Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Pedig már kezdtem megszeretni...

(#2) Psych0


Psych0
őstag

„a hatékonyság fokozásával, a szinergiák kiaknázásával”

Ez olyan, mintha a bullshit generátor adta volna ki. :C

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#3) stevve válasza Psych0 (#2) üzenetére


stevve
nagyúr

Egy ilyen Laska képűtől mit vársz? :D Még arra sem vette a fáradságot, hogy maga találjon ki valami marketing klisét a sajtónak... és ilyenek keresnek egy valag pénzt az ügyfélen. :(((

A kirúgott fickónak meg biztos akad jobb is ezeknél.

[ Szerkesztve ]

(#4) L Balázs


L Balázs
tag

Az úriembert Bírónak vagy Birónak hívják? Mert a neve mindkét formában szerepel a cikkben.

(#5) Duree


Duree
veterán

Annak ellenére,hogy telenoros vagyok nem szeretem ezt a szolgáltatót,inkorrekt és megbízhatatlan

duree54

(#6) Erasmus válasza L Balázs (#4) üzenetére


Erasmus
őstag

jogos, a válasz: biró. javítom. kösz!

(#7) j-cool


j-cool
tag

Nekem tetszik a Djuice. Eddig a Telenorral sem volt különösebb bajom.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#8) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Na most nagyon nagy bukó volt azért vagy nagy üzlet azért.

Egyébként undorítónak tartottam ezt az egész nyálas kampányt amit műveltek de ez csak magánvélemény.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9) HummeRC válasza Brutális eb (#8) üzenetére


HummeRC
senior tag

Nagy bukó volt. Nem fért bele a Telenor büdzsébe, fenntartani egy pénznyelő brand-et. Ha akkora jó üzlet lenne, akkor nem rúgták volna ki Biró-t, hanem átveszik igazgatónak. Rosszul csinálta, bebukott, kirúgták. Ilyen a manager élet. ;]

A magam részéről pedig örülök, hogy így alakult. Legalább ezt nem tudták letolni az emberek torkán fölöslegesen. Nagyon nem tetszett amit műveltek, pláne ez a 26-éves kori elválasztás. Minek? Rég nem választóvonal már a 26 év. 20 évesen többnek van abortusza, mint djuice-a. :W

(#10) jerry311


jerry311
nagyúr

Valamiért ki kell osztani a vezetőknek járó jutalmakat.
valaki felvette a nagy pénzt a kiszervezésért, most meg valaki felveszi majd a nagy pénzt a beolvasztás projektjéért.
Ennyi. Nem egy cégnél láttam már ezt az ide-oda alakulgatást, persze a projekt menedzser mindig más volt. Mindig más kapta év végén a milliókat...

(#11) Chosen


Chosen
addikt

Az egyetlen normális kezdeményezés volt végre, ha teljesen kiváltak volna, még jobb lett volna. Látszik, hogy csak az sír aki kilóg a 26-ból, vagy más okból nem lehetett ügyfél. :U

(#12) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem volt egy hosszú életű dolog..
És ki tudja mennyi került ez.

Nem baj, majd a felhasználókon bevasalják a veszteséget.. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Érezhető volt, eléggé leapadt a reklámja tavaly óta...

Én még a Pannonnál írtam alá 2009-ben a djuice előfizetésemet, tehát ez a váltogatás egyáltalán nem érintett, ha nem látok pár reklámot meg hírt észre sem vettem volna hogy volt bármi változás.

Eleinte Panonnos, aztán névváltás óta telenoros számlát kapok, ennyi.

Amúgy jerry-vel értek egyet, nagy valószínűséggel trükköznek ezerrel.

Mégis mit vártak egy olyan országban, ahol több mobiltelefon előfizetés van, mint ember?
(Vagy ez a kiválás nemzetközileg is lejátszott volt, vagy csak itthó'?)

Hja és gondolom tökmindegy, hogy a telenoros hotline-t, vagy a dídzsúzosat hívom.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) brainman


brainman
tag

semmi extra, ócska percdijak, mit vártak?

másodperc alapú számlázás, 15 ft/perc, olcsó sms, ezzel lehetne toborozni.

praktikum ász űjabb dzsuva. hálózaton belüli percdíj minden időszakban : bruttó 29 Ft/perc hálózaton kívüli percdíj minden időszakban: bruttó 39 Ft/perc 10 ft-os kapcsolási dij...

[ Szerkesztve ]

(#15) moonman


moonman
titán

énszótam...

(#16) tjb007


tjb007
nagyúr

Megpróbálták, nem jött be.
De legalább megpróbálták.

Hogy egy "szép" magyar közmondást idézzek:

"Sz*rból nem lehet várat építeni!"

(#17) cskamacska válasza Chosen (#11) üzenetére


cskamacska
addikt

Hát igen, irigyek. Mind. :))

No mi történt, nem sikerült megváltani a világot? ;]
Azok a szemét haszonleső multik, azok tehetnek róla! :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18) gabor85 válasza cskamacska (#17) üzenetére


gabor85
őstag

az aláírásod... nem éppen humoros....

(#19) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

F@sza.. és most mi lesz djuice jelenegi ügyfeleivel? Mi lesz a tarifákkal? Most gondolkodtam djuice20-ra váltani kártyás 29-ről, valami jó kis telóval, részletre, de gondolom ezt akkor már buktam..

Everybody lies.

(#20) Apollyon válasza Barthezz2 (#19) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Olvastad az előző hozzászólásomat? :D
Szerintem semmi nem lesz, mint ahogy eddig se volt. Nekem 2009 óta olyan tarifacsomagom van, amit már másfél éve nem kapni. Szerintem nyugodtan menjél be és vásárolj.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#21) tjb007 válasza Barthezz2 (#19) üzenetére


tjb007
nagyúr

Semmi, minden úgy fog maradni ahogy jelenleg van.
Hogy a jövőben mi lesz az meg már egy másik dolog.

[ Szerkesztve ]

(#22) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Én kicsit sajnálom, mert voltak igenis jónak tűnő kezdeményezései, ez a life program vagy minek hívták.
Egyébként pedig lehetett érezni, hogy nem pörög annyira, mint az elvárható lett volna.

- http://pazsitz.hu -

(#23) zoo8800


zoo8800
veterán

Nevetséges, ami ott megy. A Telenorról alig lehet jót hallani.

rip and tear, until it is done

(#24) Ceree


Ceree
senior tag

Abszolút borítékolható volt szerintem, hogy bukni fognak. Zalaegerszegen pl. leválasztottak nagy hévvel a Telenor boltból a Djuice-nak egy placcot, majd pár hónapra rá kulcsra zárva tartották, s egy tábla az ajtón: Érdeklődni a Telenor üzletben. Bementél oda, hogy Djuice érdekel, kijött egy alkalmazott és kinyitotta a másik üzletet... Vicces volt.

Pedig maga a szolgáltató nekem is szimpatikus (volt), csak a fölösleges infrastruktúra kiépítését láttam már kezdetben is hülyeségnek.

[ Módosította: Erasmus ]

Másolat_eredetije

(#25) fricz19 válasza zoo8800 (#23) üzenetére


fricz19
őstag

nem véletlenül :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#26) nyunyu


nyunyu
félisten

Gyakorlatilag az egesz djuice stabot kirugtak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#27) qfm


qfm
senior tag

Én is nagyon szemeztem ezzel a számlás 20-al, de várom hogy lejárjon másik szolgálatónál a hűségem. Eszerint vagy most megveszem, vagy soha? :(

(#28) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Szegény Bíró Balázs :(

(#29) zoo8800 válasza qfm (#27) üzenetére


zoo8800
veterán

A cikk szerint annyi változik, hogy a Djuice visszaolvad a Telenorba, megszűnésről nem ír.

rip and tear, until it is done

(#30) nyunyu válasza Apollyon (#13) üzenetére


nyunyu
félisten

Hja és gondolom tökmindegy, hogy a telenoros hotline-t, vagy a dídzsúzosat hívom.

Eddig nem volt mindegy, mert tavaly teljesen kettevalasztottak a ket call centert, Telenoros CC nem volt illetekes djuice ugyekben.

Djuice ugyfelek+barki aki a 1440-et hivta djuice operatort kapott, aki Telenor ugyfel az meg az meg elofizetesenek tipusatol fuggo telenoros csoportnal kotott ki.

Nyilvan most majd visszakoltoznek a djuiceos operatorok a regi helyukre.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31) qfm válasza zoo8800 (#29) üzenetére


qfm
senior tag

Azonban azt is tartalmazza hogy hatékonyabb lesz, az pedig halandó nyelven azt szokta jelenteni hogy elveszik ami jó..

(#32) 4sal3


4sal3
tag

sztem csak simán fogy a lóvé a telenortól.

(#33) geezer


geezer
aktív tag

Őszintén nem értem a sok negatív, leszólós véleményt.
Én djuice-os vagyok, már kb fél éve. Egyet tudok: azóta a telefonszámlám kb 40-50%-kal kevesebb, mint azelőtt volt. Az Voda volt, és nem volt rossz az sem (30 ft körüli), de ez a 'mindenhová 20ft'-os számlás csomag verhetetlen.
Ez elkerüli a pocskondiázók figyelmét? :U
És ne jöjjön nekem senki okos azzal, hogy 'igen, de én 4,5 ft-ért telefonálok, céges flottakedvezménnyel', mert az teljesen más tészta, semmi köze ehhez.

Sajnálom a djuice-t, szimpatikus márka. Remélem nem dől be a jövőben...

[ Szerkesztve ]

(#34) scott_free válasza 4sal3 (#32) üzenetére


scott_free
senior tag

ne felejtsük azért el a távközlési különadó 10 milliárd Ft-os tételét se.. :U

bár nem vagyok célcsoportja a djuice-nak, de a nagy dirrel-durral beharangozott indulás után kb. ez a második hír, amit hallok róluk.
most vagy csodát vártak önmagától az indulástól, vagy nem voltak kidolgozva a következő lépések (amin azért igencsak csodálkoznék), de ez igen soványra sikeredett dolog volt.
persze az is lehet, hogy a cégen belül fúrták ezerrel.

(#35) borg315


borg315
aktív tag

sejthető volt.

amúgy a bejelentéskor dobtam egy hátast attól h márpedig ők NYÍLT FORRÁSKÓDÚ szolgáltatást (wut??) akarnak létrehozni... kíváncsi vok kinek jutott ez eszébe és h gondolta :D

(#36) gybazsi


gybazsi
senior tag

Én mostanában akartam T-től átmenni a Djuice-hoz, de így most már meggondolom h mi legyen. Remélem ettől függetlenül a percdíjak megmaradnak náluk.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#37) Depression


Depression
veterán

Nekem az emlékeimben úgy él, hogy hiába vált külön, a telenor nem adott megfelelő anyagi (értsd szogáltatásbeli) támogatást, így pl. pont a telenor nem engedélyezte a djuice-nak a másodperc alapú számlázást, amit nagyon is szerettek volna.
Szóval a djuice-nak esélye sem volt a sikerre, és ezért nem B.B. a hibás.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#38) rainmen válasza Depression (#37) üzenetére


rainmen
aktív tag

Persze, hogy nem. Ez a tulajdonosváltás is betett a dolognak, kezdték a fűnyíróelvet:
-Mi hozza a legkevesebbet?/Mi viszi a legtöbbet?
-D-juice...
-Miért?
-Kiszervezték...
-OK, visszaintegráljuk. Ki találta ki?
-Biró...
-Kirúgni. Na, a havi keresetével máris pluszban vagyunk.

(#39) Dubi


Dubi
csendes tag

Sziasztok.

Nem kell attól tartani hogy megszűnik a Djuice, én Telenor partnernél dolgozom, nemrég kaptuk vissza a Djuice értékesítési jogot, és az én meglátásom szerint,és a forgalom alapján elmondhatom hogy a számlás20 tarifacsomag egész jó a versenytársakhoz képest, sokan kötnek szerződést erre a tarifacsomagra. Lehet itt beszélni 10Ft-os másodpercalapú tarifákról, de nézd meg mennyibe kerül abban a tarifában egy telefon, pl egy Samu Galaxy S lakosságinak 5220Ft-os havidíjjal 40k ért elvihető, flottásnak 90k. És valljuk be, nem mindenkinek van lehetősége flottába kerülni.

(#40) Micuir_M


Micuir_M
tag

Az a baj, hogy az összes szolgáltató a lakossági szegmensben már nem tud/akar engedni az áraiból + bejött a különadó - ezért nem csoda, hogy Bíró Balázsnak mennie kellett + bedőlt a koncepció.

Meg hát szerintem a célcsoport nagy része nem robbantható ki megszokott szolgáltatójától, mert benntartják pl a szülei a saját szolgáltatójuknál illetve egész egyszerűen nem érdeklik őket a szolgáltatói ajánlatok.

Másrészt meg a szolgáltatók olyan nagyon nem szeretnek árat csökkenteni, inkább kreatívan próbálják meg eladni a meglévő árszintet - l. Praktikum Ász.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#41) nyunyu válasza scott_free (#34) üzenetére


nyunyu
félisten

a nagy dirrel-durral beharangozott indulás után kb. ez a második hír, amit hallok róluk.

Ja, tavaly aprilisban belengettek a MyLife-ot, aztan szeptember vegere sikerult is nekik 1440-en meghallgathato/emailban/faxon elkuldheto infoanyagot produkalni hozza :DDD

Tegye fel a kezet az a luzer, aki az egyik epphogy legalis uzsoras ceg telefonszamara kerte le faxon! :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42) nyunyu válasza Dubi (#39) üzenetére


nyunyu
félisten

Lehet itt beszélni 10Ft-os másodpercalapú tarifákról, de nézd meg mennyibe kerül abban a tarifában egy telefon, pl egy Samu Galaxy S lakosságinak 5220Ft-os havidíjjal 40k ért elvihető, flottásnak 90k.

Tegnap nezegettem a januari telefonszamlamat, kemeny 2750Ft-t fizetett utanam a ceg, ez a flottas elofizetesi dijat+mobitrend maxot takarja.

191 kimeno hivasom volt, 9000 koruli ossz masodperccel, mindenfele belfoldi iranyban.
Ha megkezdett perc alapon szamlaztak volna, akkor ~210 percre jott volna ki.

Csomagunkban foglalt nem tudom mekkora keretet nem sikerult tullepnem, igy minden hivasomat jovairtak forgalmi kedvezmeny cimszoval.

Keszulekajanlatok engem mondjuk pont nem izgatnak.
Kollegakat annal inkabb, egyre tobben hasznalnak HTC Desiret.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Várható volt, nem is volt túl meggyőző. Eleve nem is értettem, hogy mi a francnak kell a Telenornak fenntartania egy külön brandet ahelyett, hogy szimplán csak bevezetnék a díjcsomagokat a sajátjukként és úgy reklámoznák, de még különálló ..akármit is alkotni belőle.... Attól hogy djuice, még nem lesz kelendőbb, aki egy picit is gondolkodik az nem a nevet nézi, hanem a díjcsomagot. Az meg mindegy milyen néven fut. Én 22 létemre a Telenorhoz mentem, a djuice-nak nem is volt olyan díjcsomagja, amilyet akartam, olyan telefonnal, amilyen ki lett nézve, plusz a családi csomag sem enged átjárást. Mostanra persze van olyan díjcsomagjuk + internet csomagjuk, amire váltanék, de nem lehet, mert külön brandek, a hűségidő meg nem enged ilyen váltást, ráadásul a családi csomag még mindig nem enged átjárást, ami megint kizárja. Ilyen apróságok nincsenek a másik két szolgáltatónál, nem szívatják így az ügyfeleiket.
Egyébként a weboldaluk eddig is ilyen nyálas és "nem tudom eldönteni, hogy röhögjek vagy sírjak" állapotot okozó látványt nyújtott vagy csak a közelgő húsvét miatt sikerült összehozni ezt a förmedvényt?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#44) Zirowe válasza Dubi (#39) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nézz már körbe ebben a topicban.

Ma már bki találhat magának megfelelő flottát mind a három szolgáltatónál, és rövid időn belül be is tud lépni, akár a saját telefonszámának megtartásával.

Én már több, mint egy éve vagyok flottás, 16,5ft/perc mp alapon, semmi más kapcsolási díj.
Több, mint felével csökkent a számlám.

Régen talán elérhetetlenek voltak a flottás csomagok, de ma már nem.

Se hűség, se más nem kell.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#45) ClioRS


ClioRS
őstag

Így sok értelme nem volt, a kezdeményezés jó, viszont a kivitelezés annyira már nem volt az.

Ez például nekem jobban tetszik, nem kell sokat költeni rá, mégis jó alternatíva: http://www.t-mobile.hu/lakossagi/tarifak/havidijas/like

(#46) Kleroo


Kleroo
veterán

Butaság volt kiválni ennyire.
Ott szúrták el,hogy nem volt lehetőség ,CSAK a djuice helyeken szerződést kötni.
Ahol hasonlóan fiatalok voltak mint én,akik az én tapasztalataim alapján nem voltak a helyzet magaslatán. :S

Pedig minden más tekintetben taroltak nálam.
Ötletes marketing,modern megközelítés,ect.

És a számlás 20nál jobb díjcsomag nincs.
20ft minden mindenhova
Emellett pl 100 meg internet ingyen van.
Nem kell hűséget kötni. És még csak nem is 5000 ft a havidíj...

Az pedig nevetséges aki azon lovagol hogy 26 év alatt nem lehet belépni.
Az egész djuice profil a fiatalokra,diákokra épül.És nem véletlenül ennyire oclsó... Ilyen oclsó díjcsomagot nem tudtak volna egykönnyen fenntartani mindenki számára.
Nomeg hát a Telenorral egy cég,így oda mennyen az,aki már idősebb.Ott már nem "ilyen idióta" minden plakát,design,termék.
Nekem tetszett/tetszik ez az egész. csak elrontották azzal,hogy úgymond TELJESEN kiváltak a telenortól. Felesleges kérdések garmadáját generálták ezzel.
Emellett sok pénz volt új állomásokat csinálni,fenntartani.De még ezzel együtt is kevesebb helyen lehett szerződés kötni. Ergó sok pénzt költöttek arra,hogy kevesebb helyen lehessen djuicera váltani... :U

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#47) gabor85


gabor85
őstag

Háttő utólag sokan vagyunk okosak, de ki tudna linkelni olyan saját hozzászólást, amiben a djuice bukását jósolja meg, érvekkel alátámasztva?

(#48) Rickazoid válasza gabor85 (#47) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nekem 1 éve, 18 órája és 10 perce egyáltalán nem volt jó a véleményem ezzel kapcsolatban, igaz bukást nem jósoltam, de sikert sem. :)

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#49) gabor85 válasza Rickazoid (#48) üzenetére


gabor85
őstag

Akkor reálisan láttad :R

(#50) brainman


brainman
tag

" Ilyen oclsó díjcsomagot nem tudtak volna egykönnyen fenntartani mindenki számára.
"

külföldön miért tudnak? ja, mert sok az előfizető... itt nem?

az ember többet pofázna 15 forintért, mint 30 60... ugyanott lennének bevétel terén, mint most, csak nem vállalják be a sok kicsi sokra megy modellt, és a másodperc alapú számlázás is ezért lett büdös, mennyivel egyszerűbb a 41 ft / perc, ami 60, ha fél perc jön össze, mint tiszteségesen számlázni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.