Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Én már rakom félre rá a forintjaimat ! kerül amibe kerül ...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) D.Orion


D.Orion
veterán

350$ max. ? Ez kapós gépezett lesz. :R

[ Szerkesztve ]

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Na most ezt a 3g-t hogyan kell elképzelni vajon?

1. Van benne 3g modem és mindenki rakhatja bele a saját sim kártyáját/mobilnet előfizetését?
2. Van egy beépített sim kártya, amivel ingyen lehet korlátlanul (persze bizonyos adatforgalomig/funkciók korlátozva 3g-n) multizni és elérni a psstore-t, kb mint a kindle 3 esetében? (ezt a verziót kétlem a legerősebben)
3. Van egy beépített sim, amit havidíj ellenében lehet használni?

Többet nem igazán tudok elképzelni..
Szerintem a 2. lenne nyerő, de éppen ezért az a legvalószínűtlenebb, 3. esélyesebb..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) tDr1v3r válasza Zirowe (#3) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem az első, mint az iPadnél.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) james001


james001
veterán

valami hivatalos árat és megjelenést is kiadhatnának már... :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#6) elithun válasza james001 (#5) üzenetére


elithun
őstag

Igen, az lenne a legjobb.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) molnarpeter válasza tDr1v3r (#4) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

+1... Remélem így lesz :)

mp

(#8) D.Orion


D.Orion
veterán

Jut is eszembe, eme masinát hol gyártják? Japánban? :F

(#9) zsigus válasza D.Orion (#8) üzenetére


zsigus
őstag

Még sehol.

Sztem ha novemberben jön (ez a legvalószínűbb) akkor majd augusztus-szeptember környékén kezdik el gyártani.

(#10) D.Orion válasza zsigus (#9) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszi, hogy nem válaszoltál a kérdésemre, csak nyelvtanilag helyesbítetted. Szóval, akkor hol fogják gyártani? :U

(#11) ViTaZi válasza D.Orion (#10) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

A válasz ez volt: még sehol.

Olvass figyelmesebbeb :U

braner00 kerüljétek!

(#12) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hát szó mi szó, megkérik az árát :F

(#13) Xaels válasza fasirTTT (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Ha a beharangozott hardvereket nézzük, simán hozza teljesítményben a ~600$ -os táblagépeket ~250$ / 50.000Ft-os értékben. Szerintem egyáltalán nem durva, sőt...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) telya válasza fasirTTT (#12) üzenetére


telya
aktív tag

jah nagyon megkerik. majdnem feleannyi mint egy iphone mikozben kb 10-szer jobb, erosebb hardvere van es meg iranyitani is lehet.

(#15) bmakszim válasza telya (#14) üzenetére


bmakszim
senior tag

Ha már hasonlítgatjuk, akkor az Xperia Play jobb példa lenne szerintem. 650 Euros árával. Az iPhonet nem hiszem, hogy játékra találták ki első sorban.

[ Szerkesztve ]

(#16) telya válasza bmakszim (#15) üzenetére


telya
aktív tag

nyilvan nem, csak mint peldat hoztam fel amit az emlitett tenyek ellenere visznek mint a cukrot.

(#17) Kassadin válasza telya (#16) üzenetére


Kassadin
addikt

Nyilván, mivel hype termék.

[ Szerkesztve ]

(#18) D.Orion válasza ViTaZi (#11) üzenetére


D.Orion
veterán

Jó mind1, hagyjuk inkább... :W Majd utánanézem én magam, hogy az előzőeket hol gyártották és, hogy tervek szerint ezt hol fogják.

(#19) zsigus válasza D.Orion (#18) üzenetére


zsigus
őstag

Az én PSP-met Kínában gyártották, gondolom az utódot is ott fogják (ahogy minden más elektronikai cuccot is).

Más: gondolkozom rajta, hogy el kellene adni az enyémet még most ameddig viszonylag normális áron el lehetne, de valahogy nincs szívem megválni tőle.

[ Szerkesztve ]

(#20) doggie


doggie
aktív tag

Kis hasonlóságot kezdek érezni a N-Gage-hez képest, csak fordítva. Eddig csak játszani lehetett rajta, most már netezni, telefonálni stb... is. Meglátjuk jó irányba haladnak-e.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#21) smkb


smkb
őstag

Kevés lesz az a 250 usd... a benne lévő alkatrészek alapján mindenképp, ha csak a psp go árához is hasolítjuk is képtelenség. Tovább nehezíti az olcsón árusítását az a tény is, hogy kevesebb játék fog fogyni rá, mint a jelenlegei psp-re mivel az android és iphone játékok nagyon sok vásárlót vettek már most is el (plusz ott a házon belüli xperia play is), ez pedig csak fokozódni fog... na most ezek után ugye a 250 usd árat az eladott játékok licenszéből kellene fedezni, ami meg kisebb lesz, mint most. Vagyis a 250 usd simán vicc... nem fogja tudni ennyiértt adni a Sony, ha akarja sem.

(#22) zsigus válasza smkb (#21) üzenetére


zsigus
őstag

Ez egy ördögi kör, mert ha nem adják olcsón a gépet akkor nem fognak fogyni a játékok, viszont ha olcsón adják akkor nem lesz haszon a gépeken (sőt).

Van abban igazság amit mondasz, de azért a 3DS sikere is megmutatta, hogy aki komolyabban akar használni egy konzolt út közben akkor nem mobilos játékokkal fog szórakozni.
Az iphone/android játékok még nem tartanak ott ahol egy PSP 2 sem irányításban sem pedig grafikailag. Az Xperia Play pedig maximum a PSP 1-nek lehet a konkurenciája, mert sokkal gyengébb HW van benne mint a PSP2-ben.

Sztem nem fogják 300$-nál drágábban adni a gépet, de a játékok ára még mindig kérdéses, mert rengeteg PS3-as port lesz rá, és a cloud saving funkciót már most bevezették a PS3-nál, aminek köszönhetően a PS3-on abbahagyott játék folytatható PSP2-n.
És kíváncsi leszek, hogy teljes árat fognak e kérni a PSP2-es játékoknál is vagy valamivel olcsóbban adják majd mint a PS3-as játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#23) Xaels válasza zsigus (#22) üzenetére


Xaels
félisten

Erről van szó. Szerintem erősen túloznak azok akik azt mondják, hogy az Alma és az Android elveszi a PSP vásárló közönségét. Teljesen más a két célcsoport. Aki i4-et vesz játékra az biztos, hogy nem akart volna MGS, GT, GoW és a többi összetettségű játékkal játszani. Ugyanis hiába a retina display ha fizikailag viszont kicsi, és hiába a multi touch ha kettőnél több helyen nehezen/körülményesen lehet csak megérinteni a kijelzőt aminek a nagy részét a 2 ujjunkkal ki is takarjuk.

Amúgy szerintem sem fogják "drágán" adni mert rengeteg lehetőség van a gépben amit egyelőre úgy néz ki, ki is fognak használni a játékfejlesztők. Lesz itt a casual rétegtől a hardcore -ig minden mi szemszájnak ingere.

Amúgy én azok közé tartozok akiknek nincs PS3 mert az exkluzív címek mellett is drágálltam ill. az X360 mellé kicsit feleslegesnek is éreztem volna pedig van egy két játék ami nagyon érdekelt. Így, ha jönnek a portok én is nekik fogok esni, havonta vagy kéthavonta belefog férni egy játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) doncortio válasza Xaels (#23) üzenetére


doncortio
senior tag

Jaja
Én ano PSP-t bevallom azért vettem mert rengeteg jó játék (Metal Gear Solid (ó istenkém elélvezek :DDD ), God of War (második menet ;] ), Monster Hunter (kár, hogy nincs ismerősöm akinek PSP-je lenne...) ( ja és ÖRÖK ÁTOK RÁD CAPCOM A MONSTER HUNTER TRI WII EXLUZIVITÁSA MIATT!!!!!!)
Szerintem a játékok árban egálba lesznek a PSp3-asokéval. Grafikailag szinte ugyanaz, tapizni is lehet a gépet plusz ott van az hogy folytathatod a játékot útközben és ugye ott van az, hogy ha minden egyes dollárt meg akarnak majd spórolni a gépen akkor a jogdíj is ott lesz... de ugye dobozos verziók nem lesznek (tudtommal) hanem PSStoreról lehet majd lecuppantani a drágaszágokat

egyébként örüljünk ha novemberre megjön, mert így is bekavarhatott rendesen a japán katasztrófa...

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#25) zsigus válasza doncortio (#24) üzenetére


zsigus
őstag

"de ugye dobozos verziók nem lesznek (tudtommal) hanem PSStoreról lehet majd lecuppantani a drágaszágokat"

Tudtommal lesznek dobozos változatok is. :)

Memóriakártyán lehet majd megvenni a játékokat.
Bár ha lenne Magyarországon is PS Store akkor csak onnan vennék játékot, most már azért nem csak PSP és PS3 van, ami használja a PS Store-t, hanem Xperia Play, PS3, PSP, PSP2 aztán jön majd 1-2-3 éven belül a PS4 stb.

Jó lenne ha már itthon is bevezetnék. :O

(#26) doncortio válasza zsigus (#25) üzenetére


doncortio
senior tag

Legalább nem lesz benne mozgó alkatrész :K

Bár még mindig ott tartunk, hogy a földrengés meg a cunami miatt elég nagy hátrányba került a Sony (a 3DS már a piacon van) mert még az atomkatasztrófa elől szerintem még a főhadiszállást is áthelyezik máshova :( és még a japánban trónoló játékfejlesztők is szerintem cuccolnak ami további lemaradás mert gép nem nyithat sok játék nélkül (anno az N64 megtette, meg is lett az eredménye)

Ha kijön a karácsonyi szezonra akkor nagyon boldogak lehetünk, nyárró nyugodtan mondjuk le

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#27) banán007


banán007
tag

itt van pár adat a psp2/ngp-ről:

a várható külső:

ja és: katt ide a részletesebb infókért

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.