Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papi77


papi77
addikt

Hát ez a videó naggyon király :DD

Az első: NOKIA 1611

(#2) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.
És ebből már tudtak eladni? Basszus. :D

(#3) plus44


plus44
veterán

huhh...hát én igazából szavakat nem találok erre az egészre.

Kezdjük a telóval: tehát anyaghasználat....hát azért ez nem semmi. Tehát valljuk be őszintén sok ehhez fogható magas szintű készüléket láttunk már, de ez azért mindent űberel. A hangja az... nekem az jutott eszembe hogy a házunkban lévő risztót amit ennek a sokszorosáért vettünk, na azt simán lehetne erre cserélni, de úgy hogy minimumra állítva még arendőrség is meghallja tehát nem kell külön a betöréshez őket hívni, hanem megszólal és már jönnek is. (azt meg csak soksok zárójelnem jegyzem meg, hogy ez a fajta koppitás, ahogy Bog is mondta nemhogy pofátlanul durva, de....tehát szavakat nem találok)

A videóról: én ilyet kérek még sokat, nagyon sokat. Annyira jó volt annyit röhögtem és hát vallajuk be sokkal interaktívabb mint az előzőek és ugyanazt adja csak egy kicsit fel van turbózva. Bog nagyon király volt hatalmas köszönet neki ezért! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Én látom rosszul, vagy ez tényleg nem Niktel, hanem NKTel?
mod: amúgy jó teszt, jó a videós módszer is :)
mod2: látom ti is észrevettétek :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#5) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A telefont nem kommentelném inkább...

A videó viszont jó volt, én szeretném, ha jönne még.

(#6) Bog válasza CHIPman (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Te látod jól, én olvastam félre, viszont a cikkben már jól szerepel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) CHIPman válasza Bog (#6) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A videóban pedig pont jól jön ki, mert ez kiejtésben kb. a "lídül"(Lidl) és társaihoz hasonló :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8) Stiky


Stiky
senior tag

"Egy nap alatt merül le a készülék, de akkor is, ha az ember nem is használja."
Sztem ilyenkor még a pótakksi is merül az asztalon. :DDD

Éljen a 'beszédes' videóbemutató!! Jöhet még. :C

A másik csodafon is eszméletlen darab lehet. 2 telep a hátlap alatt.
Na ezek már tudnak valamit. Reméljük sikerül letesztelni. :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#9) okib4100


okib4100
aktív tag

Hát ez hihetetlen :C

Amúgy milyen írásjelek vannak a kütyün? Én első ránézésre inkább arab/urdu/valamilyen délkelet-ázsiai (pl. thai)-ra tippelnék, és nem kínaira, de vmi hozzáértő majd biztos tudja.

Ezeket a kínai mindenféle cuccokat sztem "májer színes kijelzős FM rádió"-ként kellene árulni, még hónap elején hozott a rokonság hozzám egy kiváló ENRONIX márkájú MP4 játékost, h "üzemeljem be mert nem megy". Rádugtam gépre, nyomkodtam, kapcsolgattam, feltettem a csoda szoftverét, de csak villogott hogy CONNECT és nem csinált semmit. Természetesen a shakespeare-i angolsággal írott leírásból sem lett okosabb. Aztán végül azt tanácsoltam az illetőnek, h használja FM rádió módban, arra még jó is. :))

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#10) ixus


ixus
csendes tag

Király a videó :C

(#11) Flashy


Flashy
veterán

kicsit furcsa hogy nem a kamerába (rám) nézel, hanem itt a vállam fölött elnézel valahova :)

(#12) Gery89


Gery89
csendes tag

Annyira imádom olvasni ezeket a kínai bóvlis teszteket. Szerencsém még nem volt egyhez se, de szerintem a feeling hasonló lehet ahhoz, hogy zsinórban 3 SonyEricsson telefon után egy LG. Néhány dolog megszokásra vár...

https://www.youtube.com/watch?v=K1q_YM3un-A

(#13) Vamp


Vamp
senior tag

Gyerekek, Cect P168+-ot tessék már tesztelni!

(#14) Bog válasza Flashy (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Oda volt kitekerve az LCD, automatikusan abba néztem, hogy lássam, hogy mi a fenét veszek fel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) Flashy válasza Bog (#14) üzenetére


Flashy
veterán

amúgy iszonyat jó a szöveg, a kínai cuccokról ne is írjatok cikket, ha lesz benne videó, úgyse fogjuk elolvasni :)

(#16) Typhoon47


Typhoon47
őstag

látom te is Kőhalmi fan vagy :DDD
erről van szó :K
mellesleg, jól adod elő, van egy stílusod és ez fasza , színész esélyes :))

"Education is important but big biceps are importanter"

(#17) #19617792 válasza Bog (#14) üzenetére


#19617792
törölt tag

A telefon borzalom, de a videó nagyon jó lett! :) De van egy észrevételem a videóval kapcsolatban (pontosabban kettő, egyik az inkább kérdés): A videó alatt ment zene, ami hangulatossá teszi a videót, de egy picit hangos volt szerintem, néha elnyomta a Te hangodat (biztos én vagyok süket, sebaj :DDD ) legközelebbi videónál kicsit vegyetek lejjebb a zene hangerejéből, és jobban érthető lesz. Másik, ha bevezetésre kerül a videózás és más valaki tesztel egy telót, akkor Ő fog a videóban szerepelni? (nagyon hülye kérdés, ugye? :DDD ) Videót minden tesztbe! :)

mod: Milyen zene megy a videó alatt?

[ Szerkesztve ]

(#18) Bog válasza #19617792 (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Zene: Tosca - Mango di bango

A hangerőt próbáltam normálisan belőni, ilyen lett. Az a baj, hogy felveszed, megvágod, megeffektezed, aztán ráküldesz egy rendert, amivel elszüttyög a gép egy jó 40 percet, aztán ugyanennyi idő, mire felmegy a youtube-ra, s ha valamit elbaltázol, s módosítani kéne, akkor állhatsz neki elölről... hát arra meg kinek van ideje. Tehát az a tanulság, hogy rohadtul oda kell figyelni, mert nincs sansz módosítani utólag.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) Studi22


Studi22
aktív tag

Én ezt a csengőbongó hangot egy hétig élvezhettem,nem változott semmit. :DD
Elszörnyedtem hogy milyen kártyákat tettél a telefonba. :Y
Ennyire haragszol. :U

Telefon pedig hát "isteni"...

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#20) blackmoto


blackmoto
senior tag

A videó mindent visz! :DDD :C
Nagyon jót röhögtem. Más is írta, de szerintem is nagyon jó a stílus ahogy előadod dolgot.
Gratula!
A telcsit inkább nem kommentálom. :Y

(#21) joey04


joey04
titán

Hát Bog elmehetnél a Showder Klubba, kicsit rágyúrsz és simán aláznál úgy mint Kiss Ádám! Még a stílus is nagyon hasonló szerintem.

vagyis baromi jó a videó, sok ilyet

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) plus44 válasza joey04 (#21) üzenetére


plus44
veterán

basszus tudtam hogy mit hagytam ki a post-omból. (szóról szóra ezt akartam mondani :D). Legalább egyezik a véleményünk:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23) Bog válasza joey04 (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért azt ne felejtsd el, hogy ez a NKtel nagyon jó téma. Könnyű róla beszélni és alázni. Másrészt pedig nem, nem menne a standup, én ugyanis elröhögöm. Az meg kissé ciki.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) opera11


opera11
tag

Hát az kész, végig röhögtem :D

Vicces aláírás helye

(#25) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Ez nagyon ott van! Ilyen videók legyenek még!

Azért nem semmi az a hátlap, rendesen passzol :s

(#26) plus44 válasza Bog (#23) üzenetére


plus44
veterán

dehogy ciki sőt hozod hozzá a kedvet:D:D

Keresek ilyet a neten hátha árulnak, annyira megtetszett hogy mindjárt vezsek is belőle vagy 3-at!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#27) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Videón könnyesre röhögtem magam :DD

"Egy nap alatt merül le a készülék, de akkor is, ha az ember nem is használja."
Félreértitek, ez nem bug, hanem feature. Mutassatok még egy olyan készüléket, ami képes aktív használattal is hozni a készenléti idejét... na látjátok, nincs, ez a csúcstelefon pedig képes rá ;]

(#28) infectedmann


infectedmann
őstag

Még ilyen videót.
Én is könnyesre röhögtem magamat :C :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29) Karma


Karma
félisten

Csatlakozom, ez a videó kegyetlen jó volt, még sok ilyet :DDD
Akár komolyabb telefonok kapcsán is :K

“All nothings are not equal.”

(#30) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

a telefon az no comment, de a videó :D ilyen videók a sz@r telefonoknál lennének jók, mert azokat lehet porig alázni :D

(#31) copin


copin
őstag

Remélem a Samsung s3030-ról is lesz videó.

(#32) Gyomman


Gyomman
aktív tag

"az exponálásnak olyan a hangja, mintha valaki leejtene egy zonforát a hatodikról." :D

Ezen is, meg am is nagyott nevettem mind a cikken, majd utána a videón is. Köszönöm!

Cogito ergo sum

(#33) villamos


villamos
őstag

Felmentem a forgalmazó oldalára. Azért akad ott más is azért.
Meg is akadt szemem ezen...[link]
Vajon milyen lehet?

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#34) Herczi


Herczi
senior tag

Mindig feldobja az ember napját egy ilyen kínai csoda, ha másért nem is, ezért biztos megérik a pénzüket.

A video nagyon király, remélem lesz még több is.

(#35) Karma


Karma
félisten

Juteszembe, vajon annak a másik, böszme jószágnak is 120x160-as kijelzője van? :DDD
Kár hogy nincs mivel életre kelteni...

“All nothings are not equal.”

(#36) cousin333 válasza villamos (#33) üzenetére


cousin333
addikt

"The World's Most Powerful Slimmest Multimedia Player" :D

A telefonhoz: azért lássuk be, némi túlzással élve ~10 éve még öltek volna egy ilyen telóért. Színes kijelző, kamera (emlékeim szerint az első VGA-s kamerák sem csináltak jobb képet), FM rádió (ebben nagy gyakorlata van már a kínaiaknak)... stb.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#37) ixus válasza villamos (#33) üzenetére


ixus
csendes tag

Ezt kéne még tesztelni: :D
Lanye N70 A világ egyetlen projektoros mobiltelefonja!
iphone menüvel :DDD

(#38) sanzi89


sanzi89
addikt

Szegény de csúnyára sikeredett. :DDD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#39) ALI_G


ALI_G
veterán

zsír a videó, többet mond ezer szónál!
egybként fantasztikus volt elolvasni így 1 óra tájékán, többször felnevettem hangosan is :))

ajánlom, hogy a következő kínai cucc teszteléséig egy NEM AJÁNLOTT plecsnit is csináljatok :)

(#40) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

újratesztelést követelek! :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#41) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Hatalmas lett a teszt, nagyon nagy szövegek voltak benne :D

Video is király volt, asszem megmutatom olyanoknak is, akiket nem érdekelnek amúgy a telefonok, de ez nekik is tetszeni fog :D

Így tovább ;)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#42) Apollyon válasza ixus (#37) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na ne... :D
Ez most tényleg komoly? Elég kamu szaga van... 10% előleget kell fizetni hmm...
Projektoros mobil tényleg?
Kiv. vagyok mikor jön a bankkártyaolvasós, meg a lézeres ill jégkocka kidobós telefon.. :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43) hans87


hans87
tag

Hali!
Én eddig nem nagyon írtam, bár régóta vagyok az olvasótok.
A cikk + video >> zseniális, mind2t végig röhögtem, most az hagyján hogy tiszta showder klub filing, de a szöveg mekkora már?? >> Videot lehet még plíz!!!
A készülék >>ebből el adtak 70 db-ot? Jézus Atyám, ki veszi ezt meg? Ha másod telóra lenne szükségem, akkor elő kaparom régi, de megbízható Siemens-em vagy veszek egy használt, de jó minöségü telót valami GSM boltba, ha más nincs akkor inkább iszom üdítőt és kupak-kódokat küldök be....

[ Szerkesztve ]

Nokia 5530

(#44) Tomics


Tomics
addikt

Telefon katasztrófa,

a videó viszont zseniális fícsör :)
Egyedül talán abban lehetne találni kivetnivalót, hogy ez a site már elég "hivatalos" és sokan látogatják, így talán mellőzni kellene a "szar" és egyéb szóhasználatot, kicsit artikuláltabban, komolyabb arrcal beszélni, ha már ilyen profizmussal csináltok meg egy telefont tesztet. :)
Persze akkor már nem lenne ugyanaz a feeling, szóval nekem (és valószínűleg a többségnek is) ez jobban tetszik. Meg ugye ha azt nézzük hogy az indexet mennyien olvassák és ott milyen stílusban írnak néha...akkor nemszóltam :U

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#45) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ja egyébként a videó jó volt, csak emiatt meg kár volt elolvasnom a tesztet:D
A leghatásosabb sztem úgy lett volna ha csak videó van, ennél a telefonnál nem számított volna a teszt milyensége mert sztem nem sok ember akar ilyet:D

Szóval hogy még jobban tesztelni lehessen az olvasók véleményét a videóról, az ilyen gagyitelefon "nemszámítmilyenteszteknél" elég lenne csak a videót betenni... Vagy felhívni az elején a figyelmet hogy van videó is..
Persze írott szöveg is kellhet mert van aki nem tukmálja az ilyen videókat..

Aztán Bog, nehogy megállítsanak az utcán :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#46) Bocha válasza Apollyon (#42) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Láttam már ezt a projektoros cuccot, akkora mint egy tégla (nem egy fél tégla!), de tényleg működik. Nem egy nagy minőség ofkorsz, de azért így is durvaság.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#47) Bocha válasza Apollyon (#45) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Csak óvatosan a tisztelt főszerkesztő úr biztatásával, még elhatalmasodnak rajta a szárallűrök, aztán legközelebb valami home videoval rukkol majd elő.. :U :DDD

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#48) copin


copin
őstag

Az MTK platform mellett meg lehetett volna említeni a ZTE telefonokat is.

(#49) Konflikt


Konflikt
addikt

Apam... : D
hihetetlen telefon, hihetetlen stilusban eloadva, vegigrohogtem a cikket. Bog: R

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#50) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Ez a videoteszt ütős lett!Csak így tovább!A hangvétel pedig közelebb áll az olvasóközönséghez mint ha csak tárgyilagosan beszélt volna a "csodamasináról"!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.