Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsi vagyok milyen ütemben bővül a frissítési lista.

(#2) #95462144


#95462144
törölt tag

Remélem nem veszik át a 12-es droid marhaságát, hogy összevonták a mobiladat és wi-fi kapcsolót, mert az kikészít idegileg akkora hülyeség, hogy kegyetlen.

(#3) csubííí válasza Ricardo (#1) üzenetére


csubííí
senior tag

Ha minden igaz és jól megy.

(#4) #95462144 válasza csubííí (#3) üzenetére


#95462144
törölt tag

Az A50 is megkapná? Azt azért erősen kétlem ez a lista nem a 11-es droidra vonatkozik? Mert úgy a dátum is stimmel.

(#5) Linkin1994 válasza #95462144 (#4) üzenetére


Linkin1994
senior tag

de ez a tavalyi lista

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#6) csubííí


csubííí
senior tag

Innen vágtam ki a képet.
[link]

(#7) LosBlancosRM válasza csubííí (#6) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Attól még 2021 novemberért írunk. :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#8) kissati66 válasza csubííí (#6) üzenetére


kissati66
tag

A videóban 0:50-nél a lista elején írja: One UI 3 upgrade with Android 11

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#9) csubííí válasza kissati66 (#8) üzenetére


csubííí
senior tag

Akkor ezt jól benéztem, csak a címet figyeltem ott meg one ui 4 van.
Bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#10) leslien


leslien
nagyúr

következő már a S20 FE 5G lesz...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#11) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Fold3-ra meg azota se jott se jelentkezesi lehetoseg,se beta :U

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#12) szemy94 válasza #95462144 (#2) üzenetére


szemy94
senior tag

Ki találta ezt ki? :Y

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#13) doooo válasza Gubu0101 (#11) üzenetére


doooo
veterán

Két hete jött ki rá. [link]

(#14) Gubu0101 válasza doooo (#13) üzenetére


Gubu0101
veterán

Valahol biztos :D Nekem semmi,pedig 2 naponta ranezek membersre :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#15) doooo válasza Gubu0101 (#14) üzenetére


doooo
veterán

Nemsokára jön a hivatalos frissítés... addig már ki lehet bírni. Mellesleg a Foldon van a legújabb, hivatalos, nem-béta OneUI az összes modell közül, szóval ennyivel előrébb vagy. ;)

(#16) Gubu0101 válasza doooo (#15) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kibirom,mostmar majd csak jon.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#17) kemdom válasza Gubu0101 (#14) üzenetére


kemdom
tag

Magyarországon nincs hivatalos Beta program. :N
S21U topikban, ha rápillantasz, mindenki a külföldi beta romok telepítésével oldotta meg a bétázást. Én meg NAGYON várom a véglegest, mert nem volt kedvem ADB-zni. :DD

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#18) Gubu0101 válasza kemdom (#17) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jo tudni :D Akkor varhattam volna.Kivancsisagbol feldobtam volna,de azert annyira nem fontos,hogy romot cserelgessek.Volt olyan Samsungom amin csereltem,ezen mar inkabb nem,amilyen makom van,ajto tamasztek lett volna belole :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#19) Schuler888 válasza doooo (#15) üzenetére


Schuler888
senior tag

En szeptemberben vettem a Z Flip 3 5g-met 3.1.1es one ui figyelt rajta alapbol a ram plus-szal :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#20) Teal'C válasza csubííí (#3) üzenetére


Teal'C
addikt

Itt a lista

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#21) csubííí válasza Teal'C (#20) üzenetére


csubííí
senior tag

Kösz.

Note 10+ van nekem és fura, hogy annak ellenére, hogy jobb és komolyabb készülék, az A vagy akár az M sorozattól, ez az utolsó nagy frissítést fogja kapni. Tudom, a megjelenéstől számítják a főverzió frissítést. Akkor is furcsállom, hogy mindenben gyengébb készülék még fog kapni frissítést, ez meg nem.
Szép lesz ha találkozok olyannal akinek az említett A vagy M készüléke van. Aztán majd villog, hogy neki biz ám android 13 van rajta, hiába van komolyabb készülékem mégis lejjebb lesz szoftverileg.

[ Szerkesztve ]

(#22) Teal'C válasza csubííí (#21) üzenetére


Teal'C
addikt

Csak megjelenési dátum és a megjelenéskor rajta lévő főverzió számít nem az hogy milyen jó a készülék. Nem is lenne etikus valahol szerintem. Meg hát 3-4év után azért csak cserélsz mobilt ott már azért vannakbkomoly különbségek tudásban.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#23) doooo válasza Schuler888 (#19) üzenetére


doooo
veterán

Igen, a Flip is előrébb van a többinél... De én meg majd a 4.0-t kapom meg hamarabb... ;] :P

(#24) B.Gaboo válasza Gubu0101 (#18) üzenetére


B.Gaboo
tag

nem kell romot cserélgetni. letöltesz egy frissítési fájlt és recovey-ből felrakod. minden megmarad, mint egy sima frissítésnél. beta miatt a gpay adja meg magát sajnos. én note20 ultrán használom a bétát, hibátlan.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#25) Gubu0101 válasza B.Gaboo (#24) üzenetére


Gubu0101
veterán

Most mar kivarok,de koszi az infot :R Fizetesre meg nem hasznalom,csak az iphonet.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#26) Bunda555 válasza B.Gaboo (#24) üzenetére


Bunda555
tag

Szia! Tudsz lineklni esetleg egy leírást és letöltési linket a 4-es béta felrakásához? S10+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.