Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Xterms


Xterms
tag

Érdekes, és meglepő. Mindenesetre az a tizennéhány "ebbe most ne menjünk bele" tény is érdekelt volna, ha már egyszer belekezdtél.

A barátok olyanok, mint a hó…………ha rájuk pisilsz, eltűnnek.

(#102) Realradical válasza Xterms (#101) üzenetére


Realradical
őstag

Baromi nagy az aláírásod :DD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#103) Polllen válasza azbest (#99) üzenetére


Polllen
nagyúr

Őszintén? Sztem teljesen korrekt... De ahogy látom ez csak a "helpdesk".

1. Interaktív és jelenleg az egyik legelterjedtebb ízé a facebook (legelterjedtebb = nagy valószínűséggel van mindenkinek, nem kell külön fórum, regisztráció, etc. bár kb. 1 e-mail cím is ugyanezt tudná :DDD )

2. Anonimitás: Bizonyos életkor felett (legkésőbb alsó tagozat, bár talán az is már nagyon késő) meg kell(ene) értenie mindenkinek, hogy a tetteiért vállalni kell a felelősséget... Az egyetemisták átlag életkora messze meghaladja ezt, mit akarsz "anonimkodni"?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#104) Realradical válasza Polllen (#103) üzenetére


Realradical
őstag

Maximálisan egyetértek veled, az anonimitásra bazírozni hülyeség.
Amit hiányolok viszont az a Robinson lista. Ez egy nemzetközileg elismert dolog (sőt követelemény), ha valaki feliratkozik adott cégnél ilyen listára akkor semmilyen megkeresést nem intézhet felé a szervezet. Mo.-on a bankoknál, call-centereknél van ilyen azt tudom biztosan.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#105) rep3at


rep3at
őstag

Bárcsak akkor nőttem volna fel amikor még nem volt mobil meg internet, sok bosszúságtól kímélhetném meg magam..

Forward thinking. كرر

(#106) zdanee


zdanee
őstag

Vicces. Az "öreg rókák" még egy internetes rendelés leadásához is külön email címet regisztrálnak, hogy ne kapjanak hírlevelet, az első avi-ját a 2000-es években rettegve töltötte le mindenki, hallgatózva, nem kopog-e az FBI az ajtón, esetleg utána hetekig csak TOR-on keresztül volt hajlandó megnézni bármit, és a mai napig tömeghisztéria tör ki, ha egy Google Streetview autó előkerül valahol, mert a házaink homlokzatát senki ne merje fényképezni, az összes arab terroristacsoport pedig a kezét dörzsölgetve nézegeti a GoogleEarth-ről a házunkat, és azon szervezkednek, hogy tudnák felrobbantani a kispolákunkat. De a Facebbok az más. Oda nem gáz feltölteni minden fényképünket, óránként leírni, mi is jár pici elménkben, hol vagyunk (Nyaralunk? Hurrá! Jöhetnek a betörők!), és kiket lehetne még abajgatni rajtunk keresztül. A régi elátkozós körleveleket még ki lehetett törölni egy kattintással, de itt a nagytestvér követeli a családi nyaraláson készült fényképeket, és ha beírod, hogy náthás vagy, mindjárt felajánl 3-4 csodaszert a gyógyuláshoz, meg az új Zynga Hospital Tycoon-t is, hátha. A fentebbi öreg rókák meg csak csóválják a fejüket, mert ők szóltak előre...

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#107) Polllen válasza zdanee (#106) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem a Google Steetview-t kár ide keverni, hiszen teljesen másról szól... :U

Aki meg a hírlevelek elkerülése végett új e-mail címet készít, az leginkább tudatlan... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#108) zdanee válasza Polllen (#107) üzenetére


zdanee
őstag

Csak arra akarok rámutatni, hogy az emberek az adatvédelmi ombudsmanhoz rohangálnak, ha egy japán turista lekapja őket a Nikonjával, de a teljes családi albumot lazán feltölti a Facebookra. És értem én, hogy a családi albumot a nagyi miatt töltötte fel, de amíg a FB-on a rendszer figyel és elemzi, hogy milyen hirdetésekkel lehet ez alapján bombázni (Nyaraljon Tunéziában! Olcsó!), addig a japán turista otthon lehetőleg megpróbál majd kiretusálni minket a fotóról, mert kitakarjuk a Parlamentet. Szóval ott ahol nem kéne, ott zavar mindenkit a privát szféra megsértése (sőt, szerintem hisztérikus szinten), de ahol lenne félnivaló, ott magától táplálja az adatokat a gépbe. Ha a FB tegyük fel nem utazna a hirdetés bizniszben, mert tegyük fel fizetős lenne, és ebből meg tudna élni, számomra sokkal szimpatikusabb lenne, hiszen nem lenne szüksége az adataim áruba bocsájtásához.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#109) Polllen válasza zdanee (#108) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pedig elég alapvető különbség van a két dolog között... Pont ezért nem kell ide keverni a street view-t sem.

Az egyik esetben önként osztja meg az ember az információt, a másikban pedig a hozzájárulása nélkül kerülhet ki a nagyérdemű elé.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#110) zdanee válasza Polllen (#109) üzenetére


zdanee
őstag

Nem egészen. Amikor feltölti a fotót, azért tette, hogy a Nagyi lássa az unokákat lubickolni a Balatonban, nem azért, hogy a hirdetéssávban egyiptomi nyaralásokra buzdító hirdetések jelenjenek meg. Márpedig az egyetlen mód, ha nem akarja a hirdetéseket, hogy nem is tölti fel a fotóit. A lényeg az, hogy míg a hozzájárulás nélküli képen a turistát nem izgatja az illető, addig a FB pontosan erre az adatra hajt. De mondok mást. Mondjuk a "lájkolás". Pár száz "lájk" után elég jó kép körvonalazódik egy illetőről, szokásairól, elképzeléseiről. Itthon talán (egyenlőre) nincs miért félnünk. De mondjuk Kínába akarnál repülni és nem kapsz vízumot, mert korábban "lájkoltál" két tibeti történelemről szóló cikket. De elég Amerikáig menni, ahol szintén nem biztos, hogy repülőre szállhatsz ha azt dobja a gép. Honnan tudja a gép? Volt, hogy egy négy éves kislányt nem engedtek repülni, mert a gép valamilyen algoritmus alapján veszélyesnek jelölte meg. És hiába mondod, hogy neked nincs titkod, félnivalód, az, hogy ki szerint milyen cselekedeted az, ami mások számára gyanússá, célponttá, nem kívánttá tesz az nem tőled, hanem a vizsgálódó féltől függ. Állásinterjún nem szeretnének vörös hajú harmincast? Könnyű kideríteni, be sem hívnak. Miért? A posztot már betöltötték, sajnáljuk. Ezért veszélyes a facebook, mindenki belelát a másik fejébe, életébe, mindenki egy ki*szott telepata.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#111) Polllen válasza zdanee (#110) üzenetére


Polllen
nagyúr

Amikor regisztrálsz a facebook-ra elfogadod a feltételeket...
Amikor feltöltöd a képeket a facebook-ra (és nem más online kép vagy egyéb tárhelyre) elfogadod ezt.

Sztem felesleges huhogni.

Amúgy ugye tudod, hogy ezeket a fórumokat is ugyanúgy átfutják a botok, a google néha konkrét posztokat dob találatként. Sokkal komolyabb képet lehet alkotni egy emberről a fórumon tanúsított viselkedése alapján adott esetben, mint a facebook-n mutatott farmville pontjai alapján.

Ha ezektől a dolgoktól valaki komolyan tart, ne használja az internetet.

Az állásinterjúval kapcsolatban pedig, a példa pont az én malmomra hajtja a vizet, hiszen nem azért nem vesznek fel, mert a facebook oldalon nem illendő dolgot teszel, hanem mert nem felelsz meg az elvárásaiknak... Mindenkinek megspóroltak legalább fél órát, úgy se vennének fel, hiszen vörös harmincas vagy, aki nem kell oda. :U

Nem mellesleg ha egy ilyen oldalon elhelyezett képért, véleményért nem vesznek fel, neked tesznek szívességet, ugyanis a végén akkor nem kell meghasonulnod, hogy megtarthasd a munkád. Állásinterjún sztem azt kell mondani, amit gondolsz és nem azt, amiről azt gondolod, hallani szeretnének. Hétköznap az ébren töltött időm felét kb ott töltöm... :U Az pedig egy külön téma, hogy a magánélet nemegyenlő a business-szel... Különbséget kell tudni tenni aközött, hogy hétvégén heavy metal koncertre megyek, hétköznap pedig szépen végzem az irodai munkám. ;)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#112) BiP válasza Polllen (#107) üzenetére


BiP
nagyúr

Az én olvasatomban zdanee inkább arra a furcsaságra akart rávilágítani, hogy a külső "megfigyelésekre" (legyen akár StreetView, akár japán turista) különösen háklisak vagyunk, bezárkózunk, viszont önmagunk meg mégis sokkal több infót megosztunk önszántunkból.

állásinterjú: itt nem az a lényeg, hogy nem vörös 30-as vagy, ezért nem kellesz oda, és még időt is spórolnak maguknak és Neked is. Hanem ha alkotnak rólad egy (akár téves) képet, és az alapján tartanak alkalmatlannak. Pedig te pont megfelelnél. Mert mondjuk a HR-es mégsem képes különbséget tenni aközött, hogy te elvégzed a munkád, este meg rockkoncertre mész. Ilyenkor van a bibi.

hírlevél+új emailcím: nem feltétlenül tudatlan, csak a könnyebb utat választja.

(#113) Yeffy válasza Ndruu (#90) üzenetére


Yeffy
veterán

Most nem teljesen vágom, hogy ez mi?
AdBlocPlus FB tiltó lista? :F

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#114) Polllen válasza BiP (#112) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha valamihez hozzájárulok, nincs vele bajom. Ha viszont a tudtom nélkül kezdenek valamit az adataimmal az bosszant... Sztem ez teljesen természetes.

Tudom, hogy nem a vörös volt a lényeg, de meg kellene érteni és elfogadni, ha felvállalod magad, nem mindenkinek fog tetszeni. Ha emiatt nem kapsz meg egy állást, elégé sajnálatos, de majd lesz másik. Ha pedig nem akarod, hogy előítéletekkel fogadjanak a profilod miatt, állítsd be, hogy privát és semmit sem fognak belőle látni. Triviális, nem? :F

Hírlevél és új e-mail cím: Amikor regisztrálsz az oldalra általában külön opció van, hogy kérsz-e hírlevelet. Ha bepipálod, hogy nem, máris nincs ilyen gond. (ennél könnyebb út nincs)

Vagy ha az ÁSZF-fel elfogadtatják ezt (ilyet még nem láttam) akkor adott levél spam-nek jelöl és pont. Sztem mindkettő kevesebb kattintás, mint új e-mail cím létrehozása... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#115) Atikusz


Atikusz
senior tag

nesze nektek paranoiások, most már elég legyen a hisztiből, qrvára szánalmas :(((

(#116) Polllen válasza Atikusz (#115) üzenetére


Polllen
nagyúr

és 4 ember lájkolta... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#117) kisza25 válasza LordVader80 (#11) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

fúha mikor jelent meg a cikkem, már több, mint egy hete kész van eddig még az időpont se volt meg , hétvégén meg nem voltam gépközelben:B
LordVader80: Obivan :D
Victoryus: ahhoz képest elég sokakat érdekel a téma ;)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#118) Atikusz válasza Polllen (#116) üzenetére


Atikusz
senior tag

4 embernek biztos már bevált :))

(#119) kisza25 válasza Polllen (#116) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ezt hívják paradoxonnak :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#120) Xterms válasza Realradical (#102) üzenetére


Xterms
tag

:B :B :B

[ Szerkesztve ]

A barátok olyanok, mint a hó…………ha rájuk pisilsz, eltűnnek.

(#121) Realradical válasza Yeffy (#113) üzenetére


Realradical
őstag

Host file. Egyfajta lokális DNS, hogy profán legyek.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#122) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hy
Annak aki feltöri az én facebook jelszavam Sultan Haji Hassanal Bolkiah utal át 1 000 000 dollárt.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#123) Chaser


Chaser
titán

"körülvesz és átitat mindent" - MATRIX? ;] amúgy tényleg az...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#124) Yeffy válasza Realradical (#121) üzenetére


Yeffy
veterán

thx. :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#125) azbest válasza Polllen (#103) üzenetére


azbest
félisten

Naív vagy :)
Azt hiszed, ha valami szabálytalanság kapcsán kimondod a véleményedet valahol, akkor utána csupán a véletlen műve lesz, amikor azt mondják te nem is adtál be papírokat, pedig van róla átvételi elismervényed. Az is csupán a véletlen műve, hogy azért nem találják a papírjaidat, mert valahogy rákerült a neved egy listára, amelyen azok szerepelnek akiknek nem jár ösztöndíj, ezért eleve a sarokba dobták a beadványodat. Persze a lista attól származik felsőbb szintről, akit kritizáltál... lehetne még ragozni, de van egy rossz hírem, sok helyen van olyan ember aki a személyes hatalmáért csalni, zsarolni is hajlandó.

Te tálcán kínálnád az adataidat, az ismerőseid listáját ha kényes ügyben kérdéseid/felvetéseid vannak? Mi a túróért kell kapcsolati hálót mellékelni ahhoz, hogy feltegyél egy kérdést, amit regisztráció nélkül is megtehettél korábban más fórumon?

Persze ide is lehet kamu regisztrációt csinálni, de a többségnek eszébe sem jut.

(#126) henrikk002 válasza Atikusz (#115) üzenetére


henrikk002
csendes tag

+1

Tényleg nagyon uncsi már ez, meg mintha valami elit klubba tartoznának azok, akik nem regisztrálnak rá. Én kurva jól tudom használni. Nem osztok meg magamról minden szart, maximális fokozatra állítottam az adatvédelmet. 370 ismerősöm van, de jó részüket nem látom, mert eltüntettem őket a falamról, illetve egy részük (pl szülők, cinkes rokonok) pedig nem lát engem, mivel ezt is be lehet állítani. De azért ismerősök vagyunk, nincs sértődés. Mindezeknek köszönhetően csak azoknak adok ki adatokat, fotókat, akiknek akarom és nem kell hülyék hülyeségét olvasnom.

Amióta regisztráltam, egyre kevesebb embernek kell emailt küldenem. És ez jó, mivel lusta vagyok, s a facebookkal könnyebb. Amióta felfedeztem a zárt csoportokat, azóta a körmailes levelezés összes hátulütőjét is elfelejtettem. Idővel rájöttem, h ezerszer könnyebb egy bulit a facebookon leszervezni, mintha mindenkit felhívnék telefonon (esetleg ellovagolnék hozzá) ötször - vagy ők engem. Amióta lehet weblapokat lájkolni, a facebook lett az rss olvasóm is. Amit még a facebooknak köszönhetek: ha valahol csak fb-regisztrációval lehet kommentelni, ott bizony nincsenek trollok. Módfelett kulturált kommenteket olvasok egymás alatt, mivel az emberek az arcképüket és a teljes nevüket felvállalva nem küldenek el a k*rva anyjukba vadidegen, arccal és névvel ellátott egyéneket. És ez bizony jó.

Összességében csak azt tudom mondani (mintegy beékelődve a sok lenéző-lesajnáló komment közé): A facebook jó dolog. :)

[ Szerkesztve ]

(#127) Arpee78


Arpee78
senior tag

Hogy tudom törölni azt a listát? A cikk végén lévő hivatkozás a súgóközpontba visz.

(#128) Duree


Duree
veterán

Hát öszintén mondom ez nem nagyon érdekel.Nekem még ilyen gondom nem volt,és remélem nem is lesz

duree54

(#129) catroot válasza henrikk002 (#126) üzenetére


catroot
veterán

Akkor csatlakozom én is!

+1 :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#130) Hentessz


Hentessz
csendes tag

én szeretem, az elején ellenkeztem, mert köszönöm nekem elég a myspace meg az iwiw.. de szórakoztató, jó poén, és a legtöbb ismerősömet ott érem el.. :))

(#131) andro_et


andro_et
tag

most bocs a kérdésért, de csak nálam nem megy a facebook vagy másnál se ??

(#132) Pubszon válasza Narxis (#6) üzenetére


Pubszon
veterán

Ismerkedjenek a "hagyományos" módon az emberek.

-Légy szíves, ezt ne te mond meg, hanem mindenki döntse el maga.

És igen, pénzről van szó, de én nem fizettem 1Ft-ot sem senkinek, mert használom a Facebook-ot vagy egyéb oldalt, de még is szoktam jól érezni magam miatta, illetve pár embert meg is ismertem ennek köszönhetően, akiket a való életben lehet, hogy sosem.
És nem beszélve az olyan információkról, amelyeket nem keresnék, de ott megtaláltam véletlen és nagyon hasznos, pl koncert.

A legjobb megoldás, hogy ne kapj e-mailt, az az, hogy beregelsz, minden nemű értesítést kikapcsolsz, a biztonsági dolgokat a legmegbízhatóbbra állítod, nem adsz meg semmit, nem raksz fel képet vagy hamis adatot adsz meg és kész. ;)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#133) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én leszarom a faszbukot. Asszonyom beregelt, aztán mondtam neki, h qrva gyorsan töröljön is le. Fent vagyok az iwiw-en. De minek? Havonta egyszer belépek kb. 10 másodpercre... Tényleg szarabb lett azóta, h megváltoztatták. Sztem is nehezebb keresni.
Hál Isten, levelet sem kapok a pofakönyvtől, annyira meg nem vagyok ismert, h valaki beregeljen.:-)
Egyébként 1x csak azért regeltem be, h megnézzem, h milyen, aztán töröltem is magam. Szal, lehet, h egyedül vagyok, de engem baromra nem érdekel ez a "fészbuk fever".
Az is igaz lehet, h a nők többen használják és többet is lógnak rajta, mint a férfiak, mert az asszony is sokat lóg rajta, én meg semmit.

(#134) zippofcy


zippofcy
senior tag

Lájkoljátok a komimat !!! :P

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#135) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ahhoz képest, hogy senkit sem érdekel a téma elég sokan megnézték már :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#136) Tonti


Tonti
tag

A sz*r IWIW mindent lemásolt a Facebook ról!

Telefonon lehet a leggyorsabban elérni! A számom az adatlapomon megtalálod.

(#137) kisza25 válasza Tonti (#136) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

minden kicsi a nagyokat másolja, ezt már megszokhattad volna:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#138) big-J


big-J
őstag

beszarás ez a link !!! egy nap jól jön ez a törlés :D

(#139) AusWolf válasza SkyLine3000 (#133) üzenetére


AusWolf
őstag

Nem vagy egyedül, én is a pofakönyv halálos ellensége vagyok. :P

Komolyra fordítva a szót, szerintem ezek a közösségi ökörségek csak elveszik az embertől azokat az értékes, személyes kapcsolatokat, amik valójában fontosak. Nem arról van szó, hogy az emberek az arckönyv miatt nem járnak el sehova, hanem arról, hogy szánalmas, ahogy egyesek éjjel-nappal a neten lógnak, és nyomorúságos magánéletük minden egyes percét feltöltik. Öcsém révén tudom, hogy a mai kamaszok jórésze még az iskolában is a fészbúkot nyomja az "okos" telefonján (trémobillal ingyenes ugyebár).
Semmilyen közösségi marhaság nem képes pótolni egy tartalmas beszélgetést egy sör, vagy egy pohár bor mellett. Legfeljebb a rég nem látott ismerősök újbóli felkutatására lehetne alkalmas, de a többség nem erre használja, és talán nem is erre találták ki.
Nyugodtan hívhat bárki régimódinak, vagy akárminek, de az én IQ-mat nem fogja leszívni egy közösséginek nevezett, gép elé láncoló internetes adatbázis. Barátaim enélkül is vannak, és enélkül is jól érzem magam velük.
Röviden ennyi.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#140) kisza25 válasza AusWolf (#139) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen egyre többen nem tudnának már élni sem nélküle a közösség már 700milliós tábort tudhat a magáénak, van itt egy srác aki minden szabadidejét a FB-n tölti :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#141) Janika75


Janika75
csendes tag

MI az a facebook?

Leuconostoc mesenteroides

(#142) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

a facebook ezer sok minden másra is jó, akinek egy kicsit is széles az érdeklődési köre, én onnan tudom meg elsőként ha a készülő kedvenc szimulátoromhoz van valami új, legyen az hír vagy bármi más, de ugyanígy vagyok a rengeteg favorit zenésszel, zenekarral, és még a legújabb DVD, Blu-ray kiadásokat is láthatom a kedvenceim közül.

ezeket megosztani pedig tök jó, mert a kedvencéről mindenki szívesen beszél, mesél...

az, pedig, hogy ez nemzetközi szinteken van, tök jó. pl. lehet jó valamire az iwiw, de szánalom, ott hol látom, hogy a paradise lost új albumra készülőben van? mert kötve hiszem, hogy oda is regelték volna magukat a brit srácok. (ez egy példa, de millió ilyen lehet még.)

jah, hogy itt egyeseket nem érdekel az ilyesmi, esetleg más forrásokból szerzik be az infot... értem én. oké, de nekem ne állítsa már be senki úgy, hogy az iwiw is olyan jó mint az FB, arról nem beszélve, hogy az olyan baromságok, hogy szar a facebook, semmire nem jó, etc egyenesen nevetségesek.

jah, hogy pár kisgyerek meg fiatal totál hülyeségeken lovagol rajta naphosszat? és? szerintetek nincs ennyi felhasználó közt olyan, aki értelmes dolgokat postol, kommentel, publikál? gondolkozzunk már emberek...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#143) r0744280345


r0744280345
csendes tag

Segitseget szeretnek kerni elfelejtettem a facebook a jelszot es nem tudom kitorolni a prifilt, es nem szeretnem tovabb hasznalni.
Koszonom,

(#144) Janika75 válasza r0744280345 (#143) üzenetére


Janika75
csendes tag

ez bukó, meg jelszóval is az

Leuconostoc mesenteroides

(#145) lajosulrich válasza hohoo (#45) üzenetére


lajosulrich
csendes tag

"Egyesek úgy vannak vele hogy TELJESEN kiváltja a céges honlapot"

Öreg hiba, aztán majd egyszer törli azt a FB mert megsértenek vmi szabályt és ugrott a cég online megjelenése.

(#146) ebeni95


ebeni95
tag

Sokakat ezen a Facebook-on és társain fognak eltemetni. Sajnos van aki már ott él. Nagyon negatív hatása van.

Egy kérdés: Aki nem regisztrált, az nincs nyilvántartva, nem létezik, vagy mi?! :)

"Istenem! Adj türelmet a hülye emberekhez, mert ha erőt adsz, megölöm őket!" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ebeni95 .::70/602-75-44::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.