Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Xaels válasza zsigus (#22) üzenetére


Xaels
félisten

Erről van szó. Szerintem erősen túloznak azok akik azt mondják, hogy az Alma és az Android elveszi a PSP vásárló közönségét. Teljesen más a két célcsoport. Aki i4-et vesz játékra az biztos, hogy nem akart volna MGS, GT, GoW és a többi összetettségű játékkal játszani. Ugyanis hiába a retina display ha fizikailag viszont kicsi, és hiába a multi touch ha kettőnél több helyen nehezen/körülményesen lehet csak megérinteni a kijelzőt aminek a nagy részét a 2 ujjunkkal ki is takarjuk.

Amúgy szerintem sem fogják "drágán" adni mert rengeteg lehetőség van a gépben amit egyelőre úgy néz ki, ki is fognak használni a játékfejlesztők. Lesz itt a casual rétegtől a hardcore -ig minden mi szemszájnak ingere.

Amúgy én azok közé tartozok akiknek nincs PS3 mert az exkluzív címek mellett is drágálltam ill. az X360 mellé kicsit feleslegesnek is éreztem volna pedig van egy két játék ami nagyon érdekelt. Így, ha jönnek a portok én is nekik fogok esni, havonta vagy kéthavonta belefog férni egy játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.