Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) ngabor2 válasza Vakegérke (#31) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem vagyok vega, de nem eszik halat. az is állati eredetű. vannak, akik a tejjel és a tojással kivételt tesznek (mondván, azzal nem pusztítják el az állatot). én meg azt mondom, hogy az ember felépítése alapján mindenevő, a normális élethez szüksége van az állati fehérjére.

szerintem a böjti kajával kevered, ott lehet halat enni, húst nem.

és a halak igenis megtanulják, hogy mi az, amit nem érdemes felvenni. legalábbis egy idő után. ennek mondjuk feltétele a "catch and release" azaz fogd meg és engedd vissza hozzáállás.

vannak olyanok, akik a boltban veszik a húst, és megeszik. vannak, akik az olyan húst nem eszik meg, aminek a származását nem tudják pontosan. vannak olyanok, akik akkor nem eszik meg, ha látják, hogyan készül. én olyan vagyok, aki ha kell, megpucolom a csirkét (a nyakát nem vágtam még el, azt mindig másra hagyom, de utána ha kell, szét is szedem). a halat egyszerűbb, ráadásul nekem jobban is ízlik :D

Winner: köszi, pedig 2x is átnéztem. az elején gondolkodtam, hogy végig kisbetűvel írjam, ahogy szoktam, de aztán mégis úgy döntöttem, hogy az írásban a mondat kezdődjön naggyal. a hsz az más ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.