... az meglepetés lenne, az tuti... amúgy így dlc-kkel már nem olyan rövid a 3. rész... első 3 dlc-t lenyomtam az utóbbi pár napban és kárpótolt a játék a rövidsége miatt... habár lehetett volna alapból kicsit hosszabb/nagyobb...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Mgeri


Mgeri
tag

Szerintem lesz még egy kiegészítő a Fallout 3 hoz.

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Ne is legyen tervben. Oblival még sokáig el lehet lenni, akinek meg más kell annak ott a Fallout3.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Erre most mit mondjak? Jó pár karakter és cca. összes 650 óra játékidő után én azért örülnék neki ha jönne. :U

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#5) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát ez nagyon szomorú. Az Oblivion-t már régen kitoltam, a Fallout nem érdekel - nem fantasy -, esetleg majd a Dragon Age: Origins lesz még egy jó RPG a közeljövőben.

Szóval tessék szépen elkezdeni az ötödik részt, mert morci leszek. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Mgeri


Mgeri
tag

És mi van a PSP-s oblivionnal vagy az Oblivion online-al?
Nem is lesznek ezek?

[ Szerkesztve ]

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#7) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Én még mindig nem játszottam végig az Obliviont. Nagyon sok időt töltöttem vele, de mehet közben annyira szétmoddoltam, hogy a végére totál összeomlott az egész, most kezdhetném előröl :D (fogom is!)
Jah és a Morrowindbe még bele sem néztem, tehát felőlem ráérnek az 5. résszel :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) Ari18


Ari18
őstag

Menjenek a k....anyukájukba. Én vagy 8x végigvittem az Oblivion-t oda-vissza :B Nagyon nagy játék. De már jöhetne egy folytatás. :O

(#9) Mgeri


Mgeri
tag

Van egyébként magyarítás az Oblivionhoz?

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#10) Dr. Romano válasza Mgeri (#9) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Egy részleges már van, de full még nincs sajna.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) Mgeri válasza Dr. Romano (#10) üzenetére


Mgeri
tag

Részleges?! Az azt jelenti, hogy a fele le van fordítva a fele meg nincs? Belinkelnéd a site.ot ahol letölthetem? Vagy csak akkor lehet majd, ha teljesen kész van?

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#12) Kareszovics válasza Mgeri (#11) üzenetére


Kareszovics
addikt

Egy ideje meg van a magyarítás.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#13) Mgeri válasza Kareszovics (#12) üzenetére


Mgeri
tag

Köszi! :R

Ez akkor ahogy láttam teljes!

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#14) Dr. Romano válasza Mgeri (#13) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Bocsi a rossz infó miatt. :B Ezekszerint tényleg van már végleges RC (mikor én nyomtam a játékot, még csak a részleges volt elérhető és nem is hallottam a kész állapotról)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#15) Mgeri válasza Dr. Romano (#14) üzenetére


Mgeri
tag

No problem! :R

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#16) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kérdem én, honnan tudja a hír írója, hogy nincs tervben az Elder Scrolls 5? Érdekes feltételezés, hiszen az Oblivion egy nagyon sikeres játék lett.

***

(#17) Kareszovics válasza ollie (#16) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Todd Howard megerősítette, hogy jelenleg nem dolgoznak az Elder Scrolls 5-ön."

Mondjuk ez tényleg nem jelenti azt, hogy nincs tervben, mert lehet tervben van csak x év múlva.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.