Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #95590400


#95590400
törölt tag

ez a ComScore nem a tengeren innen és túl sanda ipszosza? mert jelen esetben lenne releváns forrás is, oszt helyette ez így bohóctréfa kaliberű...

(#2) sidhe


sidhe
tag

valoban kevesebb, mint egy bolti cd, de itt az osszeget a zenekar kapja, nem a kiado, ha jol tudom.

Az mas kerdes, hogy ahogy mas egyuttesek is kiprobaljak ezt a modszert, a hype elapad, es a bevetelek jocskan el fognak maradni a Radiohead-etol. (ahogy ezt a cikk alatt kommentben irjak is az okos emberek)

(#3) DarkByte


DarkByte
addikt

Mindenesetre az ötlet örvendetes, bár én a zenekar helyében egy szimbolikus 5 dolláros alsó limitet megszabtam volna. :)

(#4) Gregorius válasza sidhe (#2) üzenetére


Gregorius
őstag

Ez igaz. Lehet, hogy csúsztatás van a dologban. Ugyanis legjobb tudomásom szerint az előadó rendszerint $1.5 környéki összeget kap eladott lemezenként. Ehhez képest a $2.38 (fizetők és nemfizetők átlaga együtt) az jelentős növekedés. Ráadásul a kérdéses anyag 160kbps mp3 volt (10 db fájl), ami azért messze nem CD minőség.

(#5) Tyberius válasza Gregorius (#4) üzenetére


Tyberius
aktív tag

Ha nem adták volna ingyen az albumot, akkor is lettek volna szép számmal, akik ingyen töltötték volna le... így legalább ők is nyomon követhetők valamelyest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.