Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Na végre, a lista legalább fele igazán jó játék, és nincs egy Sims vagy WoW sem.

[ Szerkesztve ]

(#2) nrgia


nrgia
őstag

Most az autó-mentes hétvégén a teszkó parkolóban reggeltől estig ennek a játéknak szentelték a napot...farolgattak a verdák megállás nélkűl...hangos volt és baromi látványos...csak a pici lányom nem tolerálta a hangzavart.... :U

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Viktor77 válasza BiP (#1) üzenetére


Viktor77
titán

A brit listán sosincs WoW (nézz meg akárhány elözőt).

Idézek a Monthy Python-ból:
"Hülye angolok, angol hülyék!" :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Gomez86


Gomez86
őstag

Jó rég óta először érdemli meg az NFS hogy ott legyen.

(Most abba ne mennyünk bele hogy szimulátor meg árkád meg ilyen hülyeségek, csak arra gondolok hogy megdolgoztak vele és alkottak valami nagyot)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

A demót leszedtem, de még nem raktam fel.(shift) :)

(#6) keIdor


keIdor
titán

Shift, Dirt 2, Batman megérdemli azt a helyet. :K
Nem semmi a CoD4 még mindig bent van a TOP10-ben.

22 hónapja jelent meg.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) Shrike7973 válasza Viktor77 (#3) üzenetére


Shrike7973
senior tag

...

(#8) oXyg3n


oXyg3n
tag

Megérdemli a Shift, mert végre jó lett a játék! A CoD4 pedig tényleg félelmetes, hogy mennyire tartja magát, talán azért is mert hamarosan jön az MW2!

(#9) #65675776 válasza Viktor77 (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert lehet ott rájöttek, hogy a WoW csak tönkreteszi és értelmetlenné teszi az eladási listákat (kb mint anno Schurmo a F1-et...). Nyilván tudják, hogy sok fogy belőle, de lévén egy előfizetéses rendszer, ahol rendszeresen meg kell újítani az előfizetést, nem is reális szerepeltetni.

A fizetős MMORPG-knek semmi keresnivalója az ingyenesen MP-ben játszható (értsd: nem kell külön fizetni a MP lehetőségéért az alapjáték megvétele után) játékok listáján.

(#10) Archer válasza oXyg3n (#8) üzenetére


Archer
őstag

Szerintem meg mert végre csökkentették az árát. Elég nevetséges volt, hogy 1-2 hónapja még mindig 10k fölötti áron adták...Bár ahogy nézem a MW2-nek sem 8k lesz az induló ára... :U

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#11) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Csak nekem szúrt szemet vagy tudatlan vagyok....

"Szerintem senkit nem lep meg, hogy a Need for Spped: Shift kibérelte magának..." az nem Speed?

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#12) D1Rect válasza Dani_kp (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak neked szúrt szemet. :K

(#13) Gebriel válasza Gomez86 (#4) üzenetére


Gebriel
veterán

Így van. Megérdemli. :K

(#14) LackoMester


LackoMester
addikt

a COD4 majdnem 2 év után is ott van a Top 10-ben(végre újra lehet kapni),ez igen :C :R ...hát a Shift,nálam nem jött be... :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15) Sanyix


Sanyix
őstag

Gáz hogy egy ilyen játék IS felfére a toplistára... nem érdemli meg, ahogy a többi sem. Dehát a nép szereti a szart, ezt minden nap bizonyítja ;)

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#16) romero28


romero28
senior tag

azért érdekes mennyire megosztja a közvéleményt ez a játék.

(#17) Sanyix válasza romero28 (#16) üzenetére


Sanyix
őstag

Hát igen a fiataloknak ennyi is elég a jó játékhoz, az "öregek" meg már többet tapasztaltak, és kicsit igényesebbek. Ebből jön a különbség.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#18) Viktor77 válasza Sanyix (#17) üzenetére


Viktor77
titán

Na, ekkora baromságot is ritkán olvasok itt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19) barnam_ válasza Sanyix (#15) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ez egy eladási toplista. Tehát ha ebből vesznek a legtöbbet, akkor miért ne kerüljön rá?

(#20) Sanyix válasza Viktor77 (#18) üzenetére


Sanyix
őstag

Mi a baromság? Fáj az igazság?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#21) Sanyix válasza barnam_ (#19) üzenetére


Sanyix
őstag

Leírtam, gáz hogy ilyen játékokból vesznek a legtöbbet, hogy itt tartunk ilyen igény(telen) szinten...

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#22) barnam_ válasza Sanyix (#21) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha ez kell az embereknek...
Mik lennének azok a nem igénytelen játékok, ami a Te toplistádon fenn lennének?

(#23) Viktor77 válasza Sanyix (#20) üzenetére


Viktor77
titán

Az a baromság amit írtál. Nehogy már azért legyen szar egy játék, mert neked nem tetszik. Szerencsére a világ nem így működik.

(Az idősebb játékos generációhoz tartozom.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) barnam_ válasza Viktor77 (#23) üzenetére


barnam_
nagyúr

Továbbá a kor és az igényesség nem függ össze, szerintem.

(#25) Sanyix válasza Viktor77 (#23) üzenetére


Sanyix
őstag

Nem csak nekem nem tetszik. És ha megnézem hogy régen milyen játékok voltak, és most milyenek vannak, bizony nagyrészt meredek zuhanás van a színvonalban. Semmi ötlet semmi újítás, a shitben sincs, egyszerűen megpróbálták a gridet és a gtr-t lemásolni, ami elég gázul sikerült mellesleg. cod 4 is ugyan az megy mohaa óta, simsnél is wownál is.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#26) Sanyix válasza barnam_ (#24) üzenetére


Sanyix
őstag

De mert aki nem a szarba szokott bele annak nagyobbak az igényeik ;) (általában)

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#27) TA68 válasza Sanyix (#17) üzenetére


TA68
senior tag

Én is az "öregek" (41vagyok) közé tartozom, és nekem kifejezetten tetszik. Akkor én most igénytelen vagyok?

(#28) Viktor77 válasza Sanyix (#25) üzenetére


Viktor77
titán

"Nem csak nekem nem tetszik." Ez aztán az érv. A toplista is téged igazol.

Azt azért meséld már el, milyen újdonságot látnál szívesen egy autós játékban. Mi az ami még nem lett megvalósítva valamelyik korábbi játékban?
Sőt, igazából a GTR is másolat. Már C64-en is játszottam autós játékokkal.

MOD: Nem, hazudok. Már elötte, kvarcjátékokon is játszottam autós játékkal.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29) barnam_ válasza TA68 (#27) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nem, csak Te is a szarba szoktál bele :DDD

(#30) Sanyix válasza Viktor77 (#28) üzenetére


Sanyix
őstag

És szerinted autós játékból csak 1 féle van? Mert én láttam olyasmit is autósban hogy roncsderbis, lövöldözős, rendőrös üldözős, sima versenyzős, stb. Sajnálom hogy te csak olyat láttál ami a kvarcjátékon volt (gondolom sima versenyzést).

Az újdonságot nem nekem kell kitalálnom, hanem a fejlesztőknek, így megy ez.
De nekem elég lenne egy modernizált nfs a 4 vagy 5 rész-t folytatva. Kihagyva a "kecsapot" csillagvadász űrhajós fizika helyett autó fizikával(undorground/prosztrít, mert a shiftben már "vakond" fizika van, vagyis menj át az ellenfél alatt :D), vidéki utas, esetleg néhány utcai versennyel, rendőrökkel szintén "kecsap" nélkül. Ha legalább nfs néven csinálják legyen is nfs, és ne szégyenítsék meg az nfs nevet olyanokkal mint amik az 5 után jöttek.

"A toplista is téged igazol." nem. A toplista az "egyél szart! Több millió légy nem tévedhet" igazságot igazolja.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#31) Sanyix válasza TA68 (#27) üzenetére


Sanyix
őstag

Miért, játszottál a régiekkel?

Bár a reklám és a "nincsmásjóezis" nagy úr.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#32) barnam_ válasza Sanyix (#30) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem a legjobb eddig az NFS Porsche volt, de olyan már úgyse lesz. Újítás gyanánt az NFS-be rally kellene, a Shift fizikája jó lenne hozzá :D

(#33) heihachi válasza Viktor77 (#28) üzenetére


heihachi
addikt

A toplista igazából semmit nem igazol. Az, hogy egy játék a toplista élén van, messze nem azt jelenti, hogy jó is. Annyit jelent, hogy sokan veszik (pl. mert jó volt a marketingje).

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#34) romero28


romero28
senior tag

srácok , azért azt figyelembe kell venni , hogy egy autós játéknál - legyen az arcade vagy szimulátor - nehéz eget rengető újdonságokkal előrukkolni ! a shift az eddigi részek hagyományaitól teljesen elszakadt , szerintem előnyére .

(#35) Viktor77 válasza Sanyix (#30) üzenetére


Viktor77
titán

Remélem, hogy tisztában vagy vele, hogy a legyek miért "eszik a szart". Ha igen, akkor talán tudod, hogy az nekik igenis jó. Így a hasonlat már itt elbukik, de mindig mindenki csak hajtogatja ész nélkül. Az meg, hogy párhuzamot vonsz a legyek és az emberek között, az nc.

Oké, ilyen-olyan autós játékokat láttál? És? Ha mondjuk a Shift egy Destruction Derby szerű roncsverseny lenne, akkor nem lenne olcsó utánzat? Nem tudnád ráfogni?

Én meg pont nem vagyok kiváncsi a Hot Pursuit szerű "szarokra"(már bocsánat), nekem a pályaversenyek jönnek be. Felőlem futhat Tomb Raider néven is, ha tetszik, tetszik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36) TA68 válasza Sanyix (#31) üzenetére


TA68
senior tag

Igen játszottam. A reklámok engem nem érdekelnek, és van más is.

(#37) TA68 válasza romero28 (#34) üzenetére


TA68
senior tag

:K

(#38) Gebriel válasza Sanyix (#30) üzenetére


Gebriel
veterán


"Semmi ötlet semmi újítás"

"Az újdonságot nem nekem kell kitalálnom, hanem a fejlesztőknek, így megy ez.
De nekem elég lenne egy modernizált nfs a 4 vagy 5 rész-t folytatva. "

Ejj öcsém, de igénytelen vagy semmi új ötlet, semmi újítás. ;]
Az fröcskölés az azért megy közben meg kiderül Te is csak "egy légy" vagy a sok közül.. :U

(#39) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Srácok: Adjak kést? ;]

Más: Én sem szeretem a Shift-et (a legtöbb EA-s játékot ignorálom az életemből) és nem is játszok vele! Akinek ez kell az játsszon vele, vegye meg, verje ki rá! :U Én biztos nem teszem! :N De ez csak egy vélemény a sok közül...

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.