Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Köszönjük Moto... :U Esetleg az európai piacot is "játékban kellene tartani", és supportról sem elfeledkezni! Ennél sokkal drágábbak ezek a készülékek, illetve a konkurensek is igyekeznek a hozzáadott értékeket elhalmozni a usereket! :K Azért hajrá, többen várunk végre ismét egy olyan készüléket, amilyenek a "régiek" voltak! :C

Kolosanyi: így van, ne egy "közvetítőn keresztül" kelljen már hozzájutni! A garanciás feltételek megléte/hiánya is elbizonytalanító... :O

[ Szerkesztve ]

(#2) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Persze, hogy nem veszik, ha alig kapható pár helyen...

(#3) sagit


sagit
addikt

Ennyi a hazafias hülyeségről, pedig azt hittem be fog nekik jönni az USA-ban....

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#4) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Épp a múltkori modulos moto hírnél jutott eszembe, vajh' az X hogy teljesít a piacon.

Természetesen reálisan nézve, tudatában annak, hogy hol és milyen körben kapható a modell.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5) Wajk


Wajk
addikt

Én javítottam volna a stisztikát, egy DEV verziót simán bevállalnék ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

Tekintve az árazását, nem annyira meglepő, bár azért fogyhatna jobban is. Elképesztő, hogy még mindig képes létezni ez a gyártó úgy, hogy magasról tesznek az USA-n kivüli piacokra...

(#7) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Én is ilyet vennék ha lehetne kapni, ekkora kijelző ilyen méretű készülékházba belepréselve...nem sok alternatíva van

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#8) =Mentor= válasza sagit (#3) üzenetére


=Mentor=
őstag

Amerika Iphone fanatikus, tehát aki hazafias akar lenni az azt vesz :)))

(#9) Reaper


Reaper
őstag

Úgy kell nekik, rohadjanak ott meg a hazafi, eut kizáró gondolkodással, pedig nekem nagyon tetszene egy jó kis moto. :(((

(#10) Crytek


Crytek
veterán

A hülye gyökerek mit hittek? Vilgászinten kéne adni a szarjukat akkor talán vennék is ha nem only xy országban lenne csak.
És még csodálkoznak öcsém :W

Next PC Upgrade: 2022

(#11) Mustanggt


Mustanggt
csendes tag

Ha ennyire bal....ok akkor így kell nekik. Adott egy jó, versenyképes készülék. Véletlenül se áruljuk normális áron és teljes piacon. Egyszerűen 2 gyárban kellene egyszerre gyártani. Egy otthoni és egy kínaiban.100$ árdifivel, annyit megérne a testreszabhatóság.

Nexus 4 ; Asus Transformer TF300T

(#12) wozzy válasza Reaper (#9) üzenetére


wozzy
tag

Europaban se lennenek tul sikeresek, par markahu fanatikus kivetelevel a kutya se venne meg szvsz... Mar reg elvesztette a Motorola a presztizset(mar ha egyaltalan volt neki valaha)!

[ Szerkesztve ]

(#13) cairojack


cairojack
aktív tag

6%-os a piaci részesedésük? Akkor teljesült a nagy álom, lenyomták a Nokiát. :)

Amúgy a Moto X egy "semmi extra" telefon. Nagy, tudása átlagos, kinézete unalmas, semmi extra, megkülönböztető funkciója nincs (pl vízállóság, vagy ütős kamera), és hozzá drága, mert "Made in USA". Mitől kéne sikeresnek lennie?

Az én szememben egy Droid Mini sokkal jobb választás. Sokkal szerethetőbb a mérete, nekem még mindig nagy, de még így is a legkisebb a valóban tudással bíró telefonok közül.
Kamera, hardver ugyan az, mint az X-ben, olcsóbb is, és a karbon-kevlár ház királyságos.

Amikor megjelent a Moto X én roppant csalódott voltam. A droid sorozat után valami faxa dolgot vártam, nem egy "halálátlag" telót...

Jah meg vártam, hogy csinálnak egy 4 col alatti telefont, ami végre használható lesz. Deeee nem...

[ Szerkesztve ]

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#14) FragMaster


FragMaster
addikt

Drága és kapni sem lehet. Meg is érdemli az isteni Moto.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#15) Воланд válasza cairojack (#13) üzenetére


Воланд
titán

" In all, Motorola’s share of the U.S. market shrank from 7.2% for the three-month period ending in June 2013 to 6.8% for the three-month period ending in September 2013." [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) Yokayee


Yokayee
tag

Nem csodálkozom. Közepes hardvert próbáltak csúcskészülék áron eladni. Az NSA botrány után az sem biztos hogy mindenki jó ötletnek tartja, hogy a telefonján mindig be van kapcsolva a mikrofon...

(#17) Oppenheimer válasza cairojack (#13) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Sajnos nincs benne a hírben, de ez csak az amerikai piacra vonatkozik, ahogy Woland is Írja. Aki kicsit otthonosan mozog a Smartphone témában annak leesik ez a Számok alapján is, de attól még igazán beleírhatták volna a cikkbe. :((( Amikor ilyen hiányos cikkeket látok MA-n, elgondolkodok, hogy Andante mennyire ismeri ki magát a területen....

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#18) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Picit olcsóbbá kell tenni (ugyanis megérkezett "házon belül" a Nexus 5) és ami a lényeg: el kell hozni Európába! Lassan teljesen ráunok az iOS-re (5 és fél év nagyon hosszú idő) és jelenleg nem nagyon tudom, merre induljak. Egy jóárasított MotoX stílusos váltás lenne, úgyhogy tessék iparkodni!

(#19) lmisi


lmisi
senior tag

Én nagyon vártam a moto készülékét, de árazásilag nagyon elszállt, persze nem is elérhető nálunk.
Egyszerűen a keresdelem, marketing részlegük egy katasztrófa.
A lassan 3 éves defy-mnek nem csináltak utódot, pedig az egyik legsikeresebb modellük volt. 1 évre megjelentették ugyanazt a vasat defy+ néven 2.3-as androiddal iszonyat pimasz módon. De a defy annyira jó volt ár/érték arányban, hogy még 1 év után is vették a modellt.
Visszatérve motoX -hoz, már az nevetséges volt, hogy 4.3 helyett 4.2.2-vel adták ki, nesze neked gugli kompani :U Aztán az ára valami horror, érezték ők és elkezdték menteni a menthetetlen:
-hazai gyártás +10 dollár /db
-célprocesszorok drágák ja másik +10 dodo, de ez utóbbit meg is nyerik amikor 4 mag helyett 2 magosat raknak bele.
-Testre szabhatóság is drága, ne vicceljünk már ez is vagy rádobhat 10-15 dodót max, ha egyáltalán kéri valaki.

Tehát adva van a nexus4-nél gyengébb hardver, amit annál max 10 dodóval drágábann kellene árazni, vagy még annál is olcsóbban, mivel egy piacról kiszoruló gyártóról van szó. Ehelyett talán 2X annyiért piacra dobják. Mégis mit vártak????

Ez az egész moto cirkusz csak azért volt nehogy a MS megszerezze annak idején. Szép lassan elsorvasztja a Gugli ezt a céget, nagyon érződik nem kell ez nekünk érzés. LG az udvari beszállító tisztán látszik, nem kínlódnak a moto-val.

(#20) sagit válasza =Mentor= (#8) üzenetére


sagit
addikt

Amikor kijött pedig direkt kiemelték hogy ezt amcsiba gyártják, és hazai stb..stb..

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#21) Bilux válasza sagit (#20) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor egyék is meg a szarukat

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#22) sagit válasza Bilux (#21) üzenetére


sagit
addikt

Látod hogy nem eszik :DDD

Pedig én meg voltam róla győződve hogy ez ott náluk sikeres lesz.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#23) QG válasza cairojack (#13) üzenetére


QG
tag

"Jah meg vártam, hogy csinálnak egy 4 col alatti telefont, ami végre használható lesz. Deeee nem..."
Azt már az Apple is feladta, egy telefon vagy 4 col alatti, vagy használható.

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#24) Bukmop


Bukmop
tag

Sajnálom a Motorolát elég rég óta Moto-zom [E398(7év)-Defy(1,5év)-Razr(1év)] és vártam már, hogy valami nagy dobással vissza kapaszkodjanak a mobil cégek közé.

Defy utódot vártam én is, sikeres volt, jó volt, vették! Ma a sony, a samu is ip-szabványos telefont is kínál, erre a Moto leépíti ilyen telefonját... MIVAN?! (Nem lehetett volna egy sima Razr belsőből Defy utódot csinálni 4"-ban?!)

MotoX egyedi, hurrá; US gyártás ...jól is elsülhetett volna, de nem, úgy tűnik az egyediség ennyit nem ér meg. Belső közepes és ezt hozzácsapva az árhoz már látjuk is az eredményt.
Hangprocessor (?) angol hangvezérlést nativ nyelv tudás nélkül meredek szerintem, én még jóval nem találkoztam, igaz nem is vagyok a megszállottja. [Az E398 hanghívása remek volt: felmondtad neki a nevet és azzal hasonlította vezérléskor, nem angollal! Nyelvi támogatás persze megoldahtó lenne, de olyan mobilnál ahol még magyar menü sem volt, értékesítés meg már nem ... veszett fejsze.]

Jövő: MotoG az X-et gyengíteni, hát nem tudom jó ötlet-e, a kedvező árat meg inkább várjuk.

Az iskoláját Motorola, szedd már össze magad! Sajnos egyre inkább igaza lesz azoknak, akik azt mondták, hogy a googlenek csak a szabadalmak miatt kellett amúgy nagyban nem érdekli a Moto, mint telefon gyártó részleg.

"Doing more than the minimum work is my deffinition of failing!"

(#25) vanye válasza Bilux (#21) üzenetére


vanye
senior tag

Az Engadget egykori, a The Verge jelenlegi főszerkesztője pont egy kék Moto X-et használ. Biztosan nem értesült róla, hogy egy rakás szar. Szerintem írj neki egy mailt, s világosítsd fel róla. :W

Stern des Südens!

(#26) saiyajin válasza lmisi (#19) üzenetére


saiyajin
senior tag

Egyetertek. Nem is tudom mit vartak, vagy mi lehet az elkepzeles naluk.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#27) velizare válasza Wajk (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

így vagyok vele én is, de nem kell nekik a pénzünk... =(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#28) Jadro válasza wozzy (#12) üzenetére


Jadro
veterán

Soha se mondd hogy soha! A Samsung se volt mindig a csúcson, de tény hogy tenni kell azért hogy oda kerülj és azért is hogy ott is maradj. Az, hogy az Usankán kívülre nem jön a készülék már önmagában elég nagy hiba.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#29) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Mint apple fan, nekem tetszik ez a telefon, jol nez ki, jó a HW, es tetszik a mogotte allo ceg is.

Kar h nem viszik, sokkal jobban vennem ha az emberek motorola/nexus-al lennenek ellatva mintsem samsungal.

(#30) cairojack válasza Воланд (#15) üzenetére


cairojack
aktív tag

Hát mondjuk ja, Moto ma már leginkább csak Usákiban gondolkozik. Konkrét eladási számokat nem nem tudsz véletlenül, úgy lehetne igazán összehasonlítani őket.
Egyébiránt akár jobbak akár rosszabbak a Nokiánál, erősen hiszem, hogy pár éve még egyik cég sem így képzelte el az egymás közti versenyt...

[ Szerkesztve ]

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#31) Воланд válasza cairojack (#30) üzenetére


Воланд
titán

Nokia passed Motorola to become the fourth largest US smartphone brand in Q3 2013

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32) cairojack válasza Воланд (#31) üzenetére


cairojack
aktív tag

Köszi!

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#33) batai15


batai15
félisten

Ha enyire idióták hogy nem terjeszkednek akkor meg érdemlik. Hajrá moto rip!

(#34) blade zte


blade zte
őstag

Hát persze, hogy nem sokra mennek, amikor az s800 már szinte ugyanolyan/jobb hangfelismerést tesz lehetővé, picit drágább csak, és sokkal gyorsabb.

Oppo find 7 astro black

(#35) big-J


big-J
őstag

Kétmagos telót adtak ki 2013 közepén, a standard $200+előfizu áron amin a legkomolyabb telókat adják a legföbb piacukon.

Jé, és nem fogy!

(#36) griiischdoov


griiischdoov
tag

Az ket mag valojaban 8. Bizonyos benchmark szamok magasabbak a 4magosoknal. Szoval ha nem vagyunk magbuzik, akkor ez is egy gyors telefon.. Boven..cserebe aza aketto mag nem fogyaszt annyit mint a 4.
A keszulek formaja, merete nekem tokeletes lenne es csak azert nem vennek ilyet, mert inkabb a droid maxxot vennem. Mrg jo h egyiket se lehet kapni.. (Droid razr maxxot meg tudtam venni becsben, de a hd verziokbol a maxx mar csak verizon only, es most a legujabbak is elkerulnek minket...pedig a maxx full kevlar (matt!!!) bevonata allati franko..3500mah rol nem is beszelve)

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#37) Leelou


Leelou
tag

Akárcsak a többiek: vennék én is Motorolát, ha hoznák ide. Ez a telefon is külsőre gyönyörű, főleg, hogy testre szabható, de az ár, a HW és az USA-only piac nagy f.szság.

Google Nexus 5 32GB White

(#38) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Én bezzeg venném ha lenne. HD amoled RGB-vel.. 4,7 col, kis ház.. ennél több se kell. Sebességben is bőven elég mindenhez.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#39) tixem


tixem
addikt

ez a hardver és kijelző, meg alátolni egy teljes qwerty-t a'lá Milestone, bedobni az EU piacra nexus 4 áron, és szerintem nem győznék gyártani.
Én hétszentség hogy vennék egyet. A SE/Sony is nagy szarban volt nemrég, mégis úgy ahogy kilábaltak belőle fasza készülékekkel és árazással. Ez kéne a Moto-nak is.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#40) Petya88


Petya88
tag

Úgz látom itt mindenki egy véleményen van: meg kellene végre keydeni világszerte az árus0tást!

(Remélem az összes lemenője rokkant a qwertz kitatlálójának!!!)

(#41) Ali G.


Ali G.
senior tag

ilyen telefon ilyen áron nekem sem kellene, logikus hogy bukás volt, azzal hogy több színben van még nem fogja megváltani a világot :D

(#42) drzsoo1 válasza Воланд (#31) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Próbáljuk helyükön kezelni a számokat. A nokia piaci részesedése U S csak éppen megelőzi a Motorolát ez alapján, az eredeti hír még 6.8 százalékos részesedés, ez már csak 3.7. De nem is ez a lényeg : A Motorola gyakorlatilag csak a moto x et forgalmazza, t mobil us pl semmilyen Motorolát nem forgalmaz, miközben Nokiát igen. A Nokia = Microsoft alapján a wp részesedés kb 4 % mindez 2 év és töménytelen reklám után piaci siker, a Motorola X 3.7 vagy 6.8 százalékos részesedése pedig "nem fogy jól". Valaki vagy valakik itt hülyének nézik az embereket. Enyyire azért tudunk számolni.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#43) Воланд válasza drzsoo1 (#42) üzenetére


Воланд
titán

probaljuk. az egyik market share, a masik meg shipment share. a ketto nem ugyan az.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44) zsirfecske


zsirfecske
addikt

felb@sz ez a semmitmondó cikk (0 adat, semmi alapja az egésznek) és a sok tudatlan komment.

a moto x az év egyik legjobb telója, leghasználhatóbb egyefi feature-ökkel, és az ára is durván esett odakint. most lesz épp motomaker 2 új szolgáltatónál, igenis jók az eladásai (nem egy samsunghoz kell nézni) és itthonról is ügyesen de beszerezhető 128k kezdőárral.

az eu stb régiók felé nyitás az egyetlen hiány, de jön a herélt moto g is napokon belül.

szerk.:
megjegyzem 3 teló után szakítok épp a motorolával, nemsoká megy a razr hd-m apróra, de azért még védem őket :)

[ Szerkesztve ]

(#45) Paul119 válasza Crytek (#10) üzenetére


Paul119
addikt

Gratulalok az alpari hozza bofogesedhez

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#46) drzsoo1 válasza Воланд (#43) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Erről mesélhetnél, hogy a 6,8 as shipment ből hogyan lesz 3,7 százalékos market share. A lényeg a mondanivalómban - ahogy írtam - azonban nem ez. Ugyanekkora wp részesedés az "szenzációs növekedés" ami a Motorola esetén "nem fogy jól ". Erre mondom hogy egyszerűen csúsztatás.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#47) drzsoo1 válasza zsirfecske (#44) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Hol kapható mert én még sehol nem találkoztam vele.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#48) Воланд válasza drzsoo1 (#46) üzenetére


Воланд
titán

most komolyan en ertelmezzem neked a ket cikket? a 6,8% a market share, a 3,7% meg a shipment share.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#49) zsirfecske válasza drzsoo1 (#47) üzenetére


zsirfecske
addikt

nyilván ilyen usa beszerzős dílereknél. egy fórumtársnak most jött meg innen (fehér 16gb). 128k volt, azt mondta hogy a fekete 32 gigás 160k lett volna. ha érdekel, írj rám és megadom a usernevét.

(#50) TechArtist válasza Crytek (#10) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Intelligens ember intelligensen megfogalmazott véleményét olvashattuk, köszönjük.

(35) big-J Ja, mert az iPhone-okban aztán sokkal több mag van, és sokkal olcsóbbak... Nem mindenki spec. homár. Ez egy Galaxy S4-gyel ellentétben nem akad meg, hiába van kevesebb magja.

Egyébként bírom az "EU-ba is be kéne hozni" tartalmú hsz-eket, nyilván a Google kicsit jobban konyít hozzá, hogy mi éri meg, és mi nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.