Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) deja vu válasza bteebi (#18) üzenetére


deja vu
addikt

Az Eizo tudod mennyit szöszmötöl egy-egy monitorral, hogy abból a gyenge LG panelből valami épkézlábat alkosson? Rak rá rétegeket, A-TW polarizert, homogenításkorrekciót, meg még 100 másik dolgot, hogy valahogy kinézzen, sokkal prémiumab anyagokba csomagolva. Az LG panelek nem jók, csak nem nagyon volt más alternatíva. Az Eizo már dobta az LG paneleket legtöbb új Coloredge modellben és Panasonic panelt használ, nem véletlen.

"Ez igaz ugyan, és senki sem vitatta, ugyanakkor a jó elektronika se ér sokat egy jó panel nélkül. Asszem."
:(
Az egy csoda, hogy abból a gyenge LG panelekből mit ki tudott hozni az Eizo.

"Az már egy másik kérdés, hogy ad-e ennyivel több értéket egy profi monitor."
Ha kölcsönadnám mondjuk egy hétre a CX271-em és visszaváltanál Dell-re elsírnád magad akkora a különbség.

"Te amúgy tudnál jobbat tervezni, gyártani?"
Ez nem az én feladatom és nem is vagyok szakmabeli, de mivel láttam mi a csúcs, ezért tudom, hogy mi hiányzik az LG-ből. Nyilván akkor a költségek minimum megduplázódnának.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.