Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Marci79


Marci79
aktív tag

Köszi! Érdekes olvasmány.

Rühellem a f@szbukot, de én is regisztráltam rá. Szvsz ismeretlenül elítélni valamit nem bölcs dolog. Ezért reggeltem rá és nézegettem a "belsőjét".
Inkább használom az iwiw-et. Sz@rnak sz@r az is, de jobban megvagyok békélve vele.

(#2) h-yle


h-yle
addikt

Esetleg spam folderbe tehetjük a maileket, és utána szarhatunk az egészre, úgy ahogy van.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Csinálsz egy új e-mail címet, amiben nem adod meg a személyes adatokat, nincsenek ismerősök felvéve, és meg van oldva a probléma. Az adatvédelmi beállításokat, pedig a legszigorúbbra kell állítani.

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#4) Storms


Storms
őstag

facebook, iwiw, myvip.... soha nem voltam egyikre se regisztrálva, regisztrálsz, teszel fel képeket magadról és irkálnak alá, hűűdejóó, bírom sok iskolás gyereket(mint pl.: hugom) hazaér egyből facebook estig, ilyen szöveggel: cuki, fürcsi, zacsipacsi, meg lol, xD stb...
Nekem elég a skype is. :)

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#5) misx válasza Storms (#4) üzenetére


misx
senior tag

A IWIW is el lett ba**va ezzel az új design-al. Keresni is nehezebb vele (vagy csak én vagyok béna).

(#6) Narxis


Narxis
nagyúr

Az írmagját is ki kéne irtani a facebooknak, iwiwnek és társainak. Ismerkedjenek a "hagyományos" módon az emberek.

Biztos én vagyok maradi de még másik kontinensen lakó ismerősökkel, rokonokkal is tudom tartani a kapcsolatot, nem kell hozzá közösségi oldal. Vicc az egész, nem szól másról csak a pénzről miközben hülyítik az embereket. Rendszeresen kapom én is az ilyen facebook meghívós leveleket, de ha megmondom, hogy engem hagyjanak ki belőle akkor sértődés van. Legalábbis a női ismerősök részéről. :U

Thanos was right.

(#7) Morden24 válasza Narxis (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ismerkedjenek a "hagyományos" módon az emberek.

Mivel az ismerkedés csak a kommunikáció és információmegosztás egyik lehetséges felhasználási módja, ezzel az erővel a telekommunikációt, internetet is ki lehetne irtani.

Amúgy meg nem kell sírni, nem a Facebook hibája, hogy vannak egyének, akik azon élik az életüket. Az más kérdés, hogy eléggé minősíti azt az embert, akinek ilyen barátai, ismerősei vannak, mert vagy madarat tolláról elv, vagy akkora csicska, hogy olyanokat is bejelöl vagy visszaigazol, akiket egyébként rühell. Egyébként meg lehet törölni ismerőst, esetleg diplomatikusabb megoldásként letiltani a hozzászólásait, és így még akkor sem kell szenvedned, ha pechedre utólag derült ki, hogy valami hulladékot vettél fel ;)

Egy szó, mint száz: ha a Facebook-élmény valaki számára szar, akkor az nem a szolgáltatásban, hanem a delikvensben és az ismeretségi körében keresendő. Ha valaki magát a jelenséget utálja, azt persze megértem (ahogyan régen emberek az e-mailre is azt mondták, hogy személytelen és gáz), de mindig jót tudtam derülni, amikor csóri tag arról beszél/ír, hogy mennyi a fasz FB-n. Hát basszus, cserélje le a fasz ismerőseit :))

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Én nem látom előnyét annak hogy regisztráljak rá.

Akik tényleg a barátaim azokkal naoi szinten találkozom meg beszélek velük.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9) Drenadar válasza Narxis (#6) üzenetére


Drenadar
veterán

miért? :D szerintem hasznos...
megfelelő adatvédelmi beállítással...

látom kinek van szülinapja :)
ha van egy nem fogadott hívásom könnyen ki lehet deríteni ki az, mert úgyis megadják még a telefon számukat is...

viccet félre téve, a valamiért a múltban megbomlott kapcsolatokat könnyebben fel lehet eleveníteni vele...
Az meg, hogy mindenki megoszt ott mindent... meg kapjuk a e-mailek-et utána.
Ahogy írták előttem : csupán a megfelelő szűrők kérdése az egész.

(#10) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Én szeretem..
Csak azt írj fel, amit bárhol, bárkit előtt vállalsz, és akkor nincs semmi gond.

(#11) LordVader80


LordVader80
senior tag

"körülvesz és átitat mindent"
from Yoda? :DD

May The Force Be With You!

(#12) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Anno én is bereggeltem az iwiw-re, de már évek óta nem is lépek be. Állítólag lehet törölni magam onnét is, de én már azért se lépek be. A Facebook ugyanez pepitában. Mindenki ezt a xart nyomja, nem értem mi jó lehet benne. Nem is regisztrálok, nem is fogok soha. Max ha fizetnek érte.
Az egyetlen félelmem, ha majd lesznek gyerekeim, akkor ők is ilyen hülyegyerekek lesznek-e, mint ez a mai generáció. Tisztelet a kivételnek.

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#13) Morden24 válasza _Volkovy_ (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Pontosan. Hozzátenném, ez ugyanúgy igaz minden más publikus környezetre. Ha nem akarom, hogy a farkamat bámulják, akkor nem lógatom ki a gatyámból.

Aki meg FB-n megteszi, annak minden bizonnyal egyébként is van stiklije, tehát nem azért ilyen, mert van FB, hanem azért, mert alapban ilyen, természetesen az FB-n is.

Sectumsempra - For Enemies

(#14) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Most gonosz leszek, de ez a fél oldalas cikk szerintem nem érdemel címlapot.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#15) h-yle válasza Morden24 (#13) üzenetére


h-yle
addikt

Azért tegyük hozzá, hogy kerülhetsz olyan szituációba, hogy számodra kellemetlen képek, infók kerülnek fel az oldalra, amik ellen csak több kört futva tudsz tenni. Ha egyáltalán...

Mert ha teszem azt elesel és lefejelsz egy nagy halom kutyaszart az régen csak neked volt ciki, és az a 4 ember röhögött rajta aki látta.
Most ha ezt le is fotózzák máris megy a Facebookra, és holnap te leszel a "Poopface Guy " a neten. Aztán leszedetheted, de már 3456 másik oldalon kint vagy, pedig semmi olyat nem tettél, amivel égetted volna magad, csak rosszul léptél az utcán.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#16) dízelracer válasza _Volkovy_ (#10) üzenetére


dízelracer
senior tag

+1

Nem a közösségi oldalakkal van a probléma hanem a sok hülye userrel.

(#17) Morden24 válasza h-yle (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hátizé, tény. De eddig is kerülhettem ilyen szituba valami elbaszott bulioldalon, ahol lefotózott a járkáló barom.

Poopface guy is lehetek Facebook nélkül, mert kikerülök a napiszarra, a puruttyára, a szánalmasra, az excsajokra, az expasikra, a tököm tudja még mire. Ezekkel megharcolni, leszedetni a dolgokat ráadásul minden bizonnyal nehézkesebb, mint az FB-vel.

Amúgy természetesen igazad van, de a helyzet az, hogy ezek a dolgok magából az internetből következnek, nem konkrétan a Facebookból, sajnos. Sok évvel korábban botrány volt, hogy valami csöcs egy csövesverést (a la clockwork orange) pakolt fel YT-re, aztán meg elkenték érte a száját.

Ha valaki ezeket a dolgokat az FB-nek tulajdonítja, akkor sajnos barlangban élt eddig, és csak az erősödő bulvárszagra dugta ki az orrát némi fikkantás erejéig.

szerk.: Ettől függetlenül igazad van, csak ez sem nem az FB hibája, sem nem az FB-vel kezdődött; illetve ha holnap lezárnák Zuckerbergéket, sem fejeződne be. +1 dízelracer-nek felettem: a júzerek a hülyék, nem a szolgáltatás. Ezt meg sehogy nem tudod kikerülni.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#18) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Ha email alapján megtaláltok, akkor nyugodtan jelölgessetek be :D

(#19) Kephamos


Kephamos
addikt

Nekem a fő bajom vele az, hogy nem lehet nélküle meglenni. Nem egyszer fordult már elő, hogy különböző egyetemi eseményekről csak a f@szbúkon értesülök. Az emberek elfelejtettek emailt küldeni. Rendesen megsértődnek, mikor mondom nekik, hogy ne facsén üzenjenek, hanem dobjanak egy mailt. Zárójelben jegyzem meg, hogy nem szabadbőcsész szakról van szó, hanem műszakiról.
Összefoglalva: a fiatalok körében úgy néz ki a dolog, hogyha nem vagy fent, akkor félig halott vagy. Vagyis inkább meg sem születtél.

h-yle: egyik ismerősön kb úgy jár, mint ahogyan felvázoltad a lehetséges szituációt. Két dolgot tudott tenni. Megpróbálta leszedni a lehető legtöbb helyről és úgy elverte a tagot, hogy többé nem jut eszébe megosztani hasonló dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#20) dave666


dave666
aktív tag

Aki látta a filmet (Közösségi háló).
Ott is érdekes dolgok vannak :)

Dave666

(#21) Findzs válasza Narxis (#6) üzenetére


Findzs
addikt

teljesen egyetértek veled :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#22) Zotya84


Zotya84
őstag

Én úgy vagyok azzal a sz@rral, hogy nincs az a pénz oda is regisztráljak. Gmail szépen automatikusan törli az onnan jövő leveleket, jó dolog ez a spam-funkció. NoScriptbe meg AdBlockba be van az összes ilyen domain lőve, innentől kezdve még ez az idegesítő "lájkolás" sem zavar.

Ja, és ahogy Kephamos fogalmazott: én konkrétan lesz@rom ha valaki azon megsértődik, hogy nem vagyok fent rajta - vagy hogy félig halottnak tekintenek. Attól még nem is leszek! Van telefonom, emailcímem, meg a barátaim tudják, hogy hol lakom. Ha nagyon akarnak, megtalálnak, ha meg nem, akkor lehet, hogy nem is voltak a barátaim...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#23) adamssss


adamssss
veterán

Az a baj hogy az fb-t a titkosszolgálat pénzeli...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#24) hemaka


hemaka
nagyúr

Nekem nincs bajom vele. :D

(#25) luw2win válasza Morden24 (#17) üzenetére


luw2win
őstag

Ertem en mit ir h-yle.(remelem tenyleg :D) Kicsit eltulzott pelda volt.
Pl elmesz hazibuliba, csinalnak 100kepet, es van 2-3 ahol nem kivant emberekkel vagy egy kepen, vagy tegyuk fel uvegbol nyomod a piat, kozbe borzaszto fejed van, de melletted a 2 srac ugy nez ki mint 2 adonisz, ezert ok felteszik a profilkepuknek ezt a kepet, persze meg vagy jelolve. Ok kitorlod a megjelolest, de attol meg ottvagy azon a bizonyos kepen megjelolve ugyan ugy csak Jozska Pista nem valalja a bejeloles-t taget kapsz.. es mivel lehet hogy fentvan a fel csaladod facebookon, profilkep nelkul v esetleg valami bejelolt keppel pl egy mesefiguraval, csak azert hogy csamcsogjon a kepeiden.... na ezeket az embereket ruhellem. Sokan azert vannak fent facebookon hogy csamcsogjanak, sokat ismerek....

Ezen kivul hasznosnak tartom, esemenyek szulinapok, stb. Persze nekem se a vilag kozepe.

adamssss: Kulfoldon vok, itt ha dolgozni jelentezel megkerdezik hogy fentvagy-e facebookon, es ha igen akkor hozzaferest kell hogy adj nekik. Mert lehet hogy az allasinterjun oltonyos kiscsinos illedelmes ember vagy, de lehet facebookon a kepied meg hogy ontod magadra a piat acelbetkos csizmaba es hanysz.
Elkepzelheto hogy a titkosszolgalat is penzeli, de szerintem rohadtul nem erdeki a facebookot a titkosszolgalat penze....

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#26) Morden24 válasza luw2win (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nos igen, ezért mondtam, hogy ez kb. 100%-ban az embereken áll :K

Sectumsempra - For Enemies

(#27) luw2win válasza Morden24 (#26) üzenetére


luw2win
őstag

Pontosan :D, de tudod fiatalsag bolondsag, neha ezek a kepek meg szituk csak ugy jonnek, senki se oltonybe pottyant ki anyucibol.

Megvalogatni meg nehez most elmondom a sajat peldamat roviden. Kintvagyok kulfoldon, uj elet uj minden, tanulok, diakszallas, kanadai csaj fenykepezomanias, mindent fotoz, mivel egy apartmanba vagyunk nehez elkerulni hogy ne beszeljek vele, egyik nap egyutt ittunk meg meg par ism. Namost minden egyes pillanatot megorokitett. Facebookon persze rogton azzal kezdodott h szia hogy hivnak vagy-e facebookon, mondom ja. Erre amikor hazaert mar toltotte fel a kepeket. Es o nem a baratom..... letilthatom, duhonghetek a kep az ottvan, megha le is torlom magam akkor is. Ezert nehez megvalogatni az ismerosoket, mert ugye azok nem baratok de attol meg fentvannak facebookon. Ha igazi baratokat hagynam meg lenne kb 5. Azokkal meg pont eleg az msn. Ezert furcsa ez.

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#28) h-yle válasza Morden24 (#17) üzenetére


h-yle
addikt

Nyilván az alap a net, de a Facebook bárhonnan nézzük megkönnyíti a személyes adatok széjjelkürtölését, nem önmagából, és usererrorból fakadóan, hanem aból az aprócska tényből, hogy "az egész világot" amolyan hubként köti össze.
De ez ellen nem lehet mit tenni, ilyen a mai társadalom. Van akinek ez tetszik, van akinek nem, de ebből kell kihozni a maximumot. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#29) Polllen


Polllen
nagyúr

Sztem ez (is) csak túl van dimenzionálva... Senki sem kényszerít a használatára, nem kötelező használni a find finder-t és nem is kötelező minden adatot megadni... Akár egy üres profilod is lehet 1 db e-mail címmel... (ha azon jönnek az infok)

Szimplán meg kell tanulni hogyan lehet használni vagy elkerülni.

De látom már nem a google uralma miatt retteg az átlag ember, hanem a facebook adatok miatt... ;]


luw2win

Nyugodtabban aludnál, ha nem lenne facebook és a csajóca a picassa-ra vagy más képtárhelyre tolná fel public fótóként? :)

Amúgy sztem több értelme lenne, ha arról születne cikk, hogyan lehet védeni a személyes infókat, mint hogy úúúúúúú fácsebúúk meg iwiw meg telefonkönyv...áááá :)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#30) bmakszim


bmakszim
senior tag

Én még anno a Bad Company 2 beta-ja miatt regeltem, mert a facebookon kulcsokat osztogattak hozzá. Akkor még csak pár ismerősöm volt fenn, akik normálisan postolgattak, néha én is, élveztem az oldalt. Ma viszont már túlságosan elterjedt, nincs meg az az exkluzivitása. Persze, nem egy iwiwként kezelem az oldalt, nem igazolom vissza a volt o.társam anyját, meg a húgom barátnőit, kb vagy 50 ismerősöm van, de ma már vhogy nem az igazi.

(#31) total90 válasza adamssss (#23) üzenetére


total90
veterán

Ja, mástól is hallottam... Ki is írtam az üzenőfalra, hogy elástam a kertben egy atombombát és azóta sem jöttek megnézni :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#32) kw3v865


kw3v865
senior tag

Én se kedvelem a Facebookot, azonban én szeretek ott kutakodni, bizonyos emberekről információkat megtudni stb. Ebbből a szempontból nagyon hasznos. Ha tetszik ha nem, ma már meghatározó része a mindennapi életnek. De én természetesen nem a valódi nevemmel vagyok fenn, nem adtam emg semmilyen infót és ismerőseim sincsenek. Az email címem, amivel regisztráltam pedig csak Facebokk miatt lett létrehozva, másra nem is használom. Így nem jár semmilyen hátránnyal. Sajnos egyre többen korlátozzák a profiluk megtekintését idegenek számára, de még így is meg lehet tudni néhány hasznos infót, amit regisztráció nélkül nem.

(#33) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Na igen, én is csak azért vagyok, mert az oldalamnak másképp nem lehetett fanpage-t csinálni.

Viszont. A FB meg igazán betehetné az opciói közé, hogy engedélyezzük-e a mindenki által látható adatokat? És alapbeállítás a kikapcsolva?

Mutogatni való hater díszpinty

(#34) hcl válasza Kephamos (#19) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tök mindegy, az emberek jó része 3 mondatot nem tud megfogalmazni normálisan... Az a poén, hogy a fb-s üzenetküldést meg boldogan használják, holott az kb. ugyanaz, csak nem kell tárgyat írni...

Mutogatni való hater díszpinty

(#35) adamssss válasza total90 (#31) üzenetére


adamssss
veterán

Szerinted az iwiw-et es az fb-t ki tamogatja?
Amit megosztasz magadrol az kesobb esetlegesen felhasznalhato lesz ellened

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#36) bul07


bul07
nagyúr

Érdekes legalább megtudtam hogy honnan az anyából tudja a Facebook az email címemet.
Heti 3-4 meghívást kapok, nem győzöm törölni.

Ez a telefonos adatgyűjtés dolog engem zavar, ezek szerint év vége felé nem csak e-mailbe fogok meghívásokat kapni, hanem SMS-be is zargatni fognak. Na ezt hogy védjem ki ?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#37) Narxis válasza kw3v865 (#32) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hát igen, így van előnye, anno a Kaspersky szervezett launch partyt a Windows 7 megjelenésekor és 1 éves liszensz kulcsot osztottak azoknak akik ezeken a partykon részt vettek amerikában. A ravasz európai és magyar userek viszont rájöttek, hogyan lehet becsapni azt az oldalt ahol a kulcsot lehet kérni, a party szervezőinek(több tucat ilyen party volt) az e-mail címe és neve kellett asszem, ezt lelesték fészbukról és megkapták a saját egyedi kulcsokat. Volt belőle felháborodás a Kaspersky fórumán, néhány kulcsot érvénytelenítettek, de felét se merték mert nem tudták, hogy igazából ki jogosult rá.

Szóval ha kémkedni akarok, persze van előnye kamu névvel és adatokkal, én azonban csak ki akarom zárni az életemből teljesen, anélkül, hogy az internetet zárnám ki. :)

Thanos was right.

(#38) olbaidhun válasza Storms (#4) üzenetére


olbaidhun
őstag

A skypenak van legalább valami haszna.. de ha már haszon.. inkább nimbuzz.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#39) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

A legjobb az, hogy egyesek úgy vannak vele, hogy a céges honlapot kiválhatja a FB fanpage... Bizonyos méretekig lehet, de egy idő után már kevés...

Mutogatni való hater díszpinty

(#40) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Nem szeretem a face-t de el vagyok rajta, pár haverral csak ott tudok kommunikálni s van pár fasza játék :)
Adatok védelme ugyan már ne hülyítsetek mindent tud a google és a Face rólunk akkor meg mit akartok? :D

(#41) mistixx


mistixx
tag

Az egész közösségi oldalas témával kapcsolatban az az álláspontom, hogy idestova 10 éve változatlan a telefonszámom, aki akar megtalál...

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#42) buherton


buherton
őstag

A F@szbuk nem tudom hogy indult el meg a többi marhaság, de az tuti hogy olyan dolgot nyújt amire az átlag embernek nincs szüksége, csak úgy van csomagolva hogy azt higgye. Mielőtt jönnék az ellentmondó hsz-ek legjobb pléda én vagyok. Tökéletes, és akár hiszitek akár nem teljes életet tudok élni, és 20 éves vagyok.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#43) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Annyira bírom az ilyen üldözési mániás embereket, akik azért nem regisztrálnak, mert majd biztos sok mindent ki lehet róluk deríteni, meg betörnek hozzájuk. Szerintetek van olyan, aki nem szarja le magasról, hogy miket raktok ki? Segítek: nincs. Ez olyan, mint amikor a newbie-k azt hiszik, hogy mindenki az ő mail címüket akarja feltörni. Ha bárki energiát fektet ilyesmibe, az értékes infókat fog gyűjteni (ha már van annyira intelligens, hogy TÉNYLEGES eszközökkel feltörjön bármit is, nem a script kidekről van itt szó, nyilván), nem a ti levelezéseiteket a Pistával. Már ne haragudjatok, de ez a hülyeség netovábbja.

[ Szerkesztve ]

(#44) Meridian válasza total90 (#31) üzenetére


Meridian
senior tag

nem jó a teszt...
inkább olyasmikkel próbálkozz, hogy elástál pár II. világháborús fegyvert a kertedben, vagy anthrax készítésével próbálkozol, némileg köríted azzal, hogy eddig mit tettél ennek érdekében, stb stb... vagy elástál egy cigány hulláját, akkor mindjárt ugranak.
De a legjobb ha a kertedben tartjátok a következő gyűlését a Magyar Gárdának, szvsz tuti siker lesz, persze ehhez kell némi erre utaló bizonyítékokat is mellékelned... pl pár ismertebb gárdistának az arcképe összephotoshopolva a tiéddel, meg ehhez hasonlók.

Az atombombát még egy óvódás sem hiszi el, a "titkosszolgálat" mégcsak röhögni sem fog ezen...

[ Szerkesztve ]

(#45) hohoo válasza hcl (#39) üzenetére


hohoo
senior tag

Egyesek úgy vannak vele hogy TELJESEN kiváltja a céges honlapot az FB tudok olyan játékról amiről csak FB-n lehet tájékozódni, mert a honlapra is csak az FB gyorsnézete kerül ki :DD

Amúgy az msn-nél hogy szerzi be a kontaktokat? Ott nem láttam jelszó opciót, bár az m$ hozzáértését ismerve, jelszó nélkül csak a címből össze lehet szedni a kontaktokat...

De amúgy furi volt, mert jópár éve regeltem rá, de kb semmi adatot nem adtam meg, a közeli haverok találtak csak meg. Aztán tavaly nyárig elfelejtettem a jelszavamat, amikor is a haveroktól kaptam az ívet mikor találkoztunk, hogy "nem láttad a fészbúkon? Mér nem vagy fészbúkon? Újítsál már jelszót, tök jó". Azóta sem adtam meg semmi értelmeset (csak hogy a példaképem szalacsi sándor, és osama bin laden (akit így nem lehet beírni, mert rögtön törli (cenzúra) :D), meg még néhány 0 infotartalmú marhaságot. Ha jól emléxem adolf hitler is kicenzúrázza, és minden ilyen történelem által nem kívánatosnak nyilvánítottat (de pl sztálint nem hiszen bár hozzá képest hitles kismiska, de ő nyert és a történelmet a nyertesek írják...).

Mindenesetre, a tartalomblokkolóban ott figyelnek a lájk és minden fácse plugint blokkoló bejegyzések.

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#46) hocico válasza Storms (#4) üzenetére


hocico
tag

és még:
...köszcsi, puszcsi, öngyi (!)
MTA Helyesírási Bizottsága és a Nyelvtudományi Bizottság forogna a sírjában...

iwiw még elmegy: régi osztálytársakat, távoli rokonokat felkutatni jó
a többi nekem nem kell
facebook: álnéven :)

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#47) Neil Watts válasza Narxis (#6) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Biztos en vagyo nagyon furcsa szerzet, de szvsz ugy nezne ki jol a helyzet, ha az iwiw es a facebook teljesen eltunne, es a microsoft LIVE rendszerebe epulne be egy facebook funkcionalitasu rendszer, megkonnyebb hasznalhatosaggal, es teljes rendszerintegracioval (windows) :D

Udv. core2

(#48) Boxi88


Boxi88
őstag

Nem vagyok fent egy ilyen szennyen se, legalábbis önszántamból biztos nem... utálom az ilyen társkereső baromságokat, mint ezek is. :(((

(#49) DEJVID válasza Jhonny06 (#43) üzenetére


DEJVID
őstag

+1

(#50) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

NEM, és soha nem is leszek fenn.

windows7sins.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.